KAPCSOLAT
  • Magyar Gyorsírók és Gépírók Országos Szövetsége
  • Telefon: +36-1-268-0236
  • Email: magyosz@t-online.hu

Teöreök Aladár országos tanulói gépíróverseny

WordJav_Inet program ismertetője

GÉPÍRÁS ONLINE EREDMÉNYJEGYZÉK (2021. április 19 - 26.)

Lezárva: 2021. 04. 26. 16:55:32, feltöltve összesen: 152 versenymunka

 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Sziva Levente Ifjúsági "234b2k" Nagykanizsai SZC Thúry György Technikum (Kalmár Izabella Tímea) 3884 2 3684 2021.04.25. 3:47:25 2021.04.25 6:25:13 10p
2. Kiss Bence, 13. Ifjúsági "da8gmc" Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium, Ózd (Simkó Péterné) 3625 0 3625 2021.04.26. 10:01:20 2021.04.26 10:01:31 10p
3. Molnár Gergely, 13. Ifjúsági "qmy58t" Veszprémi SZC Bethlen István Közgazdasági és Közigazgatási Technikum (Major Rita) 3554 0 3554 2021.04.25. 14:29:22 2021.04.25 14:31:32 R10p
4. Tóth Anikó Evelin, 13. Ifjúsági "47d3i2" Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium, Ózd (Simkó Péterné) 3602 1 3502 2021.04.26. 13:48:42 2021.04.26 13:49:32 10p
5. Burai Klaudia, 13. Ifjúsági "vsc5i7" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 3152 1 3052 2021.04.23. 11:05:55 2021.04.23 11:07:34 R10p
6. Csonka Bettina, 14. Ifjúsági "5d7n46" Gyulai SZC Kossuth Lajos Technikum, Orosháza (Buchalter Ibolya) 3028 0 3028 2021.04.21. 8:17:14 2021.04.21 8:19:33 10p
7. Csik Krisztina, 13. Ifjúsági "2e5efh" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 2965 0 2965 2021.04.23. 11:04:23 2021.04.23 11:07:33 10p
8. Göndöcz Laura Ifjúsági "86yn5y" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Csománé Márkovics Ibolya) 2958 0 2958 2021.04.26. 8:51:49 2021.04.26 8:52:33 10p
9. Ónodi Anasztázia, 13. Ifjúsági "53ax7i" Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Hartyániné Barta Judit) 2764 0 2764 2021.04.21. 9:04:09 2021.04.21 9:04:34 10p
10. Móré Dávid, 14. Ifjúsági "6apip5" Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2689 0 2689 2021.04.23. 10:44:09 2021.04.23 10:46:31 10p
11. Szellák Emese, 13. Ifjúsági "e47446" Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Hartyániné Barta Judit) 2599 0 2599 2021.04.21. 9:04:58 2021.04.21 9:07:33 10p
12. Becsei Zita, 13. Ifjúsági "v4c88f" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 2824 3 2524 2021.04.23. 11:10:07 2021.04.23 11:10:32 10p
13. Zugi Alexandra, 13. Ifjúsági "2gsrd7" Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Hartyániné Barta Judit) 2442 1 2342 2021.04.21. 11:41:17 2021.04.21 11:43:32 10p
14. Bakró Szabina, 13. Ifjúsági "uy5348" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 2409 1 2309 2021.04.23. 11:05:38 2021.04.23 11:07:34 10p
15. Héjjas Gabriella Nikolett, 14. Ifjúsági "j78uxb" Gyulai SZC Kossuth Lajos Technikum, Orosháza (Buchalter Ibolya) 2499 2 2299 2021.04.21. 8:17:11 2021.04.21 8:19:33 10p
16. Varga Angéla, 13. Ifjúsági "2e3kz4" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 2293 1 2193 2021.04.23. 11:06:15 2021.04.23 11:07:34 10p
17. Domovecz Evelin Réka, 14. Ifjúsági "657za4" Gyulai SZC Kossuth Lajos Technikum, Orosháza (Buchalter Ibolya) 1977 1 1877 2021.04.21. 8:16:12 2021.04.21 8:19:33 10p
