Főlap | Bemutatkozunk | SzóVilág | Hírek | Versenyek | Vállalunk | Büszkeségeink | Linkek | Ajánló | Letöltés | Tanulmányok | Fórum |
GYORSÍRÁS, "A" KATEGÓRIA

A 2003. ÉVI ORSZÁGOS

GYORSÍRÓ- ÉS GÉPÍRÓVERSENY,

SZÖVEGSZERKESZTŐ VERSENY

EREDMÉNYJEGYZÉKE

 

2003.

 

Kiadja a Magyar Gyorsírók és Gépírók Országos Szövetsége

1073 Budapest, Kertész u. 41. II/7.

Levélcím: 1368 Budapest, Pf. 181

Telefon/fax: 268-0236

e-mail: magygosz@ axelero.hu

honlap: www.magyosz.hu

 

Tartalomjegyzék

 

Gyorsírás "A" kategória

Gyorsírás "B" kategória

Gyorsírás "C" kategória

Gépírás

Angol nyelvű gépírás

Német nyelvű gépírás

Szövegszerkesztés "A" kategória

Szövegszerkesztés "B" kategória

Gépírás csapatverseny

Gépírás pontszerző verseny

Gyorsírás csapatverseny

Gyorsírás pontszerző verseny

Szövegszerkesztői csapatverseny

Szövegszerkesztői pontszerző verseny

 

Az országos gyorsíró-, gépíró-, valamint a szövegszerkesztő verseny döntőjét 2003. november 15-én és 22-én a Móricz Zsigmond Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Radnai Béla Közgazdasági Tagozata (1133 Budapest, Vág u. 12-14.) tantermeiben tartottuk.

A versenyeken való közreműködésért mindenkinek ezúton mondunk köszönetet.

*****

Ismételten köszönjük tagtársainknak, versenyzőinknek, hogy személyi jövedelemadójuk egy százalékát Szövetségünk részére ajánlották fel. A kapott összeg 87 878 forint, melyet az alapszabályban meghatározott célok megvalósítására fordítottunk. A 2003. évi adóbevalláskor is lehetőség van a személyi jövedelemadó egy százalékának felajánlására. Kérjük, továbbra is támogassák Szövetségünk céljainak megvalósítását. Szövetségünk adószáma: 19815864-2-42.

*****

A szövetségi tagdíj évi 1000 forint, tanulóknak, nyugdíjasoknak, gyesen, gyeden lévőknek pedig 300 forint. Köszönettel veszünk ennél nagyobb összegű tagdíjbefizetéseket is. Ezúton is kérjük tagtársainkat, versenyzőinket, hogy a 11707024-20449720 számlaszámra OTP-fiókban szíveskedjenek feladni a 2003. évi tagdíjat, illetőleg ha elmaradásuk van, kérjük azt pótlólag befizetni.

Kérünk minden tanárt és versenyzőt, szíveskedjenek a Szövetségbe való belépésükkel is kifejezni a szakma iránti kötődésüket; segítsék elő szervezeti életünk megerősítését.

*****

Lehetőség van a SzóVilág visszamenőleges megrendelésére is. Éves előfizetési díj: 1400 forint és postaköltség, melyet a 11707024-20449720 számlaszámra, OTP-fiókban kérjük befizetni. A megrendelést szíveskedjenek a Szövetség címére mielőbb megküldeni.

*****

EREDMÉNYEK

 

GYORSÍRÁS "A" KATEGÓRIA

 

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontszám

1.

Árvayné Dani Judit

Magyar Országgyűlés Hivatala Gyorsíró Irodája

8

420

56

414

2.

Ferenc Zsuzsa

Gyorsírószövetség Beszédgyorsíró Szolgálata

7

400

71

379

3.

Barna Beáta

Magyar Országgyűlés Hivatala

Gyorsíró Irodája

6

380

57

373

4.

Földi Erika

Székesfehérvári Munkaügyi Bíróság

6

380

58

372

5.

Nánásiné Czapári Judit

Magyar Országgyűlés Hivatala

Gyorsíró Irodája

5

360

32

378

6.

Horváth Éva Szilvia

Magyar Országgyűlés Hivatala

Gyorsíró Irodája

4

340

39

351

 

Junior

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontszám

1.

Morvai Elvira

Magyar Országgyűlés Hivatala

Gyorsíró Irodája

7

400

40

410

Nem sikerült egy dolgozat.

GYORSÍRÁS "B" KATEGÓRIA

A döntőbe behívásra került az összes sikeres 8 és 7 perces dolgozat készítője. A 6 perces dolgozatoknál 30, az 5 perceseknél 25, a 4 perceseknél 20, a 3 perceseknél 15 hibánál húztuk meg a hibahatárt.

