KAPCSOLAT
  • Magyar Gyorsírók és Gépírók Országos Szövetsége
  • Telefon: +36-1-268-0236
  • Email: magyosz@t-online.hu

Teöreök Aladár országos tanulói gépíróverseny (2019. április 9-17.)

Gépírás ELŐZETES eredményjegyzék

Frissítve: 2019. 04. 27. 19:15:49, feltöltve összesen: 428 munka + 14 versenyen kívül

 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Rózsa István, 13. Ifjúsági "376pit" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kaluczkyné Venczler Mária) 4180 0 4180 2019.04.09. 14:17:45 2019.04.09 14:19:31 10p
2. Bartó Beáta, 13. Ifjúsági "s7kb8y" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 4147 0 4147 2019.04.15. 17:24:00 2019.04.15 17:25:33 10p
3. Szakos Enikő Ifjúsági "86p867" Nyíregyházi Egyetem (egyéni versenyző) 4126 0 4126 2019.04.17. 17:25:41 2019.04.17 17:28:31 10p
4. Bácskai Dorina, 13. Ifjúsági "m2jm3q" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 3468 1 3368 2019.04.11. 9:16:05 2019.04.11 9:16:34 10p
5. Tóth Patrícia Tünde Ifjúsági "qauudr" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Harmati Ágnes) 3466 2 3266 2019.04.16. 14:52:53 2019.04.16 14:52:32 10p
6. Bereczki Dorina Zsófia Ifjúsági "7e5kah" SZÁMALK - Szalézi Szakgimnázium, Budapest (Jászainé Kosztik Lídia) 3255 0 3255 2019.04.16. 11:41:28 2019.04.16 11:43:31 10p
7. Szabó Beatrix, 13. Ifjúsági "34d44a" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 3307 1 3207 2019.04.15. 17:24:44 2019.04.15 17:25:33 10p
8. Nadanicsek Ildikó, 14. Ifjúsági "857h26" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 3167 0 3167 2019.04.16. 11:55:57 2019.04.16 11:58:32 bin
9. Szilvási Zoltán, 14. Ifjúsági "56yxv2" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Fehérné Veller Erzsébet) 3091 0 3091 2019.04.15. 9:04:38 2019.04.15 9:07:31 10p
10. Vincze Márton Lajos, 14. Ifjúsági "8t5423" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Fehérné Veller Erzsébet) 3067 0 3067 2019.04.15. 8:32:57 2019.04.15 8:34:32 10p
11. Czifra Tímea, 14. Ifjúsági "n5kkb6" Andrássy György Katolikus Közg. SZG és Gimnázium, Eger (Bocsi Éva) 3017 0 3017 2019.04.11. 9:17:05 2019.04.11 9:16:34 10p
12. Biró Nikoletta Anna, 14. Ifjúsági "y23ng5" CSzC Mihály Dénes SZG és SZKI, Gyömrő (Bánrévi Magdolna) 3043 1 2943 2019.04.16. 18:48:58 2019.04.16 18:46:32 10p
13. Bélteki Petra Ifjúsági "wj26ta" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Harmati Ágnes) 3008 1 2908 2019.04.16. 14:56:42 2019.04.16 14:58:31 10p
14. Rigó Liza Ifjúsági "45886i" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Alber-Boróczki Beáta) 2824 0 2824 2019.04.15. 8:23:39 2019.04.15 8:28:32 10p
15. Mezei Rozália, 13. Ifjúsági "af53c4" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2845 1 2745 2019.04.15. 17:23:28 2019.04.15 17:25:32 10p
16. Varga Viktória Fanni, 13. Ifjúsági "b3x7j2" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2680 0 2680 2019.04.15. 17:23:46 2019.04.15 17:25:32 10p
17. Ferencz Füzike Zsófia, 14. Ifjúsági "6cfd3j" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 2677 0 2677 2019.04.15. 11:27:21 2019.04.15 11:31:32 10p
18. Bóta Kitti Ifjúsági "7rx4u4" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 2762 1 2662 2019.04.16. 10:18:01 2019.04.16 10:19:31 R10p
19. Varga Zsaklin Vivien Ifjúsági "r6c6z5" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Harmati Ágnes) 2759 1 2659 2019.04.16. 14:29:17 2019.04.16 14:31:31 10p
20. Kondor Edina, 13. Ifjúsági "5444x3" BGSZC Katona József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Budapest (Körtési Erzsébet) 2637 0 2637 2019.04.16. 13:22:46 2019.04.16 13:25:32 10p
21. Szitka Zsanett, 14. Ifjúsági "ag3643" Fáy András Görögkatolikus Közg. Szakgimnázium, Miskolc (Oroszné Karmanoczki Judit) 2596 0 2596 2019.04.11. 10:56:13 2019.04.11 10:58:34 10p
22. Kovács Judit, 14. Ifjúsági "j57wy8" Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar - Kovács Judit (egyéni versenyző) 2588 0 2588 2019.04.16. 17:54:27 2019.04.16 18:01:31 10p
23. Varga Mária Ifjúsági "8rmn63" Fáy András Görögkatolikus Közg. Szakgimnázium, Miskolc (Oroszné Karmanoczki Judit) 2884 3 2584 2019.04.11. 10:56:12 2019.04.12 9:22:31 10p
24. Török Adrienn, 14. Ifjúsági "ha7e7d" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 2568 0 2568 2019.04.15. 11:27:46 2019.04.15 11:31:32 10p
25. Kovács Helga Ifjúsági "4gp32r" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2555 0 2555 2019.04.15. 17:15:55 2019.04.15 17:34:31 10p
26. Maróti Adrienn, 13. Ifjúsági "835txy" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2542 0 2542 2019.04.15. 17:17:52 2019.04.15 17:19:33 10p
27. Muhel Alexandra, 14. Ifjúsági "88w85z" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 2732 2 2532 2019.04.15. 12:52:07 2019.04.15 12:55:31 10p
28. Dobos Alexandra Beatrix Ifjúsági "25454b" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Harmati Ágnes) 2504 0 2504 2019.04.16. 14:28:54 2019.04.16 14:28:33 10p
29. László Edit, 14. Ifjúsági "2r5u6s" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 2501 0 2501 2019.04.15. 12:48:34 2019.04.15 12:52:31 10p
30. Nitsch Dóra Ifjúsági "f8vz4k" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Harmati Ágnes) 2457 0 2457 2019.04.16. 14:35:00 2019.04.16 14:34:31 10p
31. Krajnyik Krisztina, 13. Ifjúsági "6g2q77" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Magyar Csabáné) 2419 0 2419 2019.04.16. 10:00:14 2019.04.16 10:01:31 10p
32. Bakulya Zsanett Mária Ifjúsági "6q48g3" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Harmati Ágnes) 2514 1 2414 2019.04.16. 14:28:41 2019.04.16 14:28:33 10p
33. Kovács Eszter, 14. Ifjúsági "34yx74" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2379 0 2379 2019.04.15. 17:20:27 2019.04.15 17:34:31 10p
34. Kovács Petra, 13. Ifjúsági "q8q52s" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2378 0 2378 2019.04.15. 17:25:14 2019.04.15 17:25:33 10p
35. Horváth Barbara, 14. Ifjúsági "uppa2g" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 2356 0 2356 2019.04.15. 12:47:41 2019.04.15 12:49:31 10p
36. Bors Jennifer Ibolya Ifjúsági "g4544x" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2336 0 2336 2019.04.15. 17:19:05 2019.04.15 17:19:33 10p
37. Orosz Dzsenifer, 14. Ifjúsági "ezcxqd" Fáy András Görögkatolikus Közg. Szakgimnázium, Miskolc (Oroszné Karmanoczki Judit) 2411 1 2311 2019.04.12. 9:10:33 2019.04.12 9:13:32 10p
38. Táborosi Zsuzsanna, 14. Ifjúsági "4z6x42" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 2389 1 2289 2019.04.15. 11:26:42 2019.04.15 11:28:31 10p
39. Magyar Tímea Ifjúsági "8bveca" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Harmati Ágnes) 2378 1 2278 2019.04.16. 14:58:08 2019.04.16 14:58:32 10p
40. Bábi Beatrix Ifjúsági "2k3774" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Harmati Ágnes) 2376 1 2276 2019.04.16. 14:52:38 2019.04.16 14:52:31 10p
41. Palicska Dorina Ifjúsági "bv6326" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Harmati Ágnes) 2272 0 2272 2019.04.16. 14:28:55 2019.04.16 14:28:33 10p
42. György Viktória, 13. Ifjúsági "3m3832" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 2457 2 2257 2019.04.15. 10:30:22 2019.04.15 10:31:31 10p
43. Czinkoczki Klaudia Ifjúsági "xuprm8" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Harmati Ágnes) 2356 1 2256 2019.04.17. 8:30:18 2019.04.17 8:31:31 10p
44. Vanyó Dorka Barbara, 14. Ifjúsági "78nun2" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 2353 1 2253 2019.04.15. 12:57:21 2019.04.15 13:01:33 10p
45. Torma Klaudia Ifjúsági "366n8e" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Szűcsné Molnár Ágnes) 2419 2 2219 2019.04.15. 8:45:26 2019.04.15 8:46:31 10p
46. Ballai Helga, 14. Ifjúsági "w73333" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 2175 0 2175 2019.04.15. 11:33:11 2019.04.15 11:37:30 10p
47. Horváth Vivien, 13. Ifjúsági "i7a355" BGSZC Katona József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Budapest (Körtési Erzsébet) 2250 1 2150 2019.04.16. 13:22:59 2019.04.16 13:22:31 10p
48. Kovács Anett Ifjúsági "vz446e" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Harmati Ágnes) 2207 1 2107 2019.04.16. 15:00:24 2019.04.16 15:01:31 10p
49. Gyapay Anna Ifjúsági "45886I" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Alber-Boróczki Beáta) 2288 2 2088 2019.04.18. 10:04:12 2019.04.10 8:10:31 10p
50. Bihari Beatrix Ifjúsági "832j54" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Harmati Ágnes) 2123 1 2023 2019.04.16. 14:55:18 2019.04.16 14:55:32 10p
51. Urbán Emese, 14. Ifjúsági "23m858" CSzC Mihály Dénes SZG és SZKI, Gyömrő (Bánrévi Magdolna) 1953 0 1953 2019.04.16. 20:10:41 2019.04.17 6:29:34 10p
52. Bárány Franciska, 13. Ifjúsági "3p4jk5" V. István Katolikus Szkg. És Gimn., ÁI, Óvoda, Sátoraljaújhely (Kurucz Andrea Ágnes) 1944 0 1944 2019.04.11. 13:36:04 2019.04.11 13:37:32 10p
53. Bende Vivien, 14. Ifjúsági "225yw8" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 2067 2 1867 2019.04.15. 11:27:10 2019.04.15 11:31:32 10p
54. Csipi Izabella Ifjúsági "4zz223" Fáy András Görögkatolikus Közg. Szakgimnázium, Miskolc (Oroszné Karmanoczki Judit) 1778 1 1678 2019.04.11. 10:56:22 2019.04.11 10:58:35 10p
