Főlap | Bemutatkozunk | SzóVilág | Hírek | Versenyek | Vállalunk | Büszkeségeink | Linkek | Ajánló | Letöltés | Fórum |

2016. évi Teöreök Aladár országos tanulói gépíróverseny, 2016. április 7-15.

 

Vissza a verseny oldalra
WordJav_Inet program ismertetője

MAGYAR NYELVŰ GÉPÍRÁS (online eredményjegyzék)

Frissítve: 2016.04.15. 18:32:36, feltöltve összesen/ma: 630 / 38 másolás

 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Megj.




 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Megj.

1. Szabó Patrik, 13. Ifjúsági "4qd243" Horváth Boldizsár Közg. és Inf. SZKI és Koll., Szombathely (Dériné Horváth Judit) 5913 0 5913 2016.04.13. 10:26:45 10p
2. Farkas Gábor, 13. Ifjúsági "843br2" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Csenkiné Bihal Mária, Kissné Álmosdi Márta) 4894 0 4894 2016.04.14. ? 10p
3. Hörcsög Nikolett Tünde, 14. Ifjúsági "643fq4" Fókusz Gimn. és SZKI (Nagyné Gál Gabriella) 4796 1 4696 2016.04.15. 14:40:10 10p
4. Kreizinger Melinda, 13. Ifjúsági "a65d7t" Váci SZC I. Géza Király KSZKI (Klenyánszkiné K. Erika) 4778 3 4478 2016.04.14. 10:20:41 10p
5. Sponga Anita, 14. Ifjúsági "mf5b53" Athéné Idegenforgalmi, Informatikai és Üzletemberképző SZKI, Bp. (Jászai Lídia) 4352 0 4352 2016.04.11. 16:01:20 10p
6. Czigléczki Enikő, 13. Ifjúsági "aygjez" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Harmati Ágnes) 4397 1 4297 2016.04.08. 12:24:38 10p
7. Szenek Orsolya Ifjúsági "t7x826" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 4245 1 4145 2016.04.13. 14:39:27 10p
8. Somogyi Doroti, 13. Ifjúsági "86muct" Pápai SZC Gazdasági SZKI és Koll. (Tóth Judit) 4242 1 4142 2016.04.14. 12:47:28 10p
9. Bartó Beáta, 13. Ifjúsági "rb58hq" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 4218 1 4118 2016.04.14. 11:14:49 10p
10. Katona Mihály, 14. Ifjúsági "e8yz46" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 4118 0 4118 2016.04.14. 11:50:54 10p
11. Novák Balázs Ifjúsági "4hy8wt" Novák Balázs - Széchenyi István Győri Egyetem (Csenkiné Bihal Mária) 4404 3 4104 2016.04.08. 11:39:52 10p
12. Balasi Szandra, 13. Ifjúsági "5e6sy6" School of Business Üzleti SZKI Kiskunfélegyházi Tagint. (Kovácsné Seres Andrea) 4203 1 4103 2016.04.14. 11:28:16 10p
13. Túri Barbara, 14. Ifjúsági "dfr4vr" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 3920 0 3920 2016.04.12. 9:38:14 10p
14. Ferger Jolán, 14. Ifjúsági "6w7ugp" SzSzC Perczel Mór Szakképző Isk. és Koll., Bonyhád (Keszthelyi Zsuzsanna Rita) 3917 0 3917 2016.04.13. 9:03:46 10p
15. Karner Tamás, 14. Ifjúsági "r7eb4h" Pápai SZC Gazdasági SZKI és Koll. (Tóth Judit) 3975 1 3875 2016.04.14. 11:51:45 10p
16. Pekár Erika, 14. Ifjúsági "exdv33" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Nagyné Gál Gabriella) 3947 1 3847 2016.04.08. 12:05:18 10p
17. Horváth Gergely, 13. Ifjúsági "4gjd6i" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 3798 0 3798 2016.04.11. 12:19:16 10p
18. Marik Vivien, 14. Ifjúsági "2jfnbf" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Kugyela Tímea) 3773 0 3773 2016.04.08. 12:21:32 10p
19. Gulyás Dávid, 13. Ifjúsági "462y85" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Szabó Ágnes) 3705 0 3705 2016.04.12. 9:44:37 10p
20. Jakucs Áron, 14. Ifjúsági "6j4t4z" Széchenyi István Katolikus KSZKI, Ózd (Simkó Péter Gáborné) 3971 3 3671 2016.04.13. 11:10:27 10p