18. Nemes Petra Ifjúsági "wc7uug" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 1907 1 1807 2021.04.23. 11:05:21 2021.04.23 11:07:34 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Babcsán Norbert, 13. Ifjúsági II "c6k3y7" Gyulai SZC Kossuth Lajos Technikum, Orosháza (Buchalter Ibolya) 3140 2 2940 2021.04.21. 8:25:51 2021.04.21 8:28:35 10p
2. Laczi Dóra, 13. Ifjúsági II "x7twaf" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Gesztelyi Nagy Judit) 2721 0 2721 2021.04.23. 13:25:51 2021.04.23 13:28:32 10p
3. Szűcs Nóra, 13. Ifjúsági II "6j7z2f" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 2381 0 2381 2021.04.26. 13:23:47 2021.04.26 13:25:32 10p
4. Plósz Viktória, 13. Ifjúsági II "4d3a57" Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2320 3 2020 2021.04.23. 11:42:02 2021.04.23 11:43:31 10p
5. Hegedűs Dalma Julianna, 13. Ifjúsági II "46bdz7" Gyulai SZC Kossuth Lajos Technikum, Orosháza (Buchalter Ibolya) 2004 0 2004 2021.04.21. 8:26:01 2021.04.21 8:28:36 10p
6. Lenge Dominika, 13. Ifjúsági II "n82ywx" Gyulai SZC Kossuth Lajos Technikum, Orosháza (Buchalter Ibolya) 1714 0 1714 2021.04.21. 8:25:56 2021.04.21 8:28:36 R10p
7. Nagy Patrícia Ifjúsági II "474645" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1631 0 1631 2021.04.23. 11:19:26 2021.04.23 11:22:32 10p
8. Tóth Gyula, 13. Ifjúsági II "ap5724" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1542 1 1442 2021.04.25. 11:27:45 2021.04.25 11:28:31 10p
9. Zádor Zoárd, 13. Ifjúsági II "6ab58f" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1413 0 1413 2021.04.26. 14:44:16 2021.04.26 14:46:32 10p
10. Hegedűs Renáta, 13. Ifjúsági II "gp3zu4" Gyulai SZC Kossuth Lajos Technikum, Orosháza (Buchalter Ibolya) 1407 1 1307 2021.04.21. 8:26:00 2021.04.21 8:28:35 10p
11. Vörös Brigitta, 13. Ifjúsági II "24vqdv" Gyulai SZC Kossuth Lajos Technikum, Orosháza (Buchalter Ibolya) 1407 2 1207 2021.04.21. 8:25:56 2021.04.21 8:28:35 R10p
12. Rózsa Beatrix, 13. Ifjúsági II "2u872a" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1484 3 1184 2021.04.26. 16:50:28 2021.04.26 16:52:32 10p
13. Szilágyi Enikő, 13. Ifjúsági II "5s7a4c" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1140 0 1140 2021.04.25. 11:12:28 2021.04.25 11:13:32 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Patkósi Kevin, 12. Tanuló I "teaw58" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika) 4611 1 4511 25/04/2021 16:02:07 2021.04.25 16:07:31 D10p
2. Holecz Rajmund Péter, 12. Tanuló I "2t486f" Vas Megyei SZC Horváth Boldizsár Közg. és Inf. Technikum, Szombathely (Nagyné Giczi Éva) 4474 0 4474 2021.04.22. 13:30:29 2021.04.22 13:31:32 10p
3. Kovács Judit Tanuló I "gtx6ja" Energetikai Technikum és Kollégium, Paks (Bedi Ildikó, Nagy Éva) 4220 0 4220 2021.04.21. 13:30:30 2021.04.21 13:31:32 10p
4. Gere Dóra, 12. Tanuló I "kc47u3" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 4036 0 4036 2021.04.22. 11:22:24 2021.04.22 11:25:32 10p
5. Kovács Lilla Viktória, 12. Tanuló I "k53645" Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Hartyániné Barta Judit) 3635 0 3635 2021.04.21. 11:41:31 2021.04.21 11:43:33 10p
6. Mihály Henrietta Tanuló I "wn4yi6" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Csománé Márkovics Ibolya) 3590 0 3590 2021.04.21. 21:55:57 2021.04.21 23:31:10 10p