55. Berki Bettina, 14. Ifjúsági "saqcn2" CSzC Mihály Dénes SZG és SZKI, Gyömrő (Bánrévi Magdolna) 1618 1 1518 2019.04.16. 18:49:01 2019.04.16 18:46:32 10p
56. Feld Éva Rozália, 14. Ifjúsági "72g6tm" CSzC Mihály Dénes SZG és SZKI, Gyömrő (Bánrévi Magdolna) 1574 1 1474 2019.04.16. 18:48:42 2019.04.16 18:46:31 10p Rontott
57. Trényi Szabolcs, 14. Ifjúsági "3q8s86" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1574 8 774 2019.04.15. 17:18:49 2019.04.15 17:19:33 10p Rontott



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Nagy Martin Péter, 13. Ifjúsági II "s4ra57" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 3415 1 3315 2019.04.15. 16:32:45 2019.04.15 16:34:32 10p
2. Lázár Martin, 13. Ifjúsági II "2hnard" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kaluczkyné Venczler Mária) 2974 0 2974 2019.04.15. 14:53:09 2019.04.15 14:55:31 10p
3. Balog István Patrik, 13. Ifjúsági II "z5a2ra" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 3098 2 2898 2019.04.16. 11:56:02 2019.04.16 11:58:33 10p
4. Sipos Bence, 13. Ifjúsági II "jm4b5m" BGSZC Belvárosi Gazdasági Szakgimnáziuma (Enyedi Olga) 2745 1 2645 2019.04.15. 9:29:39 2019.04.15 9:31:31 10p
5. Tóth Martina, 13. Ifjúsági II "zu8wc2" Andrássy György Katolikus Közg. SZG és Gimnázium, Eger (Bocsi Éva) 2726 1 2626 2019.04.11. 9:16:37 2019.04.11 9:16:34 10p
6. Bérczi Gvendolin Ifjúsági II "2q36ay" BGSZC Belvárosi Gazdasági Szakgimnáziuma (Enyedi Olga) 2615 0 2615 2019.04.15. 12:40:38 2019.04.15 12:43:31 10p
7. Tóth László, 13. Ifjúsági II "873x4z" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Tatár Zsuzsanna) 2613 0 2613 2019.04.11. 14:54:47 2019.04.11 14:58:31 10p
8. Berencsi Regina Bianka, 13. Ifjúsági II "435d6b" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2956 4 2556 2019.04.16. 11:56:06 2019.04.16 11:58:33 10p
9. Buknicz Fanni, 13. Ifjúsági II "75gde3" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2515 0 2515 2019.04.15. 15:53:34 2019.04.15 15:55:33 10p
10. Szekeres Roxána, 13. Ifjúsági II "m42856" BGSZC Belvárosi Gazdasági Szakgimnáziuma (Enyedi Olga) 2569 2 2369 2019.04.12. 9:43:02 2019.04.12 9:43:31 10p
11. Erlauer Viktória, 13. Ifjúsági II "ic68k7" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2336 0 2336 2019.04.15. 16:34:20 2019.04.15 17:43:31 R10p
12. Ilyés Alexandra, 13. Ifjúsági II "7743ht" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2324 0 2324 2019.04.15. 15:55:47 2019.04.15 15:58:32 10p
13. Zozulics László, 13. Ifjúsági II "845w8e" BGSZC Belvárosi Gazdasági Szakgimnáziuma (Enyedi Olga) 2609 3 2309 2019.04.11. 14:01:00 2019.04.11 14:01:32 10p
14. Takács Csaba Ifjúsági II "723485" BGSZC Belvárosi Gazdasági Szakgimnáziuma (Enyedi Olga) 2139 0 2139 2019.04.15. 9:14:44 2019.04.15 9:16:31 10p
15. Márton Kornél Péter, 13. Ifjúsági II "p4bcmu" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2136 0 2136 2019.04.16. 11:56:08 2019.04.16 11:58:33 10p
16. Kiss Boglárka, 13. Ifjúsági II "k5z277" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2116 0 2116 2019.04.15. 16:31:58 2019.04.15 16:34:31 10p
17. Sándor Bettina, 13. Ifjúsági II "wn875y" BGSZC Belvárosi Gazdasági Szakgimnáziuma (Enyedi Olga) 2490 4 2090 2019.04.12. 10:50:12 2019.04.12 10:52:31 10p
18. Németh Kitti, 13. Ifjúsági II "764767" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2287 2 2087 2019.04.15. 15:58:04 2019.04.15 15:58:32 R10p
19. Szarka Noémi, 13. Ifjúsági II "37c58d" BGSZC Belvárosi Gazdasági Szakgimnáziuma (Enyedi Olga) 2270 2 2070 2019.04.12. 10:14:52 2019.04.12 10:16:31 10p
20. Szász Krisztina Mercédesz, 13. Ifjúsági II "k4xgfj" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2123 1 2023 2019.04.15. 16:36:25 2019.04.15 16:37:33 R10p
21. Szántó Dániel Nándor, 13. Ifjúsági II "ta78h5" BGSZC Belvárosi Gazdasági Szakgimnáziuma (Enyedi Olga) 2169 2 1969 2019.04.11. 14:00:55 2019.04.11 14:01:31 bin
22. Földházi Amanda Karolina, 13. Ifjúsági II "7777m3" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 2067 1 1967 2019.04.11. 9:17:06 2019.04.11 9:19:31 10p
23. Krivik Anna, 13. Ifjúsági II "42a567" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1963 0 1963 2019.04.15. 17:21:11 2019.04.15 17:22:31 10p
24. Csillag Orsolya, 13. Ifjúsági II "f462f2" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2149 2 1949 2019.04.15. 17:17:14 2019.04.15 17:19:32 R10p
25. Varga János Gergő, 13. Ifjúsági II "22874j" BGSZC Belvárosi Gazdasági Szakgimnáziuma (Enyedi Olga) 2016 1 1916 2019.04.15. 9:15:29 2019.04.15 9:16:31 bin
26. Imre Evelin, 13. Ifjúsági II "qur667" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1895 0 1895 2019.04.15. 15:57:27 2019.04.15 15:58:32 10p
27. Gubics Nikolett, 13. Ifjúsági II "4e2e8j" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1986 1 1886 2019.04.15. 15:54:39 2019.04.15 15:55:33 10p
28. Varga Laura, 13. Ifjúsági II "cg432i" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 1971 1 1871 2019.04.15. 10:29:58 2019.04.15 10:34:31 10p
29. Nagy Kamilla, 13. Ifjúsági II "t3rcg6" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 1837 0 1837 2019.04.15. 9:30:24 2019.04.15 10:34:31 10p
30. Hohl Kitti, 13. Ifjúsági II "4g3223" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 1951 2 1751 2019.04.15. 10:30:18 2019.04.15 10:37:31 10p
31. Dongó Regina, 13. Ifjúsági II "en64jq" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1829 1 1729 2019.04.15. 16:36:20 2019.04.15 16:37:32 R10p
32. Pető Jennifer, 13. Ifjúsági II "e5h57w" BGSZC Belvárosi Gazdasági Szakgimnáziuma (Enyedi Olga) 2122 4 1722 2019.04.12. 9:20:51 2019.04.12 9:22:31 10p
33. Romhányi Beáta, 13. Ifjúsági II "av574g" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1920 2 1720 2019.04.15. 17:19:47 2019.04.15 17:22:31 10p
34. Kárpáti Orsolya, 13. Ifjúsági II "i5k84u" BGSZC Belvárosi Gazdasági Szakgimnáziuma (Enyedi Olga) 1880 2 1680 2019.04.12. 9:05:43 2019.04.12 9:07:31 10p
35. Tóth Márkó, 13. Ifjúsági II "55a5gg" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1656 0 1656 2019.04.15. 16:38:17 2019.04.15 16:40:32 R10p
36. Székely Amanda, 13. Ifjúsági II "6788yg" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1634 0 1634 2019.04.15. 16:39:29 2019.04.15 16:40:32 R10p
37. Csányi Gréta Hajnalka, 13. Ifjúsági II "s34g84" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1617 0 1617 2019.04.15. 16:39:14 2019.04.15 16:40:32 bin
38. Hóbor Viktória, 13. Ifjúsági II "7sih6i" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 1900 3 1600 2019.04.11. 9:17:11 2019.04.11 9:19:31 10p
39. Horváth Zsófia, 13. Ifjúsági II "84d67y" Hunyadi János Középiskola, Csorna (Lőrinczi Mónika) 1696 1 1596 2019.04.12. 8:36:25 2019.04.12 8:37:31 10p
40. Csóti Annabell, 13. Ifjúsági II "3477ap" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1517 0 1517 2019.04.15. 15:55:14 2019.04.15 15:55:33 10p
41. Angyal Karolina, 13. Ifjúsági II "pfz2a2" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1616 1 1516 2019.04.15. 15:53:59 2019.04.15 15:55:33 R10p
42. Jablonszki Adrienn, 13. Ifjúsági II "rz4ry7" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1683 2 1483 2019.04.15. 16:39:14 2019.04.15 16:40:32 R10p
43. Vida Beatrix, 13. Ifjúsági II "jg864k" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1837 4 1437 2019.04.15. 16:37:08 2019.04.15 16:37:33 R10p
44. Kovács Tímea, 13. Ifjúsági II "j3x53t" KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma (Kovácsné Seres Andrea) 1899 5 1399 2019.04.10. 8:48:26 2019.04.10 8:49:34 10p
45. Grujin Beatrix, 13. Ifjúsági II "3mm5fp" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1413 1 1313 2019.04.15. 16:35:07 2019.04.15 16:37:32 10p
46. Popol Dominika, 13. Ifjúsági II "f8223y" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1482 2 1282 2019.04.15. 16:33:39 2019.04.15 16:34:32 R10p
47. Orbán Klaudia, 13. Ifjúsági II "7u84w6" Hunyadi János Középiskola, Csorna (Molnárné Pásztor Mónika) 1697 5 1197 2019.04.12. 12:04:38 2019.04.12 12:07:31 10p Rontott
48. Körmendi Klaudia Ifjúsági II "q848b6" BGSZC Belvárosi Gazdasági Szakgimnáziuma (Enyedi Olga) 1838 7 1138 2019.04.15. 9:10:19 2019.04.15 9:13:30 10p Rontott



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Árokszállási Tamás, 12. Tanuló I "6asjya" Szent Benedek Középiskola és Koll. Kiskunfélegyházi PG Tagintézménye (Csenkiné Bihal Mária) 4282 1 4182 2019.04.15. 7:59:23 2019.04.15 8:01:33 10p
2. Farkas Kornél, 11. Tanuló I "x3k3za" BGSZC Katona József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Budapest (Kovácsné Zsákai Ágnes) 4472 4 4072 2019.04.16. 13:23:01 2019.04.16 13:25:33 10p
3. Balázs Martin, 12. Tanuló I "7zta74" Váci SZC I. Géza Király KSZG 4268 2 4068 2019.04.17. 9:56:38 2019.04.17 9:58:31 10p
4. Monori Áron Tanuló I "824wq3" Andrássy György Katolikus Közg. SZG és Gimnázium, Eger (Bocsi Éva) 3947 0 3947 2019.04.11. 9:16:24 2019.04.11 9:16:33 10p
5. Furkó Péter, 11. Tanuló I "3445h7" Szent Benedek Iskola Budaörsi Tagintézménye (Kiszely Anna Andrea) 3977 1 3877 2019.04.15. 16:51:42 2019.04.15 16:52:31 10p
6. Molnár Gergely Tanuló I "m3675k" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Major Rita) 3810 1 3710 2019.04.16. 12:59:50 2019.04.16 13:01:31 10p