21. Ferencz Balázs, 14. Ifjúsági "57735p" SzSzC Perczel Mór Szakképző Isk. és Koll., Bonyhád (Keszthelyi Zsuzsanna Rita) 3764 1 3664 2016.04.14. 8:53:43 10p
22. Kulcsár Gréta, 13. Ifjúsági "z35k6d" Széchenyi István Katolikus KSZKI, Ózd (Tatár Tímea) 3735 1 3635 2016.04.13. 11:11:01 10p
23. Potzner Bernadett, 14. Ifjúsági "48sa87" SzSzC Perczel Mór Szakképző Isk. és Koll., Bonyhád (Keszthelyi Zsuzsanna Rita) 3625 0 3625 2016.04.14. 8:52:56 10p
24. Rácz Anikó, 13. Ifjúsági "8u42js" Energetikai SZKI és Koll., Paks (Nagy Éva) 3802 2 3602 2016.04.11. 8:11:43 10p
25. Mátyus Gergő, 14. Ifjúsági "zq486g" Kisvárdai SZC Petőfi Sándor SZKI, Fehérgyarmat (Galvács Miklósné) 3629 1 3529 2016.04.13. 8:44:26 10p
26. Laub Tamás, 13. Ifjúsági "at6g52" Andrássy György Katolikus KSZKI, Eger (Bocsi Éva) 3551 1 3451 2016.04.14. 11:09:51 10p
27. Bezzeg Xénia, 14. Ifjúsági "8xfga3" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Kugyela Tímea) 3491 1 3391 2016.04.08. 12:21:57 10p
28. Beták Barnabás, 14. Ifjúsági "745vu8" Kiskunhalasi SzC KSzKI (Csenkiné Bihal Mária) 3485 1 3385 2016.04.14. 8:24:22 10p
29. Kovács Adrienn Lilla, 14. Ifjúsági "84yg7x" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 3384 0 3384 2016.04.14. 11:50:23 10p
30. Juhász Judit, 14. Ifjúsági "24h746" Veszprémi SZC Közgazd. és Közigazgatási SZKI (Szűcsné Molnár Ágnes) 3481 1 3381 2016.04.08. ? 10p
31. Kéki Péter, 13. Ifjúsági "45557r" Széchenyi István Katolikus KSZKI, Ózd (Tatár Tímea) 3443 1 3343 2016.04.13. 11:08:39 10p
32. Lestyan Zita, 13. Ifjúsági "jwhmnp" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Harmati Ágnes) 3434 1 3334 2016.04.08. 12:24:45 10p
33. Merza Cintia, 14. Ifjúsági "peut55" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Kugyela Tímea) 3284 0 3284 2016.04.08. 12:21:32 10p
34. Ruzsik Vivien, 13. Ifjúsági "28a755" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Harmati Ágnes) 3268 0 3268 2016.04.08. 12:24:36 10p
35. Sinkó Zsolt Imre, 13. Ifjúsági "7x8j78" School of Business Üzleti SZKI Kiskunfélegyházi Tagint. (Kovácsné Seres Andrea) 3357 1 3257 2016.04.14. 10:37:42 10p
36. Balog Gréta, 14. Ifjúsági "42y78y" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Kugyela Tímea) 3211 0 3211 2016.04.08. 12:21:34 10p
37. Botos Veronika, 14. Ifjúsági "hyqa83" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Kugyela Tímea) 3298 1 3198 2016.04.08. 12:21:32 10p
38. Seres Anita, 14. Ifjúsági "pdvx6u" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Kugyela Tímea) 3187 0 3187 2016.04.08. 12:21:34 10p
39. Barcz Éva, 14. Ifjúsági "387cy2" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Tóth Ilona) 3152 0 3152 2016.04.13. 14:28:46 10p
40. Hraskó Vivien, 14. Ifjúsági "42r8p8" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Kugyela Tímea) 3143 0 3143 2016.04.08. 12:21:32 10p
41. Glócz Emőke, 14. Ifjúsági "p6tm27" Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Középiskolája (Tóthné Nagy Anikó) 3107 0 3107 2016.04.14. 11:42:24 10p
42. Kutasi Petra, 13. Ifjúsági "wsacbr" Váci SZC I. Géza Király KSZKI (Klenyánszkiné Krischneider Erika) 3395 3 3095 2016.04.14. 9:58:08 10p
43. Csatai Edit, 14. Ifjúsági "y7jqak" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Kugyela Tímea) 3037 0 3037 2016.04.08. 12:21:33 10p
