Főlap | Bemutatkozunk | SzóVilág | Hírek | Versenyek | Vállalunk | Büszkeségeink | Linkek | Ajánló | Letöltés | Fórum |
GYORSÍRÁS, "A" KATEGÓRIA  
 

A KEZDŐ

GYORSÍRÓK, GÉPÍRÓK ÉS

SZÖVEGSZERKESZTŐK 2002. ÉVI

ORSZÁGOS VERSENYÉNEK

EREDMÉNYJEGYZÉKE


 


Kiadja a Magyar Gyorsírók és Gépírók Országos Szövetsége

1073 Budapest, Kertész u. 41. II/7.

Tartalomjegyzék



 
 

Gyorsírás

Gépírás

Szövegszerkesztés

Gyorsírás pontszerző verseny

Gyorsírás csapatverseny

Gépírás pontszerző verseny

Gépírás csapatverseny

Szövegszerkesztés pontszerző verseny

Szövegszerkesztés csapatverseny

A versenyek értékelése

A kezdő gyorsírók, gépírók, és szövegszerkesztők versenyének döntőjét 2002. június 1-jén a Móricz Zsigmond Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Radnai Béla Közgazdasági Tagozata (1133 Budapest, Vág u. 12-14.) tantermeiben tartottuk.

Ezúton is köszönetet mondunk az iskola igazgatójának, Nagy László úrnak, hogy a kezdők versenyét az iskola kitűnően felszerelt tantermeiben rendezhettük meg. Ugyancsak köszönjük a versenyeken való közreműködését mindenkinek.

A részletes értékelés a Szövetség honlapján június végétől olvasható.

*****


 

EREDMÉNYEK


GYORSÍRÁS

A döntőbe behívásra került az összes sikeres ötperces, valamint két háromperces dolgozat készítője.


Név Perc Végseb. Hiba

Egy év heti 8 óra:

1. Bukovenszki Anikó 5 100 3/0

Deák Ferenc Szakképző Iskola

Kazincbarcika

2. Bernai Éva 5 100 11/0

Deák Ferenc Szakképző Iskola

Kazincbarcika

3. Varga Szabina 4 90 11/0

Deák Ferenc Szakképző Iskola

Kazincbarcika

Két év heti 2 óra:

1. Faraga Szilvia 5 100 1/1

KSZKI, Budapest,

Gyakorló u.

2. Sátori Krisztina 5 100 2/1

KSZKI, Budapest,

Gyakorló u.

3. Pálvölgyi Melinda 5 100 7/0

KSZKI, Budapest,

Gyakorló u.
 
 

Két év heti 3 óra:

1. Krasznai Eszter 5 100 0/1

Vajda Péter Gimn., SZKI,

Szarvas

2. Nemes Éva 5 100 1/1

Berzeviczy Gergely KSZKI,

Esztergom

3. Zámbó Edina 5 100 2/0

Türr István Közg.-i és Posta-

forgalmi SZKI, Baja

4. Berndt Judit 5 100 2/1

Vajda Péter Gimn., SZKI,

Szarvas

5. Szvák Nóra Mária 5 100 2/2 á.i. 24 perc

Vajda Péter Gimn., SZKI,

Szarvas

6. Szölgyémi Brigitta 5 100 2/2 á.i. 28 perc

Berzeviczy Gergely KSZKI,

Esztergom

7. Hosztafi Judit 5 100 3/0

Türr István Közg.-i és Posta-

forgalmi SZKI, Baja

8. Petrás Bernadett 5 100 5/0

Vajda Péter Gimn., SZKI,

Szarvas
 
 

Két év heti 3 - 4 óra:

1. Király Judit 5 100 1/1

KSZKI, Kiskunfélegyháza

2. Káplár Anita 5 100 1/2

KARRINA Szakképző Iskola,

Miskolc

3. Nagy Andrea 5 100 2/1

KSZKI, Kiskunfélegyháza

4. Kovács Réka 5 100 6/0

KARRINA Szakképző Iskola

Miskolc

5. Móczár Réka 4 90 7/0

KSZKI, Kiskunfélegyháza

Három év heti 3 óra, illetve két év heti 5 óra:

1. Törteli Anikó 5 100 0/1 á. i. 20 perc

KSZKI, Kiskunfélegyháza

2. Bedi Georgina 5 100 0/1 á. i. 29 perc

Fekete István Szakképző Iskola,

Győr

3. Ujj Csilla 5 100 1/1

Fekete István Szakképző Iskola,

Győr

Versenyen kívül:

Boros Nikoletta 5 100 1/0

KARRINA Szakképző Iskola

Miskolc
 
 




GÉPÍRÁS

A behívás alapja volt az első éve heti 2 órában tanulóknál 1600, első éve heti több órában 1700, második éve heti 2 órában 2100, a második éve heti több órában 2200, harmadik-negyedik éve heti 2 és több órában 2300 nettó leütés feletti teljesítmény.