7. Nagy Dániel, 12. Tanuló I "j3m564" Szent Benedek Középiskola és Koll. Kiskunfélegyházi PG Tagintézménye (Csenkiné Bihal Mária) 3802 2 3602 2019.04.15. 7:59:26 2019.04.15 8:01:34 10p
8. Kaló Dominik, 11. Tanuló I "h2nbdu" SZIKSZI Ózd (Tatár Tímea) 3574 0 3574 2019.04.16. 10:21:50 2019.04.16 13:16:31 10p
9. Nagy Szabolcs Máté Tanuló I "trdd2c" Andrássy György Katolikus Közg. SZG és Gimnázium, Eger (Bocsi Éva) 3761 2 3561 2019.04.11. 9:16:14 2019.04.11 9:16:33 10p
10. Studer Barna, 11. Tanuló I "bm62n8" Szekszárdi SZC Perczel Mór SZI, Bonyhád (Keszthelyi Zsuzsanna Rita) 3658 1 3558 2019.04.12. 11:26:26 2019.04.12 11:28:32 10p
11. Buzsáki Ruben, 11. Tanuló I "a65afj" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Szűcsné Molnár Ágnes) 3658 1 3558 2019.04.16. 11:18:50 2019.04.16 11:19:31 10p
12. Kökény Szabina, 12. Tanuló I "a8c6jy" Váci SZC I. Géza Király KSZG 3604 2 3404 2019.04.16. 9:04:47 2019.04.16 9:07:32 10p
13. Szabadka Márk, 11. Tanuló I "s2a542" V. István Katolikus Szkg. És Gimn., ÁI, Óvoda, Sátoraljaújhely (Gecse Istvánné) 3384 0 3384 2019.04.11. 13:34:00 2019.04.11 13:37:32 10p
14. Trombitás Zoltán Tanuló I "63a482" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Major Rita) 3276 0 3276 2019.04.17. 12:31:11 2019.04.17 12:34:30 10p
15. Kiss Bence, 11. Tanuló I "85zqn5" SZIKSZI Ózd (Simkó Péterné) 3362 1 3262 2019.04.16. 9:23:08 2019.04.16 13:28:31 10p
16. Tóth Anikó Evelin, 11. Tanuló I "gd835x" SZIKSZI Ózd (Tatár Tímea) 3258 0 3258 2019.04.16. 9:23:14 2019.04.16 13:22:31 10p
17. Agócs Tamás, 11. Tanuló I "a24248" SZIKSZI Ózd (Tatár Tímea) 3342 1 3242 2019.04.16. 10:21:57 2019.04.16 13:19:31 10p
18. Veizinger Diána, 11. Tanuló I "4xxck4" Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnázium és Gimnázium (Molnárné Dóczi Mária) 3221 0 3221 2019.04.15. 10:26:46 2019.04.15 10:28:32 10p
19. Králik Fanni Bianka, 12. Tanuló I "m4y8d2" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Kugyela Tímea) 3111 0 3111 2019.04.16. 14:56:00 2019.04.16 14:55:32 10p
20. Sólyom László Péter, 11. Tanuló I "4akmh8" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Major Rita) 3195 1 3095 2019.04.17. 12:11:51 2019.04.17 13:52:31 10p
21. Szudár Richárd, 11. Tanuló I "244387" Türr István Gazdasági Szakgimnázium, Baja (Sponga Tünde Éva) 3134 1 3034 2019.04.15. 12:20:12 2019.04.15 12:22:32 10p
22. Kótai Erik, 11. Tanuló I "7665pt" BGSZC Katona József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Budapest (Kovácsné Zsákai Ágnes) 3072 1 2972 2019.04.16. 13:23:12 2019.04.16 13:25:32 10p
23. Borsy Máté, 12. Tanuló I "tj4am3" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Fehérné Veller Erzsébet) 3054 1 2954 2019.04.15. 8:31:46 2019.04.15 9:49:31 10p
24. Bogdán Elizabet, 11. Tanuló I "b3424a" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 3048 1 2948 2019.04.12. 10:27:09 2019.04.12 10:31:31 10p
25. Doliszta Dominika, 11. Tanuló I "b2hjw2" Hunyadi János Középiskola, Csorna (Lőrinczi Mónika) 2945 0 2945 2019.04.16. 10:57:05 2019.04.16 12:22:31 10p
26. Burai Klaudia Tanuló I "67737i" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Tóthné Jansik Erzsébet) 2922 0 2922 2019.04.16. 14:13:30 2019.04.16 15:58:31 10p
27. Hernádi Balázs, 12. Tanuló I "v4a8qz" V. István Katolikus Szkg. És Gimn., ÁI, Óvoda, Sátoraljaújhely (Gecse Istvánné) 2893 0 2893 2019.04.11. 14:26:41 2019.04.11 14:28:31 10p
28. Farkas János, 12. Tanuló I "428mj7" KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma (Hartyániné Barta Judit) 2923 1 2823 2019.04.16. 10:19:31 2019.04.16 10:22:31 10p
29. Bartók Bálint, 12. Tanuló I "22y2kh" KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma (Hartyániné Barta Judit) 3106 3 2806 2019.04.10. 8:46:10 2019.04.10 8:46:38 10p
30. Bonyai Adrienn, 11. Tanuló I "pm76u6" Hunyadi Mátyás Szakgimnázium, Székesfehérvár 2800 0 2800 2019.04.16. 12:02:30 2019.04.16 12:01:31 10p
31. Szatmári Réka, 12. Tanuló I "6i68na" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Kugyela Tímea) 2998 2 2798 2019.04.16. 14:28:44 2019.04.16 14:28:33 10p
32. Becsei Zita Tanuló I "7u3wnd" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Tóthné Jansik Erzsébet) 2753 0 2753 2019.04.16. 15:15:50 2019.04.16 15:16:32 10p
33. Boros Máté, 12. Tanuló I "kt4463" Mátészalkai SZC Gépészeti Szakgimnáziuma (Láposiné Kiss Judit) 2728 0 2728 2019.04.15. 9:49:44 2019.04.15 9:55:31 10p
34. Gergely Viktória, 12. Tanuló I "cvz42x" V. István Katolikus Szkg. És Gimn., ÁI, Óvoda, Sátoraljaújhely (Gecse Istvánné) 2695 0 2695 2019.04.11. 13:22:55 2019.04.11 13:25:31 10p
35. Molnár Péter, 11. Tanuló I "34qwpi" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Major Rita) 2805 2 2605 2019.04.16. 13:55:37 2019.04.16 13:58:31 10p
36. Göndöc Laura, 11. Tanuló I "r66z26" Noszlopy Gáspár Közg. Szakgimnázium, Kaposvár (Csománé Márkovics Ibolya) 2592 0 2592 2019.04.15. 11:32:17 2019.04.15 11:34:33 10p
37. Nádudvari Nikolett, 11. Tanuló I "45v4v7" BGSZC Katona József Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája, Budapest (Kovácsné Zsákai Ágnes) 2843 3 2543 2019.04.16. 13:23:23 2019.04.16 13:25:32 10p
38. Csik Krisztina, 11. Tanuló I "32f8f3" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Tóthné Jansik Erzsébet) 2619 1 2519 2019.04.16. 14:13:54 2019.04.16 14:13:32 10p
39. Asbóth Amanda, 12. Tanuló I "x4n38i" KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma (Csenkiné Bihal Mária) 2501 0 2501 2019.04.16. 8:45:46 2019.04.16 8:46:32 10p
40. Tóth Brigitta, 12. Tanuló I "33prxw" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 2452 0 2452 2019.04.11. 10:32:21 2019.04.11 11:46:31 10p
41. Szellák Emese, 11. Tanuló I "286t64" KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma (Hartyániné Barta Judit) 2506 1 2406 2019.04.16. 10:19:03 2019.04.16 10:19:31 bin
42. Szőke Petra, 12. Tanuló I "hka723" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 2388 0 2388 2019.04.11. 11:37:17 2019.04.11 11:46:31 10p
43. Bakró Szabina, 11. Tanuló I "b45jj6" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Tóthné Jansik Erzsébet) 2486 1 2386 2019.04.16. 15:14:36 2019.04.16 15:16:32 10p
44. Balogh Noémi, 11. Tanuló I "wvwap5" V. István Katolikus Szkg. És Gimn., ÁI, Óvoda, Sátoraljaújhely (Gecse Istvánné) 2385 0 2385 2019.04.11. 13:35:53 2019.04.11 13:37:32 10p
45. Fehér Zsófia, 11. Tanuló I "k5g4d7" Hunyadi Mátyás Szakgimnázium, Székesfehérvár 2385 0 2385 2019.04.16. 12:06:06 2019.04.16 12:07:32 10p
46. Vörösváczki Vivien, 11. Tanuló I "4t4476" Kiskőrösi Wattay Szakgimnázium (Franczia-Takács Edit) 2383 0 2383 2019.04.15. 12:59:58 2019.04.15 13:01:35 10p
47. Oláh Rebeka, 11. Tanuló I "4cn5q8" V. István Katolikus Szkg. És Gimn., ÁI, Óvoda, Sátoraljaújhely (Gecse Istvánné) 2374 0 2374 2019.04.10. 14:23:12 2019.04.10 14:25:31 10p
48. Vincze Ildikó, 12. Tanuló I "6g368i" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Kugyela Tímea) 2343 0 2343 2019.04.17. 6:59:59 2019.04.17 7:01:31 10p
49. Nagy Anikó, 11. Tanuló I "r4gy4t" Hunyadi Mátyás Szakgimnázium, Székesfehérvár 2327 0 2327 2019.04.16. 12:02:46 2019.04.16 12:04:32 10p
50. Hohl Zsófia, 12. Tanuló I "vag24f" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 2320 0 2320 2019.04.11. 11:33:07 2019.04.11 11:49:33 10p
51. Mészáros Ádám, 11. Tanuló I "r863e7" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Szűcsné Molnár Ágnes) 2608 3 2308 2019.04.16. 11:18:49 2019.04.16 11:43:31 10p
52. Burony Dóra, 11. Tanuló I "8i8687" Fáy András Görögkatolikus Közg. Szakgimnázium, Miskolc (Oroszné Karmanoczki Judit) 2391 1 2291 2019.04.11. 10:56:22 2019.04.11 10:58:35 10p
53. Pápai Vivien Viktória, 12. Tanuló I "mjx65m" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Kugyela Tímea) 2570 3 2270 2019.04.16. 14:53:36 2019.04.16 14:55:32 10p
54. Tóth Izabella, 11. Tanuló I "har43y" Hunyadi János Középiskola, Csorna (Lőrinczi Mónika) 2504 3 2204 2019.04.11. 9:17:49 2019.04.11 9:25:31 10p
55. Ónodi Anasztázia, 11. Tanuló I "44n4rp" KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma (Hartyániné Barta Judit) 2404 2 2204 2019.04.10. 8:48:16 2019.04.10 8:49:34 10p
56. Csontos Vivien, 11. Tanuló I "wt4536" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 2264 1 2164 2019.04.12. 9:27:29 2019.04.12 10:34:31 10p
57. Bócsai Leonetta, 11. Tanuló I "dd22ca" Kiskőrösi Wattay Szakgimnázium (Franczia-Takács Edit) 2260 1 2160 2019.04.16. 11:12:40 2019.04.16 12:16:31 10p
58. Hodován Kíra, 11. Tanuló I "46544p" Türr István Gazdasági Szakgimnázium, Baja (Sponga Tünde Éva) 2146 0 2146 2019.04.15. 12:19:55 2019.04.15 12:22:32 bin
59. Horváth Lili, 12. Tanuló I "q68b7a" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 2526 4 2126 2019.04.11. 11:32:14 2019.04.11 11:46:31 10p
60. Tréfás-Tóth Dorina, 11. Tanuló I "p7a6vq" Türr István Gazdasági Szakgimnázium, Baja (Sponga Tünde Éva) 2120 0 2120 2019.04.15. 12:19:29 2019.04.15 12:22:31 10p
61. Varga Tímea Tanuló I "wg63j2" Kiskőrösi Wattay Szakgimnázium 2311 2 2111 2019.04.15. 13:01:04 2019.04.15 13:04:32 10p
62. Oláh Ádám, 11. Tanuló I "3y4462" Mátészalkai SZC Gépészeti Szakgimnáziuma (Láposiné Kiss Judit) 2210 1 2110 2019.04.17. 9:43:04 2019.04.17 9:43:32 10p