44. Varga Klaudia Beáta, 14. Ifjúsági "3yb2ix" Athéné Idegenforgalmi, Informatikai és Üzletemberképző SZKI, Bp. (Jászai Lídia) 3125 1 3025 2016.04.11. 14:49:19 10p
45. Buknicz János, 14. Ifjúsági "8u78yh" Kiskunhalasi SzC KSzKI (Csenkiné Bihal Mária) 3005 0 3005 2016.04.07. 9:21:12 10p
46. Őri Beáta, 13. Ifjúsági "cz5w53" Pápai SZC Gazdasági SZKI és Koll. (Tóth Judit) 3093 1 2993 2016.04.14. 12:43:51 10p
47. Gyuris Marianna, 14. Ifjúsági "54hcvh" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 3176 2 2976 2016.04.13. 17:03:44 10p
48. Bognár Lilla, 13. Ifjúsági "s643yz" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea ) 2949 0 2949 2016.04.13. 8:20:21 10p
49. Kirsch Dávid, 13. Ifjúsági "8pcp7z" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Polmüller Edit) 2939 0 2939 2016.04.08. 9:09:03 10p
50. Szalai Noémi Anna, 14. Ifjúsági "hku4n5" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 3026 1 2926 2016.04.13. 17:04:07 10p
51. Rózsa Lilla Éva, 14. Ifjúsági "wb5jsu" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 3091 2 2891 2016.04.13. ? 10p
52. Simon Barbara, 14. Ifjúsági "r7q88r" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Szabó Ágnes ) 2876 0 2876 2016.04.12. 8:38:46 10p
53. Kirják Ramóna, 14. Ifjúsági "5p8qif" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2876 0 2876 2016.04.14. 11:50:27 10p
54. Bodó Emese, 14. Ifjúsági "5u2w6k" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2852 0 2852 2016.04.13. 16:15:35 10p
55. Harsányi Daniella Adrienn, 14. Ifjúsági "562dc5" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Szabó Ágnes) 2826 0 2826 2016.04.12. 8:39:39 10p
56. Pajna Gabriella, 13. Ifjúsági "b7dfa8" Széchenyi István Katolikus KSZKI, Ózd (Tatár Tímea) 3002 2 2802 2016.04.13. 11:10:27 10p
57. Biczó Gabriella, 14. Ifjúsági "8v52vi" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2899 1 2799 2016.04.12. 9:37:46 10p
58. Práger Zsuzsanna, 14. Ifjúsági "z4su65" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2783 0 2783 2016.04.13. 16:15:06 10p
59. Szél Nóra, 13. Ifjúsági "44866a" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Harmati Ágnes) 2971 2 2771 2016.04.08. 12:24:29 10p
60. Szabó Alexa, 13. Ifjúsági "234kt4" Kiskunhalasi SzC KSzKI (Hartyániné Barta Judit) 2971 2 2771 2016.04.07. 9:19:49 10p
61. Aszt Virág, 13. Ifjúsági "37a278" Százhalombattai Széchenyi István SZKI és Gimn. (Molnárné Dóczi Mária) 2960 2 2760 2016.04.11. ? 10p
62. Bönde Gabriella, 14. Ifjúsági "yp5362" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2847 1 2747 2016.04.13. 17:02:34 10p
63. Mravik Zsuzsanna, 14. Ifjúsági "usx2kn" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Kugyela Tímea) 2834 1 2734 2016.04.08. 12:21:33 10p
64. TURÁN KITTI, 13. Ifjúsági "7uqcm7" Budapesti Gépészeti SZC Katona József Szakközépiskolája (KOVÁCSNÉ ZSÁKAI ÁGNES) 2807 1 2707 2016.04.11. 4:29:14 10p
65. Vas Klaudia, 14. Ifjúsági "42c7u8" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2881 2 2681 2016.04.12. 9:38:37 10p
66. Czene Elizabet, 13. Ifjúsági "32uf85" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2667 0 2667 2016.04.11. 15:58:21 10p