Név Bruttó    Hibaszám Nettó

Egy év heti két óra:

1. Farkas Gábor 2966 3 2666

Csány László KSZKI,

Zalaegerszeg

2. Futó Péter 3029 6 2429

Móricz Zs. MKI -

Radnai Közg-i Tagozata,

Budapest

3. Farkas Zoltán 2531 2 2331

Csány L. KSZKI,

Zalaegerszeg

4. Sánta János 2348 3 2048

Berzeviczy G. KSZKI,

Miskolc

5. Suller Csaba 2421 5 1921

Sipkay B. Ker. , Vend.,

Id.forg.i SZKI,

Nyíregyháza

6. Nagy Brigitta 1624 0 1624

Móricz Zs. MKI -

Radnai Közg.-i Tagozata,

Budapest
 
 
 
 

A behívás szintjét nem érték el, de 3 ezreléken belül dolgoztak:

Pálmai Kitti 1729 2 1529

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

Marton Ágnes 1814 3 1514

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

Papp Nikoletta 1507 2 1307

Ady Endre Gimn., Csenger

Dávid Géza 1556 5 1056

II. Rákóczi Mg-i, Közg.-i és Inform. SZKI,

Kiskunhalas

Miskolczi Anikó 1148 1 1048

II. Rákóczi Mg-i és Inform. SZKI,

Kiskunhalas
 
 

Nem sikerült 9 dolgozat.
 
 

Egy év heti több óra:

1. Tóth Zsuzsanna 2467 0 2467

500. sz. Angster J. SZKI,

Pécs

2. Aranyos Katalin 2758 4 2358

Nyírség SZKI, Nyíregyháza

3. Gönczi Judit 2243 1 2143

Nyírség SZKI, Nyíregyháza

4. Orosz Henrietta 2089 1 1989

Nyírség SZKI, Nyíregyháza

5. Varga Emese 2239 3 1939

New York Nyelviskola,

Nyíregyháza

6. Katona Gergely 2261 4 1861

Nyírség SZKI, Nyíregyháza

7. Gyenes Adrienn 2246 4 1846

500. sz Angster J. SZI, Pécs

8. Mihalik Éva 2137 3 1837

Nyírség SZKI, Nyíregyháza

9. Sramkóné Garai Gabriella 1900 2 1700

ÍRNOK TEAM Bt., Nyíregyháza

A behívás szintjét nem érték el, de 3 ezreléken belül dolgoztak:

Hudák Nikoletta Nyírség SZKI, Nyh. 1989 5 1489

Kolumbán Eszter KARINNA SZKI, Miskolc 1905 5 1405
 
 

Két év heti 2 óra:

1. Polgár Bernadett 3004 3 2704

Csány László KSZKI,

Zalaegerszeg

2. Orosz Ágnes 2751 1 2651

Varga Jenő KKI, Budapest

3. Tamás Tímea 2597 0 2597

Wattay KI és Szakiskola,

Kiskőrös

4. Járfás Andrea 2770 3 2470

Csány László KSZKI,

Zalaegerszeg

5. Hársfa Nikolett 2717 3 2417

Csány László KSZKI,

Zalaegerszeg

6. Kiss Liliána 2679 3 2379

Andrássy György KSZKI,

Eger

7. Németh Adrienn 2374 1 2274

Székács Elemér SZKI,

Törökszentmiklós

8. Vajda Ákos 2658 4 2258

Csány László KSZKI,

Zalaegerszeg
 
 
 
 

A behívás szintjét nem érték el, de 3 ezreléken belül dolgoztak:

Szőnyi Szabolcs Szombathelyi KSZKI 2434 4 2034

Hutter Julianna KSZKI, Bp., Gyakorló u. 2334 3 2034

Karsai Janka Sipkay SZKI, Nyíregyháza 2132 1 2032

Pintér András Pestszentlőrinci KKI 2114 1 2014

Papp Csaba Gépészeti SZKI, Mátészalka 2588 6 1988

Lakner Csilla Táncsics M. Gimn. és

KSZKI Kisbér 2579 6 1979

Tóth Krisztina Csány László KSZKI,

Zalaegerszeg 2051 1 1951

Cser Hajnalka Táncsics M. Gimn. és

KSZKI. Kisbér 2214 4 1814

Bodosi Csilla Varga J. KKI, Budapest 2198 4 1798

Mészáros Zsuzsanna

II. Rákóczi F. KKI, Bp. 2256 6 l656 Ceglédi Nikolett II. Rákóczi F. KKI, Bp. 1916 3 1616 Sipos Anita Zsuzsanna KSZKI, Bp., Gyakorló u. 2150 6 1550 Szép Ágnes Csány László KSZKI, Zalaegerszeg 1903 4 1503 Pálfi Tamás Csány László KSZKI, Zalaegerszeg 2021 6 1421 Nem sikerült 2 dolgozat.

Két év heti több óra:

1. Kispataki Máté 2759 1 2659

Hunyadi M. KSZKI,

Székesfehérvár

2. Nagy Kitti 2772 5 2272

Eötvös J. KSZKI, Gyál
 
 

A behívás szintjét nem érték el, de 3 ezreléken belül dolgoztak:

Bém Bettina Berzeviczy G., Miskolc 2348 2 2148

Tutkó Tímea Írnok-Team Bt., Nyháza 2558 7 1858

Mikolay Krisztina Hunyadi M. KSZKI,

Székesfehérvár 2066 3 1766
 
 
Három év heti több óra:

1. Bogár Zita 3076 4 2676

Pestszentlőrinci KKI

2. Birbauer Ildikó 2797 2 2597

Fekete István Szakképző Isk.,

Győr

3. Kantó Anett

Fekete I. SZKI, Győr 2516 2 2316

A behívás szintjét nem érték el, de 3 ezreléken belül dolgoztak:

Nasz Noémi KSZKI, Kiskunfélegyháza 2549 4 2149

Négy év heti több óra:

1. Árva Katalin 2723 0 2723

Varga J. KKI, Budapest

2. Jármai Tímea 2775 3 2475

Móricz Zs. MKI -

Radnai Közg-i Tagozata, Budapest
 
 

A behívás szintjét nem érték el, de 3 ezreléken belül dolgoztak:

Vitéz Edina Fényes E. KSZKI, Bp. 2583 4 2183

Magyar Tibor Táncsics M. Gimn., Mór 2365 4 1965

Tiser Judit Rudas KSZKI, Dunaújváros 2535 6 1935

Nem sikerült 2 dolgozat.

SZÖVEGSZERKESZTÉS

A behívás alapja az első éve tanulóknál 5000, a második éve tanulóknál 6000 nettó pont feletti teljesítmény volt.
 
 

Név Bruttó Hiba Nettó

Fél év heti 1 óra:

1. Kiss Norbert 5800 2 5300

II. Rákóczi F. Mg-i, Közg-i és

Informatikai SZKI, Kiskunhalas

2. Miskolczi Anikó 5900 3 5150

II. Rákóczi F. Mg-i, Közg-i és

Informatikai SZKI, Kiskunhalas
 
 

Fél év heti 2 óra:

1. Molnár Tünde 7200 4 6200

Türr István Közg-i és Posta-

forgalmi SZKI, Baja

2. Bodosi Csilla 7900 8 5900

Varga J. KKI, Budapest

Egy év heti 2 óra:

1. Blaskó Adrienn 8100 0 8100

Vajda Péter Gimn., SZKI,

Szarvas

2. Zakar Janka 7100 2 6600

Vajda Péter Gimn., SZKI,

Szarvas

3. Karácsony Krisztián 5800 2 5300

Fekete István Szakképző Iskola,

Győr

A behívás szintjét nem érték el:

Kalotay Balázs Kodály Zoltán Gimn., Pécs 5000 2 4500

Boldizsár Renáta Kodály Zoltán Gimn., Pécs 3900 0 3900

Wichmann Viola Kodály Zoltán Gimn., Pécs 4200 2 3700

Lakatos Szabolcs A+Euro-Pay SZKI, Miskolc 5900 11 3400

Braun Tamás A+Euro- Pay SZKI, Miskolc 4300 5 3050

Péczer Erika Kodály Zoltán Gimn., Pécs 3600 3 2850

Bodonyi Richárd György A+Euro-Pay SZKI, 3600 5 2350

Salamon Edina Kodály Zoltán Gimn., Pécs 2700 2 2200

Pencz Zsanett Kodály Zoltán Gimn., Pécs 3700 8 l700

Pap Krisztina Kodály Zoltán Giimn., Pécs 2600 4 1600
 
 

Egy év heti 6 óra:

1. Juhász Zsuzsanna 7000 2 6500

ÍRNOK-TEAM Bt.,

Nyíregyháza

A behívás szintjét nem érték el:

Tutkó Tímea ÍRNOK-TEAM Bt., Nyíregyháza 4500 3 3750
 
 
 
 

Nyolc hónap (egy év) heti 3 óra:

1. Fekete Beatrix 6600 6 5100

Nyírség SZKI, Nyíregyháza

A behívás szintjét nem érték el:

Mihalik Éva Nyírség SZKI, Nyíregyháza 5500 3 4750

Aranyos Katalin Nyírség SZKI, Nyíregyháza 6200 6 4700
 
 
 
 

Két év heti 2 óra:

1. Kocsis Viktor 8000 5 6750

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg
 
 

A behívás szintjét nem érték el:

Fitos Tibor Csány L. KSZKI, Zalaegerszeg 5700 1 5450

Princz Mónika Móricz - Radnai Közg-i Tag., Bp., 5400 0 5400

Lovász Tamás Türr I. Közg-i és Pforgi SZKI, Baja 5700 2 5200

Takács Zoltán Csány L. KSZKI, Zalaegerszeg 6300 6 4800

Dömötör Zoltán Csány L. KSZKI, Zalaegerszeg 5800 5 4550

Vertetics Ádám Csány L. KSZKI, Zalaegerszeg 5000 2 4500

Kámán József Csány L. KSZKI, Zalaegerszeg 5300 5 4050

Németh Andor Csány L. KSZKI, Zalaegerszeg 5000 4 4000
 
 
 
 

A 2002. évi kezdő gyorsírók I. fordulójának pontszerző gyorsírási versenye az összes versenyző eredménye alapján

01. KARRINA Szakképző Iskola, Miskolc 10.892 pont

6 fő

02. KSZKI, Kiskunfélegyháza 9.182 pont

5 fő

03. Vajda Péter SZKI, Szarvas 7.590 pont

4 fő

04. KSZKI és Gimnázium, Budapest - Gyakorló u. 6.455 pont

4 fő

05. Türr István Közgazdasági és Postaforgalmi SZKI, Baja 5.129 pont

3 fő

06. Fekete István Szakképző Iskola, Győr 3.786 pont

2 fő

07. Berzeviczy Gergely KSZKI, Esztergom 3.569 pont

2 fő

08. Deák Ferenc Szakképző Iskola, Kazincbarcika 3.275 pont

2 fő
 
 
 
 
 
 
 
 

A 2002. évi kezdő gyorsírók I. fordulójának gyorsírási csapatversenye a három legjobb versenyző eredménye alapján
 
 

01. Vajda Péter SZKI, Szarvas 5.730 pont

Berndt Judit

Krasznai Eszter

Petrás Bernadett

02. KSZKI, Kiskunfélegyháza 5.613 pont

Törteli Anikó

Király Judit

Móczár Réka

03. KARRINA Szakképző Iskola, Miskolc 5.513 pont

Káplár Anita

Rácz Emőke

Kovács Réka

04. Türr István Közgazdasági és Posta-

forgalmi SZKI, Baja 5.129 pont

Kiss Rita

Hosztafi Judit

Zámbó Edina

05. KSZKI és Gimnázium, Budapest - Gyakorló u. 4.979 pont

Pálvölgyi Melinda

Faraga Szilvia

Sátori Krisztina
 
 
 
 

A 2002. évi kezdő gépírók I. fordulójának pontszerző gépírási versenye az összes versenyző eredménye alapján

