KAPCSOLAT

Teöreök Aladár országos tanulói gépíróverseny

WordJav_Inet program ismertetője

GÉPÍRÁS ONLINE EREDMÉNYJEGYZÉK (2024. március 18 - 25.)

Frissítve: 2024. 03. 25. 14:49:33, feltöltve összesen/ma: 253 / 24 másolás

 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Hegedűs Csaba, 13. Ifjúsági "8b864s" BGSZC Katona József Technikum, Budapest (Kovácsné Zsákai Ágnes) 4459 0 4459 2024.03.21. 11:01:17 2024.03.21 11:04:34 10p
2. Orosz Balázs, 13. Ifjúsági "6eyeca" Fáy András Görögkatolikus Technikum és Szakgimn., Miskolc (Balláné Pipoly Ágnes) 4058 2 3858 2024.03.21. 11:05:57 2024.03.21 11:07:32 10p
3. Tárkányi Gábor Ifjúsági "735d4y" Soproni Szakképzési Centrum Hunyadi János Technikum (Lőrinczi Mónika, Molnárné Pásztor Mónika, Vecsey L) 3814 0 3814 2024.03.19. 13:08:39 2024.03.19 13:10:37 10p
4. Világi Péter Áron Ifjúsági "5n6a8i" Soproni Szakképzési Centrum Hunyadi János Technikum (Lőrinczi Mónika, Molnárné Pásztor Mónika) 3817 1 3717 2024.03.19. 13:08:41 2024.03.19 13:10:37 10p
5. Szanyi Dominik Ifjúsági "i454j8" Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Koll. (Magyar Csabáné) 3586 2 3386 2024.03.19. 11:47:48 2024.03.19 11:49:32 10p
6. Torma Kinga Laura Ifjúsági "275nia" Deák Ferenc Közgazdasági Technikum, Győr (Curzon Julianna) 3278 0 3278 2024.03.25. 11:03:11 2024.03.25 11:04:32 10p
7. Balogh Roland, 13. Ifjúsági "ue2ju8" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Technikum (Kissné Álmosdi Márta) 3460 2 3260 2024.03.20. 13:22:20 2024.03.20 13:25:33 10p
8. Kurucz Boglárka, 13. Ifjúsági "587k44" Energetikai Technikum és Kollégium, Paks (Nagy Éva) 3001 0 3001 2024.03.22. 11:27:19 2024.03.22 11:28:32 10p
9. Szakács Zója Ifjúsági "y84b6u" BGSZC Katona József Technikum, Budapest (Kovácsné Zsákai Ágnes) 3248 3 2948 2024.03.21. 11:01:34 2024.03.21 11:04:34 10p
10. Wiedermann Eszter, 13. Ifjúsági "4x736i" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika) 2916 0 2916 2024.03.21. 9:59:05 2024.03.21 10:01:33 10p
11. Faludi Sára, 13. Ifjúsági "46n35u" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika, Szilfai-Gyóni Ib) 2860 0 2860 2024.03.21. 9:58:49 2024.03.21 10:01:33 10p
12. Zelenák Adrienn, 13. Ifjúsági "sb2644" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Pálos Tamásné) 2750 0 2750 2024.03.20. 11:39:10 2024.03.20 11:40:32 R10p
13. Ceglédi Lídia, 13. Ifjúsági "744575" Gyulai SZC Kossuth Lajos Technikum, Orosháza (Dikasz-Gellai Edit) 2770 1 2670 2024.03.22. 8:59:57 2024.03.22 9:01:33 10p
14. Sági Beáta Szilvia Ifjúsági "34bu6d" BGSZC Katona József Technikum, Budapest (Kovácsné Zsákai Ágnes) 2750 1 2650 2024.03.21. 11:01:05 2024.03.21 11:01:33 10p
15. Biro Bettina, 13. Ifjúsági "nq2427" Szt. István Katolikus Technikum és Gimn., Sátoraljaújhely (Nagy Marianna) 2577 0 2577 2024.03.20. 8:18:42 2024.03.20 8:19:33 10p
16. Fodor Gréta Margit, 13. Ifjúsági "h67j42" Gyulai SZC Kossuth Lajos Technikum, Orosháza (Dikasz-Gellai Edit) 2637 1 2537 2024.03.22. 8:59:55 2024.03.22 9:01:33 10p
17. Vinárcsik Regina, 14. Ifjúsági "i42837" Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2901 4 2501 2024.03.21. 7:42:51 2024.03.21 7:43:31 10p
18. Katalin Viktória, 13. Ifjúsági "78qmdm" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Pálos Tamásné) 2586 1 2486 2024.03.20. 11:39:10 2024.03.20 11:40:32 R10p
19. Wloch Viktória, 13. Ifjúsági "6a5532" BGSZC Katona József Technikum, Budapest (Kovácsné Zsákai Ágnes) 2486 0 2486 2024.03.21. 11:01:41 2024.03.21 11:04:34 10p
20. Kara Diána Ifjúsági "8p7n6f" Tolna Megyei SZC Bezerédj I. Technikum, Szekszárd (Erdélyi Mónika) 2557 1 2457 2024.03.21. 10:08:46 2024.03.21 10:10:34 10p
21. Hidvégi-Üstös Izabella, 13. Ifjúsági "5x845h" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika, Szilfai-Gyóni Ib) 2470 1 2370 2024.03.21. 9:59:05 2024.03.21 10:01:33 10p
22. Kondek Alina, 13. Ifjúsági "83m36m" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika, Szilfai-Gyóni Ib) 2279 0 2279 2024.03.21. 9:58:22 2024.03.21 9:58:32 10p
23. Káldi Tímea Judit, 13. Ifjúsági "fb6tjh" BGSZC Katona József Technikum, Budapest (Kovácsné Zsákai Ágnes) 2472 3 2172 2024.03.21. 11:00:36 2024.03.21 11:01:33 10p
24. Krajnyik Zsanett Ifjúsági "3j644h" Szent Bazil Görögkatolikus Technikum, Kisvárda (Oroszné Radóczi Erika) 2448 3 2148 2024.03.21. 9:24:58 2024.03.21 9:25:34 10p
25. Vajkai Viktória, 13. Ifjúsági "a8xar3" BGSZC Katona József Technikum, Budapest 2121 0 2121 2024.03.21. 11:02:15 2024.03.21 11:04:35 10p
26. Csizmadia Fanni Ifjúsági "zg83bk" Szent Bazil Görögkatolikus Technikum, Kisvárda (Oroszné Radóczi Erika) 2410 3 2110 2024.03.21. 9:25:53 2024.03.21 9:28:33 10p
27. Tóth Enikő, 13. Ifjúsági "7jmr48" Szt. István Katolikus Technikum és Gimn., Sátoraljaújhely (Nagy Marianna) 2152 1 2052 2024.03.20. 8:19:01 2024.03.20 8:19:33 10p
28. Balogh Patrik, 14. Ifjúsági "nwv8au" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Gesztelyi Nagy Judit) 2512 5 2012 2024.03.20. 13:52:13 2024.03.20 13:55:31 10p
29. Tóth Bálint László, 14. Ifjúsági "373a42" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 2272 5 1772 2024.03.20. 13:52:12 2024.03.20 13:55:31 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Bartha Attila, 13. Ifjúsági II "a6yt3c" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Technikum (Kissné Álmosdi Márta) 2849 0 2849 2024.03.20. 13:22:12 2024.03.20 13:25:33 10p
