Főlap | Bemutatkozunk | SzóVilág | Hírek | Versenyek | Vállalunk | Büszkeségeink | Linkek | Ajánló | Letöltés | Fórum |
GYORSÍRÁS, "A" KATEGÓRIA

A 2002. ÉVI ORSZÁGOS

GYORSÍRÓ- ÉS GÉPÍRÓVERSENY,

SZÖVEGSZERKESZTŐ VERSENY

EREDMÉNYJEGYZÉKE

 

Kiadja a Magyar Gyorsírók és Gépírók Országos Szövetsége

1073 Budapest, Kertész u. 41. II/7.

Levélcím: 1368 Budapest, Pf. 181

Telefon/fax: 268-0236

e-mail: magygosz@axelero.hu

honlap: www.magyosz.hu

 

Tartalomjegyzék

 

Gyorsírás "A" kategória

Gyorsírás "B" kategória

Gyorsírás "C" kategória

Angol nyelvű gépírás

Német nyelvű gépírás

Szövegszerkesztés "A" kategória

Szövegszerkesztés "B" kategória

Gépírás csapatverseny

Gépírás pontszerző verseny

Gyorsírás csapatverseny

Gyorsírás pontszerző verseny

Szövegszerkesztői csapatverseny

Szövegszerkesztői pontszerző verseny

 

Az országos gyorsíró-, gépíró-, valamint a szövegszerkesztő verseny döntőjét 2002. november 16-án és 23-án a Móricz Zsigmond Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Radnai Béla Közgazdasági Tagozata (1133 Budapest, Vág u. 12-14.) tantermeiben tartottuk.

A versenyeken való közreműködésért mindenkinek ezúton mondunk köszönetet.

*****

Ismételten köszönjük tagtársainknak, versenyzőinknek, hogy személyi jövedelemadójuk egy százalékát Szövetségünk részére ajánlották fel. A kapott összeg 104 179 forint, melyet az alapszabályban meghatározott célok megvalósítására fordítottunk. A 2002. évi adóbevalláskor is lehetőség van a személyi jövedelemadó egy százalékának felajánlására. Kérjük, továbbra is támogassák Szövetségünk céljainak megvalósítását. Szövetségünk adószáma: 19815864-2-42.

*****

A szövetségi tagdíj évi 1000 forint, tanulóknak, nyugdíjasoknak, gyesen, gyeden lévőknek pedig 300 forint. Köszönettel veszünk ennél nagyobb összegű tagdíjbefizetéseket is. Ezúton is kérjük tagtársainkat, versenyzőinket, hogy a 11707024-20449720 számlaszámra OTP-fiókban szíveskedjenek feladni a 2002. évi tagdíjat, illetőleg ha elmaradásuk van, kérjük azt pótlólag befizetni.

Kérünk minden tanárt és versenyzőt, szíveskedjenek a Szövetségbe való belépésükkel is kifejezni a szakma iránti kötődésüket; segítsék elő szervezeti életünk megerősítését.

*****

Lehetőség van a SzóVilág visszamenőleges megrendelésére is. Éves előfizetési díj: 1400 forint és postaköltség, melyet a 11707024-20449720 számlaszámra, OTP-fiókban kérjük befizetni. A megrendelést szíveskedjenek a Szövetség címére mielőbb megküldeni.

*****

EREDMÉNYEK

 

GYORSÍRÁS "A" KATEGÓRIA

 

Név

Perc

Végseb.

Hiba

Pontszám

1.

Lestár Éva

Magyar Országgyűlés Hiv.

Gyorsíró Irodája, Budapest

10

460

38

472

2.

Vicai Erika

Magyar Országgyűlés Hiv.

Gyorsíró Irodája, Budapest

10

460

71

439

3.

Dr. Baczony László

Budapest

9

440

74

416

4.

Nánásiné Czapári Judit

Magyar Országgyűlés Hiv.

Gyorsíró Irodája, Budapest

8

420

78

392

5.

Árvayné Dani Judit

Magyar Országgyűlés Hiv.

Gyorsíró Irodája, Budapest

8

420

81

389

6.

Vágóné Földi Erika

Munkaügyi Bíróság

Székesfehérvár

7

400

39

411

Junior

 

Név

Perc

Végseb.

Hiba

Pontszám

1.

Morvai Elvira

Magyar Országgyűlés Hiv. Gyorsíró Irodája, Budapest

7

400

44

406

2.