63. Könyv Cintia, 11. Tanuló I "4ph7mt" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 2197 1 2097 2019.04.12. 10:27:02 2019.04.12 10:31:31 10p
64. Varga Angéla Tanuló I "iys6k7" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Tóthné Jansik Erzsébet) 2090 0 2090 2019.04.16. 15:12:59 2019.04.16 16:01:32 10p
65. Szalacsi Natália, 12. Tanuló I "zr7hzr" Mátészalkai SZC Gépészeti Szakgimnáziuma (Láposiné Kiss Judit) 2174 1 2074 2019.04.12. 10:56:59 2019.04.12 11:01:30 10p
66. Marozsán Brigitta, 11. Tanuló I "2ax553" V. István Katolikus Szkg. És Gimn., ÁI, Óvoda, Sátoraljaújhely (Gecse Istvánné) 2114 1 2014 2019.04.11. 13:32:47 2019.04.11 13:34:31 10p
67. Petres Loretta, 11. Tanuló I "r4s438" Türr István Gazdasági Szakgimnázium, Baja (Sponga Tünde Éva) 2097 1 1997 2019.04.15. 12:15:37 2019.04.15 12:16:31 10p
68. Zugi Alexandra, 11. Tanuló I "j3hzvr" KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma (Hartyániné Barta Judit) 1981 0 1981 2019.04.10. 8:47:48 2019.04.10 8:49:34 10p
69. Svélecz Andrea, 12. Tanuló I "k27w28" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 2073 1 1973 2019.04.11. 11:31:17 2019.04.11 11:31:31 L8p
70. Horváth Alexandra, 12. Tanuló I "agy382" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Kugyela Tímea) 2241 3 1941 2019.04.16. 14:28:43 2019.04.16 14:28:33 10p
71. Kékedi Kitti Tanuló I "3v448w" Fáy András Görögkatolikus Közg. Szakgimnázium, Miskolc (Oroszné Karmanoczki Judit) 1997 1 1897 2019.04.12. 9:09:35 2019.04.12 9:13:33 10p
72. Regős Ádám, 11. Tanuló I "3a6858" Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium (Kissné Álmosdi Márta) 1990 1 1890 2019.04.15. 15:52:58 2019.04.15 15:55:32 R10p
73. Németh Alexandra, 12. Tanuló I "37y24m" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 2082 2 1882 2019.04.11. 11:32:43 2019.04.11 11:46:32 10p
74. Kerpács Lívia Viktória, 12. Tanuló I "i2dsa6" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 1931 1 1831 2019.04.11. 11:32:16 2019.04.11 11:46:31 10p
75. Kovács Regina, 11. Tanuló I "3a73cn" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 2004 2 1804 2019.04.12. 10:27:39 2019.04.12 10:34:31 10p
76. Bagoly Bernadett Tanuló I "6563qm" Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnázium és Gimnázium (Molnárné Dóczi Mária) 1901 1 1801 2019.04.15. 10:28:04 2019.04.15 10:28:32 10p
77. Vizi Réka, 11. Tanuló I "874pgu" Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnázium és Gimnázium (Molnárné Dóczi Mária) 2141 4 1741 2019.04.15. 10:31:18 2019.04.15 10:34:31 10p Rontott
78. Horváth Vanda, 12. Tanuló I "n26t4w" Mátészalkai SZC Gépészeti Szakgimnáziuma (Láposiné Kiss Judit) 1870 2 1670 2019.04.12. 10:57:12 2019.04.12 11:04:30 10p Rontott
79. Végh Laura Antónia, 11. Tanuló I "m6m32j" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Magyar Csabáné) 1770 1 1670 2019.04.16. 10:59:30 2019.04.16 11:01:34 10p Rontott
80. Csizmár Dorottya, 12. Tanuló I "6d8456" V. István Katolikus Szkg. És Gimn., ÁI, Óvoda, Sátoraljaújhely (Gecse Istvánné) 2062 5 1562 2019.04.11. 13:22:07 2019.04.11 13:25:31 10p Rontott
81. Bálint Dzsenifer, 11. Tanuló I "862jf4" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 1928 5 1428 2019.04.12. 10:27:44 2019.04.12 10:31:31 10p Rontott
82. Nemes Petra, 11. Tanuló I "2e865j" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Tóthné Jansik Erzsébet) 1724 4 1324 2019.04.16. 14:13:30 2019.04.16 16:01:31 10p Rontott
83. Horváth Viktória, 12. Tanuló I "8ix886" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 1963 7 1263 2019.04.11. 11:42:14 2019.04.11 11:49:33 10p Rontott
84. Horváth Alexandra, 11. Tanuló I "2r22zc" Fáy András Görögkatolikus Közg. Szakgimnázium, Miskolc (Oroszné Karmanoczki Judit) 1634 5 1134 2019.04.11. 11:40:25 2019.04.11 10:58:35 10p Rontott



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Holecz Rajmund Péter, 10. Tanuló II "f87v26" SZOSZSZC Horváth Boldizsár Közg. és Inf. Szakgimnáziuma, Szombathely (Nagyné Giczi Éva) 4389 0 4389 2019.04.16. 10:22:22 2019.04.16 10:28:32 10p
2. Patkósi Kevin, 10. Tanuló II "w7682y" Váci SZC I. Géza Király KSZG 4024 2 3824 2019.04.16. 12:01:57 2019.04.16 12:04:33 10p
3. Mohácsi Jázmin, 10. Tanuló II "f2z24d" Szekszárdi SZC Perczel Mór SZI, Bonyhád (Keszthelyi Zsuzsanna Rita) 3882 4 3482 2019.04.16. 9:01:50 2019.04.16 9:25:31 10p
4. Gere Dóra Tanuló II "5777d8" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Kiss Zsuzsanna) 3544 1 3444 2019.04.16. 15:11:15 2019.04.16 15:13:31 10p
5. Hajdu Milán Tanuló II "4f47w6" Andrássy György Katolikus Közg. SZG és Gimnázium, Eger (Bocsi Éva) 3367 0 3367 2019.04.11. 9:16:23 2019.04.11 9:16:33 10p
6. Miklós Dániel, 10. Tanuló II "7afn6i" Noszlopy Gáspár Közg. Szakgimnázium, Kaposvár (Csománé Márkovics Ibolya) 3328 0 3328 2019.04.15. 11:31:56 2019.04.15 11:34:32 10p
7. Puskás Bálint, 10. Tanuló II "a5z8va" Váci SZC I. Géza Király KSZG 3267 0 3267 2019.04.16. 12:02:42 2019.04.16 12:04:33 10p
8. Ilyés Melánia Tanuló II "a37hk7" Brassai Sámuel Szakgimnázium és Szakközépiskola, Tiszaújváros (Magineczné Lukács Enikő) 3156 0 3156 2019.04.15. 10:13:31 2019.04.15 10:25:30 10p
9. Slánicz Balázs Tanuló II "db3k54" Deák Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma, Győr (Lantos Eszter) 3379 3 3079 2019.04.10. 13:05:19 2019.04.10 13:07:31 10p
10. Iszály Attila Tanuló II "6r53et" Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű Közgazdasági Szakgimnázium, Budapest (Szilágyi Erzsébet) 3356 3 3056 2019.04.16. 11:01:56 2019.04.16 13:40:31 10p
11. Jászter Bálint, 10. Tanuló II "5uh8k8" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Kálmánczhey-Szász Krisztina) 3143 2 2943 2019.04.16. 9:05:11 2019.04.16 9:16:31 10p
12. Kovács Lilla Viktória, 10. Tanuló II "bi268f" KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma (Hartyániné Barta Judit) 2890 0 2890 2019.04.10. 8:46:41 2019.04.10 8:49:33 10p
13. Marosi Andrea Tanuló II "2uz3ee" Kada Elek Közgazdasági Szakgimnázium, Kecskemét (Nagyné Gál Gabriella) 2966 1 2866 2019.04.15. 11:07:37 2019.04.15 11:10:32 10p
14. Kovács Judit Tanuló II "5jdjt5" Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks (Bedi Ildikó, Nagy Éva) 3122 3 2822 2019.04.16. 8:31:17 2019.04.16 8:55:31 10p
15. Ádók Eliza Erika Tanuló II "z2i4i5" Návay Lajos Szakgimnázium, Szakközépiskola, Makó (Nagy Éva) 2903 1 2803 2019.04.16. 12:35:46 2019.04.16 12:37:31 10p
16. Kecskés Linda Tanuló II "umaxsv" Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks (Bedi Ildikó, Nagy Éva) 2905 2 2705 2019.04.16. 8:31:24 2019.04.16 8:58:31 10p
17. Erdélyi Noémi, 10. Tanuló II "w6383t" Mátészalkai SZC Gépészeti Szakgimnáziuma (Láposiné Kiss Judit) 2797 1 2697 2019.04.15. 11:13:19 2019.04.15 11:19:31 10p
18. Molnár Vivien Tanuló II "8833hn" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Major Rita) 2832 2 2632 2019.04.15. 14:07:54 2019.04.15 14:10:31 10p
19. Rézműves Dzsenifer, 10. Tanuló II "f55ba2" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Bacskainé Jászai Anita) 2595 1 2495 2019.04.17. 8:39:14 2019.04.17 8:40:31 10p
20. Pipó Dorina Tanuló II "8f46r4" Brassai Sámuel Szakgimnázium és Szakközépiskola, Tiszaújváros (Magineczné Lukács Enikő) 2594 1 2494 2019.04.15. 10:13:02 2019.04.15 10:16:32 10p
21. Szakácsi Luca Tanuló II "2kv523" Brassai Sámuel Szakgimnázium és Szakközépiskola, Tiszaújváros (Magineczné Lukács Enikő) 2584 1 2484 2019.04.15. 10:13:17 2019.04.15 10:16:32 10p
22. Mizsei Péter, 10. Tanuló II "6ed5gj" Váci SZC I. Géza Király KSZG 2467 0 2467 2019.04.16. 12:02:54 2019.04.16 12:04:33 10p
23. Tordai Petra, 10. Tanuló II "c77f7a" Mátészalkai SZC Gépészeti Szakgimnáziuma (Láposiné Kiss Judit) 2549 1 2449 2019.04.15. 13:06:55 2019.04.15 13:13:31 10p
24. Baranyai Hanna Lili, 10. Tanuló II "238p34" Türr István Gazdasági Szakgimnázium, Baja (Szauter Erika) 2445 0 2445 2019.04.15. 9:21:17 2019.04.15 9:22:31 10p
25. Kuzder Dalma Tanuló II "6vxrcu" Fáy András Görögkatolikus Közg. Szakgimnázium, Miskolc (Györgyné Gyarmati Andrea) 2523 1 2423 2019.04.11. 10:56:19 2019.04.11 10:58:35 10p
26. Komlódi Fanni Tanuló II "74y22z" Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks (Bedi Ildikó, Nagy Éva) 2606 2 2406 2019.04.16. 8:31:26 2019.04.16 8:34:31 10p
27. Komlósi Ramóna, 10. Tanuló II "k4z774" Pápai Jókai Mór Közgazdasági Szakgimnázium (Tóth Judit) 2542 2 2342 2019.04.16. 9:07:58 2019.04.16 9:04:33 10p
28. Tóth Erik Tanuló II "u3287z" Szent Benedek Középiskola és Koll. Kiskunfélegyházi PG Tagintézménye (Csenkiné Bihal Mária) 2932 6 2332 2019.04.15. 7:59:18 2019.04.15 8:01:33 10p
29. Horváth Edina Tanuló II "4q3687" Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnázium és Gimnázium (Tóthné Horváth Julianna) 2628 3 2328 2019.04.15. 10:49:46 2019.04.15 10:52:31 10p
30. Mester Nikoletta, 10. Tanuló II "k234iv" SZIKSZI Ózd (Simkó Péterné) 2309 0 2309 2019.04.17. 8:29:24 2019.04.17 8:37:31 10p
31. Lajkó Edina Tanuló II "2d4677" KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma (Hartyániné Barta Judit) 2286 0 2286 2019.04.16. 14:46:08 2019.04.16 14:49:31 10p
32. Vajda Alexandra Tanuló II "3xb4fs" BGSZC Pesterzsébeti KSZG (Dani Judit) 2275 0 2275 2019.04.16. 13:13:17 2019.04.16 13:13:32 10p