7. Szőcs Kristóf, 11. Tanuló I "4733dv" Andrássy György Katolikus Közg. Technikum, Eger (Bocsi Éva) 3465 0 3465 2021.04.22. 12:52:04 2021.04.22 12:52:31 10p
8. Borsos Samy Tanuló I "r3v843" Pápai SZC Jókai Mór Közgazdasági Technikum (Tóth Judit) 3446 0 3446 2021.04.21. 9:03:50 2021.04.21 9:04:34 10p
9. Novák Tamara, 11. Tanuló I "a2a6he" Vas Megyei SZC Horváth Boldizsár Közg. és Inf. Technikum, Szombathely (Nagyné Giczi Éva) 3439 0 3439 2021.04.19. 11:35:30 2021.04.19 11:37:31 10p
10. Nagy Bianka Tanuló I "47ezea" Pápai SZC Jókai Mór Közgazdasági Technikum (Tóth Judit) 3333 0 3333 2021.04.21. 9:03:19 2021.04.21 9:04:33 10p
11. Gál Patrik, 11. Tanuló I "eatq8x" Andrássy György Katolikus Közg. Technikum, Eger (Bocsi Éva) 3411 1 3311 2021.ápr. 22. 13:02: 2021.04.22 13:04:32 10p
12. Szőcs Zalán Kevin, 11. Tanuló I "24684h" Energetikai Technikum és Kollégium, Paks (Bedi Ildikó, Nagy Éva) 3704 4 3304 2021.04.23. 9:15:08 2021.04.23 9:16:31 10p
13. Balogh Enikő, 11. Tanuló I "2t8i56" Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 3248 0 3248 2021.04.26. 7:48:42 2021.04.26 7:49:32 10p
14. Varga Dorina, 11. Tanuló I "4766b4" Vas Megyei SZC Horváth Boldizsár Közg. és Inf. Technikum, Szombathely (Nagyné Giczi Éva) 3141 0 3141 2021.04.26. 10:53:14 2021.04.26 10:58:31 10p
15. Sándor Zsombor Tanuló I "8xkup3" Veszprémi SZC Bethlen István Közgazdasági és Közigazgatási Technikum (Alber-Boróczki Beáta) 3225 1 3125 2021.04.23. 16:01:08 2021.04.23 16:01:31 10p
16. Fehér Luca Tanuló I "uxw824" Fáy András Görögkatolikus Technikum és Szakgimn., Miskolc (Skernyókné Jeddi Katalin) 3034 0 3034 2021.04.22. 13:38:55 2021.04.22 13:40:32 10p
17. Sipos-Szabó Amanda Tanuló I "227e83" Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Kovácsné Seres Andrea) 3020 0 3020 2021.04.21. 13:11:09 2021.04.21 13:13:34 10p
18. Kulin Melissza Tanuló I "n44a42" Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium, Ózd (Rédai-Nyerges Mónika) 2963 0 2963 2021.04.26. 14:16:26 2021.04.26 14:19:32 10p
19. Gálik Gréta Tanuló I "d7555u" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika) 3042 1 2942 2021.04.22. 13:13:23 2021.04.22 13:16:32 10p
20. Hajdu Milán, 12. Tanuló I "f66345" Andrássy György Katolikus Közg. Technikum, Eger (Bocsi Éva) 3227 3 2927 2021.04.22. 13:00:39 2021.04.22 13:01:33 10p
21. Komlódi Fanni Tanuló I "uiymq6" Energetikai Technikum és Kollégium, Paks (Bedi Ildikó, Nagy Éva) 3008 1 2908 2021.04.21. 13:30:14 2021.04.21 13:31:32 10p
22. Pribék Anita, 12. Tanuló I "488i8m" Gyulai SZC Kossuth Lajos Technikum, Orosháza (Buchalter Ibolya) 2849 0 2849 2021.04.21. 8:25:54 2021.04.21 8:28:35 10p
23. Molnár Eszter Tanuló I "emc8x8" Szent Benedek Technikum Budaörsi Tagintézménye (Enyedi Olga) 3233 5 2733 2021.04.25. 11:44:21 2021.04.25 11:46:31 10p
24. Horváth Péter, 12. Tanuló I "425446" Nagykanizsai SZC Thúry György Technikum (Kalmár Izabella Tímea) 2701 0 2701 2021.04.21. 16:18:15 2021.04.21 16:19:39 10p
25. Váradi Patrik Tanuló I "jmpc72" Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium, Ózd (Rédai-Nyerges Mónika) 3095 4 2695 2021.04.26. 14:15:24 2021.04.26 14:16:31 10p