2. Regenye Liza, 13. Ifjúsági II "6xq422" Győri SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közg. Technikum (Komjáti Mariann) 2901 2 2701 2024.03.22. 13:24:36 2024.03.22 13:25:36 10p
3. Tamás Dávid Krisztián, 13. Ifjúsági II "8i4284" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Technikum (Kissné Álmosdi Márta) 2691 0 2691 2024.03.20. 13:22:19 2024.03.20 13:25:33 10p
4. Orgován Imre Ifjúsági II "e47gw6" Kecskeméti SZC Kada Elek Technikum (Gál Gabriella) 2679 1 2579 2024.03.22. 9:58:52 2024.03.22 10:01:32 10p
5. Kiss Lilla, 13. Ifjúsági II "y8vpnu" Gyulai SZC Kossuth Lajos Technikum, Orosháza (Dikasz-Gellai Edit) 2504 0 2504 2024.03.22. 11:50:00 2024.03.22 11:52:32 10p
6. Kiss Virág, 13. Ifjúsági II "5etyz5" Győri SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közg. Technikum (Komjáti Mariann) 2598 2 2398 2024.03.22. 13:24:35 2024.03.22 13:25:36 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Kun Szabolcs Mihály, 11. Tanuló I "u534g6" Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum (Csenkiné Bihal Mária) 4600 1 4500 2024.03.18. 7:54:15 2024.03.18 7:55:37 10p
2. Baranek Roland, 11. Tanuló I "b3d45d" Deák Ferenc Közgazdasági Technikum, Győr (Lantos Eszter) 4817 4 4417 2024.03.20. 10:02:30 2024.03.20 10:04:39 10p
3. Lénárt Hajnalka Éva, 12. Tanuló I "4awsgb" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Klenyánszkiné Krischneider Erika, Szilfai-Gyóni Ib) 4371 0 4371 2024.03.22. 9:24:21 2024.03.22 9:25:31 10p
4. Szaniszló Patrik, 12. Tanuló I "xamdv6" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Harsányiné Sztakovics Anna) 4070 0 4070 2024.03.25. 11:50:36 2024.03.25 11:52:33 10p
5. Kovács Gábriel Dávid, 12. Tanuló I "veuf4u" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Technikum (Kissné Álmosdi Márta) 4358 4 3958 2024.03.20. 10:10:24 2024.03.20 10:13:32 10p
6. Erős Dániel, 11. Tanuló I "jrvdk3" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Kissné Gerhát Erika) 3980 1 3880 2024.03.20. 10:01:54 2024.03.20 10:04:39 10p
7. Tudja Tibor Tanuló I "6527uv" Andrássy György Katolikus Közg. Technikum (Bocsi Éva) 3975 1 3875 2024.03.20. 10:02:47 2024.03.20 10:04:40 10p
8. Szűcs Dominik Gábor, 11. Tanuló I "482aba" BGSZC Katona József Technikum, Budapest 3964 1 3864 2024.03.21. 10:59:55 2024.03.21 11:01:33 10p
9. Liszkai Balázs Tanuló I "cfm6cv" Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Koll. (Kálmánczhey-Szász Krisztina) 4040 2 3840 2024.03.25. 14:07:25 2024.03.25 14:07:31 10p
10. Sabján Péter Tanuló I "i5s7ga" Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum (Mészáros Anna) 3803 0 3803 2024.03.19. 12:55:43 2024.03.19 12:58:31 10p
11. Horninger Vilmos, 12. Tanuló I "v626uq" BGSZC Pesterzsébeti Technikum (Tóth Ilona) 3786 2 3586 2024.03.18. 14:19:37 2024.03.18 14:22:31 10p
12. Lénárt Csongor Tanuló I "n44qd3" Szegedi SZC Kőrösy József Közg. Technikum (Krizbai Imréné) 3677 2 3477 2024.03.21. 9:24:30 2024.03.21 9:25:33 10p
13. Szanyi Attila, 11. Tanuló I "7vm275" BGSZC Katona József Technikum, Budapest 3402 0 3402 2024.03.21. 11:02:07 2024.03.21 11:04:35 10p
14. Murányi Balázs, 11. Tanuló I "5anqq4" Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium, Ózd (Tatár Tímea) 3694 3 3394 2024.03.20. 13:07:34 2024.03.20 13:07:33 10p
15. Görög László, 11. Tanuló I "bki4mp" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Technikum (Kissné Álmosdi Márta) 3385 0 3385 2024.03.18. 12:09:41 2024.03.18 12:10:32 10p
16. Farkas Máté Márk Tanuló I "2vaacd" Szegedi SZC Kőrösy József Közg. Technikum (Krizbai Imréné) 3451 2 3251 2024.03.21. 9:24:31 2024.03.21 9:25:34 10p
17. Csuka Tamás József, 11. Tanuló I "p4bgsb" Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum (Csenkiné Bihal Mária) 3208 0 3208 2024.03.18. 7:53:40 2024.03.18 7:55:36 10p
18. Medve Alexandra, 11. Tanuló I "23u72z" Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium, Ózd (Tatár Tímea) 3239 1 3139 2024.03.20. 13:07:41 2024.03.20 13:07:34 10p
19. Tóth Máté Bálint, 12. Tanuló I "i7b723" Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum (Mészáros Anna) 3210 1 3110 2024.03.19. 11:23:08 2024.03.19 11:25:33 10p
20. Rabecz Botond, 12. Tanuló I "e46m47" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Technikum (Kissné Álmosdi Márta) 3136 1 3036 2024.03.21. 10:30:38 2024.03.21 10:31:31 10p
21. Luczi Bálint Tanuló I "ra3em6" Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum (Mészáros Anna) 2994 0 2994 2024.03.19. 11:23:08 2024.03.19 11:25:33 10p
22. Horváth Bálint, 12. Tanuló I "mu4273" Nagykanizsai SZC Thúry György Technikum (Kalmár Izabella Tímea) 2829 0 2829 2024.03.18. 10:10:23 2024.03.18 10:16:31 10p
23. Keszei Kata Tanuló I "je7dr3" Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum (Mészáros Anna) 2829 0 2829 2024.03.19. 11:59:47 2024.03.19 12:01:32 10p
24. Márton Maja, 11. Tanuló I "s2543k" Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium, Ózd (Tatár Tímea) 2820 0 2820 2024.03.20. 13:07:38 2024.03.20 13:07:34 10p
25. Mészáros Zoé Viktória, 11. Tanuló I "j4u332" Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Palásti Anikó) 2893 1 2793 2024.03.19. 9:06:10 2024.03.19 9:07:37 10p
26. Sabján Eszter Tanuló I "q23pb8" Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum (Mészáros Anna) 2885 1 2785 2024.03.25. 10:07:23 2024.03.25 10:10:32 10p