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontszám

1.

Nagyné Gál Gabriella

Steno Bt., Kecskemét

7

280

29

251

2.

Gyimesi Albertné

Zöldségtermesztési Kutató Intézet Rt.

Kecskemét

6

260

7

253

3.

Keringer Imréné

Szombathely

6

260

13

247

4.

Góbor Józsefné

Dr. Beretvás Károly ügyvéd, Kecskemét

6

260

18

242

5.

Kovácsné Horváth Andrea

MÁVÉPCELL Kft., Celldömölk

6

260

25

235

6.

Kovács Józsefné

Jász-Nagykun-Szolnok Megyei

Munkaügyi Központ, Szolnok

5

240

30

210

7.

Kovács Lászlóné

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

4

220

26

194

8.

Stelliné Ovajka Zsuzsanna

Székács Elemér SZKI, Törökszentmiklós

3

200

24

176

 

Junior

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontszám

1.

Sokoray Katalin

Nyíregyházi Főiskola

5

240

11

229

2.

Dobos Anita

Polgármesteri Hivatal,

Nyíregyháza

5

240

13

227

3.

Berencsiné Palcsák Bernadett

Nyíregyházi Főiskola

5

240

33

207

4.

Petró Mónika

Nyíregyházi Főiskola

4

220

22

198

5.

Dankovics Kitti

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

3

200

16

184

Ifjúsági

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontszám

1.

Rodenbücher Katalin

Veszpérmi KSZKI

6

260

23

237

Minden dolgozat sikerült.

 

GYORSÍRÁS "C" KATEGÓRIA

Behívásra került az összes sikeres 7 perces és 6 perces dolgozat készítője. Az 5 perces dolgozatoknál 15, a 4 perceseknél 12, a 3 perceseknél 8 hibánál húztuk meg a határt.

 

Név

Perc

Végseb.

Hiba

Pontsz.

1.

Gazdag Tímea

Nyíregyházi Főiskola (Garabonciás SZKI, Bpest)

7

170

1/2

169

2.

Lengyel Szilvia

Nyíregyházi Főiskola (ORFK, Bpest)

7

170

2/0

168

3.

Orvos Andrea

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

7

170

4/0

166

4.

Kovács Beáta

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

7

170

6/2

164

 

Junior

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontsz.

1.

Dóka Mária

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

7

170

2/0

168

2.

Bojtos Edina

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

7

170

2/1

168

3.

Tóth Veronika

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

7

170

3/1

167

4.

Montvainé Adler Ágnes

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

7

170

8/

162

5.

Lepsényi Györgyi

Veszprémi KSZKI

7

170

10/1

160

6.

Nagy Tünde

Veszprémi KSZKI

7

170

10/2

160

7.

Liptákné Bányácski Ágnes

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

6

155

7/1

148

8.

Patai Noémi

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

5

140

4/2

136

9.

Vakulya Mária

KSZKI, Kiskunfélegyháza

5

140

6/1

134

10.

Kulcsár Ágnes

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

5

140

10/2

130

11.

Nyikes Anikó

Nyíregyházi Főiskola

4

125

4/1

121

Ifjúsági

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontsz.

1.

Törteli Anikó

Nyíregyházi Főiskola

7

170

7/0

163

2.

Berndt Judit

Vajda Péter Gimn. és SZKI, Szarvas

7

170

12/1

158

3.

Szabó Krisztina

KSZKI, Kiskunfélegyháza

7

170

14/1

156

4.

Krasznai Eszter Katalin

Nyíregyházi Főiskola

7

170

17/0

153

5.

Eszlinger Beáta

Veszprémi KSZKI

6

155

2/2

153

6.

Kertész Zsuzsanna

Veszprémi KSZKI

6

155

3/1

152

7.

Tarjányi Andrea

KSZKI, Kiskunfélegyháza

6

155

5/2

150

8.

Torkos Anita

Veszprémi KSZKI

6

155

6/2

149

9.

Titzl Annamária

Veszprémi KSZKI

6

155

7/0

148

10.

Nasz Noémi

KSZKI, Kiskunfélegyháza

6

155

16/0

139

11.

Péntek Petra

Veszprémi KSZKI

5

140

6/1

134

12.

Tomor Nikolett

Veszprémi KSZKI

5

140

10/0

130

13.

Retkes Gabriella

KSZKI, Kiskunfélegyháza

4

125

10/1

115

14.

Kovács Tünde

Varga Jenő KKI, Budapest

4

125

12/0

113

15.