33. Máthé Dzsesszika, 10. Tanuló II "3t4r88" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 2253 0 2253 2019.04.16. 13:59:34 2019.04.16 14:01:31 10p
34. Horváth Péter, 10. Tanuló II "d3m3v4" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 2327 1 2227 2019.04.12. 11:27:56 2019.04.12 11:31:30 10p
35. Molnár Henrietta Tanuló II "344373" Brassai Sámuel Szakgimnázium és Szakközépiskola, Tiszaújváros (Magineczné Lukács Enikő) 2394 2 2194 2019.04.15. 10:12:45 2019.04.15 10:13:32 10p
36. Szilágyi Renátó, 10. Tanuló II "62a7mq" Mátészalkai SZC Gépészeti Szakgimnáziuma (Láposiné Kiss Judit) 2171 0 2171 2019.04.15. 10:52:20 2019.04.15 10:52:31 10p
37. Gáspár Alexandra Tanuló II "5ta4a2" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Kiss Zsuzsanna) 2269 1 2169 2019.04.16. 14:12:50 2019.04.16 15:58:31 10p
38. Fórizs Fanni, 10. Tanuló II "726546" Fáy András Görögkatolikus Közg. Szakgimnázium, Miskolc (Györgyné Gyarmati Andrea) 2344 2 2144 2019.04.11. 10:52:18 2019.04.11 10:58:35 10p
39. Csürök Vivien Fiametta, 10. Tanuló II "8yu3as" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Bacskainé Jászai Anita) 2127 0 2127 2019.04.17. 8:39:24 2019.04.17 8:40:31 10p
40. Kovács Alexandra, 10. Tanuló II "a3wu7x" SZIKSZI Ózd (Simkó Péterné) 2090 0 2090 2019.04.17. 8:29:27 2019.04.17 8:37:31 10p
41. Szabó Roberta, 10. Tanuló II "z5c834" Türr István Gazdasági Szakgimnázium, Baja (Szauter Erika) 2044 0 2044 2019.04.15. 8:39:00 2019.04.15 8:55:30 10p
42. Nádai Ramóna, 10. Tanuló II "ax424a" Türr István Gazdasági Szakgimnázium, Baja (Szauter Erika) 2241 2 2041 2019.04.15. 9:24:40 2019.04.15 9:37:31 10p
43. Schlagetter Dorina Adrienn Tanuló II "253v3f" BGSZC Pesterzsébeti KSZG (Tóth Ilona) 2314 3 2014 2019.04.15. 10:09:23 2019.04.15 10:10:31 10p
44. Tóth Amanda, 10. Tanuló II "37dc6x" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 2089 1 1989 2019.04.12. 11:28:15 2019.04.12 11:28:32 10p
45. Varga Levente Tanuló II "xa55a4" Fáy András Görögkatolikus Közg. Szakgimnázium, Miskolc (Györgyné Gyarmati Andrea) 2484 5 1984 2019.04.11. 10:56:19 2019.04.11 10:58:34 10p
46. Szabó Petra Tanuló II "8f28x8" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Kiss Zsuzsanna) 2084 1 1984 2019.04.16. 15:12:02 2019.04.16 15:13:31 10p
47. Berkes Lídia Tanuló II "jjh86a" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Alber-Boróczki Beáta) 2244 3 1944 2019.04.15. 10:27:08 2019.04.15 10:28:32 10p
48. Csontos Mariann Kinga Tanuló II "5hf7qe" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Kiss Zsuzsanna) 2023 1 1923 2019.04.16. 14:13:03 2019.04.16 14:13:32 10p
49. Szökrény Cintia, 10. Tanuló II "m33t26" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 1910 0 1910 2019.04.12. 11:28:49 2019.04.12 11:28:33 10p
50. Szabados Petra Tanuló II "4c3k7m" BGSZC Pesterzsébeti KSZG (Dani Judit) 1999 1 1899 2019.04.10. 14:17:12 2019.04.10 14:19:30 10p
51. Petrás Márta Erika Tanuló II "qtnv45" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Kiss Zsuzsanna) 1897 0 1897 2019.04.16. 15:10:47 2019.04.16 15:10:34 10p
52. Molnár Vivien, 10. Tanuló II "468e38" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 1895 0 1895 2019.04.12. 11:28:44 2019.04.12 11:28:33 10p
53. Bartók Boglárka, 10. Tanuló II "kti2is" SZIKSZI Ózd (Simkó Péterné) 1976 1 1876 2019.04.17. 8:29:22 2019.04.17 8:37:31 10p
54. Somodi Enikő, 10. Tanuló II "327665" Noszlopy Gáspár Közg. Szakgimnázium, Kaposvár (Csománé Márkovics Ibolya) 1976 1 1876 2019.04.15. 11:32:02 2019.04.15 11:34:32 10p
55. Poliak Vanessza, 10. Tanuló II "88836j" KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma (Hartyániné Barta Judit) 1854 0 1854 2019.04.10. 8:47:23 2019.04.10 8:49:34 10p
56. Horváth Petra, 10. Tanuló II "x3tjg6" V. István Katolikus Szkg. És Gimn., ÁI, Óvoda, Sátoraljaújhely (Kurucz Andrea Ágnes) 1840 0 1840 2019.04.11. 14:19:29 2019.04.11 14:22:31 10p
57. Tálos Boglárka, 10. Tanuló II "556e3u" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 1838 0 1838 2019.04.12. 11:28:44 2019.04.12 11:37:30 10p
58. Kálnási Panna, 10. Tanuló II "h6sh42" V. István Katolikus Szkg. És Gimn., ÁI, Óvoda, Sátoraljaújhely (Kurucz Andrea Ágnes) 1799 0 1799 2019.04.11. 14:20:59 2019.04.11 14:22:31 10p
59. Molnár Viktória Tanuló II "2s2z52" BGSZC Pesterzsébeti KSZG (Dani Judit) 1973 2 1773 2019.04.16. 13:13:15 2019.04.16 13:13:32 10p
60. Harangozó Virág, 10. Tanuló II "k77jay" Kiskőrösi Wattay Szakgimnázium (Franczia-Takács Edit) 1602 0 1602 2019.04.16. 12:16:33 2019.04.16 12:19:31 10p
61. Koch Viktória, 10. Tanuló II "vk736k" Kiskőrösi Wattay Szakgimnázium (Franczia-Takács Edit) 1600 0 1600 2019.04.16. 12:17:13 2019.04.16 12:19:31 10p
62. Kiss Patrícia Réka Tanuló II "zewa73" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Kiss Zsuzsanna) 1599 0 1599 2019.04.16. 17:10:29 2019.04.16 15:58:31 10p
63. Litauszki Laura Tanuló II "dc8w58" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Kiss Zsuzsanna) 1945 4 1545 2019.04.16. 15:11:39 2019.04.16 16:01:31 10p
64. Czudarhelyi Helga Tanuló II "ps7v7a" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Kiss Zsuzsanna) 1843 3 1543 2019.04.16. 14:13:24 2019.04.16 14:13:32 10p
65. Nikolics Erzsébet, 10. Tanuló II "7x4nvu" Nagykanizsai SzC Thúry György Szakképző Iskolája (Kalmár Izabella Tímea) 1626 1 1526 2019.04.12. 11:28:08 2019.04.12 11:28:32 10p
66. Dinnyés Dorina, 10. Tanuló II "k4utah" KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma (Hartyániné Barta Judit) 1816 3 1516 2019.04.10. 8:46:55 2019.04.10 8:49:34 10p
67. Papp Bence, 10. Tanuló II "su27f3" V. István Katolikus Szkg. És Gimn., ÁI, Óvoda, Sátoraljaújhely (Kurucz Andrea Ágnes) 1576 1 1476 2019.04.11. 14:53:36 2019.04.11 14:55:31 10p Rontott
68. Solti Fanni Tanuló II "p7j38q" BGSZC Pesterzsébeti KSZG (Dani Judit) 1469 0 1469 2019.04.16. 13:13:15 2019.04.16 13:13:32 10p Rontott
69. Kovács Krisztián Tanuló II "2g72f6" Kada Elek Közgazdasági Szakgimnázium, Kecskemét (Nagyné Gál Gabriella) 1439 0 1439 2019.04.15. 11:07:37 2019.04.15 11:10:32 10p Rontott
70. Horváth Szabina, 10. Tanuló II "3gp343" Kiskőrösi Wattay Szakgimnázium (Franczia-Takács Edit) 1481 1 1381 2019.04.16. 12:17:17 2019.04.16 12:22:31 10p Rontott



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Udvardi Richárd, 9. Tanuló III "5624g7" Pálffy Miklós Középiskola, Győr (Keszeiné Kokas Andrea) 3967 1 3867 2019.04.12. 10:05:04 2019.04.12 10:07:31 10p
2. Szőcs Zalán Kevin, 9. Tanuló III "48wda2" Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks (Bedi Ildikó, Nagy Éva) 3457 0 3457 2019.04.17. 11:00:29 2019.04.17 11:01:31 10p
3. Kelemen Patrik, 9. Tanuló III "3u264k" Szent Benedek Középiskola és Koll. Kiskunfélegyházi PG Tagintézménye (Csenkiné Bihal Mária) 3427 1 3327 2019.04.15. 7:59:18 2019.04.15 8:01:33 10p
4. Makrai Bence, 9. Tanuló III "5h77ma" Váci SZC I. Géza Király KSZG 2945 0 2945 2019.04.16. 12:02:45 2019.04.16 12:04:33 10p
5. Szőcs Kristóf, 9. Tanuló III "5vy7qa" Andrássy György Katolikus Közg. SZG és Gimnázium, Eger (Bocsi Éva) 3042 1 2942 2019.04.11. 9:16:42 2019.04.11 9:16:34 10p
6. Tömböly Eszter, 9. Tanuló III "265z74" SZOSZSZC Horváth Boldizsár Közg. és Inf. Szakgimnáziuma, Szombathely (Nagyné Giczi Éva) 3013 1 2913 2019.04.12. 10:46:02 2019.04.12 10:49:31 10p
7. Gál Patrik, 9. Tanuló III "a7h5t7" Andrássy György Katolikus Közg. SZG és Gimnázium, Eger (Bocsi Éva) 2846 0 2846 2019.04.11. 9:16:32 2019.04.11 9:16:34 10p
8. Doszkocs Ákos Tanuló III "x22738" II. Rákóczi F. Katolikus Gimnázium és SZG, Kiskunhalas (Szolnoki Istvánné) 2702 0 2702 2019.04.16. 10:31:25 2019.04.16 10:40:31 10p
9. Kovács Milán Tanuló III "3483bt" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Major Rita) 2786 1 2686 2019.04.16. 10:12:44 2019.04.16 10:13:31 10p
10. Cselédszky Dániel, 9. Tanuló III "68ja3c" Szekszárdi SZC Perczel Mór SZI, Bonyhád (Keszthelyi Zsuzsanna Rita) 2676 0 2676 2019.04.12. 11:50:42 2019.04.12 14:01:30 10p
11. Csúri Marcell Zétény Tanuló III "q32xi7" Kada Elek Közgazdasági Szakgimnázium, Kecskemét (Nyitrai Zsuzsanna) 2763 1 2663 2019.04.17. 9:01:37 2019.04.17 9:04:31 10p
12. Dudás Róbert Tanuló III "c42xdk" Bethlen Gábor Szakgimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 2684 1 2584 2019.04.15. 8:28:47 2019.04.15 8:31:32 10p
13. Németh Bálint, 9. Tanuló III "wv3a2e" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Szűcsné Molnár Ágnes) 2682 1 2582 2019.04.11. 12:58:39 2019.04.11 13:01:31 10p
14. Varga Dorina, 9. Tanuló III "ff85d8" SZOSZSZC Horváth Boldizsár Közg. és Inf. Szakgimnáziuma, Szombathely (Nagyné Giczi Éva) 2490 0 2490 2019.04.16. 8:52:35 2019.04.16 8:55:31 10p
15. Zimányi-Kovács Bence, 9. Tanuló III "774aqp" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 2440 0 2440 2019.04.16. 12:39:18 2019.04.16 12:43:31 10p
16. Kis Tícián Zsolt, 9. Tanuló III "65786x" Szent Benedek Középiskola és Koll. Kiskunfélegyházi PG Tagintézménye (Csenkiné Bihal Mária) 2719 3 2419 2019.04.16. 8:45:20 2019.04.16 8:46:32 10p
17. Imre Vanessza, 9. Tanuló III "3ei448" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Kálmánczhey-Szász Krisztina) 2395 0 2395 2019.04.16. 9:05:22 2019.04.16 9:07:32 10p