27. Grah Bálint Tanuló I "t2mqiz" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Horváthné Kokas Éva) 2766 0 2766 2024.03.21. 11:17:39 2024.03.21 11:19:47 10p
28. NB Tanuló I "uam87y" Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum (Mészáros Anna) 2986 3 2686 2024.03.25. 10:24:54 2024.03.25 10:25:32 10p
29. Bognár Boglárka Kincső, 11. Tanuló I "b6b6ff" Deák Ferenc Közgazdasági Technikum, Győr (Lantos Eszter) 2719 1 2619 2024.03.20. 10:02:56 2024.03.20 10:04:40 10p
30. Kovács Bernadett, 11. Tanuló I "w5dy74" Energetikai Technikum és Kollégium, Paks (Nagy Éva) 2907 3 2607 2024.03.25. 14:18:35 2024.03.25 14:19:32 10p
31. Majoros Anna Zsófia, 11. Tanuló I "6cnnp3" Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Palásti Anikó) 2577 0 2577 2024.03.19. 9:07:08 2024.03.19 9:10:33 10p
32. Zakár Anna, 11. Tanuló I "2655uh" ZSZC Keszthelyi Közgazdasági Technikum (Bonnyai Ágnes) 2654 1 2554 2024.03.19. 12:09:26 2024.03.19 12:10:33 10p
33. Stumpf Miklós, 12. Tanuló I "4j5pc6" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Technikum (Kissné Álmosdi Márta) 2627 1 2527 2024.03.20. 8:37:35 2024.03.20 8:40:32 10p
34. Csányi Bálint, 12. Tanuló I "87ku68" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Technikum (Kissné Álmosdi Márta) 2705 2 2505 2024.03.20. 8:20:29 2024.03.20 8:22:31 10p
35. Magyarósi Marianna, 11. Tanuló I "i3g223" ZSZC Keszthelyi Közgazdasági Technikum (Bonnyai Ágnes) 2458 0 2458 2024.03.19. 12:08:47 2024.03.19 12:10:33 R10p
36. Pintér Martin Zoltán, 11. Tanuló I "f7545y" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Pálos Tamásné) 2450 0 2450 2024.03.20. 10:01:43 2024.03.20 10:04:38 10p
37. Árbogást Szelina, 12. Tanuló I "67323a" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Pálos Tamásné) 2527 1 2427 2024.03.20. 10:01:54 2024.03.20 10:04:39 10p
38. Homoki-Szabó Anita, 11. Tanuló I "d48dy6" Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Palásti Anikó) 2387 0 2387 2024.03.19. 9:05:54 2024.03.19 9:07:37 10p
39. Wittmann Virginia, 12. Tanuló I "uv3x83" BGSZC Pesterzsébeti Technikum (Tóth Ilona) 2369 0 2369 2024.03.21. 9:35:10 2024.03.21 9:37:33 10p
40. Szabó János Pál, 12. Tanuló I "4pqtxj" Gyulai SZC Kossuth Lajos Technikum, Orosháza (Dikasz-Gellai Edit) 2458 1 2358 2024.03.20. 8:12:35 2024.03.20 8:13:32 10p
41. Mártha Gabriella Tanuló I "a3uu7w" Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium, Ózd (Rédai-Nyerges Mónika) 2483 2 2283 2024.03.21. 11:54:32 2024.03.21 11:55:32 10p
42. Ádám Flóra, 12. Tanuló I "564jj5" Bajai SZC Türr István Technikum (Sponga Tünde Éva) 2265 0 2265 2024.03.21. 11:13:42 2024.03.21 11:16:35 10p
43. Tóth Viktória, 11. Tanuló I "c23d47" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Pálos Tamásné, Teveli Norbert) 2547 3 2247 2024.03.20. 10:01:52 2024.03.20 10:04:39 10p
44. Haffner Balázs, 12. Tanuló I "5j2478" BGSZC Pesterzsébeti Technikum (Tóth Ilona) 2190 0 2190 2024.03.21. 9:35:12 2024.03.21 9:37:33 10p
45. Soponyai Zoltán Tanuló I "v5h722" Tolna Megyei SZC Bezerédj I. Technikum, Szekszárd (Erdélyi Mónika) 2187 0 2187 2024.03.21. 9:13:41 2024.03.21 9:16:35 10p
46. Kun Diána, 12. Tanuló I "mh6dn3" Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Palásti Anikó) 2184 0 2184 2024.03.19. 9:06:58 2024.03.19 9:10:33 10p
47. Görög Anna Nikolett, 12. Tanuló I "44ay5y" Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Palásti Anikó) 2181 0 2181 2024.03.19. 9:06:40 2024.03.19 9:07:38 10p
48. Paxián Amira, 12. Tanuló I "qpwv36" BGSZC Pesterzsébeti Technikum (Tóth Ilona) 2160 0 2160 2024.03.21. 9:35:11 2024.03.21 9:37:33 10p
49. Barta Alexandra, 11. Tanuló I "i7ait2" Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Palásti Anikó) 2138 0 2138 2024.03.19. 9:05:49 2024.03.19 9:07:36 10p
50. Till Viktória Réka, 12. Tanuló I "i54brs" Bajai SZC Türr István Technikum (Sponga Tünde Éva) 2108 0 2108 2024.03.25. 11:12:30 2024.03.25 11:13:31 10p
51. Ódri Ivett, 11. Tanuló I "2b7333" Bajai SZC Türr István Technikum (Sztanity Diána Judit) 2101 0 2101 2024.03.21. 9:17:08 2024.03.21 9:19:36 10p
52. Mészáros Nikolett Kitti, 11. Tanuló I "rsb5f3" Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Palásti Anikó) 2083 0 2083 2024.03.19. 9:06:14 2024.03.19 9:07:37 10p
53. Dávid Csaba Tanuló I "h6q744" Bajai SZC Türr István Technikum (Sztanity Diána Judit) 2076 0 2076 2024.03.21. 9:17:04 2024.03.21 9:19:36 10p
54. Majoros Csenge Nóra, 12. Tanuló I "5f4pn8" Bajai SZC Türr István Technikum (Sponga Tünde Éva) 2058 0 2058 2024.03.21. 11:13:57 2024.03.21 11:16:36 10p
55. Reiter Olívia Hanna, 11. Tanuló I "44e54r" Bajai SZC Türr István Technikum (Sztanity Diána Judit) 2052 0 2052 2024.03.21. 9:17:18 2024.03.21 9:19:37 10p
56. Facskó Krisztina, 11. Tanuló I "8838b7" Bajai SZC Türr István Technikum (Sztanity Diána Judit) 2149 1 2049 2024.03.21. 9:17:14 2024.03.21 9:19:37 10p
57. Geresdi Emese Tanuló I "k6b55a" Bajai SZC Türr István Technikum (Sztanity Diána Judit) 2138 1 2038 2024.03.21. 9:17:10 2024.03.21 9:19:36 10p
58. Kiss Fanni Tanuló I "5npv5p" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Csománé Markovics Ibolya) 2030 0 2030 2024.03.20. 10:08:30 2024.03.20 10:10:35 10p
59. Liptai Kinga Tanuló I "m22rq3" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Csománé Márkovics Ibolya) 2012 0 2012 2024.03.20. 10:08:33 2024.03.20 10:10:35 10p