Szolnoki Éva

KSZKI, Kiskunfélegyháza

3

110

7/2

103

16.

Tapodi Tímea

KSZKI, Kiskunfélegyháza

3

110

10/1

100

Minden dolgozat sikerült.

GÉPÍRÁS

A behívás alapja: felnőtteknél 5000, junioroknál 4000, az ifjúsági versenyzőknél 3600 nettó leütés feletti teljesítmény volt.

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Nagy Ferencné

Tiszamenti Vízművek Rt., Szolnok

14810

4

14410

2.

Kovácsné Horváth Andrea

MÁVÉPCELL KFT., Celldömölk

13469

6

12869

3.

Székely Lászlóné

BM, Mátészalka

11809

3

11509

4.

Kovács Lászlóné

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

11287

3

10987

5.

Draskóczy Jenőné

Pécs Megyei Jogú Város Polg. Hivatal

12169

12

10969

6.

Kovács Ágnes

Petőfi Irodalmi Múzeum, Budapest

12467

17

10767

7.

Eisrich Istvánné

Belügyminisztérium, Budapest

13554

28

10754

8.

Kőhegyi Péterné

Sipkay Barna SZKI, Nyíregyháza

10784

4

10384

9.

Schilling Attiláné

Belügyminisztérium, Budapest

11168

11

10068

10.

Budaházi Erika

Nyíregyházi Főiskola

10021

1

9921

11.

Czene Gizella

Belügyminisztérium, Balassagyarmat

10503

10

9503

12.

Jászainé Kosztik Lídia

JÁ-KO Leíró Iroda, Nyíregyháza

9239

14

7839

Junior

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Sokoray Katalin

Nyíregyházi Főiskola

12216

2

12016

2.

Berencsiné Palcsák Bernadett

Nyíregyházi Főiskola

11264

7

10564

3.

Kádár Aranka

Belügyminisztérium, Budapest

11039

11

9939

4.

Dobos Anita

Polgármesteri Hivatal, Nyíregyháza

10174

3

9874

5.

Tóth Veronika

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

9000

4

8600

6.

Dankovics Kitti

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

8576

12

7376

7.

Kőhegyi Renáta

Sipkay Barna KSZKI, Nyíregyháza

7974

7

7274

Ifjúsági

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Romek Zita

Kőrösy József KKSZKI, Szeged

13517

6

12917

2.

Rodenbücher Katalin

Veszprémi KSZKI

11801

11

10701

3.

Futó Péter

Móricz Műszaki KI, Radnai Közg. Tagozata

11990

13

10690

4.

Farkas Gábor

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

11207

7

10507

5.

Farkas Zoltán

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

11411

10

10411

6.

Szabó Márta

Budapest - Vecsés

10706

6

10106

7.

Nagrant Tünde

Vajda Péter Gimn. és SZKI, Szarvas

10396

5

9896

8.

Németh Zsolt

II. Rákóczi Ferenc SZKI, Kiskunhalas

10358

5

9858

9.

Csipai Melinda

Vajda Péter Gimn. és SZKI, Szarvas

10186

9

9286

10.

Maróti Tamás

Leövey Klára KSZKI, Budapest

10935

28

8835

11.

Horváth Viktória

Szombathelyi KSZKI

9615

9

8715

12.

Polgár Bernadett

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

10440

19

8540

13.

Kovács Judit

V.I.K., Győr

9344

8

8544

14.

Tóth Gábor

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

9037

5

8537

15.

Krasznai Eszter Katalin

Nyíregyházi Főiskola

8890

6

8290

16.

Suller Csaba

Sipkay Barna SZKI, Nyíregyháza

8949

7

8249

17.

Schoffhauzer Judit

Veszprémi KSZKI

8520

3

8220

18.

Szabó Krisztina

KSZKI, Kiskunfélegyháza

9442

13

8142

19.

Sipos Anita

KSZKI és Gimn., Budapest, Gyakorló utca

8839

8

8039

20.

Nasz Noémi

KSZKI, Kiskunfélegyháza

8391

5

7891

21.

Bodorkós Mónika

Szombathelyi KSZKI

8589

7

7889

22.

Torkos Anita

Veszprémi KSZKI

8677

9

7777

23.

Kálmán Márk

Móricz Zs. MKI, Radnai Közg. Tagozata

9507

20

7507

24.

Nagy Brigitta

Móricz Zs. MKI, Radnai Közg. Tagozata

7533

1

7433

25.

Giczi Edina

Szombathelyi KSZKI

7957

6

7357

26.

Csikós Edina

Vajda Péter Gimn. és SZKI, Szarvas

8017

7

7317

27.