Székely Katalin

Nyíregyházi Főiskola,

Nyíregyháza

3

320

9

361

3.

Varga Tibor

Magyar Országgyűlés Hiv. Gyorsíró Irodája, Budapest

3

320

30

340

Minden dolgozat sikerült.

GYORSÍRÁS "B" KATEGÓRIA

A döntőbe behívásra került az összes sikeres 8 és 7 perces dolgozat készítője. A 6 perces dolgozatoknál 45, az 5 perceseknél 35, a 4 perceseknél 25, a 3 perceseknél 15 hibánál húztuk meg a hibahatárt.

 

Név

Perc

Végseb.

Hiba

Pontszám

1.

Góbor Józsefné

Dr. Beretvás Károly ügyvéd, Kecskemét

8

300

46

254

2.

Kovácsné Horváth Andrea

MÁVÉPCELL Kft, Celldömölk

8

300

47

253

3.

Wégnerné Szepesi Gyöngyi

Teleki Blanka KSZKI és Gimn., Budapest

7

280

37

243

4.

Gyimesi Albertné

Zöldségtermesztési Kutató Intézet, Kecskemét

6

260

27

233

5.

Kovács Ágnes

Petőfi Irodalmi Múzeum, Budapest

6

260

37

223

6.

Jene Andrásné

Széchenyi István KSZKI, Ózd

5

240

6

234

7.

Kovács Józsefné

Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Munkaügyi Központ, Szolnok

4

220

23

197

8.

Kovács Lászlóné

Polgármesteri Hivatal, Ózd

3

200

3

197

9.

Fehér Ágnes

Láng Kert. Kft, Budapest

3

200

7

193

Junior

 

Név

Perc

Végseb.

Hiba

Pontszám

1.

Lőrinczy Barbara Eszter

Benedek Elek Óvoda és Ált. Isk., Budapest

8

300

18

282

2.

Kóródi Zsuzsanna

Nyíregyházi Rendőrkapitányság, Nyíregyháza

8

300

47

253

3.

Bíró Ágnes

GGB Épületgépész Kft, Budapest

6

260

37

223

4.

Sokoray Katalin

Nyíregyházi Főiskola, Nyíregyháza

5

240

7

233

5.

Dobos Anita

Polgármesteri Hivatal, Nyíregyháza

5

240

12

228

6.

Petró Mónika

Nyíregyházi Főiskola, Nyíregyháza

4

220

21

199

7.

Pelczhoffer Mária

Nyíregyházi Főiskola, Nyíregyháza

4

220

35

185

8.

Kővágó Franciska

Eötvös József Főiskola, Baja

3

200

10

190

9.

Tatár Tímea

Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola, Ózd

3

200

20

180

10.

Dankovics Kitti

Polgármesteri Hivatal, Ózd

3

200

24

176

 

Ifjúsági

 

Név

Perc

Végseb.

Hiba

Pontszám

1.

Pintér Andrea

dm Kft, Budapest

5

240

23

217

2.

Rigó Bernadett

City College Üzleti SZKI, Győr

5

240

24

216

3.

Bognár Bernadett

Széchenyi István Egyetem, Győr

3

200

17

183

4.

Tóth Mónika

Polgármesteri Hivatal, Solt

3

200

22

178

Minden dolgozat sikerült.

 

GYORSÍRÁS "C" KATEGÓRIA

Behívásra került az összes sikeres 7 perces és 6 perces dolgozat készítője. Az 5 perces dolgozatoknál 12, a 4 perceseknél 9, a 3 perceseknél 6 hibánál húztuk meg a határt.

 

Név

Perc

Végseb.

Hiba

Áttételi idő

1-2.

Bartók Tímea

Polgármesteri Hivatal, Ózd

7

170

3/2

45'

1-2.

Rácz Hajnalka

Nyíregyházi Főiskola, Nyíregyháza

7

170

3/2

45'

3.

Kissné Mohácsi Éva

Polgármesteri Hivatal, Székesfehérvár

7

170

4/2

Junior

 

Név

Perc

Végseb.

Hiba

Áttételi idő

1.

Vasas Beatrix

A+Euro-Pay SZKI, Miskolc

7

170

1

2.

Hajdu Gabriella

Nyíregyházi Főiskola, Nyíregyháza

7

170

3

35 perc

3.