18. Sándor Zsombor Tanuló III "47b54n" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Alber-Boróczki Beáta) 2388 0 2388 2019.04.16. 7:27:40 2019.04.15 7:43:31 10p
19. Karakas Helga Karolina, 9. Tanuló III "378a4v" Pápai Jókai Mór Közgazdasági Szakgimnázium (Somogyi Katalin) 2388 0 2388 2019.04.16. 9:05:13 2019.04.16 9:04:33 10p
20. Váradi Patrik, 9. Tanuló III "48me62" SZIKSZI Ózd (Rédai-Nyerges Mónika) 2481 1 2381 2019.04.16. 11:13:11 2019.04.16 13:13:32 10p
21. Kurdi Ákos, 9. Tanuló III "336s74" Váci SZC I. Géza Király KSZG 2671 3 2371 2019.04.17. 10:20:16 2019.04.17 10:22:31 bin
22. Meczker Nóra Tanuló III "2k5f3s" Energetikai Szakgimnázium és Kollégium, Paks (Bedi Ildikó, Nagy Éva) 2447 1 2347 2019.04.12. 12:19:34 2019.04.16 9:16:31 10p
23. Kelemen Krisztofer, 9. Tanuló III "6775ip" Szent Benedek Középiskola és Koll. Kiskunfélegyházi PG Tagintézménye (Csenkiné Bihal Mária) 3144 8 2344 2019.04.15. 9:54:22 2019.04.15 9:55:31 10p
24. Németh Réka Anna, 9. Tanuló III "2umu84" Kiskőrösi Wattay Szakgimnázium (Franczia-Takács Edit) 2313 0 2313 2019.04.15. 12:59:39 2019.04.15 13:01:34 10p
25. Contleitner Balázs, 9. Tanuló III "7q4xpa" Deák Ferenc Közgazdasági Szakgimnáziuma, Győr (Lantos Eszter) 2408 1 2308 2019.04.10. 13:02:01 2019.04.10 13:04:31 10p
26. Balogh Enikő, 9. Tanuló III "8b6h5h" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2270 0 2270 2019.04.16. 11:56:10 2019.04.16 11:58:33 10p
27. Tóth Antal Tanuló III "a46856" Kada Elek Közgazdasági Szakgimnázium, Kecskemét (Nyitrai Zsuzsanna) 2534 3 2234 2019.04.17. 9:01:37 2019.04.17 9:04:31 10p
28. Borsos Samy, 9. Tanuló III "u45623" Pápai Jókai Mór Közgazdasági Szakgimnázium (Tóth Judit) 2229 0 2229 2019.04.16. 9:05:02 2019.04.16 9:04:33 10p
29. Galba Máté, 9. Tanuló III "s66zyn" Noszlopy Gáspár Közg. Szakgimnázium, Kaposvár (Csománé Márkovics Ibolya) 2229 0 2229 2019.04.15. 11:32:09 2019.04.15 11:34:33 10p
30. Kamasz Dávid, 9. Tanuló III "h55i5g" Kiskőrösi Wattay Szakgimnázium (Franczia-Takács Edit) 2213 0 2213 2019.04.15. 13:00:06 2019.04.15 13:01:35 10p
31. Novák Nóra, 9. Tanuló III "wyb762" Türr István Gazdasági Szakgimnázium, Baja (Salamonné Szvorény Adrienn) 2389 2 2189 2019.04.16. 9:41:49 2019.04.16 9:43:32 10p
32. Papp Kinga, 9. Tanuló III "6aa2g4" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 2186 0 2186 2019.04.16. 12:30:35 2019.04.16 12:34:31 10p
33. Kovács Márk Tanuló III "wm87jr" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Major Rita) 2385 2 2185 2019.04.16. 10:13:26 2019.04.16 10:16:31 10p
34. Kababik Alitta, 9. Tanuló III "vnb737" V. István Katolikus Szkg. És Gimn., ÁI, Óvoda, Sátoraljaújhely (Bajzáthné Bekényi Zsuzsanna) 2453 3 2153 2019.04.15. 14:24:12 2019.04.15 14:25:32 10p
35. Várhegyi Viola Tanuló III "pi64gt" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 2252 1 2152 2019.04.11. 11:39:00 2019.04.11 11:40:33 10p
36. Bárkányi Ramóna, 9. Tanuló III "72d6c7" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 2146 0 2146 2019.04.16. 12:08:35 2019.04.16 12:10:32 10p
37. Deák Dorina Vivien, 9. Tanuló III "4f83n4" Hunyadi Mátyás Szakgimnázium, Székesfehérvár 2343 2 2143 2019.04.15. 9:27:27 2019.04.15 9:34:30 10p
38. Horváth Viktória Tanuló III "8wxavz" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 2139 0 2139 2019.04.11. 11:49:46 2019.04.11 11:52:31 bin
39. Kababik Katinka, 9. Tanuló III "778vgs" V. István Katolikus Szkg. És Gimn., ÁI, Óvoda, Sátoraljaújhely (Bajzáthné Bekényi Zsuzsanna) 2137 0 2137 2019.04.15. 13:58:01 2019.04.15 14:01:31 10p
40. Kiss Nikolett Tanuló III "a745kv" BGSZC Pesterzsébeti KSZG (Megyeriné Kozma Rita) 2232 1 2132 2019.04.16. 12:11:42 2019.04.16 12:13:31 10p
41. Sipos-Szabó Amanda, 9. Tanuló III "z6n768" KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma (Kovácsné Seres Andrea) 2223 1 2123 2019.04.10. 8:49:34 2019.04.10 8:52:31 10p
42. Kiss Boglárka, 9. Tanuló III "8jawg7" Váci SZC I. Géza Király KSZG 2304 2 2104 2019.04.16. 9:49:20 2019.04.16 9:52:32 10p
43. Pákozdi Lóránt Péter Tanuló III "576q5e" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 2098 0 2098 2019.04.11. 11:49:17 2019.04.11 11:49:34 10p
44. Balázs Ármin Tanuló III "282t24" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 2280 2 2080 2019.04.11. 11:40:08 2019.04.11 11:40:33 10p
45. Petrus Dóra Tanuló III "usypn6" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 2279 2 2079 2019.04.11. 11:46:22 2019.04.11 11:49:33 10p
46. Karai Tímea Tanuló III "vsvx85" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Kugyela Tímea) 2165 1 2065 2019.04.16. 15:13:20 2019.04.16 15:13:32 bin
47. Szögi Marcell Tanuló III "hq3454" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 2144 1 2044 2019.04.11. 11:38:43 2019.04.11 11:40:33 10p
48. Ormándi Norbert Tanuló III "5arg35" Szent Benedek Középiskola és Koll. Kiskunfélegyházi PG Tagintézménye (Csenkiné Bihal Mária) 2621 6 2021 2019.04.15. 7:59:32 2019.04.15 8:01:34 10p
49. Simon Gábor Tanuló III "cbt2ii" Szent Benedek Iskola Budaörsi Tagintézménye (Enyedi Olga) 2215 2 2015 2019.04.12. 9:26:46 2019.04.12 9:28:31 10p
50. Fehér Luca Tanuló III "67az6g" Fáy András Görögkatolikus Közg. Szakgimnázium, Miskolc (Skernyókné Jeddi Katalin) 2107 1 2007 2019.04.11. 10:57:49 2019.04.11 10:58:36 10p
51. Kolozsvári Fanni, 9. Tanuló III "a436i4" Kiskőrösi Wattay Szakgimnázium (Franczia-Takács Edit) 1988 0 1988 2019.04.15. 12:59:40 2019.04.15 13:01:35 10p
52. Erdei Anna Tanuló III "um648m" Bethlen Gábor Szakgimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 1976 0 1976 2019.04.15. 8:33:32 2019.04.15 8:34:32 10p
53. Timkó Titanilla, 9. Tanuló III "4cc758" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Magyar Csabáné) 2051 1 1951 2019.04.16. 10:59:27 2019.04.16 11:01:33 10p
54. Mile Réka, 9. Tanuló III "qvw353" KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma (Kovácsné Seres Andrea) 1931 0 1931 2019.04.10. 8:49:11 2019.04.10 8:49:35 10p
55. Csondor Zsófia, 9. Tanuló III "8d2b3e" Noszlopy Gáspár Közg. Szakgimnázium, Kaposvár (Csománé Márkovics Ibolya) 2026 1 1926 2019.04.15. 11:32:03 2019.04.15 11:34:33 10p
56. Nagy Bianka, 9. Tanuló III "vz6wn4" Pápai Jókai Mór Közgazdasági Szakgimnázium (Tóth Judit) 2108 2 1908 2019.04.16. 9:07:38 2019.04.16 9:04:33 10p
57. Túrkevi-Nagy Klaudia Tanuló III "is5q5s" Kada Elek Közgazdasági Szakgimnázium, Kecskemét (Nagyné Gál Gabriella) 1895 0 1895 2019.04.15. 10:15:48 2019.04.15 10:16:32 10p
58. Kovács Barbara, 9. Tanuló III "aj75g8" Hunyadi Mátyás Szakgimnázium, Székesfehérvár 1990 1 1890 2019.04.15. 10:41:43 2019.04.15 10:43:31 10p
59. Gálik Gréta Tanuló III "648mt4" Váci SZC I. Géza Király KSZG 1984 1 1884 2019.04.16. 9:49:42 2019.04.16 9:52:33 10p
60. Berkes Kornél Tanuló III "7bmp68" II. Rákóczi F. Katolikus Gimnázium és SZG, Kiskunhalas (Szolnoki Istvánné) 1975 1 1875 2019.04.16. 10:27:01 2019.04.16 10:28:32 10p
61. Simon Tamás, 9. Tanuló III "687yjh" Szent Benedek Középiskola és Koll. Kiskunfélegyházi PG Tagintézménye (Csenkiné Bihal Mária) 2148 3 1848 2019.04.16. 8:45:16 2019.04.16 8:46:32 10p
62. Tóth Vivien, 9. Tanuló III "h33at4" Kiskőrösi Wattay Szakgimnázium (Raffainé Sendula Zsuzsanna Katalin) 1845 0 1845 2019.04.15. 12:59:27 2019.04.15 13:01:34 10p
63. Petneházi Róbert Tanuló III "65f824" II. Rákóczi F. Katolikus Gimnázium és SZG, Kiskunhalas (Szolnoki Istvánné) 1931 1 1831 2019.04.16. 10:28:32 2019.04.16 10:31:33 10p
64. Hegyi Ferenc, 9. Tanuló III "h3z424" Pápai Jókai Mór Közgazdasági Szakgimnázium (Somogyi Katalin) 1918 1 1818 2019.04.16. 9:05:28 2019.04.16 9:04:33 10p
65. Takács Kinga, 9. Tanuló III "23487g" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Szűcsné Molnár Ágnes) 1814 0 1814 2019.04.12. 7:39:32 2019.04.12 7:40:31 10p
66. Réczi Rita, 9. Tanuló III "2v8a56" KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma (Kovácsné Seres Andrea) 1902 1 1802 2019.04.10. 8:50:00 2019.04.10 8:52:32 10p
67. Szűcs Szabolcs Tanuló III "b73p36" Fáy András Görögkatolikus Közg. Szakgimnázium, Miskolc (Györgyné Gyarmati Andrea) 1790 0 1790 2019.04.12. 9:10:36 2019.04.12 9:13:33 10p
68. Gerencsér Dóra Tanuló III "sg5w2v" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 1786 0 1786 2019.04.11. 11:37:52 2019.04.11 11:40:33 10p
69. Lancsárovics Martin, 9. Tanuló III "y78466" II. Rákóczi F. Katolikus Gimnázium és SZG, Kiskunhalas (Szalai Zsuzsa) 1838 1 1738 2019.04.16. 10:29:58 2019.04.16 10:31:32 10p
70. Kása Ákos, 9. Tanuló III "z3z63s" Szent Benedek Középiskola és Koll. Kiskunfélegyházi PG Tagintézménye (Csenkiné Bihal Mária) 1917 2 1717 2019.04.15. 7:58:39 2019.04.15 8:01:33 10p
71. Lederer Márton Róbert Tanuló III "67zhv8" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 1812 1 1712 2019.04.11. 11:49:08 2019.04.11 11:49:33 10p
72. Hefler Emese Tanuló III "6446f7" Kada Elek Közgazdasági Szakgimnázium, Kecskemét (Nagyné Gál Gabriella) 1803 1 1703 2019.04.17. 10:17:29 2019.04.17 10:19:31 10p
73. Bernáth Fanni, 9. Tanuló III "m5vzg6" Szent Benedek Iskola Budaörsi Tagintézménye (Kiszely Anna Andrea) 2001 3 1701 2019.04.12. 9:26:03 2019.04.12 9:28:31 10p
74. Németh Levente Tanuló III "d5t4dy" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Szűcsné Molnár Ágnes) 1801 1 1701 2019.04.10. 10:22:44 2019.04.10 12:37:31 10p