Eszlinger Beáta

Veszprémi KSZKI

7629

4

7229

28.

Szákovits Nikolett

Katona József KSZKI, Budapest

7827

8

7027

29.

Tarjányi Andrea

KSZKI, Kiskunfélegyháza

7805

8

7005

30.

Fekete Anita

Szombathelyi KSZKI

7711

9

6811

31.

Nagy Tünde

Veszprémi KSZKI

7232

5

6732

32.

Jászai Lídia

Széchenyi István KSZKI, Nyíregyháza

8125

15

6625

33.

Titzl Annamária

Veszprémi KSZKI

7149

6

6549

34.

Samu Regina

Varga Jenő KKI, Budapest

6932

4

6532

35.

Bódis Erzsébet

Mérei Ferenc Szakiskola, Budapest

7084

7

6384

36.

Gódor Péter

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

7469

15

5969

37.

Balogh Tímea

Varga Jenő KKI, Budapest

6763

17

5063

Nem sikerült 1 dolgozat.

     

ANGOL NYELVŰ GÉPÍRÁS

A behívás alapja: 2000 nettó leütés feletti teljesítmény.

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Kovácsné Horváth Andrea

MÁVPCELL KFT., Celldömölk

3868

3

3568

2.

Draskóczy Jenőné

Pécs Megyei Jogú Város Polg. Hiv.

3147

8

2341

3.

Kovács Ágnes

Petőfi Irodalmi Múzeum, Budapest

3181

9

2281

4.

Májer Henriette

Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata

2854

8

2054

5.

Tatai Ferencné

Pécs Megyi Jogú Város Polg. Hiv.

2520

6

1920

Junior

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Hajdu Gabriella

Nyíregyházi Főiskola

3216

2

3016

2.

Sokoray Katalin

Nyíregyházi Főiskola

3056

6

2456

3.

Petró Mónika

Nyíregyházi Főiskola

2839

4

2439

Ifjúsági

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Romek Zita

Kőrösy József KKSZKI, Szeged

4048

4

3648

2.

Rodenbücher Katalin

Veszprémi KSZKI

3578

5

3078

3.

Szabó Márta

Budapest - Vecsés

3276

2

3076

4.

Kolláti Zsuzsa

Kőrösy József KKSZKI, Szeged

2620

1

2520

5-6.

Faragó Zsuzsanna

Kőrösy József KKSZKI, Szeged

2675

2

2475

5-6.

Gábrity Eszter

Kőrösy József KKSZKI, Szeged

2575

1

2475

7.

Nagrant Tünde

Vajda Péter Gimn. és SZKI, Szarvas

3252

8

2452

8.

Gódor Péter

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

2343

1

2243

9.

Hőhn Brigitta

Kőrösy József KKSZKI, Szeged

2427

2

2227

10.

Tóth Gábor

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

2496

5

1996

11.

Tóth Réka

Kőrösy József KKSZKI, Szeged

2037

2

1837

12.

Oravecz Petra

Kőrösy József KKSZKI, Szeged

2198

6

1598

NÉMET NYELVŰ GÉPÍRÁS

Junior

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Hajdu Gabriella

Nyíregyházi Főiskola

3255

2

3055

2.

Berencsiné Palcsák Bernadett

Nyíregyházi Főiskola

3170

8

2370

Nem sikerült 3 dolgozat.

SZÖVEGSZERKESZTÉS

"A" KATEGÓRIA

A behívás alapja felnőtteknél 7000, junior és ifjúsági versenyzőknél 6.700 nettó pont feletti teljesítmény.

Junior

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

Gépírás

Összesen

1.

Kádár Aranka

Belügyminisztérium, Budapest

6700

3

5950

4970

10920

Ifjúsági

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

Gépírás

Összesen

1.

Romek Zita

Kőrösy KKSZKI, Szeged

11800

6

10300

6459

16759

2.

Nagrant Tünde

Vajda P. Gimn. és SZKI, Szarvas

11600

4

10600

4948

15548

3.

Németh Zsolt

II. Rákóczi F. SZKI, Kiskunhalas

11300

3

10550

4929

15479

4.

Krasznai Eszter Katalin

Nyíregyházi Főiskola

11000

1

10750

4145

14895

5.

Csikós Edina

Vajda P. Gimn. és SZKI, Szarvas

12200

6

10700

3659

14359

6.

Csipai Melinda

Vajda P. Gimn. és SZKI,

Szarvas

10100

4

9100

4643

13743

7.

Nagy Brigitta

Móricz MKI, Radnai

Közgazd. Tagozata, Budapest

8700

3

7950

3717

11667

8.