67. Kőrizs Noémi, 14. Ifjúsági "522332" Kisvárdai SZC Petőfi Sándor SZKI, Fehérgyarmat (Lakatos Mariann) 2663 0 2663 2016.04.13. 8:46:38 10p
68. Orbán Krisztina, 13. Ifjúsági "8h23p4" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2758 1 2658 2016.04.14. 16:01:08 10p
69. Lengyel Dalma, 14. Ifjúsági "44s43j" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2656 0 2656 2016.04.13. 17:04:18 10p
70. Kádár Henriett, 13. Ifjúsági "3d427b" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Megyeriné Kozma Rita) 2845 2 2645 2016.04.08. 9:21:33 10p
71. Kovács Judit, 13. Ifjúsági "25tf85" Kisvárdai SZC Petőfi Sándor SZKI, Fehérgyarmat (Galvács Miklósné) 2743 1 2643 2016.04.13. 8:45:51 10p
72. Dudás Kata, 14. Ifjúsági "8n8ag2" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2842 2 2642 2016.04.13. ? 10p
73. Nagy Mónika, 14. Ifjúsági "x4w76g" Telegdi Kata SZI és SZKI, Debrecen (Deák-Ficzere Petra) 3033 4 2633 2016.04.13. ? p
74. Zsetnyai Krisztina, 14. Ifjúsági "atfb45" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2614 0 2614 2016.04.13. 17:03:47 10p
75. Riczu Andrea, 13. Ifjúsági "2b7588" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2702 1 2602 2016.04.11. 16:00:11 10p
76. Mogyorósi Tamás, 14. Ifjúsági "26ey43" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Láposiné Kiss Judit) 2895 3 2595 2016.04.14. 13:02:05 10p
77. Nagy Anita, 14. Ifjúsági "a823fa" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2593 0 2593 2016.04.13. 16:15:13 10p
78. Szász Tünde, 13. Ifjúsági "525645" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Megyeriné Kozma Rita) 2680 1 2580 2016.04.08. 9:21:41 10p
79. Oszlánszki Viktória, 14. Ifjúsági "5yz45z" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2658 1 2558 2016.04.14. 11:50:20 10p
80. Német Marietta, 14. Ifjúsági "874u3r" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2620 1 2520 2016.04.14. 11:50:19 10p
81. Újvári Zsanett Edina, 14. Ifjúsági "434h6f" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2605 1 2505 2016.04.14. 11:50:35 10p
82. Baraniuk Andrea, 14. Ifjúsági "q3k57r" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2498 0 2498 2016.04.12. 9:38:30 10p
83. Endre Kitti, 13. Ifjúsági "4hv4a4" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2492 0 2492 2016.04.11. 15:59:19 10p
84. Stumpf Gabriella, 13. Ifjúsági "8f53f5" V. István Katolikus SZKI és Gimn., Sátoraljaújhely (Kurucz Andrea Ágnes) 2432 0 2432 2016.04.13. 12:32:49 10p
85. Gerstneker Anett, 14. Ifjúsági "krta62" Telegdi Kata SZI és SZKI, Debrecen (Deák-Ficzere Petra) 2821 4 2421 2016.04.13. ? p
86. Fruzsa Nikoletta Ágnes, 14. Ifjúsági "j6a52j" Athéné Idegenforgalmi, Informatikai és Üzletemberképző SZKI, Bp. (Jászai Lídia) 2396 0 2396 2016.04.12. 15:20:01 10p
87. Honvéd Attila, 14. Ifjúsági "374wa7" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2791 4 2391 2016.04.14. 12:46:05 10p
88. Krizsán Marcell, 13. Ifjúsági "yu7tmk" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Polmüller Edit) 2473 1 2373 2016.04.08. 9:09:00 10p
89. Kele Viola Szidónia, 13. Ifjúsági "pr8wn6" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2372 0 2372 2016.04.13. 8:19:46 bin
90. Nagy Márió, 13. Ifjúsági "26f28t" Széchenyi István Katolikus KSZKI, Ózd (Tatár Timea ) 2471 1 2371 2016.04.13. 11:10:20 10p