75. Harangozó Rajmund Balázs, 9. Tanuló III "7p6j7a" Noszlopy Gáspár Közg. Szakgimnázium, Kaposvár (Csománé Márkovics Ibolya) 1687 0 1687 2019.04.15. 11:09:16 2019.04.15 11:10:32 R10p
76. Kárpáthegyi Bátor Tamás Tanuló III "44gmxy" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 2087 4 1687 2019.04.11. 11:49:14 2019.04.11 11:49:34 10p
77. Losonczi Dániel Tanuló III "yqf7p6" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 1675 0 1675 2019.04.11. 11:38:10 2019.04.11 11:40:33 10p
78. Jakab Tibor Gyula, 9. Tanuló III "54aza4" V. István Katolikus Szkg. És Gimn., ÁI, Óvoda, Sátoraljaújhely (Danyi Lászlóné) 1667 0 1667 2019.04.15. 14:24:42 2019.04.15 14:34:30 10p
79. Heimpold Maja Tanuló III "b46vr7" Kada Elek Közgazdasági Szakgimnázium, Kecskemét (Nagyné Gál Gabriella) 1957 3 1657 2019.04.15. 12:01:25 2019.04.15 12:04:31 10p
80. Kispál Kinga, 9. Tanuló III "63h235" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 1654 0 1654 2019.04.15. 12:17:19 2019.04.15 12:19:33 10p
81. Vlasics Erik Tanuló III "b6x5k2" II. Rákóczi F. Katolikus Gimnázium és SZG, Kiskunhalas (Szalai Zsuzsa) 2651 10 1651 2019.04.16. 10:28:43 2019.04.16 10:31:32 10p
82. Gerhardt Máté Tanuló III "6u4viw" Türr István Gazdasági Szakgimnázium, Baja (Sponga Tünde Éva) 1739 1 1639 2019.04.17. 8:21:12 2019.04.17 8:22:32 10p
83. Siska Richárd, 9. Tanuló III "4q3se8" V. István Katolikus Szkg. És Gimn., ÁI, Óvoda, Sátoraljaújhely (Bajzáthné Bekényi Zsuzsanna) 1632 0 1632 2019.04.15. 14:20:46 2019.04.15 14:22:31 10p
84. Szlama Bertina Tanuló III "cj4i67" Kada Elek Közgazdasági Szakgimnázium, Kecskemét (Nagyné Gál Gabriella) 1725 1 1625 2019.04.15. 12:16:16 2019.04.15 12:19:33 10p
85. Katona Tamás, 9. Tanuló III "262gg3" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Magyar Csabáné) 1721 1 1621 2019.04.16. 10:58:17 2019.04.16 11:01:33 10p
86. Dienes Nikoletta Tanuló III "b463q7" Fáy András Görögkatolikus Közg. Szakgimnázium, Miskolc (Skernyókné Jeddi Katalin) 1604 0 1604 2019.04.11. 10:56:19 2019.04.11 10:58:35 10p
87. Papp Klaudia Tanuló III "7czrh6" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Alber-Boróczki Beáta) 1702 1 1602 2019.04.15. 7:41:33 2019.04.15 7:43:31 10p
88. Karámos Annabella Tanuló III "a7ip67" Bethlen Gábor Szakgimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 1593 0 1593 2019.04.16. 11:05:39 2019.04.16 11:07:31 10p
89. Pap Anita Tanuló III "q3z775" II. Rákóczi F. Katolikus Gimnázium és SZG, Kiskunhalas (Szalai Zsuzsa) 1589 0 1589 2019.04.16. 10:29:57 2019.04.16 10:40:31 10p
90. Hunyadi Kitti Tanuló III "826t5v" KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma (Kovácsné Seres Andrea) 1888 3 1588 2019.04.15. 8:25:52 2019.04.15 8:28:32 10p
91. Petőcz Rebeka Tanuló III "755v52" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Alber-Boróczki Beáta) 1574 0 1574 2019.04.15. 7:46:28 2019.04.15 7:49:31 10p
92. Takács Kitti, 9. Tanuló III "b835ed" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 1772 2 1572 2019.04.16. 12:08:30 2019.04.16 12:10:31 10p
93. Gál István Vajk Tanuló III "65684t" Kada Elek Közgazdasági Szakgimnázium, Kecskemét (Nagyné Gál Gabriella) 1754 2 1554 2019.04.15. 10:15:51 2019.04.15 10:16:33 10p
94. Orosz Réka, 9. Tanuló III "4jur64" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Magyar Csabáné) 1851 3 1551 2019.04.16. 10:59:07 2019.04.16 11:01:34 10p
95. Fekete Boglárka Tanuló III "48a7ps" Fáy András Görögkatolikus Közg. Szakgimnázium, Miskolc (Györgyné Gyarmati Andrea) 1551 0 1551 2019.04.12. 9:10:42 2019.04.12 9:13:33 10p
96. Pásztor Bettina, 9. Tanuló III "fah8p2" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Kálmánczhey-Szász Krisztina) 1750 2 1550 2019.04.16. 9:04:57 2019.04.16 9:07:32 10p
97. Gulyás Dániel, 9. Tanuló III "ngqk3f" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Magyar Csabáné) 1841 3 1541 2019.04.16. 11:03:59 2019.04.16 11:07:31 10p
98. Acél Bence, 9. Tanuló III "nc726v" Maimonidész Zsidó Gimnázium (Rácz Hajnalka) 1633 1 1533 2019.04.10. 10:23:15 2019.04.10 10:25:31 10p
99. Lukács Nikoletta, 9. Tanuló III "7qcey4" V. István Katolikus Szkg. És Gimn., ÁI, Óvoda, Sátoraljaújhely (Bajzáthné Bekényi Zsuzsanna) 1726 2 1526 2019.04.15. 14:23:44 2019.04.15 14:37:31 10p
100. József Dominika, 9. Tanuló III "s8f6n7" Noszlopy Gáspár Közg. Szakgimnázium, Kaposvár (Csománé Márkovics Ibolya) 1520 0 1520 2019.04.15. 11:09:22 2019.04.15 11:10:32 10p
101. Zalavári Bálint Zsolt, 9. Tanuló III "qvpqvf" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Szűcsné Molnár Ágnes) 1516 0 1516 2019.04.10. 10:28:59 2019.04.10 12:34:31 10p
102. Csoszó Bianka, 9. Tanuló III "e84f56" Kiskőrösi Wattay Szakgimnázium (Franczia-Takács Edit) 1610 1 1510 2019.04.15. 12:59:28 2019.04.15 13:01:34 10p
103. Beck Laura Tanuló III "nw4565" Türr István Gazdasági Szakgimnázium, Baja (Sponga Tünde Éva) 1508 0 1508 2019.04.17. 8:21:15 2019.04.17 8:22:32 10p
104. Kövér Fanni, 9. Tanuló III "sbsug7" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Szűcsné Molnár Ágnes) 1598 1 1498 2019.04.11. 12:13:20 2019.04.11 12:16:31 10p
105. Balázs Dávid, 9. Tanuló III "5i2b55" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Szűcsné Molnár Ágnes) 1665 2 1465 2019.04.10. 10:33:52 2019.04.10 10:34:31 bin
106. Ambrus Szonja, 9. Tanuló III "md3q44" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Kugyela Tímea) 1460 0 1460 2019.04.16. 15:09:18 2019.04.16 15:10:33 10p
107. Lincan Beatrix, 9. Tanuló III "5472y2" Kiskőrösi Wattay Szakgimnázium (Raffainé Sendula Zsuzsanna Katalin) 1758 3 1458 2019.04.15. 12:59:22 2019.04.15 13:01:34 10p
108. Bárkovits Domonkos Tanuló III "37z5mx" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 1856 4 1456 2019.04.11. 11:49:03 2019.04.11 11:49:33 10p
109. Lipták Lara, 9. Tanuló III "35yn2u" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Kugyela Tímea) 1446 0 1446 2019.04.16. 15:15:17 2019.04.16 15:16:32 10p
110. Flaisz Melani Diána, 9. Tanuló III "tq58z8" Kiskőrösi Wattay Szakgimnázium (Raffainé Sendula Zsuzsanna Katalin) 1829 4 1429 2019.04.15. 13:04:03 2019.04.15 13:07:30 10p
111. Korpa Veronika, 9. Tanuló III "863435" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 1413 0 1413 2019.04.15. 12:15:30 2019.04.15 12:19:33 10p
112. Fenyvesi Zsófia, 9. Tanuló III "346bf7" Váci SZC I. Géza Király KSZG 1511 1 1411 2019.04.16. 9:49:40 2019.04.16 9:52:32 10p
113. Tótik Loretta Tanuló III "8374h4" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Alber-Boróczki Beáta) 1405 0 1405 2019.04.15. 7:58:29 2019.04.15 8:01:32 10p
114. Hetényi Vivien Tanuló III "virx58" Kada Elek Közgazdasági Szakgimnázium, Kecskemét (Nagyné Gál Gabriella) 1504 1 1404 2019.04.15. 12:00:45 2019.04.15 12:01:31 10p
115. Árendás Tímea, 9. Tanuló III "77542q" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 1601 2 1401 2019.04.15. 12:24:13 2019.04.15 12:28:30 10p
116. Vámos Kristóf, 9. Tanuló III "72rt22" SZIKSZI Ózd 1763 4 1363 2019.04.17. 10:05:32 2019.04.17 10:16:30 10p
117. Friman Gergő Tanuló III "es774r" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Fehérné Veller Erzsébet) 1461 1 1361 2019.04.15. 8:29:58 2019.04.15 8:31:32 B6p
118. Kolozs Dominik, 9. Tanuló III "t7i68f" Váci SZC I. Géza Király KSZG 1953 6 1353 2019.04.16. 12:01:00 2019.04.16 12:01:31 10p
119. Kovács Aletta Anna, 9. Tanuló III "epgp2t" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Magyar Csabáné) 1452 1 1352 2019.04.16. 10:58:29 2019.04.16 11:01:33 10p
120. Papp Noémi, 9. Tanuló III "d2257r" V. István Katolikus Szkg. És Gimn., ÁI, Óvoda, Sátoraljaújhely (Bajzáthné Bekényi Zsuzsanna) 1429 1 1329 2019.04.15. 14:23:10 2019.04.15 14:25:32 10p
121. Cser Boglárka, 9. Tanuló III "s8t77m" Noszlopy Gáspár Közg. Szakgimnázium, Kaposvár (Csománé Márkovics Ibolya) 1314 0 1314 2019.04.17. 10:20:17 2019.04.17 10:22:31 R10p
122. Stange Bianka Tanuló III "824g2a" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Alber-Boróczki Beáta) 1309 0 1309 2019.04.15. 7:51:18 2019.04.15 7:52:31 10p
123. Kósa Klaudia Tanuló III "e5355j" Kada Elek Közgazdasági Szakgimnázium, Kecskemét (Nagyné Gál Gabriella) 1307 0 1307 2019.04.15. 10:15:50 2019.04.15 10:16:33 10p
124. Drajkó Fanni Tanuló III "5xgekw" Váci SZC I. Géza Király KSZG 1695 4 1295 2019.04.16. 11:57:09 2019.04.16 11:58:33 10p
125. Tóth Viktória Tanuló III "76238y" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Kugyela Tímea) 1471 2 1271 2019.04.16. 15:09:55 2019.04.16 15:10:33 10p
126. Bozó Bernadett, 9. Tanuló III "2w44im" Váci SZC I. Géza Király KSZG 1540 3 1240 2019.04.16. 9:49:23 2019.04.16 9:52:32 10p
127. Lőcsei Lilla, 9. Tanuló III "jc8bnc" Gyulai SzC Székely Mihály Szakgimnáziuma, Szarvas (Kugyela Tímea) 1332 1 1232 2019.04.16. 15:14:02 2019.04.16 16:01:31 10p
128. Pék Júlia Tanuló III "e5n35f" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Alber-Boróczki Beáta) 1314 1 1214 2019.04.15. 10:12:36 2019.04.15 10:13:32 10p
129. Szenti Szonja Tanuló III "i447r5" II. Rákóczi F. Katolikus Gimnázium és SZG, Kiskunhalas (Szalai Zsuzsa) 1294 1 1194 2019.04.16. 10:30:29 2019.04.16 10:31:33 10p Rontott
130. Nagy-Pál Eszter, 9. Tanuló III "vak4m3" KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma (Kovácsné Seres Andrea) 1885 7 1185 2019.04.10. 8:48:40 2019.04.10 8:49:35 10p Rontott