26. Takács Kiara Jázmin, 11. Tanuló I "33vtpq" Pápai SZC Jókai Mór Közgazdasági Technikum (Rózsahegyi Zsoltné) 2677 1 2577 2021.04.21. 9:06:39 2021.04.21 9:07:33 10p
27. Túrkevi-Nagy Klaudia Tanuló I "244b85" Kecskeméti SZC Kada Elek Technikum (Gál Gabriella) 2545 0 2545 2021.04.22. 12:58:10 2021.04.22 13:01:33 10p
28. Dinnyés Dorina, 12. Tanuló I "85ay3e" Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Hartyániné Barta Judit) 2538 0 2538 2021.04.21. 13:58:20 2021.04.21 14:01:33 10p
29. Nemes Virág, 11. Tanuló I "6833ab" Pápai SZC Jókai Mór Közgazdasági Technikum (Rózsahegyi Zsoltné) 2504 0 2504 2021.04.21. 9:06:01 2021.04.21 9:07:33 10p
30. Mile Réka Tanuló I "uf6f38" Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Kovácsné Seres Andrea) 2482 0 2482 2021.04.21. 13:10:48 2021.04.21 13:13:34 10p
31. Litauszki Laura Tanuló I "4whjj3" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 2632 2 2432 2021.04.22. 11:03:19 2021.04.22 11:04:34 10p
32. Bartók Boglárka Tanuló I "vwza47" Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium, Ózd (Simkó Péterné) 2391 0 2391 2021.04.25. 16:59:53 2021.04.25 17:01:32 10p
33. Sintár Sára, 11. Tanuló I "5ga3t2" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika) 2378 0 2378 2021.04.25. 19:06:15 2021.04.25 19:07:33 10p
34. Ambrus Szonja, 11. Tanuló I "27bz55" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 2474 1 2374 2021.04.20. 12:06:42 2021.04.20 12:07:35 R10p
35. Hunyadi Kitti Tanuló I "fwn554" Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Kovácsné Seres Andrea) 2470 1 2370 2021.04.21. 13:11:53 2021.04.21 13:13:35 10p
36. Kiss Boglárka, 11. Tanuló I "w4566p" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika) 2551 2 2351 2021.04.26. 11:17:37 2021.04.26 11:19:32 10p
37. Czudarhelyi Helga Tanuló I "524356" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 2346 0 2346 2021.04.22. 11:02:10 2021.04.22 11:04:33 10p
38. Szabó Petra, 12. Tanuló I "f64y77" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 2341 0 2341 2021.04.22. 11:05:00 2021.04.22 11:07:32 10p
39. Fenyvesi Zsófia, 11. Tanuló I "3k77u3" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika) 2433 1 2333 2021.04.22. 10:54:35 2021.04.22 10:55:32 10p
40. Székely Nikolett Tanuló I "wa84u3" Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Kovácsné Seres Andrea) 2311 0 2311 2021.04.21. 13:11:55 2021.04.21 13:13:35 10p
41. Farkas Nikoletta Tanuló I "zx4het" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Csománé Márkovics Ibolya) 2378 1 2278 2021.04.26. 15:48:28 2021.04.26 15:49:32 10p
42. Csontos Mariann Kinga Tanuló I "yw28ix" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 2359 1 2259 2021.04.22. 11:02:04 2021.04.22 11:04:33 10p
43. Kovacsics Nikoletta Tanuló I "axck5f" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Csománé Márkovics Ibolya) 2254 0 2254 2021.04.26. 15:05:02 2021.04.26 15:07:31 10p
44. Lőcsei Lilla, 11. Tanuló I "4e84m2" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 2240 0 2240 2021.04.20. 12:05:34 2021.04.20 12:07:34 10p
45. Csönge Melinda Tanuló I "bu3v46" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Csománé Márkovics Ibolya) 2436 2 2236 2021.04.26. 16:33:57 2021.04.26 16:34:32 10p