Suller Csaba

Sipkay Barna SZKI,

Nyíregyháza

7400

4

6400

4125

10525

9.

Titzl Annamária

Veszprémi KSZKI

7700

2

7200

3275

10475

10.

Bódis Erzsébet

Mérei Ferenc Szakiskola

Budapest

6000

3

5250

3192

8442

SZÖVEGSZERKESZTÉS

"B" KATEGÓRIA

A behívás alapja felnőtt versenyzőknél 7000, junior és ifjúsági versenyzőknél 6700 nettó pont feletti teljesítmény.

Ifjúsági

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Krepsz Tímea

Energetikai SZKI, Paks

12700

1

12450

2.

Juhász Éva

Energetikai SZKI, Paks

11900

1

11650

3.

Nagy Tünde

Energetikai SZKI, Paks

11600

0

11600

4.

Kovács Melinda

Energetikai SZKI, Paks

11600

2

11100

5.

Őri Enikő

Energetikai SZKI, Paks

12100

7

10350

6.

Szvák Nóra Mária

Nyíregyházi Főiskola

11000

3

10250

7.

Pethő Tímea

Varga Jenő KKI, Budapest

10400

2

9900

8.

Gelencsér Éva

Energetikai SZKI, Paks

12600

11

9850

9.

Gallusz Mietta

Energetikai SZKI, Paks

10500

3

9750

10.

Czikli Tímea

Varga Jenő KKI, Budapest

9500

1

9250

11.

Kiss Kata

Energetikai SZKI, Paks

10900

7

9150

12.

Németh Veronika

Energetikai SZKI, Paks

10300

5

9050

13.

Nyárai Petra

Energetikai SZKI, Paks

10600

7

8850

14.

Tóth Zita

Vajda Péter Gimn., SZKI, Szarvas

9500

3

8750

15.

Blaskó Adrienn

Vajda Péter Gimn., SZKI, Szarvas

9100

3

8350

16.

Molnár Tünde

Türr István Gazdasági SZKI, Baja

8800

2

8300

17.

Erős Magdolna

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

9500

6

8000

18.

Pintér Krisztina

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

9400

6

7900

19.

Pacsirta Ágnes

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

8300

3

7750

20.

Kiss Norbert

II. Rákóczi Ferenc SZKI, Kiskunhalas

9200

6

7700

21.

Szabó Andrea

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

7400

0

7400

22.

Mráz Andrea

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

8100

3

7350

23.

Vékony Csilla

Vajda Péter Gimn. és SZKI, Szarvas

8300

4

7300

24.

Szőts Boglárka

Energetikai SZKI, Paks

9800

11

7050

25.

Menczinger Norbert

Türr István Gazdasági SZKI, Baja

8100

5

6850

26.

Bundics Kornél

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

8200

6

6700

27.

Szuhányi Kamilla

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

7400

3

6650

28.

Hajdú Nóra Erzsébet

Vajda Péter Gimn. és SZKI, Szarvas

7300

4

6300

29.

Kósa Ágnes

II. Rákóczi Ferenc SZKI, Kiskunhalas

8500

9

6250

30.

Hárskúti Ágnes

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

8000

7

6250

31.

Szajkó Krisztina

Móricz MKI, Radnai Közg. Tagozat, Bp.

7200

4

6200

32.

Fóris Tímea

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

7400

5

6150

33.

Kántor Attila

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

7000

4

6000

34.

Kopp Zsuzsanna

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

6200

1

5950

35.

Paál Diana Zsófia

Sipkay Barna SZKI, Nyíregyháza

7600

7

5850

36.

Béki Mónika

Katona József Közgazdasági SZKI, Bp.

6400

3

5650

37.

Borovszki Adrienn

Szent László KSZKI, Mezőkövesd

7600

9

5350

38.

Kovács Melitta

Energetikai SZKI, Paks

8000

11

5250

39.

Keresztes Zsófia

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

6400

6

4900

40.

Kucskár Zsuzsanna

Szent László KSZKI, Mezőkövesd

8000

14

4750

41.

Orosz Hajnalka

Varga Jenő KKI, Budapest

6000

6

4500

 

A 2003. évi országos gépíróverseny I. fordulójának csapateredménye a három legjobb versenyző eredménye alapján

I. Iskolák

1.

Nyíregyházi Főiskola

16 630 pont

 

Berencsiné Palcsák Bernadett

 
 

Sokoray Katalin

 
 

Budaházi Erika

 
     

2.

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

14 220 pont

 

Rodenbücher Katalin

 
 

Schoffhauzer Judit

 
 

Nagy Tünde

 
     

3.