60. Antal Kevin Ervin Tanuló I "35s3hz" Tolna Megyei SZC Bezerédj I. Technikum, Szekszárd (Erdélyi Mónika) 2111 1 2011 2024.03.21. 9:13:43 2024.03.21 9:16:35 10p
61. Burzás Boglárka, 11. Tanuló I "z3n27z" Gyulai SZC Kossuth Lajos Technikum, Orosháza (Dikasz-Gellai Edit) 1998 0 1998 2024.03.22. 9:18:11 2024.03.22 9:19:32 10p
62. Szatmári Gergő, 11. Tanuló I "4474fs" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Czégényné Fleisz Hajnal) 1988 0 1988 2024.03.22. 8:27:33 2024.03.22 8:28:35 10p
63. Csobolyó Boglárka Tanuló I "4465f5" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Csománé Markovics Ibolya) 1981 0 1981 2024.03.20. 10:08:32 2024.03.20 10:10:35 10p
64. Hajdu Laura Jázmin, 12. Tanuló I "3846w3" Gyulai SZC Kossuth Lajos Technikum, Orosháza (Dikasz-Gellai Edit) 1974 0 1974 2024.03.20. 8:12:33 2024.03.20 8:13:32 10p
65. Borsi Hanna, 11. Tanuló I "rq4rdn" Energetikai Technikum és Kollégium, Paks (Nagy Éva) 2167 2 1967 2024.03.20. 11:02:32 2024.03.20 11:04:32 10p
66. Stekler Zsuzsanna Tanuló I "ha48w3" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Csománé Markovics Ibolya, Teveli Norbert) 1947 0 1947 2024.03.20. 10:08:32 2024.03.20 10:10:35 10p
67. Seres Noémi Mónika, 11. Tanuló I "kk43q6" Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Palásti Anikó) 1914 0 1914 2024.03.19. 9:06:01 2024.03.19 9:07:37 10p
68. Varga Győző Tanuló I "768727" Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum (Mészáros Anna) 2297 4 1897 2024.03.21. 10:35:48 2024.03.21 10:37:32 10p
69. Rákossi Hanna, 11. Tanuló I "k835v6" Győri SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közg. Technikum (Komjáti Mariann) 1981 1 1881 2024.03.22. 13:24:35 2024.03.22 13:25:35 10p
70. Lőrincz Karolina Tanuló I "pp288e" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Horváthné Kokas Éva) 2574 7 1874 2024.03.21. 11:17:58 2024.03.21 11:19:50 10p
71. Csuka Helga Tanuló I "ch6288" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Horváthné Kokas Éva) 2058 2 1858 2024.03.21. 11:17:37 2024.03.21 11:19:47 10p
72. Ilkity Rebeka, 12. Tanuló I "63522s" Bajai SZC Türr István Technikum (Sponga Tünde Éva) 2010 2 1810 2024.03.21. 11:13:54 2024.03.21 11:16:36 10p
73. Dán Vivien, 11. Tanuló I "2atyy8" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Czégényné Fleisz Hajnal) 1795 0 1795 2024.03.22. 8:27:38 2024.03.22 8:28:35 10p
74. Kiss Blanka, 12. Tanuló I "a624b8" Bajai SZC Türr István Technikum (Sponga Tünde Éva) 1882 1 1782 2024.03.21. 11:13:52 2024.03.21 11:16:36 10p
75. Horváth Zsófia, 12. Tanuló I "m3h8iq" Győri SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közg. Technikum (Komjáti Mariann) 1975 2 1775 2024.03.22. 13:24:36 2024.03.22 13:25:35 10p
76. Seres Nikolett, 12. Tanuló I "3f4eun" Bajai SZC Türr István Technikum (Sponga Tünde Éva) 1859 1 1759 2024.03.21. 11:14:01 2024.03.21 11:16:36 10p
77. Tánczos Domonkos Tanuló I "xt3v55" Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum (Mészáros Anna) 2045 3 1745 2024.03.21. 10:35:50 2024.03.21 10:37:32 10p
78. Matos Vanessza, 11. Tanuló I "x78wsm" Bajai SZC Türr István Technikum (Sztanity Diána Judit) 1919 2 1719 2024.03.21. 9:17:11 2024.03.21 9:19:37 10p
79. Torkos Máté, 11. Tanuló I "55i744" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Czégényné Fleisz Hajnal) 2017 3 1717 2024.03.22. 8:27:41 2024.03.22 8:28:34 10p
80. Vári Mihály, 11. Tanuló I "c43447" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Czégényné Fleisz Hajnal) 1992 3 1692 2024.03.22. 8:27:38 2024.03.22 8:28:35 10p
81. Virág Ramóna Liza, 12. Tanuló I "pad3wt" Bajai SZC Türr István Technikum (Sponga Tünde Éva) 1605 0 1605 2024.03.21. 11:13:49 2024.03.21 11:16:35 10p
82. Jenei Virág, 11. Tanuló I "u6824p" Győri SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közg. Technikum (Komjáti Mariann) 1659 1 1559 2024.03.22. 13:24:40 2024.03.22 13:25:36 10p
83. Simon Szimonetta Tanuló I "yvh444" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Csománé Markovics Ibolya, Teveli Norbert) 1716 2 1516 2024.03.20. 10:08:31 2024.03.20 10:10:35 10p
84. Szekeres Áron Tanuló I "7475nu" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Horváthné Kokas Éva) 2543 12 1343 2024.03.21. 11:17:47 2024.03.21 11:19:49 10p
85. Váradi Bianka, 12. Tanuló I "kaj2aj" Szt. István Katolikus Technikum és Gimn., Sátoraljaújhely (Nagy Marianna) 1460 3 1160 2024.03.21. 14:20:52 2024.03.21 14:22:32 10p
86. Verényi Kitti, 11. Tanuló I "n457vx" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Czégényné Fleisz Hajnal) 1247 1 1147 2024.03.22. 8:26:52 2024.03.22 8:28:34 L9p
87. Simon Milán Tanuló I "5476y2" Pápai SZC Acsády Ignác Technikum és SZI, Sümeg (Nagy Emília) 2283 12 1083 2024.03.19. 11:02:36 2024.03.19 11:04:32 10p
88. Simon Milán Tanuló I "at833f" Pápai SZC Acsády Ignác Technikum és SZI, Sümeg (Nagy Emília) 311 1 211 2024.03.19. 10:42:44 2024.03.19 10:43:31 L1p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Simon Árpád, 10. Tanuló II "43peuj" Váci Szakképzési Centrum I. Géza Király Közgazdasági Technikum (Szilfai-Gyóni Ibolya) 4028 2 3828 2024.03.25. 11:50:21 2024.03.25 11:52:33 10p
2. Gyovai Denisz, 10. Tanuló II "yq2rq7" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Technikum (Kissné Álmosdi Márta) 3812 0 3812 2024.03.19. 14:00:31 2024.03.19 14:01:31 10p