131. Ferenczik Norbert, 9. Tanuló III "g4ih6y" Nyíregyházi SzC Széchenyi István Közg., Inf. SZKG és Koll. (Magyar Csabáné) 1938 8 1138 2019.04.16. 10:58:29 2019.04.16 11:01:33 10p Rontott
132. Horváth Dominika Tanuló III "7c6y4e" Fáy András Görögkatolikus Közg. Szakgimnázium, Miskolc (Györgyné Gyarmati Andrea) 1317 2 1117 2019.04.12. 9:10:18 2019.04.12 9:13:33 10p Rontott
133. Czaun Barnabás Tanuló III "3nr7p5" Veszprémi SZC Közgazdasági és Közigazgatási SZG (Alber-Boróczki Beáta) 1515 4 1115 2019.04.15. 7:52:02 2019.04.15 7:52:31 10p Rontott
134. Martin Alexandra Tanuló III "3633dg" Fáy András Görögkatolikus Közg. Szakgimnázium, Miskolc (Györgyné Gyarmati Andrea) 1089 0 1089 2019.04.12. 9:10:28 2019.04.12 9:13:32 10p Rontott
135. Mityók Hanna, 9. Tanuló III "74dwm3" Türr István Gazdasági Szakgimnázium, Baja (Sponga Tünde Éva) 1347 3 1047 2019.04.17. 8:21:24 2019.04.17 8:22:32 10p Rontott
136. Kiss Liza Ivett, 9. Tanuló III "rs8t3v" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 1098 1 998 2019.04.15. 12:18:06 2019.04.15 12:22:31 10p Rontott
137. Szabó Ágnes, 9. Tanuló III "eqg7i8" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 1095 1 995 2019.04.15. 12:16:52 2019.04.15 12:19:33 bin Rontott
138. Jakab Julianna Viktória, 9. Tanuló III "88uf55" Szegedi SZC Vasvári Pál Gazd. és Inf. Szakg. (Kissné Álmosdi Márta) 1165 2 965 2019.04.15. 12:16:05 2019.04.15 12:19:33 10p Rontott
139. Fazekas Xénia Lívia Tanuló III "xy8nsc" Bethlen Gábor Szakgimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 1330 4 930 2019.04.15. 8:27:54 2019.04.15 8:28:32 10p Rontott
140. Neuburger Boglárka, 9. Tanuló III "7f7aw5" Váci SZC I. Géza Király KSZG 1105 3 805 2019.04.16. 9:47:06 2019.04.16 9:49:31 7p Rontott



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Schlesinger Ádám Meir Gyermek "8bestb" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 3105 0 3105 2019.04.11. 12:22:20 2019.04.11 12:25:30 bin
2. Szabó Nándor, 7. Gyermek "7txpax" Képes Géza Általános Iskola, Mátészalka - Szabó Nándor (egyéni versenyző) 2377 0 2377 2019.04.11. 18:45:39 2019.04.11 19:10:31 10p
3. Faragó Luca Gabriella, 7. Gyermek "846tz4" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 2252 0 2252 2019.04.12. 9:00:39 2019.04.12 9:01:32 10p
4. Forró Eszter, 7. Gyermek "u8g2wa" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 2160 1 2060 2019.04.11. 9:54:57 2019.04.11 9:55:31 10p
5. Tóth Ábris, 7. Gyermek "w8nh4w" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 1929 0 1929 2019.04.12. 9:00:31 2019.04.12 9:01:32 10p
6. Terhes Balázs, 7. Gyermek "66dbz5" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 1880 0 1880 2019.04.11. 9:55:32 2019.04.11 9:58:31 10p
7. Kovács Hanna, 7. Gyermek "23284j" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 1854 0 1854 2019.04.11. 9:57:45 2019.04.11 9:58:32 10p
8. Szántó Dávid, 7. Gyermek "8z8si4" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 1829 0 1829 2019.04.11. 9:55:41 2019.04.11 9:58:32 10p
9. Pálszabó Dóra, 7. Gyermek "t8464u" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 1916 1 1816 2019.04.12. 8:59:28 2019.04.12 9:01:31 10p
10. Tóth Ábel, 7. Gyermek "2x6x6c" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 1905 1 1805 2019.04.11. 9:56:19 2019.04.11 9:58:32 10p
11. Biró Réka, 7. Gyermek "a56pk2" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 1799 0 1799 2019.04.11. 9:54:45 2019.04.17 8:58:30 10p
12. Kiss Benedek, 7. Gyermek "wz5y25" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 1960 2 1760 2019.04.12. 9:49:33 2019.04.12 9:52:31 10p
13. Botos Boglárka, 7. Gyermek "p352j6" Jármi-Papos-Őr Általános Iskola (Szabó Emília) 2017 3 1717 2019.04.16. 9:37:12 2019.04.16 9:43:32 10p
14. Máté Bende, 7. Gyermek "x36vb4" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 1933 3 1633 2019.04.12. 9:49:25 2019.04.12 9:52:31 10p
15. Sebők Mihály Gyermek "655pa2" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Budapest (Rácz Hajnalka) 1676 3 1376 2019.04.12. 9:50:18 2019.04.12 9:49:31 10p
16. Illés Levente, 6. Gyermek "7wm3n8" Jármi-Papos-Őr Általános Iskola (Szabó Emília) 1020 0 1020 2019.04.16. 9:40:37 2019.04.16 9:43:32 10p
17. Lakatos Csilla, 7. Gyermek "68hnb8" Jármi-Papos-Őr Általános Iskola (Szabó Emília) 832 1 732 2019.04.16. 9:36:23 2019.04.16 9:37:31 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Papp Dominika Dzsenifer, 10. Egyéb kategória "62554k" Nyíregyházi Ridens Szakgimnázium (Vámos Ágnes) 1872 1 1772 2019.04.16. 15:08:35 2019.04.16 15:10:33 10p
2. Bereczki Tódor, 9. Egyéb kategória "245ur7" Nyíregyházi Ridens Szakgimnázium (Vámos Ágnes) 1775 1 1675 2019.04.16. 15:09:04 2019.04.16 15:10:34 10p
3. Kotrányi Erika, 10. Egyéb kategória "qqm3aw" Nyíregyházi Ridens Szakgimnázium (Vámos Ágnes) 1590 0 1590 2019.04.16. 15:08:57 2019.04.16 15:10:33 10p
4. Szilvási Boglárka Egyéb kategória "k46wn3" Návay Lajos Szakgimnázium, Szakközépiskola, Makó (Nagy Éva) 1277 0 1277 2019.04.16. 12:50:43 2019.04.16 12:52:31 bin
5. Pap Adrienn, 14. Egyéb kategória "2pa67t" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1261 0 1261 2019.04.15. 17:21:53 2019.04.15 17:22:32 10p
6. Takács Norbert, 9. Egyéb kategória "z38s8g" Kossuth Lajos Szakképző Iskola, Kiskunfélegyháza (Csenkiné Bihal Mária) 1248 0 1248 2019.04.16. 10:27:50 2019.04.16 10:40:32 10p
7. Czirkó Gyöngyi, 9. Egyéb kategória "wuai3t" Kossuth Lajos Szakképző Iskola, Kiskunfélegyháza (Csenkiné Bihal Mária) 1326 1 1226 2019.04.16. 10:27:59 2019.04.16 10:28:32 10p
8. Piroska Vivien, 9. Egyéb kategória "44r747" Kossuth Lajos Szakképző Iskola, Kiskunfélegyháza (Csenkiné Bihal Mária) 993 0 993 2019.04.16. 10:27:46 2019.04.16 10:40:32 10p
9. Sárai-Szabó László, 9. Egyéb kategória "kc6js7" Kossuth Lajos Szakképző Iskola, Kiskunfélegyháza (Csenkiné Bihal Mária) 943 0 943 2019.04.16. 10:27:55 2019.04.16 10:40:32 10p
10. Dénes Emese, 9. Egyéb kategória "3qi2vy" Kossuth Lajos Szakképző Iskola, Kiskunfélegyháza (Csenkiné Bihal Mária) 975 1 875 2019.04.16. 10:27:58 2019.04.16 10:40:31 10p
11. Kucsora Aranka, 9. Egyéb kategória "xmne2n" Kossuth Lajos Szakképző Iskola, Kiskunfélegyháza (Csenkiné Bihal Mária) 808 0 808 2019.04.16. 10:27:40 2019.04.16 10:28:32 10p
12. Micskó Vivien, 9. Egyéb kategória "864rpj" Hunyadi János Középiskola, Csorna (Lőrinczi Mónika) 735 0 735 2019.04.16. 11:59:39 2019.04.16 12:07:31 10p


Versenyen kívül regisztrált munkák:

 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Feldolgozva

Megj.

1. Sörös Rita Zsófia Ifjúsági "r3ap5m" SZÁMALK - Szalézi Szakgimnázium, Budapest (Jászainé Kosztik Lídia) 3330 0 3330 2019.04.16. 11:41:16 2019.04.27 18:46:55 10p
2. Birinyi Bence, 12. Tanuló I "uk2be3" Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnázium és Gimnázium (Tóthné Horváth Julianna) 2778 0 2778 2019.04.15. 8:34:22 2019.04.27 18:46:54 10p
3. Répási Rita Lili Tanuló I "egaa48" Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnázium és Gimnázium (Molnárné Dóczi Mária) 2600 0 2600 2019.04.15. 10:29:44 2019.04.27 18:46:55 10p
4. Göncz Letti Tanuló I "fr5558" Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnázium és Gimnázium (Molnárné Dóczi Mária) 2568 0 2568 2019.04.15. 10:29:11 2019.04.27 18:46:55 10p
5. Verebey Fruzsina, 11. Tanuló I "662t2w" Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnázium és Gimnázium (Molnárné Dóczi Mária) 2426 1 2326 2019.04.15. 10:27:19 2019.04.27 18:46:55 10p
6. Havasi Zsófia, 11. Tanuló I "sza2re" Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnázium és Gimnázium (Molnárné Dóczi Mária) 2373 1 2273 2019.04.15. 10:30:40 2019.04.27 18:46:55 10p
7. Kádár Vivien, 12. Tanuló I "pq8243" Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnázium és Gimnázium (Tóthné Horváth Julianna) 2158 0 2158 2019.04.15. 8:46:25 2019.04.27 18:46:55 10p
8. Kiss Martin, 9. Egyéb kategória "s3aw88" Nyíregyházi Ridens Szakgimnázium (Vámos Ágnes) 2209 1 2109 2019.04.16. 15:08:58 2019.04.27 18:46:54 10p
9. Horváth Petra Edina, 10. Tanuló II "767nf3" Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnázium és Gimnázium (Tóthné Horváth Julianna) 2196 2 1996 2019.04.15. 10:49:49 2019.04.27 18:46:55 10p
10. Körösladány Viktória, 10. Tanuló II "ita485" Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnázium és Gimnázium (Tóthné Horváth Julianna) 1985 0 1985 2019.04.15. 10:53:00 2019.04.27 18:46:55 10p
11. Kovács Fanni Éva, 12. Tanuló I "sqg6s6" Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnázium és Gimnázium (Tóthné Horváth Julianna) 1885 0 1885 2019.04.15. 8:58:03 2019.04.27 18:46:55 L8p
12. Varga Mihály, 9. Egyéb kategória "5pdf3v" Nyíregyházi Ridens Szakgimnázium (Vámos Ágnes) 1830 0 1830 2019.04.16. 15:08:53 2019.04.27 18:46:54 10p
13. Gál Renáta, 12. Tanuló I "4gh542" Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnázium és Gimnázium (Tóthné Horváth Julianna) 1906 2 1706 2019.04.15. 8:45:24 2019.04.27 18:46:54 10p
14. Árpási Kíra Krisztina, 10. Tanuló II "bj35p4" Százhalombattai Széchenyi István Szakgimnázium és Gimnázium (Tóthné Horváth Julianna) 1965 4 1565 2019.04.15. 10:50:45 2019.04.27 18:46:54 10p