46. Artner Titanilla, 11. Tanuló I "if265a" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika) 2186 0 2186 2021.04.22. 10:55:36 2021.04.22 10:58:32 10p
47. Neuburger Boglárka, 11. Tanuló I "g768wz" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika) 2151 0 2151 2021.04.26. 8:51:19 2021.04.26 8:52:32 10p
48. Drajkó Fanni, 11. Tanuló I "q584c5" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika) 2244 1 2144 2021.04.22. 13:01:34 2021.04.22 13:04:32 10p
49. Schütz Dorina Tanuló I "77abw8" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Csománé Márkovics Ibolya) 2205 1 2105 2021.04.26. 10:08:34 2021.04.26 10:10:31 10p
50. Szlama Bertina, 11. Tanuló I "fu8e56" Kecskeméti SZC Kada Elek Technikum (Gál Gabriella) 2495 4 2095 2021.04.22. 12:43:09 2021.04.22 12:43:32 10p
51. Kékesi Evelin, 11. Tanuló I "v6p56u" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika) 2171 1 2071 2021.04.22. 10:55:00 2021.04.22 10:55:32 10p
52. Kiss Nikoletta, 11. Tanuló I "4t44kv" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika) 2018 0 2018 2021.04.22. 14:45:28 2021.04.22 14:46:33 10p
53. Gáspár Alexandra, 12. Tanuló I "zk5rdc" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 1981 0 1981 2021.04.22. 11:04:42 2021.04.22 11:07:32 10p
54. Tóth Viktória Tanuló I "2hks77" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 2041 1 1941 2021.04.20. 12:12:14 2021.04.20 12:13:32 10p
55. Juhász Bernadett Tanuló I "7uukr7" Fáy András Görögkatolikus Technikum és Szakgimn., Miskolc (Skernyókné Jeddi Katalin) 2000 1 1900 2021.04.22. 14:44:15 2021.04.22 14:46:33 10p
56. Teknős Szonja, 11. Tanuló I "3sdkec" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika) 1813 0 1813 2021.04.26. 16:09:15 2021.04.26 16:10:32 10p
57. Lólé Liliána Margit Tanuló I "y3c5aa" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 1727 0 1727 2021.04.20. 12:05:59 2021.04.20 12:07:35 10p
58. Rohony Réka Kinga Tanuló I "4g8m56" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 1691 1 1591 2021.04.20. 12:06:27 2021.04.20 12:07:35 10p
59. Czesznak Nikolett Tanuló I "46534u" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 1331 0 1331 2021.04.20. 12:04:26 2021.04.20 12:07:34 10p
60. Nagy Daniella Amália, 11. Tanuló I "47i2x4" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 1269 0 1269 2021.04.20. 12:06:14 2021.04.20 12:07:35 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Miklián Márkó Attila Tanuló II "q7eak7" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Harsányiné Sztakovics Anna) 3244 1 3144 2021.04.26. 13:12:48 2021.04.26 13:13:32 10p
2. Orosz Balázs, 10. Tanuló II "4678vz" Fáy András Görögkatolikus Technikum és Szakgimn., Miskolc (Balláné Pipoly Ágnes) 3664 6 3064 2021.04.21. 13:37:06 2021.04.21 13:37:31 10p
3. Tárkányi Gábor Tanuló II "ni8u5r" Soproni Szakképzési Centrum Hunyadi János Technikum (Horváthné Schlakker Gabriella, Lőrinczi Mónika) 3154 2 2954 2021.04.23. 15:20:27 2021.04.23 15:22:32 10p
4. Peresztegi Péter, 10. Tanuló II "6722md" Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum (Mészáros Anna) 2779 0 2779 2021.04.21. 9:23:03 2021.04.21 9:25:31 R10p