3. Nyirati Dominik Zoltán Tanuló II "va8756" Tolna Megyei SZC Bezerédj I. Technikum, Szekszárd (Erdélyi Mónika) 3377 0 3377 2024.03.21. 11:56:52 2024.03.21 11:58:32 10p
4. Fábián Dominik Sándor Tanuló II "q837e4" Andrássy György Katolikus Közg. Technikum, Eger (Bocsi Éva) 3363 0 3363 2024.03.20. 10:02:26 2024.03.20 10:04:40 10p
5. Zelizi Gergő Kristóf Tanuló II "gf3km3" Szegedi SZC Kőrösy József Közg. Technikum (Bense Árpád Ágostonné) 3297 0 3297 2024.03.21. 9:24:37 2024.03.21 9:25:34 10p
6. Szabó Bence Tanuló II "57ki67" Pápai SZC Jókai Mór Közgazdasági Technikum (Tóth Judit) 3133 0 3133 2024.03.25. 10:57:25 2024.03.25 10:58:32 10p
7. Maráczi Ádám András Tanuló II "3qc3z5" Zalaegerszegi SZC Csány László Technikum (Mészáros Anna) 3031 2 2831 2024.03.20. 9:38:09 2024.03.20 9:40:33 10p
8. Markovits Milán Tanuló II "86byw5" Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Koll. (Kálmánczhey-Szász Krisztina) 2728 0 2728 2024.03.25. 12:49:28 2024.03.25 12:52:32 10p
9. Szabó Zoárd, 10. Tanuló II "mmed3a" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Technikum (Kissné Álmosdi Márta) 2691 2 2491 2024.03.19. 13:58:12 2024.03.19 13:58:31 10p
10. Selyebi Marcell, 10. Tanuló II "2z2k3d" Fáy András Görögkatolikus Technikum és Szakgimn., Miskolc (Oroszné Karmanoczki Judit) 2618 2 2418 2024.03.21. 8:17:53 2024.03.21 8:19:33 10p
11. Tóth Tibor Tanuló II "4kj8wx" Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Kovácsné Seres Andrea) 2407 0 2407 2024.03.25. 14:46:34 2024.03.25 14:49:33 10p
12. Somogyi Máté Tanuló II "75scs5" Tolna Megyei SZC Bezerédj I. Technikum, Szekszárd (Erdélyi Mónika) 2594 2 2394 2024.03.21. 10:08:47 2024.03.21 10:10:33 10p
13. MM Tanuló II "72nh45" Deák Ferenc Közgazdasági Technikum, Győr (Curzon Julianna) 2362 0 2362 2024.03.25. 11:04:14 2024.03.25 11:07:32 10p
14. Bury-Pravotinszky Titusz, 10. Tanuló II "4742r3" Pálffy Miklós Technikum, Győr (Keszeiné Kokas Andrea) 2343 0 2343 2024.03.20. 9:21:21 2024.03.20 9:22:35 10p
15. Nagyidai Róbert Tanuló II "7x8a2a" Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Koll. (Gál Ildikó) 2338 0 2338 2024.03.21. 11:51:26 2024.03.21 11:52:32 10p
16. Rontó Zsolt Tanuló II "h77x35" Fáy András Görögkatolikus Technikum és Szakgimn., Miskolc (Skernyókné Jeddi Katalin) 2422 1 2322 2024.03.21. 8:17:52 2024.03.21 8:19:33 10p
17. Nagy Anett, 10. Tanuló II "bz5gei" Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Kovácsné Seres Andrea) 2317 0 2317 2024.03.19. 9:06:50 2024.03.19 9:10:33 10p
18. Sitkei Zsófia, 10. Tanuló II "86egy4" Energetikai Technikum és Kollégium, Paks (Nagy Éva) 2367 1 2267 2024.03.22. 10:13:03 2024.03.22 10:13:34 10p
19. Szabó Edmond Tanuló II "uhx6x4" Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Kovásné Seres Andrea) 2330 1 2230 2024.03.25. 14:46:40 2024.03.25 14:49:33 10p
20. Farkas Dániel Tanuló II "ps3v8v" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Módlyné Erdélyi Anita) 2498 3 2198 2024.03.21. 11:17:47 2024.03.21 11:19:49 10p
21. Radványi Dorián Márk Tanuló II "2i4wj8" ZSZC Keszthelyi Közgazdasági Technikum (Bonnyai Ágnes) 2152 0 2152 2024.03.19. 12:24:41 2024.03.19 12:25:32 10p
22. Szilágyi Gergő Tanuló II "d467d4" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Szabóné Putz Alexandra) 2115 0 2115 2024.03.21. 11:17:59 2024.03.21 11:19:50 10p
23. Szi-Márton Tamás, 10. Tanuló II "np28kt" ZSZC Keszthelyi Közgazdasági Technikum (Bonnyai Ágnes) 2093 0 2093 2024.03.19. 12:25:52 2024.03.19 12:28:31 10p
24. Torma Angelika Tanuló II "q2cy27" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Pálos Tamásné) 2062 0 2062 2024.03.20. 8:33:22 2024.03.20 8:34:32 10p
25. Horváth Tünde Tanuló II "a6q5e4" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Horváthné Kokas Éva) 2309 3 2009 2024.03.21. 11:17:38 2024.03.21 11:19:47 10p
26. Polgár Dániel, 10. Tanuló II "2aw7y5" Pálffy Miklós Technikum, Győr (Keszeiné Kokas Andrea) 1977 0 1977 2024.03.20. 9:21:20 2024.03.20 9:22:35 10p
27. Gavlik Georgina, 10. Tanuló II "ua5rfv" Bajai SZC Türr István Technikum (Sponga Tünde Éva) 2073 1 1973 2024.03.22. 10:13:01 2024.03.22 10:13:34 10p
28. Kókai Aurél Tanuló II "gx4q8v" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Szabóné Putz Alexandra) 2071 1 1971 2024.03.21. 11:17:35 2024.03.21 11:19:46 10p
29. Kovács Levente, 10. Tanuló II "x3gh2w" Fáy András Görögkatolikus Technikum és Szakgimn., Miskolc (Györgyné Gyarmati Andrea) 2056 1 1956 2024.03.22. 8:57:58 2024.03.22 8:58:31 10p
30. Dinnyés Attila, 10. Tanuló II "xai284" Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Hartyániné Barta Judit) 1999 1 1899 2024.03.19. 9:06:05 2024.03.19 9:07:37 10p
31. Szoó Dávid, 10. Tanuló II "v4j54y" Pálffy Miklós Technikum, Győr (Keszeiné Kokas Andrea) 1894 0 1894 2024.03.20. 9:21:31 2024.03.20 9:22:35 10p
32. Kocsis Dávid, 10. Tanuló II "4as52n" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1987 1 1887 2024.03.22. 9:58:06 2024.03.22 9:58:36 10p
33. Kiss Dávid István, 10. Tanuló II "kz648a" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1879 0 1879 2024.03.21. 13:57:26 2024.03.22 9:58:35 10p
34. Dobszai Csenge Dorottya Tanuló II "72jgg4" Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium, Ózd (Rédai-Nyerges Mónika) 1857 0 1857 2024.03.21. 9:28:38 2024.03.21 9:28:34 10p