01. Csány László KSZKI, Zalaegerszeg 159.462 pont

97 fő

02. Katona József MKI, Közgazdasági

Szakközépiskola és Gimn., Budapest 62.291 pont

88 fő

03. II. Rákóczi Ferenc Főv. Gyak.

KKI, Budapest 60.753 pont

40 fő

04. Varga Jenő KKI és Szakisk., Budapest 52.926 pont

41 fő

05. KSZKI, Kiskunfélegyháza 52.464 pont

27 fő

06. Szombathelyi KSZKI 38.198 pont

20 fő

07. Andrássy György KSZKI, Eger 35.994 pont

22 fő

08. Széchenyi István Id.forg.i, Vendégl. SZKI, Kecskemét 30.381 pont

22 fő

09. KSZKI és Gimn., Budapest, Gyakorló u. 28.162 pont

17 fő

10. Vajda Péter SZKI, Szarvas 25.354 pont

15 fő

11. Türr István Közg.i és Posta forgalmi SZKI, Baja 24.880 pont

17 fő

12. Rudas Közgazdasági Középiskola, Dunaújváros 24.088 pont

14 fő

13. Evangélikus Mg-i és Ker.i SZKI, Kőszeg 23.792 pont

16 fő

14. Nyírség SZKI, Nyíregyháza 22.672 pont

11 fő

15. Móricz Zs. MKI, SZKI és Radnai Közg.i Tagozata, 22.663 pont

Budapest

12 fő

16. Hunfalvy János Főv. Gyak., 22.594 pont

Kéttannyelvű Külker,

KSZKI, Budapest

20 fő

17. Bethlen Gábor Közg.i és 19.442 pont

Postaforg.i Móricz Zs.

Tagintézménye, Debrecen

11 fő

18. Fekete István Szakképző Iskola, Győr 18.096 pont

8 fő

19. KARRINA Szakképző Iskola, Miskolc 17.198 pont

12 fő

20. II. Rákóczi Ferenc Mg-i, Közg.i és 16.364 pont

Inform. SZKI, Kiskunhalas

12 fő

21. Kereskedelmi és Vendéglátóipari SZKI, Szolnok 15.758 pont

10 fő

22. Kossuth Lajos KI és Szakisk. 15.159 pont

Kiskunfélegyháza

15 fő

23. Gépészeti Szakközépiskola, Mátészalka 14.730 pont

9 fő

24. Fényes Elek KSZKI, Budapest 14.316 pont

8 fő

25. Berzeviczy Gergely Ker.i és 14.228 pont

Vendéglátóipari SZKI, Miskolc

8 fő

26. Pestszentlőrinci Közg.i és 13.514 pont

Informatikai KI, Budapest

7 fő

27. Táncsics Mihály Gimn., M ó r 13.406 pont

6 fő

28. A + Euro-Pay SZKI, Miskolc 12.227 pont

10 fő

29. Mikes Kelemen Felnőtt és Ifjúsági KI, Tatabánya 11.854 pont

6 fő

30. Sipkay Barna Ker.i, Vend., 11.757 pont

Id.forg.i SZKI és Szakisk.,

Nyíregyháza

6 fő

31. JÁ-KO Leíró Iroda, Nyíregyháza 11.613 pont

9 fő

32. Bolyai János Ált. Isk. és 11.119 pont

KSZKI, Mosonmagyaróvár

7 fő

33. Apáczai Csere János SZKI, Dombóvár 10.458 pont

8 fő

34. 500. sz. Angster József Szakképző Iskola, Pécs 10.427 pont

5 fő

35. ÍRNOK-TEAM Bt., Nyíregyháza 10.045 pont

6 fő

36. Hajnik Károly KSZKI, Budapest 9.230 pont

5 fő
 
 