Kovács Beáta

Polgármesteri Hivatal, Ózd

7

170

3/1

58 perc

4.

Gere Orsolya

Nyíregyházi Főiskola, Nyíregyháza

7

170

9

5.

Oláh Andrea

Nyíregyházi Főiskola, Nyíregyháza

6

155

11

Ifjúsági

 

Név

Perc

Végseb.

Hiba

Áttételi idő

1.

Nyitrai Katalin

Nyíregyházi Főiskola, Nyíregyháza

7

170

13

2.

Tóth Ilona

Nyíregyházi Főiskola, Nyíregyháza

7

170

14

3.

Szloboda Melinda

Nyíregyházi Főiskola, Nyíregyháza

7

170

15

4.

Törteli Anikó

Közgazdasági Szakközépiskola, Kiskunfélegyháza

6

155

7

5.

Kovács Zsuzsanna

Polgármesteri Hivatal, Ózd

6

155

18/2

6.

Király Judit

Közgazdasági Szakközépiskola, Kiskunfélegyháza

4

125

0

7.

Szabó Linda

KARRINA Szakképző Iskola, Miskolc

4

125

9

8.

Belényesi Zsuzsanna

Budapest

4

125

10

Minden dolgozat sikerült.

GÉPÍRÁS

A behívás alapja: felnőtt versenyzőknél 5000, junior és ifjúsági versenyzőknél 4000 nettó leütés feletti teljesítmény volt.

 

Név

Bruttó

Hibaszám

Nettó

1.

Gyurasics Éva

Baranya Megyei Közig. Hiv., Pécs

14168

0

14168

2.

Nagy Ferencné

Tiszamenti Vízművek Rt., Szolnok

13848

2

13648

3.

Bartalusné Terjéki Krisztina

Belügyminisztérium, Budapest

13016

4

12696

4.

Kovácsné Horváth Andrea

MÁVÉPCELL Kft, Celldömölk

13408

11

12308

5.

Draskóczi Jenőné

Polgármesteri Hivatal, Pécs

12196

7

11496

6.

Gyenis Piroska

Baranya Megyei TÁH, Pécs

11355

3

11055

7.

Jászainé Kosztik Lídia

JÁ-KO Leíró Iroda Nyíregyháza

10864

0

10864

8.

Schilling Attiláné

Belügyminisztérium, Budapest

11002

4

10602

9.

Kovács Lászlóné

Polgármesteri Hivatal, Ózd

10641

9

9741

10.

Kantáné Illés Edit

Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola, Ózd

9726

4

9326

11.

Eisrich Istvánné

BRFK, Budapest

10954

19

9054

Nem sikerült 1 dolgozat.

Junior

 

Név

Bruttó

Hibaszám

Nettó

1.

Bíró Ágnes

GGB Épületgépész Kft., Budapest

13062

3

12762

2.

Kővágó Franciska

Eötvös József Főiskola, Baja

13951

12

12751

3.

Hajdu Gabriella

Nyíregyházi Főiskola

12147

4

11747

4.

Sokoray Katalin

Nyíregyházi Főiskola

11221

2

11021

5.

Dobos Anita

Polgármesteri Hivatal, Nyíregyháza

9905

1

9805

6.

Oláh Andrea

Nyíregyházi Főiskola

9567

5

9067

7.

Palcsák Bernadett

Nyíregyházi Főiskola

10529

19

8629

8.

Bóta Anita

Polgármesteri Hivatal, Ózd

8467

5

7967

9.

Szemán Katalin

Fővárosi Tűzoltóparancsnokság, Budapest

9137

14

7737

10.

Petró Mónika

Nyíregyházi Főiskola

8976

15

7476

11.

Dankovics Kitti

Polgármesteri Hivatal, Ózd

8334

9

7434

Ifjúsági

 

Név

Bruttó

Hibaszám

Nettó

1.

Rodenbücher Katalin

Közgazdasági Szakközépiskola, Veszprém

11148

7

10448

2.

Romek Zita

Kőrösy József KSZI, Szeged

11591

12

10391

3.

Futó Péter

Móricz - Radnai Közgazdasági Tagozata, Budapest

11396

11

10296

4.

Nagrant Tünde

Tessedik Sámuel Főiskola, Szarvas

10409

4

10009

5.

Rigó Bernadett

City College Üzleti SZKI, Győr

9615

6

9015

6.

Polgár Bernadett

Csány László KSZI, Zalaegerszeg

9464

5

8964

7.