35. Sümegi Hanna Gréta, 10. Tanuló II "2a34v5" Bajai SZC Türr István Technikum (Sztanity Diána Judit) 1842 0 1842 2024.03.22. 10:13:42 2024.03.22 10:16:34 10p
36. Varga Elizabet Tanuló II "x7sif4" Bajai SZC Türr István Technikum (Sztanity Diána Judit) 1817 0 1817 2024.03.22. 10:13:42 2024.03.22 10:16:34 10p
37. LH, 10. Tanuló II "c57675" Bajai SZC Türr István Technikum (Sztanity Diána Judit) 1817 0 1817 2024.03.25. 8:18:06 2024.03.25 8:19:31 10p
38. Török Levente Tanuló II "n87i3q" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Pálos Tamásné) 1968 2 1768 2024.03.22. 9:11:50 2024.03.22 9:13:31 10p
39. Lutz Réka Tanuló II "k283k7" Bajai SZC Türr István Technikum (Sztanity Diána Judit) 1761 0 1761 2024.03.22. 10:14:21 2024.03.22 10:16:35 10p
40. Fekete Sára Petra, 10. Tanuló II "kz8qvw" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1680 0 1680 2024.03.22. 9:58:08 2024.03.22 9:58:36 10p
41. Farkas Fanni Tanuló II "i6s653" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Módlyné Erdélyi Anita) 1666 0 1666 2024.03.21. 11:17:41 2024.03.21 11:19:47 10p
42. Laczkó Loretta Tanuló II "q763mt" Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium, Ózd (Rédai-Nyerges Mónika) 2359 7 1659 2024.03.21. 9:28:38 2024.03.21 9:28:34 10p
43. Nevodenszki Máté Tanuló II "p3p6aq" Bajai SZC Türr István Technikum (Sztanity Diána Judit) 1643 0 1643 2024.03.22. 10:13:44 2024.03.22 10:16:34 10p
44. Shmilliár Zita Tanuló II "p42cxy" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Módlyné Erdélyi Anita) 1620 0 1620 2024.03.21. 11:17:49 2024.03.21 11:19:48 10p
45. CJ, 10. Tanuló II "wn4y6a" Győri SZC Baross Gábor Két Tanítási Nyelvű Közg. Technikum (Komjáti Mariann) 1598 0 1598 2024.03.22. 13:24:33 2024.03.22 13:25:35 10p
46. Csekk Csaba Tanuló II "475e76" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Csománé Markovics Ibolya) 1693 1 1593 2024.03.19. 13:03:29 2024.03.19 13:04:31 10p
47. Gajdán Dorina, 10. Tanuló II "fd7b54" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1583 0 1583 2024.03.22. 9:58:05 2024.03.22 9:58:36 10p
48. Nagy Abigél Tanuló II "vp3h3c" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Módlyné Erdélyi Anita) 1569 0 1569 2024.03.21. 11:17:22 2024.03.21 11:19:45 10p
49. Vengrinyák Zsombor Tanuló II "d78473" Nyíregyházi SZC Széchenyi István Technikum és Koll. (Gál Ildikó) 1635 1 1535 2024.03.21. 11:50:46 2024.03.21 11:52:32 10p
50. Gulyás Luca, 10. Tanuló II "a4a8q6" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1623 1 1523 2024.03.19. 11:44:20 2024.03.19 11:46:32 10p
51. Pandur Bence Imre, 10. Tanuló II "745233" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Módlyné Erdélyi Anita) 1518 0 1518 2024.03.21. 11:17:43 2024.03.21 11:19:48 10p
52. Koczor Richárd József, 10. Tanuló II "6y7d6s" ZSZC Keszthelyi Közgazdasági Technikum (Bonnyai Ágnes) 1515 0 1515 2024.03.19. 12:25:20 2024.03.19 12:25:32 10p
53. Kovács Anna Sára, 10. Tanuló II "b3637j" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1469 0 1469 2024.03.22. 9:58:08 2024.03.22 9:58:36 10p
54. Berger Patrik, 10. Tanuló II "4b26qv" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Kissné Gerhát Erika) 1951 5 1451 2024.03.20. 10:01:54 2024.03.20 10:04:39 10p
55. Gyuricza Luca, 10. Tanuló II "fn2z4h" Bajai SZC Türr István Technikum (Sponga Tünde Éva) 1609 2 1409 2024.03.22. 10:12:55 2024.03.22 10:13:33 10p
56. Németh Bence László Tanuló II "7i2czu" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Horváthné Kokas Éva) 1848 6 1248 2024.03.21. 11:17:36 2024.03.21 11:19:46 10p
57. Karsai Petra, 10. Tanuló II "55bx76" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1270 1 1170 2024.03.22. 9:58:08 2024.03.22 9:58:36 10p
58. Ceglédi Sándor, 10. Tanuló II "32f4uk" Debreceni SZC Bethlen Gábor Közgazdasági Technikum (Ficzere Petra) 1456 3 1156 2024.03.22. 9:58:07 2024.03.22 9:58:35 10p
59. Kovács Laura Tanuló II "48i4g3" Fáy András Görögkatolikus Technikum és Szakgimn., Miskolc (Skernyókné Jeddi Katalin) 1765 8 965 2024.03.21. 8:18:16 2024.03.21 8:19:34 10p
60. Szekeres Szilárd Tanuló II "7akx34" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Pálos Tamásné) 404 1 304 2024.03.20. 8:26:13 2024.03.20 8:28:31 L2p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Tamási Ádám Attila, 9. Tanuló III "pv53xg" Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum (Csenkiné Bihal Mária) 4319 0 4319 2024.03.25. 7:47:57 2024.03.25 7:49:33 10p
2. Juhász Dávid Tanuló III "7rd3mj" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Csománé Markovics Ibolya) 4290 1 4190 2024.03.20. 9:13:01 2024.03.20 9:13:32 10p
3. Kiss Richárd Zsombor Tanuló III "23ny4d" Kecskeméti SZC Gróf Károlyi Sándor Technikum (Ványi Istvánné) 3307 2 3107 2024.03.21. 9:43:50 2024.03.21 9:46:32 10p
4. Pomozi Péter, 9. Tanuló III "43m747" Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Kovácsné Seres Andrea) 3050 3 2750 2024.03.19. 9:06:31 2024.03.19 9:07:38 10p
5. Szalavetz Hanna Tanuló III "b77yb3" Városmajori Gimnázum, Budapest (Kollárikné Terjéki Krisztina) 2943 2 2743 2024.03.18. 17:18:49 2024.03.18 17:19:31 10p
6. Molnár Maxim, 9. Tanuló III "rc5jb6" Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum (Csenkiné Bihal Mária) 2948 3 2648 2024.03.18. 7:53:38 2024.03.18 7:55:36 10p