91. Vadon Bettina, 14. Ifjúsági "385af3" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Szabó Ágnes) 2551 2 2351 2016.04.12. 8:39:15 10p
92. Kiss Daniella, 14. Ifjúsági "8a6j8a" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2321 0 2321 2016.04.13. 17:03:50 10p
93. Bóni Attila, 13. Ifjúsági "x8g4x7" Budapesti Gépészeti SZC Katona József Szakközépiskolája (Körtési Erzsébet) 2420 1 2320 2016.04.11. ? 10p
94. Koklács Grácia, 14. Ifjúsági "u58t64" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2303 0 2303 2016.04.14. 11:50:12 10p
95. Kutvölgyi Laura, 13. Ifjúsági "64ji4y" Budapesti Gépészeti SZC Katona József Szakközépiskolája (Körtési Erzsébet) 2399 1 2299 2016.04.11. 2:19:11 10p
96. Tóth Nikolett, 13. Ifjúsági "232cx6" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2391 1 2291 2016.04.15. 8:27:46 10p
97. Komáromi Brigitta, 13. Ifjúsági "8c7q5q" Budapesti Gépészeti SZC Katona József Szakközépiskolája (Szántoné Horváth Magdolna) 2471 2 2271 2016.04.11. 18:22:48 10p
98. Jaksa Bettina Mónika, 14. Ifjúsági "s87x8y" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2261 0 2261 2016.04.13. 16:15:22 10p
99. Karóczkai Daniella, 14. Ifjúsági "tf4vpr" Athéné Idegenforgalmi, Informatikai és Üzletemberképző SZKI, Bp. (Jászai Lídia) 2553 3 2253 2016.04.11. 14:49:17 10p
100. Mészáros Georgina, 13. Ifjúsági "h8v2n6" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2246 0 2246 2016.04.13. 8:20:28 10p
101. Pelyvás Fanni, 13. Ifjúsági "z6x725" Kisvárdai SZC Petőfi Sándor SZKI, Fehérgyarmat (Galvács Miklósné) 2237 0 2237 2016.04.13. 8:49:34 10p
102. Miklovich Eszter Piroska, 14. Ifjúsági "6tvf4r" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2337 1 2237 2016.04.14. 11:50:41 10p
103. Ribarics Dorottya, 13. Ifjúsági "47643a" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2320 1 2220 2016.04.13. 8:20:35 10p
104. Horváth Alexandra, 13. Ifjúsági "6335v8" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2216 0 2216 2016.04.11. 12:18:50 10p
105. Varga-Nagy Katalin Emese, 14. Ifjúsági "x3yg23" Athéné Idegenforgalmi, Informatikai és Üzletemberképző SZKI, Bp. (Jászai Lídia) 2214 0 2214 2016.04.11. 14:49:46 10p
106. Mencigár Fanni, 13. Ifjúsági "33538v" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea ) 2214 0 2214 2016.04.11. 12:19:07 10p
107. Szabó Nóra, 14. Ifjúsági "a4456w" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2211 0 2211 2016.04.14. 11:50:24 10p
108. Felföldi Szabina, 14. Ifjúsági "c273vb" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2198 0 2198 2016.04.14. 11:50:07 10p
109. Bendzsák Brigitta, 14. Ifjúsági "7cr3si" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2198 0 2198 2016.04.14. 11:50:24 10p
110. Králik Vivien, 13. Ifjúsági "48g3m4" V. István Katolikus SZKI és Gimn., Sátoraljaújhely (Kurucz Andrea Ágnes) 2184 0 2184 2016.04.13. 12:33:20 10p
111. Tóth Nikoletta, 13. Ifjúsági "7h3347" Kiskunhalasi SzC KSzKI (Hartyániné Barta Judit) 2671 5 2171 2016.04.07. 9:19:23 10p
112. Győri Kitti, 14. Ifjúsági "m3f2v8" Telegdi Kata SZI és SZKI, Debrecen (Deák-Ficzere Petra) 2257 1 2157 2016.04.13. 9:55:40 10p
113. Soós Klaudia, 13. Ifjúsági "a428a4" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2146 0 2146 2016.04.13. 8:20:55 10p