Cseh Márta

Széchenyi István Egyetem, Győr

9117

2

8917

8.

Farkas Gábor

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

9959

12

8759

9.

Csipai Melinda

Vajda Péter Gimn. és SZKI, Szarvas

9549

8

8749

10.

Gutyán Janka

SZIKSZI, Nyíregyháza

9734

10

8734

11.

Farkas Zoltán

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

9274

6

8674

12.

Szabó Erzsébet Krisztina

KSZKI, Kiskunfélegyháza

8322

3

8022

13.

Németh Zsolt

II. Rákóczi Ferenc Mg.-i, Közg.-i és Inf. SZKI, Kiskunhalas

8314

6

7714

14.

Bojtos Éva Edina

Széchenyi KSZKI, Ózd

7945

3

7645

15.

Suller Csaba

Sipkay Barna SZKI, Nyíregyháza

7817

3

7517

16.

Hársfa Nikolett

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

7682

3

7382

17.

Varga Erika

Szombathelyi KSZKI

7251

2

7051

18.

Dragon Edit

KSZKI, Kiskunfélegyháza

8829

18

7029

19.

Kispataki Máté

Hunyadi Mátyás KSZKI, Székesfehérvár

7571

6

6971

20.

Tamás Tímea

Wattay Szakközépiskola, Kiskőrös

8010

11

6910

21.

Vajda Ákos

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

7755

9

6855

22.

Szloboda Melinda Györgyi

Nyíregyházi Főiskola

7654

9

6754

23.

Kovács Judit

Fekete István Szakképző Iskola, Győr

8473

18

6673

24.

Járfás Andrea

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

7661

12

6461

25.

Torkos Anita

Veszprémi KSZKI

7551

11

6451

26.

Jászai Lídia

SZIKSZI, Nyíregyháza

7138

7

6438

27.

Kollár B. Kitti

Baross Gábor KSZKI, Győr

7179

8

6379

 

ANGOL NYELVŰ GÉPÍRÁS

A behívás alapja: 2000 nettó leütés feletti teljesítmény.

 

Név

Bruttó

Hibaszám

Nettó

1.

Jászainé Kosztik Lídia

JÁ-KO Leíró Iroda, Nyíregyháza

3020

1

2920

Versenyen kívül:

 

Szabó Andrea

3167

2

2967

 

Móricz - Radnai Béla Közgazdasági Tagozata, Budapest

 

 

 

 

Junior

 

 

Név

Bruttó

Hibaszám

Nettó

1.

Hajdu Gabriella

Nyíregyházi Főiskola

3369

1

3269

2.

Kővágó Franciska

Eötvös József Főiskola, Baja

3740

5

3240

3.

 

Sokoray Katalin

Nyíregyházi Főiskola

3126

 

5

 

2626

 

4.

Kóródi Zsuzsanna

Nyíregyházi Rendőrkapitányság

2355

1

2255

5.

Petró Mónika

Nyíregyházi Főiskola

2450

5

1950

6.

Vasas Beatrix

A + Euro-Pay SZKI, Miskolc

2359

6

1759

Ifjúsági

 

Név

Bruttó

Hibaszám

Nettó

1.

Romek Zita

Kőrösy József KSZKI, Szeged

3712

6

3112

2.

Nagrant Tünde

Tessedik Sámuel Főiskola, Szarvas

3074

3

2774

3.

Rodenbücher Katalin

Veszprémi KSZKI

3252

5

2752

4.

Gutyán Janka

SZIKSZI, Nyíregyháza

2961

4

2561

5.

Faragó Zsuzsanna

Kőrösy József KSZKI, Szeged

2302

2

2102

6.

Szabó Szilvia

A + Euro-Pay SZKI, Miskolc

2064

1

1964

7.

Gábrity Eszter

Kőrösy József KSZKI, Szeged

2292

4

1892

Nem sikerült három dolgozat.

NÉMET NYELVŰ GÉPÍRÁS

Kellő számú versenyző hiányában döntőt nem rendeztünk.

 

SZÖVEGSZERKESZTÉS

"A" KATEGÓRIA

A behívás alapja felnőtteknél 7000, junior és ifjúsági versenyzőknél 6.700 nettó pont feletti teljesítmény.

 

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

Gépírás

Összes

1.