Móricz - Radnai Béla Közgazdasági Tagozata, Budapest

13 898 pont

 

Futó Péter

 
 

Kálmán Márk

 
 

Nagy Brigitta

 
     

4.

Vajda Péter Gimn. és SZKI, Szarvas

12 946 pont

 

Nagrant Tünde

 
 

Csikós Edina

 
 

Egri Szilvia

 
     

5.

Szombathelyi Közgazdasági Szakközépiskola

12 607 pont

 

Horváth Viktória

 
 

Bodorkós Mónika

 
 

Giczi Edina

 
     

6.

Csány László Közgazdasági Szakközépiskola, Zalaegerszeg

12 624 pont

 

Tóth Gábor

 
 

Farkas Gábor

 
 

Farkas Zoltán

 
     

7.

Közgazdasági Szakközépiskola, Kiskunfélegyháza

12 396 pont

 

Szabó Krisztina

 
 

Nasz Noémi

 
 

Tarjányi Andrea

 
     

8.

Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola, Nyíregyháza

12 163 pont

 

Türk Attila

 
 

Jászai Lídia

 
 

Czene Judit

 
     

9.

II. Rákóczi Ferenc Mg-i Közgazdasági és Informatikai SZKI, Kiskunhalas

11 894 pont

 

Németh Zsolt

 
 

Kósa Ágnes

 
 

Kiss Norbert

 
     

10.

Leövey Klára Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest

11 850 pont

 

Marógi Tamás

 
 

Maisztorovics Nóra

 
 

Róka Vivien

 
     

11.

Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest - Gyakorló u.

11 110 pont

 

Sipos Anita

 
 

Kiss Vivien

 
 

Kórádi Ágnes

 
     

12.

Varga Jenő Közgazdasági Középiskola, Budapest

10 812 pont

 

Samu Regina

 
 

Balogh Tímea

 
 

Németh Katalin

 
     

13.

Katona József Műszaki, Közgazdasági SZKI és Gimn. Budapest

10 187 pont

 

Szákovits Nikolett

 
 

Bartucz Ágnes

 
 

Piskolti Barbara

 
     

14.

Mérei Ferenc Ált. Isk. és Szakiskola, Budapest

9 510 pont

 

Bódis Erzsébet

 
 

Algács Judit

 
 

Iring Tímea

 
     

15.

Hunyadi Mátyás KSZKI, Székesfehérvár

8 721 pont

 

Bognár Eszter

 
 

Lendvai Sándor

 
 

Kiss Gábor

 
     

16.

Vályi Péter Szakképző Iskola, Tamási

8 100 pont

 

Nagy Renáta

 
 

Eppel Orsolya

 
 

Antal Csaba

 
     

17.

Teleki Blanka Gimn. és SZKI, Tiszalök

7 295 pont

 

ifj. Cziczer János

 
 

Jászai Anita

 
 

Nagy Eszter Renáta

 
     

18.

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

6 214 pont

 

Fóris Boglárka

 
 

Németh Márta

 
 

Komjáti Rita

 

II. Intézmények

1.

Belügyminisztérium, Budapest

16 772 pont

 

Schilling Attiláné

 
 

Kádár Aranka

 
 

Eisrich Istvánné

 
     

2.

Pécs Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal

14 816 pont

 

Draskóczy Jenőné

 
 

Véber Ivánné

 
 

Lukács Ilona

 
     

3.

Ózd Város Polgármesteri Hivatal

14 180 pont

 

Kovács Lászlóné

 
 

Dankovics Kitti

 
 

Orvos Andrea

 

 

A 2003. évi országos gépíróverseny I. fordulójának pontszerző versenye (az összes versenyző eredménye alapján)

I. Iskolák

1.

Katona József Műszaki, Közgazdasági KSZKI és Gimn., Budapest 149 fő

246 360 pont

2.

Széchenyi István KSZKI, Nyíregyháza

43 fő

94 698 pont

3.

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

71 fő

78 040 pont

4.

Közgazdasági SZKI, Kiskunfélegyháza

25 fő

71 659 pont

5.

Vajda Péter Gimn. és SZKI, Szarvas

16 fő

46 781 pont

6.

Móricz - Radnai Közgazdasági Tagozata, Budapest

14 fő

42 043 pont

7.

Varga Jenő Közgazdasági Középiskola, Budapest

14 fő

37 935 pont

8.

Nyíregyházi Főiskola

8 fő

37 308 pont

9.

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

12 fő

37 162 pont

10.

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

9 fő

36 435 pont

11.