114. Dihen Anita Ilona, 14. Ifjúsági "iz3774" Telegdi Kata SZI és SZKI, Debrecen (Deák-Ficzere Petra) 2244 1 2144 2016.04.13. 11:16:53 10p
115. Tóth Edina, 14. Ifjúsági "de5p8w" Athéné Idegenforgalmi, Informatikai és Üzletemberképző SZKI, Bp. (Jászai Lídia) 2343 2 2143 2016.04.12. 11:50:34 10p
116. Mártha Bernadett, 13. Ifjúsági "27hy8d" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2080 0 2080 2016.04.13. 14:51:30 10p
117. Nagy Dominika, 13. Ifjúsági "36zkr5" Budapesti Gépészeti SZC Katona József Szakközépiskolája (Kovácsné Zsákai Ágnes) 2055 0 2055 2016.04.11. ? 10p
118. Szilágyi Regina, 14. Ifjúsági "s37858" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2111 1 2011 2016.04.14. 11:50:14 10p
119. Bíró Krisztina, 13. Ifjúsági "676agd" Érdi SZC Kós Károly Szakképző Iskolája (Dobos Anita, Jakusné Horváth Krisztina) 2111 1 2011 2016.04.15. 12:36:26 10p
120. Borkúti Rita, 13. Ifjúsági "246riw" József Attila Gimnázium és KSZKI, Monor (Szlabonyi Gáborné) 1996 0 1996 2016.04.08. 14:00:45 10p
121. Budai Lilla, 14. Ifjúsági "3h2m8a" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2076 1 1976 2016.04.14. 11:50:09 10p
122. Szücs Emese, 14. Ifjúsági "84q44c" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 1974 0 1974 2016.04.14. 11:50:22 10p
123. Maczkó Julianna, 13. Ifjúsági "x3h25g" V. István Katolikus SZKI és Gimn., Sátoraljaújhely (Kurucz Andrea Ágnes) 1966 0 1966 2016.04.13. 12:11:36 10p
124. Török Claudia, 13. Ifjúsági "5b4246" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2235 3 1935 2016.04.11. 12:18:59 10p
125. Zsiga Csilla, 14. Ifjúsági "6857i3" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2002 1 1902 2016.04.13. 17:03:50 10p
126. Rácz Dóra, 14. Ifjúsági "jnay43" Telegdi Kata SZI és SZKI, Debrecen (Deák-Ficzere Petra) 2197 3 1897 2016.04.13. ? p
127. Tar Petra, 14. Ifjúsági "2k43aj" Telegdi Kata SZI és SZKI, Debrecen (Deák-Ficzere Petra) 1941 1 1841 2016.04.13. 9:55:39 10p
128. Maksa Ernesztina, 13. Ifjúsági "7fmpa5" V. István Katolikus SZKI és Gimn., Sátoraljaújhely (Kurucz Andrea Ágnes) 1783 0 1783 2016.04.13. 12:11:45 10p
129. Bugyi Szimonetta Katalin, 13. Ifjúsági "6t8t46" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1981 2 1781 2016.04.11. 14:54:57 10p
130. Darvai Alexandra, 14. Ifjúsági "8ph4c2" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Szabó Ágnes) 2267 5 1767 2016.04.12. 8:39:32 10p
131. Pittmann Boglárka, 13. Ifjúsági "wt5c4d" Budapesti Gépészeti SZC Katona József Szakközépiskolája (Kovácsné Zsákai Ágnes) 1864 1 1764 2016.04.11. 10:19:30 10p
132. Farkas Petra, 13. Ifjúsági "umh4i3" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 1736 0 1736 2016.04.11. 12:18:52 10p
133. Magyar Bettina, 14. Ifjúsági "4s58ax" Telegdi Kata SZI és SZKI, Debrecen (Deák-Ficzere Petra) 1899 2 1699 2016.04.13. 9:55:37 10p
134. Erdélyi Lili Ifjúsági "35r358" Athéné Idegenforgalmi, Informatikai és Üzletemberképző SZKI, Bp. (Jászai Lídia) 1727 1 1627 2016.04.11. 14:49:29 10p
135. Szücs Reánta, 14. Ifjúsági "zhu3v3" Kisvárdai SZC Petőfi Sándor SZKI, Fehérgyarmat (Lakatos Mariann) 2248 7 1548 2016.04.13. 8:47:20 10p
136. Egyed Fanni Vivien, 14. Ifjúsági "4z3254" V. István Katolikus SZKI és Gimn., Sátoraljaújhely (Csordás-Rácz Réka Edina) 2182 11 1082 2016.04.14. 8:11:51 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Megj.