37. Táncsics Mihály Gimn. és KSZKI, Kisbér 9.141 pont

4 fő

38. Ady Endre Gimn., Szakképző Isk., Csenger 6.936 pont

6 fő

  1. Boros Sámuel Közg. és 6.563 pont
Humán SZKI, Szakisk., Szentes

5 fő

40. Hunyadi Mátyás KSZKI, Székesfehérvár 6.479 pont

3 fő

41. Német Nemzetiségi Gimn. és 6.257 pont

KSZKI, Pilisvörösvár

6 fő

42. Wattay Középiskola és Szakisk., Kiskőrös 5.507 pont

3 fő

43. Dr. Hegedűs T. András Alapítványi KI, Szakisk., Szolnok 5.191 pont

3 fő

44. Verebély László SZKI, Budapest 4.478 pont

4 fő

45. Eötvös József Ált. Isk. és KSZKI, Gyál 3.951 pont

2 fő

46. Ceglédi Közg. és Informatikai SZKI 3.802 pont

2 fő

47. Noszlopy Gáspár KSZKI, Kaposvár 2.681 pont

2 fő

48. NEW YORK NYELVISKOLA, Nyíregyháza 2.285 pont

1 fő

49. Kodály Zoltán Gimn., Pécs 2.313 pont

3 fő

50. Székács Elemér SZKI, Törökszentmiklós 2.096 pont

1 fő

51. Deák Ferenc Szakképző Isk., Kazincbarcika 1.225 pont

1 fő
 
 
 
 

A 2002. évi kezdő gépíróverseny I. fordulójának csapateredménye a három legjobb versenyző eredménye alapján
 
 

01. KSZKI, Kiskunfélegyháza 9.289 pont

Nasz Noémi

Ganev Bernadett

Mihály Hajnalka

02. Csány László KSZKI, Zalaegerszeg 7.963 pont

Polgár Bernadett

Járfás Andrea

Tóth Krisztina

03. Táncsics Mihály Gimn., Mór 7.793 pont

Pécsi János

Magyar Tibor

Láposi Béla

04. Fekete István Szakképző Iskola, Győr 7.600 pont

Farkas Katalin

Birbauer IIdikó

Kantó Anett

05. Táncsics Mihály Gimn. és KSZKI, Kisbér 7.460 pont

Lakner Csilla

Cser Hajnalka

Trinácz Gábor

06. Móricz Zs. MKI, SZKI és 7.222 pont

Radnai B. Közg. Tagozata, Budapest

Jármai Tímea

Futó Péter

Miczák Adrienn

07. Nyírség SZKI, Nyíregyháza 7.045 pont

Moldván Barbara

Aranyos Katalin

Katona Gergely-Gönczi Judit
 
 

08. Pestszentlőrinci Közg. és

Informatikai KI, Budapest 6.831 pont

Bogár Zita

Pintér András

Hajdú Krisztián

09. KSZKI és Gimn., Budapest, Gyakorló u. 6.628 pont

Pálvölgyi Melinda

Hutter Julianna

Sipos Anita Zsuzsanna

10. Rudas Közgazdasági Középiskola, Dunaújváros 6.624 pont

Tiser Judit

Juhász Andrea

Torzsa Krisztina

11. Varga Jenő KKI és Szakisk., Budapest 6.567 pont

Orosz Ágnes

Bodosi Csilla

Samu Regina

12. Sipkay Barna Ker.i, Vend., Id.forg.i SZKI és 6.548 pont

Szakisk., Nyíregyháza Karsai Janka

Suller Csaba

Szabó Gabriella

13. Fényes Elek KSZKI, Budapest 6.528 pont

Vitéz Edina

Palányi Krisztina

Hrecska Erika

14. Hunyadi Mátyás KSZKI, Székesfehérvár 6.479 pont

Kispataki Máté

Mikolay Krisztina

Czeiner Petra

15. II. Rákóczi Ferenc Főv. Gyak. KKI, Budapest 6.382 pont

Ceglédi Nikolett

Mészáros Zsuzsanna

Pál Gabriella
 
 