II. Rákóczi Ferenc Mg-i Közgazdasági és Informatikai SZKI, Kiskunhalas 3 fő

30 500 pont

12.

Közgazdasági Szakközépiskola - Budapest, Gyakorló u.

11 fő

30 271 pont

13.

Szombathelyi Közgazdasági Szakközépiskola

6 fő

23 314 pont

14.

Mérei Ferenc Ált. Isk. és Szakiskola, Budapest

5 fő

14 900 pont

15.

Leövey Klára Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest

3 fő

11 160 pont

16.

rösy József Külker. és KSZKI, Szeged

2 fő

9 523 pont

17.

Hunyadi Mátyás Közgazdasági Szakközépiskola, Székesfehérvár 3 fő

8 721 pont

18.

Vályi Péter Szakképző Iskola, Tamási

3 fő

8 100 pont

19.

Teleki Blanka Gimn. és KSZKI, Tiszalök - 3 fő

7 295 pont

II. Intézmények

1.

Óz Városi Polgármesteri Hivatal

13 fő

48 420 pont

     

2.

Belügyminisztérium, Budapest

9 fő

37 033 pont

3.

Pécs Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal

4 fő

19 119 pont

 

A 2003. évi országos gyorsíróverseny I. fordulójának csapatversenye a három legjobb versenyző eredménye alapján

  1. Iskolák

1.

Nyíregyházi Főiskola

711 pont

 

Berencsiné Palcsák Bernadett

 
 

Sokoray Katalin

 
 

Petró Mónika

 
     

2.

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

523 pont

 

Rodenbücher Katalin

 
 

Lepsényi Györgyi

 
 

Nagy Tünde

 
     

3.

Közgazdasági Szakközépiskola, Kiskunfélegyháza

390 pont

 

Szabó Krisztina

 
 

Tarjányi Andrea

 
 

Vakulya Mária

 
     

4.

Varga Jenő Közgazdasági Középiskola, Budapest

347 pont

 

Kovács Tünde

 
 

Pap Anita

 
 

Zsadányi Veronika

 
     

II. Intézmények

1.

Magyar Országgyűlés Hivatala Gyorsíró Iroda, Budapest

1165 pont

 

Árvainé Dani Judit

 
 

Barna Beáta

 
 

Nánásiné Czapári Judit

 
     

2.

Ózd Város Polgármesteri Hivatala

569 pont

 

Kovács Lászlóné

 
 

Dankovics Kitti

 
 

Dóka Mária

 

 

A 2003. évi országos gyorsíróverseny I. fordulójának pontszerző versenye (az összes versenyző eredménye alapján)

I. Iskolák

1.

Nyíregyházi Főiskola ......8 fő

1510 pont

     

2.

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola 9 fő

1337 pont

     

3.

Közgazdasági Szakközépiskola, Kiskunfélegyháza 7 fő

814 pont

     

4.

Varga Jenő Közgazdasági Középiskola 4 fő

453 pont

     

5.

Sipkay Barna Keresk., Vendéglátóipari és Idegenforg. SZKI Nyíregyháza 2 fő

394 pont

     

6.

Vajda Péter Gimn. és SZKI, Szarvas 1 fő

163 pont

 

II. Intézmények

1.

Magyar Országgyűlés Hivatala 5 fő

Gyorsíró Irodája, Budapest

1926 pont

     

2.

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal 11 fő

1816 pont

 

A 2003. évi országos szövegszerkesztői verseny I. fordulójának csapatversenye a három legjobb versenyző eredménye alapján

I. Iskolák

1.

Energetikai Szakközépiskola - Paks

37 850 pont

 

Őri Enikő

 
 

Krepsz TÍmea

 
 

Juhász Éva

 
     

2.

Vajda Péter Gimnázium és SZKI - Szarvas

31 100 pont

 

Csikós Edina

 
 

Nagrant Tünde

 
 

Tóth Zita

 
     

3.

II. Rákóczi Ferenc Mg.-i, Közg.-i és Inf. SZKI., Kiskunhalas

30 500 pont

 

Németh Zsolt

 
 

Kiss Norbert

 
 

Kósa Ágnes

 
     

4.

Varga Jenő Közgazdasági Középiskola - Budapest

29150 pont

 

Pethő Tímea

 
 

Czikli Tímea

 
 

Pap Anita

 
     

5.

József Attila Gimn. és KSZKI - Monor

27 800 pont

 

Wohner Ágnes

 
 

Szuhányi Kamilla

 
 

Erős Magdolna

 
     

6.

Móricz - Radnai Közgazdasági Tagozata - Budapest

26 150 pont

 

Nagy Brigitta

 
 

Szajkó Krisztina

 
 

Lakatos Gábor

 
     

7.