5. Világi Péter Áron Tanuló II "mdvznk" Soproni Szakképzési Centrum Hunyadi János Technikum (Horváthné Schlakker Gabriella, Lőrinczi Mónika) 2624 2 2424 2021.04.23. 12:17:58 2021.04.23 12:19:32 10p
6. Orsós Hajnalka Tanuló II "383j6j" Pápai SZC Jókai Mór Közgazdasági Technikum (Rózsahegyi Zsoltné) 2451 1 2351 2021.04.21. 9:04:54 2021.04.21 9:01:32 10p
7. Szakolczay Botond Tanuló II "7p6v7e" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Harsányiné Sztakovics Anna) 2571 3 2271 2021.04.24. 16:30:45 2021.04.24 16:31:31 10p
8. Pápai Adrienn Tanuló II "i783d2" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Kissné Gerhát Erika) 2218 0 2218 2021.04.23. 13:45:46 2021.04.23 13:46:31 10p
9. Majoros Marianna Tanuló II "eyki88" Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Kovácsné Seres Andrea) 2382 2 2182 2021.04.21. 10:26:02 2021.04.21 10:28:34 10p
10. Farkas Bianka Gréta Tanuló II "8525f5" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Annamária) 2379 2 2179 2021.04.22. 9:17:06 2021.04.22 9:19:35 10p
11. Csányi Alexandra Tanuló II "87x77s" Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Kovácsné Seres Andrea) 2131 0 2131 2021.04.21. 10:26:29 2021.04.21 10:28:35 10p
12. Ujfalusi Martin Tanuló II "txfep4" Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium, Ózd (Tatár Tímea) 2930 8 2130 2021.04.20. 17:54:43 2021.04.20 17:55:32 10p
13. Ódor Lilla, 10. Tanuló II "48a4es" Türr István Technikum, Baja (Salamonné Szvorény Adrienn) 2111 0 2111 2021.04.23. 11:20:15 2021.04.23 11:22:33 10p
14. Wiedermann Eszter Tanuló II "36t2ec" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika) 2124 1 2024 2021.04.25. 14:50:57 2021.04.25 14:52:31 10p
15. Komjáti Dominika, 10. Tanuló II "5237mp" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika, Szilfai-Gyóni Ib) 1978 0 1978 2021.04.24. 16:32:53 2021.04.24 16:34:31 10p
16. Dobozi Dominika Tanuló II "6v53aj" Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Kovácsné Seres Andrea ) 2135 2 1935 2021.04.21. 10:26:39 2021.04.21 10:28:35 10p
17. Pál Bettina Tanuló II "ch783i" Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Kovácsné Seres Andrea) 2124 2 1924 2021.04.21. 10:25:48 2021.04.21 10:28:34 10p
18. Szabó Antónia, 10. Tanuló II "8yd726" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1890 0 1890 2021.04.26. 15:47:05 2021.04.26 15:49:32 10p
19. Andruskó Fanni, 10. Tanuló II "m73q3r" Türr István Technikum, Baja (Salamonné Szvorény Adrienn) 2048 2 1848 2021.04.20. 16:00:42 2021.04.20 16:01:32 10p
20. Szalai Elizabet, 10. Tanuló II "h4wz65" Pápai SZC Jókai Mór Közgazdasági Technikum (Rózsahegyi Zsoltné) 1948 1 1848 2021.04.21. 8:59:41 2021.04.21 9:01:33 10p
21. Adamik Karin Tanuló II "25654q" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Annamária) 1837 0 1837 2021.04.22. 9:16:50 2021.04.22 9:19:35 10p
22. Szabó Barbara, 10. Tanuló II "k7zr8g" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1793 0 1793 2021.04.26. 16:16:24 2021.04.26 16:19:31 10p
23. Árgyelán Kíra Tanuló II "527666" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Annamária) 1966 2 1766 2021.04.23. 9:10:35 2021.04.23 9:13:32 10p
24. Nagy Leila Tanuló II "54r66m" Kiskunhalasi SZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Kovácsné Seres Andrea) 1965 2 1765 2021.04.21. 10:25:59 2021.04.21 10:28:34 10p