1. Zombory Gábor Ifjúsági II "nupc38" Athéné Idegenforgalmi, Informatikai és Üzletemberképző SZKI, Bp. (Jászai Lídia) 4121 0 4121 2016.04.12. 11:50:47 10p
2. Pargmann Larissza, 13. Ifjúsági II "754nb8" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 3860 1 3760 2016.04.14. 11:14:55 10p
3. Gyérmán Brigitta, 13. Ifjúsági II "zjshd8" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Szabó Ágnes) 3601 1 3501 2016.04.14. 9:42:24 10p
4. Szakács Laura, 13. Ifjúsági II "z3sdp3" Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Középiskolája (Tóthné Nagy Anikó) 3472 0 3472 2016.04.14. 11:43:26 10p
5. Tóth Renáta, 13. Ifjúsági II "4a74b4" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Szabó Ágnes) 3601 2 3401 2016.04.14. 9:59:00 10p
6. Czédula Zsófia Boglárka, 13. Ifjúsági II "d25d42" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 3478 1 3378 2016.04.13. 14:53:07 10p
7. Finster Bernadett, 13. Ifjúsági II "qk4aa6" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta ) 3356 0 3356 2016.04.11. 16:02:11 10p
8. Kalauz Krisztina, 13. Ifjúsági II "4ksh5a" Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Középiskolája (Tóthné Nagy Anikó) 3229 0 3229 2016.04.14. 11:41:34 10p
9. Tisza Alexandra, 13. Ifjúsági II "f2d6y2" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Láposiné Kiss Judit) 3200 0 3200 2016.04.13. 12:26:21 D10p
10. Szőke Viktória Ifjúsági II "rs8a27" Athéné Idegenforgalmi, Informatikai és Üzletemberképző SZKI, Bp. (Jászai Lídia) 3165 0 3165 2016.04.11. 14:49:45 10p
11. Balog Norbert, 13. Ifjúsági II "7aiev5" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Fehérné Veller Erzsébet) 3162 1 3062 2016.04.13. 8:19:20 10p
12. Kovács Vivien, 13. Ifjúsági II "62rp28" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta ) 2914 0 2914 2016.04.13. 14:51:39 10p
13. Gál Marcell, 13. Ifjúsági II "8j846j" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2903 0 2903 2016.04.14. 12:46:05 10p
14. Izbéki Kitty, 13. Ifjúsági II "4vi3t5" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2886 0 2886 2016.04.11. 14:47:15 10p
15. Prozlik Diána, 13. Ifjúsági II "q8g5y6" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2881 0 2881 2016.04.11. 16:32:56 10p
16. Moldicz Barbara, 13. Ifjúsági II "644836" Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Középiskolája (Tóthné Nagy Anikó) 2781 0 2781 2016.04.14. 11:42:17 10p
17. Pete Ágnes, 13. Ifjúsági II "ux38qt" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2956 2 2756 2016.04.11. 15:27:28 10p
18. Törköly Tamás, 13. Ifjúsági II "2568py" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2724 0 2724 2016.04.11. 15:28:56 10p
19. Szentei Andrea, 13. Ifjúsági II "6yj4b4" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2804 1 2704 2016.04.11. 14:48:52 10p
20. Réti Szabina, 13. Ifjúsági II "422eq3" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2690 0 2690 2016.04.11. 16:32:48 10p
21. Csizmarik Bettina Ifjúsági II "7u8n65" Athéné Idegenforgalmi, Informatikai és Üzletemberképző SZKI, Bp. (Jászai Lídia) 2777 1 2677 2016.04.11. 14:49:31 10p
22. Borbély Beáta, 13. Ifjúsági II "233ukx" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2656 0 2656 2016.04.11. 14:51:27 10p
23. Vincze Mirjam, 13. Ifjúsági II "6w8pxa" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2738 1 2638 2016.04.14. 11:15:10 10p
24. Selmeci Vivien, 14. Ifjúsági II "77zvta" Budapesti Gazdasági SZC Leövey Klára KSZKI és SZI (egyedül készültem ) 2628 0 2628 2016.04.14. 10:18:14 10p