Csány László KSZKI - Zalaegerszeg

25 450 pont

 

Pintér Krisztina

 
 

Bundics Kornél

 
 

Keresztes Zsófia

 
     

8.

Türr István Gazdasági Szakközépiskola - Baja

22 400 pont

 

Molnár Tünde

 
 

Menczinger Norbert

 
 

Csesztanovits István

 
     

9.

Sipkay Barna Keresk., Vendéglátóipari és Informatikai SZKI - Nyíregyháza

21 900 pont

 

Suller Csaba

 
 

Paál Diana

 
 

Kovács Andrea

 
     

10.

Teleki Blanka Gimnázium és SZKI - Tiszalök

21 550 pont

 

Jászai Anita

 
 

Aranyos Mónika

 
 

ifj. Cziczer János

 
     

11.

Szent László Gimnázium és KSZKI - Mezőkövesd

20 300 pont

 

Borovszki Adrienn

 
 

Kucskár Zsuzsanna

 
 

Vasas Natália

 
     

12.

Katona József Műszaki, Közg. SZKI és Gimn. - Budapest

18 150 pont

 

Béki Mónika

 
 

Fördős Kitti

 
 

Bartucz Ágnes

 
     

13.

KSZKI és Gimnázium - Budapest, Gyakorló u.

17 900 pont

 

Sipos Anita

 
 

Gyenes Katalin

 
 

Kiss Vivien

 
     

14.

Mérei Ferenc Ált. Isk. és Szakiskola - Budapest

15 000 pont

 

Bódis Erzsébet

 
 

Forgó Hajnalka

 
 

Pokol Ágnes

 
     

15.

Leövey Klára KSZKI - Budapest

11 850 pont

 

Maróti Tamás

 
 

Maisztorovics Nóra

 
 

Róka Vivien

 

 

A 2003. évi országos szövegszerkesztő verseny I. fordulójának pontszerző versenye (az összes versenyző eredménye alapján)

  1. Iskolák

1.

József Attila Gimn. és KSZKI - Monor 112 fő

495 400 pont

     

2.

Katona József Műszaki, Közg. SZKI - Budapest 40 fő

158 250 pont

     

3.

Energetikai Szakközépiskola - Paks 14 fő

141 350 pont

     

4.

Vajda Péter Gimn. és SZKI - Szarvas 8 fő

68 950 pont

     

5.

Közgazdasági Szakközépisk. - Bp., Gyakorló u. 12 fő

50 350 pont

     

6.

Móricz - Radnai Közgazd. Tagozata - Bp. 6 fő

45 050 pont

     

7.

Varga Jenő KKI - Budapest 4 fő

37 100 pont

     

8.

  1. Rákóczi F. Mg.-i, Közg.-i, Inf. SZKI

Kiskunhalas 3 fő

30 500 pont

     

9.

Teleki Blanka Gimnázium, SZKI - Tiszalök 5 fő

29 800 pont

     

10.

Csány László KSZKI - Zalaegerszeg 3 fő

25 450 pont

     

11.

Türr István Gazdasági SZKI - Baja 3 fő

22 400 pont

     

12.

Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari SZKI 3 fő

Nyíregyháza

21 900 pont

     

13.

Mérei Ferenc Ált. Isk. és Szakiskola - Budapest 5 fő

20 750 pont

     

14.

Szent László Gimn. és KSZKI - Mezőkövesd 3 fő

20 300 pont

     

15.

Nyíregyházi Főiskola 2 fő

20 250 pont

     

16.

Leövey Klára KSZKI - Budapest 3 fő

11 850 pont

     

17.

Vályi Péter Szakképző Iskola - Tamási 2 fő

9 900 pont

     

18.

Kőrösy József Közg. és Külker. SZKI - Szeged 1 fő

9 950 pont

     

19.

Széchenyi István KSZKI - Nyíregyháza 1 fő

9 750 pont

     

20.

Veszprémi KSZKI 1 fő

7 550 pont

 

  1. Intézmények

1.

Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal - Pécs 2 fő

9 750 pont

     

2.

Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Min. - Bp. 1 fő

9 650 pont

     

3.

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal 2 fő

8 400 pont

     

4.

Belügyminisztérium - Budapest 1 fő

7 350 pont

     

5.

Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata 1 fő

5 600 pont

 


© Copyright MAGYGOSZ 2002 - 2004 — magygosz@axelero.hu
Design & HTML: Schmidi (zschmidt@freemail.hu) | Tartalom: gyne (gyetvai@axelero.hu)