Bartalusné Terjéki Krisztina

Belügyminisztérium

12100

2

11600

6348

17948

 

Junior

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

Gépírás

Összes

1.

Kővágó Franciska

Eötvös József Főiskola, Baja

11100

10

8600

6376

14976

2.

Hajdu Gabriella

Nyíregyházi Főiskola

6500

3

5750

6381

12131

3.

Szemán Katalin

Fővárosi Tűzoltóparancsnokság

7200

7

5450

3869

9319

 

Ifjúsági

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

Gépírás

Összes

1.

Nagrant Tünde

Tessedik Sámuel Főiskola, Szarvas

11500

2

11000

5005

16005

2.

Romek Zita

Kőrösy J. KSZI, Szeged

9400

1

9150

5196

14346

3.

Németh Zsolt

II. Rákóczi KSZI, Kiskunhalas

10900

4

9900

3857

13757

4.

Vajda Ákos

Csány László KSZI, Zalaegerszeg

10200

1

9950

3428

13378

5.

Bojtos Éva Edina

Széchenyi István KSZKI, Ózd

9600

2

9100

3823

12923

 

SZÖVEGSZERKESZTÉS

"B" KATEGÓRIA

 

A behívás alapja felnőtt versenyzőknél 7000, junior és ifjúsági versenyzőknél 6700 nettó pont feletti teljesítmény.

 

Név

Bruttó

Hibaszám

Nettó

1.

Zsengellér Krisztina

Földművelődésügyi és Vidékfejlesztési Min.

9800

2

9300

 

Junior

 

Név

Bruttó

Hibaszám

Nettó

1.

Juhász Zsuzsanna

ÍRNOK-TEAM Bt., Nyíregyháza

9400

4

8400

2.

Jávorszki Erika

ÍRNOK-TEAM Bt., Nyíregyháza

8600

1

8350

3.

Tutkó Tímea

ÍRNOK-TEAM Bt., Nyíregyháza

8800

4

7800

4.

Bodonyi Richárd György

A + Euro-Pay SZKI, Miskolc

6800

1

6550

5.

Tirpák Gábor

A + Euro-Pay SZKI, Miskolc

3700

4

2700

6.

Szigeti Mihály

KARRINA Szakképző Isk., Miskolc

3600

6

2100

 

Ifjúsági

 

Név

Bruttó

Hibaszám

Nettó

1.

Gelencsér Éva

Energetikai SZKI, Paks

12600

2

12100

2.

Krepsz Tímea

Energetikai SZKI, Paks

12900

4

11900

3.

Juhász Éva

Energetikai SZKI, Paks

11900

3

11150

4.

Szvák Nóra Mária

Vajda Péter Gimn. és SZKI, Szarvas

11800

4

10800

5.

Őri Enikő

Energetikai SZKI, Paks

11100

2

10600

6.

Giricz Éva

Vajda Péter Gimn. és SZKI Szarvas

10500

1

10250

7.

Nagy Brigitta

Móricz - Radnai Közgazdasági Tagozata, Budapest

10200

0

10200

8.

Kern Tímea

Energetikai SZKI, Paks

9900

0

9900

9-10.

Nagy Tünde

Energetikai SZKI, Paks

10700

4

9700

9-10.

Németh Veronika

Energetikai SZKI, Paks

10200

2

9700

11.

Kiss Kata

Energetikai SZKI, Paks

10600

4

9600

12.

Engedi Beáta

Kőrösy KSZKI, Szeged

10600

5

9350

13.

Gallusz Mietta

Energetikai SZKI, Paks

10400

5

9150

14.

Iványi Szilárd

Kőrösy KSZKI, Szeged

9900

3

9150

15.

Türk Attila

SZIKSZI, Nyíregyháza

9500

2

9000

16.

Wohner Ágnes

József Attila Gimn., KSZKI, Monor

8900

0

8900

17.

Szőts Boglárka

Energetikai SZKI, Paks

9900

5

8650

18.

Blaskó Adrienn

Vajda P. Gimn. és SZKI, Szarvas

9600

4

8600

19-20.

Gyetvai Anikó

Vajda P. Gimn. és SZKI, Szarvas

8500

0

8500

19-20.

Balogh Anita

József A. Gimn. és KSZKI, Monor

9000

2

8500

21.

Nagy Bence

Kőrösy KSZKI, Szeged

9800

6

8300

22.

Szaponár Edina

ÍRNOK-TEAM Bt., Nyíregyháza

8700

2

8200

23.