16. 500. sz. Angster József Szakképző Iskola, Pécs 6.361 pont

Tóth Zsuzsanna

Gyenes Adrienn

Csermák Melinda

17. Bethlen Gábor Közg. és Postaforg.i 6.240 pont

Móricz Zs. Tagintézménye, Debrecen

Csongár Anita

Bihari Edit

Nyika Lilián

18. Szombathelyi KSZKI 6.234 pont

Szőnyi Szabolcs

Palotai Mónika

Béda Tamás

19. Mikes Kelemen Felnőtt és Ifjúsági KI, Tatabánya 6.203 pont

Molnár Renáta

Vajnorák Ildikó

Márki Helga Otília

20. Berzeviczy Gergely Ker.i és 6.190 pont

Vendéglátóipari SZKI, Miskolc

Bém Bettina

Sánta János

Bereczki Vivien

21. Andrássy György KSZKI, Eger 6.183 pont

Kiss Liliána

Vanyó Anita

Kopena Anita

22. Széchenyi István Id.forg.i, 6.052 pont

Vendégl. SZKI, Kecskemét

Puchard Anita

Vajda Ildikó

Szalontai Dávid

23. Hajnik Károly KSZKI, Budapest 6.050 pont

Koller Kata

Székely Krisztina

Barócsy Orsolya

24. Vajda Péter SZKI, Szarvas 6.024 pont

Tóth Zita

Szvák Nóra

Berndt Judit

25. Gépészeti Szakközépiskola, Mátészalka 5.901 pont

Papp Csaba

Újvári Róbert

Kósa Szabolcs

  1. Türr István Közg.i és Postaforgalmi SZKI, Baja 5.731 pont
Molnár Tünde

Füredi Aliz

Jurinovits Edina

27. KARRINA Szakképző Iskola, Miskolc 5.680 pont

Kolumbán Eszter

Pócsi Eszter

Tóth Karolina

28. II. Rákóczi Ferenc Mg-i, Közg.i és 5.574 pont

Inform. SZKI, Kiskunhalas

Kovács Erik

Kéri Judit

Dávid Géza

29. Wattay Középiskola és Szakisk., Kiskőrös 5.507 pont

Tamás Tímea

Domonyi Tünde

Sipiczki Hajnalka

30. Bolyai János Ált. Isk. és KSZKI, Mosonmagyaróvár 5.474 pont

Banyák Zoltán

Kocsis Barnabás

Makk Eszter

31. Evangélikus Mg-i és Ker.i SZKI, Kőszeg 5.427 pont

Hernicz Kinga

Kutasi Ildikó

Ávár Viktória

32. Kereskedelmi és Vendéglátóipari SZKI, Szolnok 5.424 pont

Németh Andrea

Teszári Judit

Végh Anikó

33. Dr. Hegedűs T. András Alapítványi KI, Szakisk., Szolnok 5.191 pont

Édelmann Eszter

Mága Mária

Csalavári Andrea

  1. Hunfalvy János Főv. Gyak., Kéttannyelvű Külker., 5.168 pont
KSZKI, Budapest

Becsei Dávid

Jenei Mária

Baranyi Andrea

35. Apáczai Csere János SZKI, Dombóvár 5.053 pont

Pencs Anikó

Szombath Anita

Kalocsai Zsuzsanna

36. ÍRNOK-TEAM Bt., Nyíregyháza 4.838 pont

Tutkó Tíme

Sramkóné Garai Gabriella

Gyurkó Ibolya

37. Kossuth Lajos KI és Szakisk., Kiskunfélegyháza 4.823 pont

Magyar Lajos

Szabó Annamária

Sipos Emese

38. A + Euro-Pay SZKI, Miskolc 4.808 pont

Kóczián Aliz

Somorjai Aliz

Németh Anikó

39. JÁ-KO Leíró Iroda, Nyíregyháza 4.423 pont

Bezdánné Lipcsei Anikó

Kovács Erika

Zsidai Pálné
 
 

40. Boros Sámuel Közg. és Humán SZKI, Szakisk., Szentes 4.375 pont

Csepregi Anikó

Papp Róbert

Deli Viktória

41. Ady Endre Gimn., Szkképző Isk., Csenger 4.107 pont

Papp Nikoletta

Budaházy Ágnes

Krakkó Melinda

42. Német Nemzetiségi Gimn. és KSZKI, Pilisvörösvár 3.384 pont

Bartha Csilla

Végh Szilvia

Béda Tamás

  1. Katona József MKI, Közgazdasági Szakközépiskola és 3.739 pont
Gimn., Budapest

Albeker Krisztina

Szalay Virág

Sepsi Barbara

44. Verebély László SZKI, Budapest 3.565 pont

Simkó András

Szabó Thomas

Forintos Zsuzsanna

45. Kodály Zoltán Gimn., Pécs 2.313 pont

Török Erzsébet

Gyarmati Beáta

Rutai Hajnalka
 
 
 
 

A 2002. évi kezdő szövegszerkesztő verseny I. fordulójának pontszerző verseny az összes versenyző eredménye alapján