7. Forró Dominik, 9. Tanuló III "t8tj8t" Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum (Csenkiné Bihal Mária) 2530 0 2530 2024.03.18. 7:53:37 2024.03.18 7:55:36 10p
8. Váradi Rómeó, 9. Tanuló III "747u5f" Deák Ferenc Közgazdasági Technikum, Győr (Lantos Eszter) 2664 2 2464 2024.03.21. 9:08:39 2024.03.21 9:10:33 10p
9. Varga Bence, 9. Tanuló III "uz58a2" Deák Ferenc Közgazdasági Technikum, Győr (Lantos Eszter) 2442 0 2442 2024.03.21. 9:09:06 2024.03.21 9:10:33 10p
10. Palaczk Dávid Tanuló III "m2m752" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Horváthné Kokas Éva) 2415 1 2315 2024.03.21. 11:17:50 2024.03.21 11:19:49 10p
11. Reider Norbert, 9. Tanuló III "p8a73m" Pálffy Miklós Technikum, Győr (Keszeiné Kokas Andrea) 2186 0 2186 2024.03.20. 9:21:33 2024.03.20 9:22:35 10p
12. Molnár Marcell, 9. Tanuló III "g342k4" Nagykanizsai SZC Thúry György Technikum (Kalmár Izabella Tímea) 2213 1 2113 2024.03.19. 11:28:04 2024.03.19 11:31:32 10p
13. Szalai Attila Máté, 9. Tanuló III "fe6ksi" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Horváthné Kokas Éva) 2111 0 2111 2024.03.21. 11:17:37 2024.03.21 11:19:47 10p
14. Barta Sándor, 9. Tanuló III "445e4p" Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum (Csenkiné Bihal Mária) 2175 2 1975 2024.03.18. 8:50:00 2024.03.18 8:52:32 10p
15. Nagy Norbert Tanuló III "kp85t8" Kecskeméti SZC Kada Elek Technikum (Gál Gabriella) 2429 5 1929 2024.03.22. 10:14:32 2024.03.22 10:16:35 10p
16. Orsós Gergő Tanuló III "yst3s5" Tolna Megyei SZC Bezerédj I. Technikum, Szekszárd (Erdélyi Mónika) 1927 0 1927 2024.03.21. 10:08:48 2024.03.21 10:10:34 10p
17. Sándor Alexander, 9. Tanuló III "67nbik" Deák Ferenc Közgazdasági Technikum, Győr (Lantos Eszter) 1923 0 1923 2024.03.21. 9:09:21 2024.03.21 9:10:34 10p
18. Tóth-Nádor Tege, 9. Tanuló III "e42t5v" Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum (Csenkiné Bihal Mária) 2286 4 1886 2024.03.25. 7:47:52 2024.03.25 7:49:32 10p
19. Podolnij Szergej Milán Tanuló III "r7q3g7" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Horváthné Kokas Éva) 1865 0 1865 2024.03.21. 11:17:36 2024.03.21 11:19:47 10p
20. Kiss Dominik Tanuló III "88ya75" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Horváthné Kokas Éva) 1857 0 1857 2024.03.21. 11:17:46 2024.03.21 11:19:49 10p
21. Raszipovits Flórián Tanuló III "w47ad6" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Szabóné Putz Alexandra) 1945 1 1845 2024.03.21. 11:17:38 2024.03.21 11:19:46 10p
22. Pádár Rómeó, 9. Tanuló III "m55e5r" Deák Ferenc Közgazdasági Technikum, Győr (Lantos Eszter) 1895 1 1795 2024.03.25. 9:14:15 2024.03.25 9:16:32 10p
23. Sági Ádám Tanuló III "2d2456" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Pálos Tamásné) 1895 1 1795 2024.03.22. 11:04:58 2024.03.22 11:07:32 10p
24. Bálint Milán, 9. Tanuló III "b535h4" Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum (Csenkiné Bihal Mária) 1783 0 1783 2024.03.18. 7:53:36 2024.03.18 7:55:36 10p
25. Komáromi Péter, 9. Tanuló III "5p68m4" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Horváthné Kokas Éva) 1883 1 1783 2024.03.21. 11:17:47 2024.03.21 11:19:49 10p
26. Tisóczki János, 9. Tanuló III "8gcqkj" Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum (Csenkiné Bihal Mária) 1865 1 1765 2024.03.18. 7:53:38 2024.03.18 7:55:37 10p
27. Pataki Attila Tanuló III "qrc77j" Bethlen Gábor Technikum, Budapest (Vass Erika) 1899 2 1699 2024.03.25. 13:24:20 2024.03.25 13:25:33 10p
28. Gréczi Larina Tanuló III "y87szh" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Horváthné Kokas Éva) 1897 2 1697 2024.03.21. 11:17:39 2024.03.21 11:19:47 10p
29. Gerencsér Hajnal Tanuló III "u742rc" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Horváthné Kokas Éva) 1978 3 1678 2024.03.21. 11:17:39 2024.03.21 11:19:48 10p
30. Berencsi Boglárka Tanuló III "884534" Széchenyi István Katolikus Technikum és Gimnázium, Ózd (Rédai-Nyerges Mónika) 1701 1 1601 2024.03.21. 9:28:07 2024.03.21 9:28:33 10p
31. Ladányi Levente, 9. Tanuló III "533t65" Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum (Csenkiné Bihal Mária) 1683 1 1583 2024.03.18. 8:50:00 2024.03.18 8:52:32 10p
32. Lukács Adrián János, 9. Tanuló III "43bk4u" Kiskunhalasi SzC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Technikum (Kovácsné Seres Andrea) 1883 3 1583 2024.03.19. 9:06:22 2024.03.19 9:07:38 10p
33. Ejimofor Christopher Márko Tanuló III "8qgrn7" Deák Ferenc Közgazdasági Technikum, Győr (Curzon Julianna) 1667 1 1567 2024.03.25. 11:05:53 2024.03.25 11:07:32 10p
34. Seszták Richárd, 9. Tanuló III "2z2238" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Horváthné Kokas Éva) 1660 1 1560 2024.03.21. 11:17:48 2024.03.21 11:19:49 10p
35. Gál Lilla, 9. Tanuló III "238fy5" Nagykanizsai SZC Thúry György Technikum (Kalmár Izabella Tímea) 1553 0 1553 2024.03.19. 11:28:02 2024.03.19 11:31:32 10p
36. Takács Boldizsár, 9. Tanuló III "m4q474" Deák Ferenc Közgazdasági Technikum, Győr (Lantos Eszter) 2046 5 1546 2024.03.25. 9:13:41 2024.03.25 9:16:32 10p
37. Pápai Alexandra, 9. Tanuló III "j77523" Nagykanizsai SZC Thúry György Technikum (Szelei Anita) 1505 0 1505 2024.03.22. 9:25:49 2024.03.22 9:28:32 10p
38. Pimbor Dániel, 9. Tanuló III "7k5d5n" Kiskunfélegyházi Szent Benedek PG Két Tanítási Nyelvű Technikum (Csenkiné Bihal Mária) 1588 1 1488 2024.03.18. 7:53:36 2024.03.18 7:55:36 10p