Kocsis Viktor

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

9400

5

8150

24.

Garami Mónika

SZIKSZI, Ózd

8200

3

7450

25.

Molnár Tünde

Türr István KSZKI, Baja

7600

1

7350

26.

Vékony Csilla

Vajda Péter KSZKI, Szarvas

7700

2

7200

27.

Kis Virág

József Attila Gimn., KSZKI, Monor

7800

3

7050

28.

Tamás Viktória

SZIKSZI, Ózd

8100

5

6850

29.

Szajkó Krisztina

Móricz � Radnai Közgazdasági Tagozata, Budapest

6800

0

6800

30.

Krasznai Eszter

Vajda Péter KSZKI, Szarvas

7500

3

6750

31.

Fürjes Zoltán

SZIKSZI, Ózd

7500

4

6500

32.

Turánszki Edit

KARRINA Szakképző I., Miskolc

6600

1

6350

33.

Jurinovits Edina

Türr István KSZKI, Baja

6700

3

5950

34.

Braun Tamás

A + Euro-Pay SZKI, Miskolc

6800

4

5800

35.

Dósa Teréz

Vajda Péter KSZKI, Szarvas

6000

1

5750

36.

Kiss Norbert

II. Rákóczi Ferenc SZKI, Kiskunhalas

6500

3

5750

37.

Némethi Anikó

A + Euro-Pay SZKI, Miskolc

5400

0

5400

38.

Sándor Viktória

Móricz � Radnai Közgazdasági Tagozata, Budapest

6200

4

5200

39.

Hegedűs Csaba

KARRINA SZKI, Miskolc

4700

4

3700

40.

Bettes Péter

SZIKSZI, Ózd

4400

5

3150

 

A 2002. évi országos gépíróverseny I. fordulójának csapateredménye
a három legjobb versenyző eredménye alapján

I. Iskolák

1.

Nyíregyházi Főiskola, Nyíregyháza

Bádogos Józsefné

Sokoray Katalin

Petró Mónika

18240 pont

2.

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

Polgár Bernadett

Farkas Zoltán

Farkas Gábor

14679 pont

3.

Sipkay Barna SZKI, Nyíregyháza

Kőhegyi Péterné

Kőhegyi Renáta

Timku Valéria

12552 pont

4.

JÁ-KO Leíró Iroda, Nyíregyháza

Jászainé Kosztik Lídia

Bezdánné Lipcsei Anikó

Nagy Marianna

12153 pont

5.

Veszprémi KSZKI, Veszprém

Rodenbücher Katalin

Torkos Anita

Eszlinger Beáta

12133 pont

6.

Kőrösy József KSZKI, Szeged

Romek Zita

Faragó Zsuzsanna

Höhn Brigitta

11967 pont

7.

Közgazdasági Szakközépiskola, Kiskunfélegyháza

Dragon Edit

Szabó Erzsébet Krisztina

Nasz Noémi

11918 pont

8.

Széchenyi István KSZKI, Nyíregyháza

Gutyán Janka

Jászai Lídia

Gyulai Tamás

11008 pont

9.

Fekete István Szakképző Iskola, Győr

Kovács Judit

Rácz Nikolett

Szakács Ágnes

10850 pont

10.

Móricz MKI, SZKI és Radnai Közg. Tagozata

Futó Péter

Berecz Nikolett

Mellár Mónika

10844 pont

11.

Szombathelyi KSZKI, Szombathely

Varga Erika

Palotai Mónika

Giczi Edina

10541 pont

12.

Katona J. Műsz., Közgazdasági SZKI és Gimnázium, Budapest

Lehel Ágnes

Petrecz Edit

Farkas Zsuzsanna

9747 pont

13.

Türr István Közg. és Postaforg. SZKI, Baja

Csicsirkó Attila

Rádai Réka

Füredi Aliz

9562 pont

14.

II. Rákócz Ferenc Mg.-i, Közg. és Inf. SZKI Kiskunhalas

Németh Zsolt

Kiss Norbert

Miskolczi Anikó

9299 pont

15.

Harsányi János Gazdasági SZKI, Budapest

Tóthné Szöllősi Piroska

Tar Noémi

Dorogi Szilvia

9009 pont

16.

KARRINA Szakképző Iskola, Miskolc

Szabó Linda

Bujnóczki Szabina

Nagy Zsuzsa

8506 pont

17.