01. József Attila Gimnázium és KSZKI, Monor 293.650 ponr

73 fő

02. Csány László KSZKI, Zalaegerszeg 88.350 pont

14 fő

03. Kodály Zoltán Gimnázium, Pécs 60.000 pont

10 fő

04. A+Euro-Pay SZKI, Miskolc 37.300 pont

5 fő

05. KARRINA Szakképző Iskola, Miskolc 31.450 pont

6 fő

06. Türr István Közg. és Postaforgalmi SZKI, Baja 29.800 pont

5 fő

07. Mikes Kelemen Felnőtt és Ifjúsági Középiskola, Tatabánya 27.000 pont

6 pont

08. Ady Endre Gimnázium, Szakképző Iskola, Csenger 23.150 pont

6 fő

09. Nyírség SZKI,Nyíregyháza 23.050 pont

4 fő

10. Varga Jenő KKI és SZKI, Budapest 22.900 pont

5 fő

11. Hunyadi Mátyás KSZKI, Székesfehérvár 17350 pont

4 fő

  1. II. Rákóczi Ferenc Mg-i, Közg.i és Inrform.i SZKI,
Kiskunhalas 14.350 pont

2 fő

13. Vajda Péter Szakközépiskola, Szarvas 14.300 pont

2 fő

14. KSZKI, Budapest, Gyakorló u. 13.100 pont

3 fő

15. Móricz Zsigmond MKK,

Radnai Béla Közgazdasági Tagozata, Budapest 11.300 pont

2 fő

16. ÍRNOK TEAM Bt., Nyíregyháza 11.250 pont

2 fő

A 2002. évi kezdő szövegszerkesztő verseny I. fordulójának csapatversenye a három legjobb versenyző eredménye alapján

01. A-Euro-Pay SZKI, Miskolc 25.800 pont

Lakatos Szabolcs

Bodonyi Richárd György

Braun Tamás

02. Csány László KSZKI, Zalaegerszeg 24.150 pont

Kocsis Viktor

Rövid Attila

Dömötör Zoltán

03. József Attila Gimnázium és KSZKI, Monor 22.250 pont

Wohner Ágnes

Pacsira Ágnes

Szabó Anita

04. Kodály Zoltán Gimnázium, Pécs 19.650 pont

Kalotay Balázs

Wichman Viola

Kreutz Annamária

05. Türr István KSZKI és Postaforgalmi SZKI, Baja 19.600 pont

Csesztanovits István

Molnár Tünde

Lovász Tamás

06. Nyírség SZKI, Nyíregyháza 17.750 pont

Mihalik Éva

Aranyos Katalin

Ignácz Edit � Fekete Beatrix

07. KARRINA Szakképző Iskola, Miskolc 17.250 pont

Belovits Zoltán

Batha Lívia

Boros Nikoletta

08. Varga Jenő KKI és Szakiskola, Budapest 15.750 pont

Bodosi Csilla

Deme Tímea

Tari Eszter

09. Mikes Kelemen Felnőtt és Ifjúsági Középiskola,

Tatabánya 15.300 pont

Rácz Erika

Fülöp Dániel

Walcz Ildikó

10. Ady Endre Gimn. és Szakképző Iskola, Csenger 14.450 pont

Szabó Krisztina

Derzsi Otília

Bíró Marianna

11. Hunyadi Mátyás KSZKI, Székesfehérvár 13.450 pont

Dóczi András

Reich Szabolcs

Gáspár Róbert

12. KSZKI, Budapest, Gyakorló u. 13.100 pont

Kardos Beáta

Kádas Edina

Banya Henrietta
 
 
















VÉGZŐSÖK, FIGYELEM!









Tanulmányaid befejezése után is
 
 

fizess elő a SzóVilág-ra,

legyél a Szövetség tagja,

jelentkezz az őszi versenyre és

vegyél részt programjainkon!
 
 
 
 

Bővebb információt a Szövetség

telefonszámán: 06-1-268-0236,

címén: Budapest VII., Kertész u. 41. II/7.,

postacímén: 1368 Budapest, Pf. 181;

honlapján: www.magyosz.hu;

e-mail-címén: magygosz@ axelero.hu)

kaphatsz.



Belépési nyilatkozat


© Copyright MAGYGOSZ 2002 - 2004 — magygosz@axelero.hu
Design & HTML: Schmidi (zschmidt@freemail.hu) | Tartalom: gyne (gyetvai@axelero.hu)