39. KE, 9. Tanuló III "637f45" Nagykanizsai SZC Thúry György Technikum (Kalmár Izabella Tímea) 1581 1 1481 2024.03.19. 11:28:17 2024.03.19 11:31:33 10p
40. Takács Bence, 9. Tanuló III "582x3f" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Kissné Gerhát Erika) 1551 1 1451 2024.03.20. 9:11:18 2024.03.20 9:13:32 10p
41. Ferger Márk Tanuló III "bf4m84" Tolna Megyei SZC Bezerédj I. Technikum, Szekszárd (Erdélyi Mónika) 1539 1 1439 2024.03.21. 9:13:40 2024.03.21 9:16:35 10p
42. Nagy Laura Tanuló III "6z6sn3" Tolna Megyei SZC Bezerédj I. Technikum, Szekszárd (Erdélyi Mónika) 1393 0 1393 2024.03.21. 9:13:48 2024.03.21 9:16:35 10p
43. Szabó Marcell, 9. Tanuló III "w576wu" Nagykanizsai SZC Thúry György Technikum (Szelei Anita) 1277 0 1277 2024.03.22. 9:27:32 2024.03.22 9:31:33 10p
44. Tóth Armand Kornél Tanuló III "7it25k" Bethlen Gábor Technikum, Budapest (Vass Erika) 1569 3 1269 2024.03.25. 13:24:18 2024.03.25 13:25:33 10p
45. Szacskó Zsófia Jázmin, 9. Tanuló III "8ka3di" Szt. István Katolikus Technikum és Gimn., Sátoraljaújhely (Nagy Marianna) 1339 1 1239 2024.03.20. 14:23:55 2024.03.20 14:25:33 10p
46. Hadarits Júlia Tanuló III "hksg28" Fáy András Közgazdasági Technikum, Sopron (Horváthné Kokas Éva) 1802 6 1202 2024.03.21. 11:17:49 2024.03.21 11:19:49 10p
47. SB, 9. Tanuló III "83u362" Nagykanizsai SZC Thúry György Technikum (Szelei Anita) 1156 0 1156 2024.03.22. 9:25:49 2024.03.22 9:28:33 10p
48. Batta Réka, 9. Tanuló III "rw8m27" Szt. István Katolikus Technikum és Gimn., Sátoraljaújhely (Nagy Marianna) 1188 1 1088 2024.03.20. 14:19:58 2024.03.20 14:22:32 10p
49. Lázi Jázmin Eszmeralda, 9. Tanuló III "84i8n2" Szt. István Katolikus Technikum és Gimn., Sátoraljaújhely (Nagy Marianna) 1270 3 970 2024.03.20. 14:23:11 2024.03.20 14:25:32 10p
50. Lőrincz Vivien Roxána, 9. Tanuló III "275ij8" Nagykanizsai SZC Thúry György Technikum (Szelei Anita) 963 0 963 2024.03.22. 9:28:14 2024.03.22 9:31:33 10p
51. Kovács Lara Tanuló III "4377x8" Tolna Megyei SZC Bezerédj I. Technikum, Szekszárd (Erdélyi Mónika) 1210 3 910 2024.03.21. 9:13:41 2024.03.21 9:16:35 10p
52. Salda Ádám Tanuló III "226653" Deák Ferenc Közgazdasági Technikum, Győr (Curzon Julianna) 1496 6 896 2024.03.25. 11:00:46 2024.03.25 11:01:31 10p
53. BK Tanuló III "7arx5j" Tolna Megyei SZC Bezerédj I. Technikum, Szekszárd (Feketéné Földesi Judit) 866 0 866 2024.03.21. 9:13:30 2024.03.21 9:16:34 10p
54. LL Tanuló III "s327n3" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Csománé Markovics Ibolya) 1388 6 788 2024.03.20. 9:13:37 2024.03.20 9:16:31 10p
55. Halász Ádám Tanuló III "g7qq6i" Bethlen Gábor Technikum, Budapest (Vass Erika) 787 2 587 2024.03.25. 13:24:22 2024.03.25 13:25:33 10p
56. Varga-Szömös Márkó, 9. Tanuló III "i6mnsc" Nagykanizsai SZC Thúry György Technikum (Szelei Anita) 921 4 521 2024.03.22. 9:25:16 2024.03.22 9:28:32 10p
57. Krakovszki Szebasztián Bogdán Tanuló III "a2qa84" Bethlen Gábor Technikum, Budapest (Vass Erika) 428 0 428 2024.03.25. 13:19:18 2024.03.25 13:19:32 L5p
58. Csoszó Krisztián Tanuló III "k3qm27" Kaposvári SZC Noszlopy Gáspár Közgazdasági Technikum (Pálos Tamásné) 1332 12 132 2024.03.22. 11:03:41 2024.03.22 11:07:32 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Muraközi Márk:, 8. Gyermek "jzyv8y" Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, ÁI, Győr (Lantos Eszter) 1947 1 1847 2024.03.21. 13:54:51 2024.03.21 13:55:33 10p
2. Bódai Hanna, 8. Gyermek "gt4t74" Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, ÁI, Győr (Lantos Eszter) 1843 0 1843 2024.03.19. 13:48:51 2024.03.19 13:49:32 10p
3. Czakó Emese, 8. Gyermek "qin684" Péterfy Sándor Evangélikus Gimnázium, ÁI, Győr (Lantos Eszter) 1483 3 1183 2024.03.21. 13:55:03 2024.03.21 13:55:34 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Kunvári Gréta Réka, 9. Egyéb kategória "784d24" Nagykanizsai SZC Thúry György Technikum (Kalmár Izabella Tímea) 2479 0 2479 2024.03.21. 13:07:57 2024.03.21 13:10:32 10p
2. Hegedűs Mihály Egyéb kategória "f3b64k" Kecskeméti SZC Kada Elek Technikum (Gál Gabriella) 2512 1 2412 2024.03.22. 10:51:49 2024.03.22 10:52:31 10p
3. Nagy Lara, 12. Egyéb kategória "6uzggw" Soproni Szakképzési Centrum Hunyadi János Technikum (Lőrinczi Mónika) 2326 0 2326 2024.03.19. 13:08:46 2024.03.19 13:10:38 10p
4. Lukácsi Levente, 9. Egyéb kategória "8s7573" Soproni Szakképzési Centrum Hunyadi János Technikum (Molnárné Pásztor Mónika) 2265 0 2265 2024.03.19. 13:08:34 2024.03.19 13:10:37 10p
5. Horváth Dzsenifer, 12. Egyéb kategória "36a3fz" Soproni Szakképzési Centrum Hunyadi János Technikum (Lőrinczi Mónika) 1883 0 1883 2024.03.19. 13:08:37 2024.03.19 13:10:37 10p
6. Beiczi Regina, 11. Egyéb kategória "ff7v68" Soproni Szakképzési Centrum Hunyadi János Technikum (Lőrinczi Mónika) 1538 0 1538 2024.03.19. 13:08:35 2024.03.19 13:10:37 10p
7. Szarka Dániel, 11. Egyéb kategória "6b7758" Soproni Szakképzési Centrum Hunyadi János Technikum (Molnárné Pásztor Mónika) 1326 0 1326 2024.03.19. 13:08:48 2024.03.19 13:10:38 10p
8. Gaszler Julianna Katalin, 11. Egyéb kategória "2xm62v" Soproni Szakképzési Centrum Hunyadi János Technikum (Lőrinczi Mónika) 1137 1 1037 2024.03.19. 13:08:36 2024.03.19 13:10:37 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Ügyes Lenke, 11. Teszt "qe45kf" Teszt 4 (Teszt Tanár) 62 0 62 2024.03.18. 6:40:11 2024.03.18 6:43:32 <1p