A + Euro-Pay Szakközépiskola, Miskolc

Vasas Beatrix

Lénárt Mónika

Szabó Szilvia

8287 pont

18.

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

Kardulecz Rita

Monori Anna

Hübel Katalin

6508 pont

 

II. Intézmények

1.

Belügyminisztérium, Budapest

Schilling Attiláné

Dr. Pappné Knáb Erzsébet

Eisrich Istvánné

17149 pont

2.

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

Kovács Lászlóné

Dankovics Kitti

Bóta Anita

13912 pont

3.

Polgármesteri Hivatal, Nyíregyháza

Dobos Anita

Seres Andorné

Pámerné Kelemen Anita

12846 pont

4.

Siklósi Rendőrkapitányság

Balogh Sándorné

Hadidi Dóra

Horváth Krisztina

10937 pont

 

A 2002. évi országos gépíróverseny I. fordulójának pontszerző versenye
(az összes versenyző eredménye alapján)

I. Iskolák

1.

Katona József Műsz., Közgazdasági SZKI és Gimn., Budapest

181 fő

239712 pont

2.

Széchenyi István KSZKI, Nyíregyháza

30 fő

59651 pont

3.

KSZKI, Kiskunfélegyháza

15 fő

46387 pont

4.

Móricz MKI, SZI és Radnai Közg. Tagozata, Budapest

17 fő

45234 pont

5.

Nyíregyházi Főiskola, Nyíregyháza

7 fő

37815 pont

6.

Fekete István SZKI, Győr

11 fő

34090 pont

7.

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

21 fő

30386 pont

8.

Sipkay Barna SZKI, Nyíregyháza

7 fő

24412 pont

9.

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

8 fő

18282 pont

10.

A + Euro-Pay SZKI, Miskolc

8 fő

15987 pont

11.

Kőrösy József KSZKI, Szeged

4 fő

14600 pont

12.

KARRINA SZKI, Miskolc

6 fő

14427 pont

13.

Szombathelyi KSZKI

4 fő

13518 pont

14.

JÁ-KO Leíró Iroda, Nyíregyháza

3 fő

12153 pont

15.

Veszprémi KSZKI

3 fő

12133 pont

16.

Harsányi János Gazdasági SZKI, Budapest

4 fő

11926 pont

17.

Széchenyi István KSZKI, Ózd

2 fő

9593 pont

18.

Türr István KSZKI, Baja

3 fő

9562 pont

19.

II. Rákóczi Ferenc KSZKI, Kiskunhalas

3 fő

9299 pont

20.

Wattay Középiskola és SZI, Kiskőrös

2 fő

8730 pont

21.

Hunyadi Mátyás KSZKI, Székesfehérvár

2 fő

7270 pont

II. Intézmények

 

1.

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

8 fő

30654 pont

2.

Belügyminisztérium, Budapest

6 fő

29058 pont

3.

Polgármesteri Hivatal, Nyíregyháza

3 fő

12846 pont

4.

Rendőrkapitányság, Siklós

3 fő

10937 pont

5.

Polgármesteri Hivatal, Pécs

2 fő

9443 pont

6.

MÁV, Pécs

2 fő

8476 pont

A 2002. évi országos gyorsíróverseny I. fordulójának csapatversenye
a három legjobb versenyző eredménye alapján

I. Iskolák

1.

Nyíregyházi Főiskola, Nyíregyháza

Székely Katalin - "A" kategória

Bádogos Józsefné

Sokoray Katalin

886 pont

 

II. Intézmények

1.

Magyar Országgyűlés Hivatala Gyorsíró Iroda, Budapest

Lestár Éva - "A" kategória

Vicai Erika - "A" kategória

Nánásiné Czapári Judit - "A" kategória

1303 pont

2.

Polgármesteri Hivatal, Ózd

Kovács Lászlóné

Dankovics Kitti

Kovács Beáta

574 pont

 

A 2002. évi országos gyorsíróverseny I. fordulójának pontszerző versenye
(az összes versenyző eredménye alapján)

 

I. Iskolák

1.

Nyíregyházi Főiskola, Nyíregyháza

19 fő (1 fő "A" kategória)

3538 pont

2.

Széchenyi István KSZKI, Ózd

2 fő

437 pont

3.

Kiskunfélegyházi KSZKI

2 fő

265 pont

II. Intézmények

1.