25. Balogh Patrik Tanuló II "ye5624" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 2261 5 1761 2021.04.26. 15:45:35 2021.04.26 15:46:32 10p
26. Szalai Balázs, 10. Tanuló II "6uhcs7" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1929 2 1729 2021.04.25. 15:25:11 2021.04.25 15:28:32 10p
27. Doszkocs Dorka Tanuló II "2x3k42" Türr István Technikum, Baja (Salamonné Szvorény Adrienn) 1823 1 1723 2021.04.26. 15:30:54 2021.04.26 15:31:31 10p
28. Drenkovics Dorina, 10. Tanuló II "23is7z" Türr István Technikum, Baja (Salamonné Szvorény Adrienn) 1790 1 1690 2021.04.23. 8:48:29 2021.04.23 8:49:31 10p
29. Fodor Gréta Margit, 10. Tanuló II "d6ev82" Gyulai SZC Kossuth Lajos Technikum, Orosháza (Buchalter Ibolya) 1872 2 1672 2021.04.21. 8:25:55 2021.04.21 8:28:35 10p
30. Szalai Boglárka Tünde Tanuló II "m74463" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Annamária) 1751 1 1651 2021.04.22. 9:16:43 2021.04.22 9:19:34 10p
31. Papp Karina Tanuló II "3z2vvs" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Annamária) 1617 0 1617 2021.04.22. 9:16:45 2021.04.22 9:19:34 10p
32. Hidvégi-Üstös Izabella Tanuló II "7aymp8" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika, Szilfai-Gyóni Ib) 1907 3 1607 2021.04.26. 11:51:39 2021.04.26 11:52:31 10p
33. Bagi Klaudia, 10. Tanuló II "5c4u7u" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1552 0 1552 2021.04.26. 15:10:27 2021.04.26 15:13:31 10p
34. Kondek Alina, 10. Tanuló II "5kss8b" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika, Szilfai-Gyóni Ib) 1588 1 1488 2021.04.26. 11:29:13 2021.04.26 11:31:32 10p
35. Pacsuta Lilla, 10. Tanuló II "pf8gt4" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1569 1 1469 2021.04.26. 15:27:25 2021.04.26 15:28:31 10p
36. Márkus Anna Tanuló II "7377n6" Soproni Szakképzési Centrum Hunyadi János Technikum (Horváthné Schlakker Gabriella, Lőrinczi Mónika) 1446 0 1446 2021.04.23. 10:40:16 2021.04.23 10:43:31 R10p
37. Ceglédi Lídia, 10. Tanuló II "5xx83q" Gyulai SZC Kossuth Lajos Technikum, Orosháza (Buchalter Ibolya) 1619 2 1419 2021.04.21. 8:29:40 2021.04.21 8:31:32 10p
38. Magyar Fruzsina, 10. Tanuló II "6u6cn3" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1380 0 1380 2021.04.26. 15:38:27 2021.04.26 15:40:31 10p
39. Apáti Fruzsina Tanuló II "kpws7c" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Annamária) 1666 3 1366 2021.04.22. 9:16:40 2021.04.22 9:19:34 10p
40. Jónás Réka, 10. Tanuló II "674jkf" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1307 4 907 2021.04.26. 16:54:23 2021.04.26 16:55:31 10p
41. Doszkocs Dorka Tanuló II "egx58c" Türr István Technikum, Baja (Salamonné Szvorény Adrienn) 371 0 371 2021.04.25. 12:30:54 2021.04.25 12:31:31 B2p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Kun Szabolcs Mihály, 9. Tanuló III "54nfpz" Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum (Csenkiné Bihal Mária) 3836 1 3736 2021.04.24. 14:46:33 2021.04.24 14:49:32 10p
2. Lénárt Hajnalka Éva, 9. Tanuló III "j6nt63" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Harsányiné Sztakovics Anna) 3744 2 3544 2021.04.22. 15:32:49 2021.04.22 15:34:31 10p