Magyar Országgyűlés Hivatala Gyorsíró Iroda, Budapest

6 fő ("A" kategória)

2438 pont

2.

Polgármesteri Hivatal, Ózd

5 fő

574 pont

3.

Polgármesteri Hivatal, Nyíregyháza

2 fő

437 pont

 

A 2002. évi országos szövegszerkesztői verseny I. fordulójának csapatversenye
a három legjobb versenyző eredménye alapján

I. Iskolák

1.

Energetikai Szakközépiskola és Kollégium, Paks

Juhász Éva

Krepsz Tímea

Gelencsér Éva

33900 pont

2.

A + Euro-Pay Szakképző Iskola, Miskolc

Lakatos Szabolcs

Braun Tamás

Bodonyi Richard György

33800 pont

3.

II. Rákóczi Ferenc Mg.-i, Kg.-i és Inf. SZKI Kiskunhalas

Németh Zsolt

Kiss Norbert

Miskolczi Anikó

31000 pont

4.

Széchenyi István KSZKI, Ózd

Bojtos Edina

Garami Mónika

Tamás Viktória

27750 pont

5.

Vajda Péter Gimn. és SZKI, Szarvas

Szvák Nóra Mária

Krasznai Eszter

Giricz Éva

27650 pont

6.

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

Kocsis Viktor

Vajda Ákos

Járfás Andrea

25250 pont

7.

Kőrösy József KSZKI, Szeged

Engedi Beáta

Iványi Szilárd

Nagy Bence

23800 pont

8.

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

Kardulecz Rita

Wohner Ágnes

Kis Virág

23350 pont

9.

KARRINA Szakképző Iskola, Miskolc

Szigeti Mihály

Hegedűs Csaba

Turánszky Edit

22900 pont

10.

ÍRNOK-TEAM Bt., Nyíregyháza

Juhász Zsuzsanna

Szaponár Edina

Tutkó Tímea

22100 pont

11.

Türr István KSZI, Baja

Jurinovits Edina

Molnár Tünde

Csesztanovits István

21450 pont

12.

Móricz - Radnai Béla Közg. Tagozata, Budapest

Baksza Titanilla

Sándor Viktória

Szajkó Krisztina

21150 pont

13.

Katona József MKI, Közgazdasági SZKI és Gimn., Budapest

Dalmadi Viktória

Dugasz Mária

Deák Eszter

17500 pont

 

  1. Intézmények

1.

 

 

 

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

Bóta Anita

Kishegyiné Csirmaz Mónika

Kónya Ágnes

17500 pont

 

 

 

 

A 2002. évi országos szövegszerkesztő verseny I. fordulójának
pontszerző
versenye (az összes versenyző eredménye alapján)

 

  1. Iskolák

1.

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

45 fő

212300 pont

2.

Energetikai Szakközépiskola, Paks

13 fő

129750 pont

3.

Vajda Péter Gimn. és SZKI, Szarvas

11 fő

82050 pont

4.

Katona J. Műsz., Közg. SZKI és Gimn., Budapest

21 fő

81050 pont

5.

Móricz MKI, SZKI, és Radnai Béla Közgazdasági Tagozata, Budapest

8 fő

52300 pont

6.

A + Euro-Pay SZKI, Miskolc

5 fő

50500 pont

7.

Kőrösy József KSZKI, Szeged

6 fő

43200 pont

8.

Széchenyi István KSZKI, Ózd

5 fő

42800 pont

9.

ÍRNOK-TEAM Bt., Nyíregyháza

6 fő

41450 pont

10.

II. Rákócz Ferenc Mg.-i, Közg.-i és Inf. KSZKI, Kiskunhalas

3 fő

31000 pont

11.

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

3 fő

25250 pont

12.

KARRINA SZKI, Miskolc

3 fő

22900 pont

13.

Türr István KSZKI, Baja

3 fő

21450 pont

14.

Széchenyi István KSZKI, Nyíregyháza

2 fő

14850 pont

15.

Nyíregyházi Főiskola

2 fő

14700 pont

  1. Intézmények

1.

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

5 fő

28100 pont

2.

Belügyminisztérium, Budapest

2

14500 pont


© Copyright MAGYGOSZ 2002 - 2004 — magygosz@axelero.hu
Design & HTML: Schmidi (zschmidt@freemail.hu) | Tartalom: gyne (gyetvai@axelero.hu)