3. Szaniszló Patrik Tanuló III "u8a86a" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Harsányiné Sztakovics Anna) 3637 2 3437 2021.04.23. 10:36:42 2021.04.23 10:37:32 10p
4. Fenyvesi Róbert, 9. Tanuló III "3h23j6" Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 3326 1 3226 2021.04.26. 11:10:39 2021.04.26 11:13:32 10p
5. Tóth Máté Bálint Tanuló III "4427en" Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum (Mészáros Anna) 3054 0 3054 2021.04.21. 9:16:35 2021.04.21 9:19:32 10p
6. Csuka Tamás József, 9. Tanuló III "a6722s" Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum (Csenkiné Bihal Mária) 2863 1 2763 2021.04.25. 16:00:46 2021.04.25 16:01:32 10p
7. Sabján Péter Tanuló III "ep72cd" Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum (Mészáros Anna) 2670 0 2670 2021.04.21. 9:12:03 2021.04.21 9:13:32 10p
8. Huszár Gréta, 9. Tanuló III "i6ts62" Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum (Csenkiné Bihal Mária) 2809 2 2609 2021.04.24. 11:10:28 2021.04.24 11:13:31 10p
9. Kürti Bence, 9. Tanuló III "5d4am2" Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum (Csenkiné Bihal Mária) 2671 1 2571 2021.04.25. 16:06:09 2021.04.25 16:16:32 10p
10. Luczi Bálint Tanuló III "7s4a47" Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum (Mészáros Anna) 2416 0 2416 2021.04.21. 9:19:38 2021.04.21 9:22:32 10p
11. Czett Szénia Tanuló III "m282ft" Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum (Mészáros Anna) 2372 0 2372 2021.04.21. 9:13:00 2021.04.21 9:13:32 R10p
12. Horváth Bálint, 9. Tanuló III "6i5c7v" Nagykanizsai SZC Thúry György Technikum (Kalmár Izabella Tímea) 1978 0 1978 2021.04.22. 11:48:15 2021.04.22 11:49:32 10p
13. Kókány Benita Tímea, 9. Tanuló III "zw4s2a" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Pálos Tamás Istvánné) 1765 0 1765 2021.04.22. 13:23:43 2021.04.22 13:25:32 10p
14. Németh Fanni, 9. Tanuló III "3422a5" Türr István Technikum, Baja (Salamonné Szvorény Adrienn) 1751 1 1651 2021.04.21. 18:54:53 2021.04.21 23:31:10 10p
15. Balogh Noémi, 9. Tanuló III "vybdw3" Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 1544 0 1544 2021.04.26. 10:38:14 2021.04.26 10:40:32 6p
16. Tóth Elizabet Virág, 9. Tanuló III "84wv44" Veszprémi SZC Bethlen István Közgazdasági és Közigazgatási Technikum (Major Rita) 1495 3 1195 2021.04.23. 9:54:12 2021.04.23 9:55:31 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. SH Gyermek "3v23y8" Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló ÁI és Gimn. (Terjéki Krisztina) 2046 3 1746 2021.04.24. 14:27:34 2021.04.24 14:28:31 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Hitter Gergő, 10. Egyéb kategória "e863z4" Soproni Szakképzési Centrum Hunyadi János Technikum (Horváthné Schlakker Gabriella, Lőrinczi Mónika) 1462 0 1462 2021.04.23. 10:13:43 2021.04.23 10:16:32 10p
2. Micskó Vivien Erika, 11. Egyéb kategória "b4r2fj" Soproni Szakképzési Centrum Hunyadi János Technikum (Lőrinczi Mónika) 870 3 570 2021.04.21. 9:18:17 2021.04.21 9:19:32 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Karai Tímea, 11. Teszt "k286u7" Gyulai SZC Székely Mihály Technikum, Szarvas (Harmati Ágnes) 2896 1 2796 2021.04.20. 12:18:45 2021.04.20 12:19:31 10p