25. Gulyás Erik Lehel, 13. Ifjúsági II "v75vg3" V. István Katolikus SZKI és Gimn., Sátoraljaújhely (Kurucz Andrea Ágnes) 2599 0 2599 2016.04.13. 12:11:00 10p
26. Gönczi Szabina, 13. Ifjúsági II "86846q" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta ) 2665 1 2565 2016.04.11. ? 10p
27. Lakatos Dzsenifer, 13. Ifjúsági II "5ecc8k" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Láposiné Kiss Judit ) 2608 1 2508 2016.04.14. 11:28:29 10p
28. Szatmári Petra, 13. Ifjúsági II "45xq2c" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2589 1 2489 2016.04.14. 11:14:47 10p
29. Balogh Tamara, 13. Ifjúsági II "b787kn" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Láposiné Kiss Judit) 2572 1 2472 2016.04.13. 12:26:34 10p
30. Búza Ivett Lilla, 13. Ifjúsági II "a77sg6" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2472 0 2472 2016.04.13. 14:51:32 10p
31. Zsille Zsófia, 13. Ifjúsági II "eyki24" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2469 0 2469 2016.04.11. 12:18:51 10p
32. Márta Adrienn, 13. Ifjúsági II "m5s433" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2652 2 2452 2016.04.13. 14:51:45 10p
33. Busi Ágnes, 14. Ifjúsági II "tctumr" Energetikai SZKI és Koll., Paks (Bedi Ildikó) 2443 0 2443 2016.04.15. 10:12:58 10p
34. Lukács Luca, 13. Ifjúsági II "bk2np4" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2427 0 2427 2016.04.11. 12:18:59 10p
35. Szalai Renáta, 13. Ifjúsági II "766d67" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2421 0 2421 2016.04.11. 15:25:21 10p
36. Bíró Leonetta Bernadett, 13. Ifjúsági II "es6u37" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Láposiné Kiss Judit) 2417 0 2417 2016.04.13. 3:26:55 10p
37. Bartó Erika, 13. Ifjúsági II "p6y35n" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2412 0 2412 2016.04.14. 11:14:57 10p
38. Sörös Annamária, 14. Ifjúsági II "3f4a5t" Energetikai SZKI és Koll., Paks (Bedi Ildikó) 2405 0 2405 2016.04.11. 10:56:50 10p
39. Szabados Rebeka, 13. Ifjúsági II "rgwb37" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Fehérné Veller Erzsébet, Gyurkovicsné Izinger Irén) 2396 0 2396 2016.04.14. 9:12:06 10p
40. Kurucz Klaudia, 13. Ifjúsági II "craysm" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2688 3 2388 2016.04.11. 12:18:35 10p
41. Komlósi Klaudia Erika, 13. Ifjúsági II "ce5i64" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Láposiné Kiss Judit ) 2433 1 2333 2016.04.13. ? D10p
42. Bajnok Dóra, 14. Ifjúsági II "h64tvy" Energetikai SZKI és Koll., Paks (Bedi Ildikó) 2327 0 2327 2016.04.11. 10:56:53 10p
43. Faulháber Gyöngyvér, 13. Ifjúsági II "8v5dvq" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2307 0 2307 2016.04.11. 16:07:56 10p
44. Kovács Anita, 13. Ifjúsági II "tgi2fp" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2601 3 2301 2016.04.11. 16:04:28 10p
45. Vörös Glória Szófia, 13. Ifjúsági II "s4658g" Százhalombattai Széchenyi István SZKI és Gimn. (Molnárné Dóczi Mária) 2356 1 2256 2016.04.12. ? 10p
46. Boldog Bianka Lilla, 13. Ifjúsági II "5u788k" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2250 0 2250 2016.04.11. 14:56:31 10p
47. Balázs Gréta Andrea, 13. Ifjúsági II "57arqn" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2225 0 2225 2016.04.13. ? 10p
48. Viskolcz Mátyás, 13. Ifjúsági II "rj5x64" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2301 1 2201 2016.04.11. 16:32:59 10p
49. Balla Kitti, 13. Ifjúsági II "456p6c" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2192 0 2192 2016.04.07. 11:07:42 10p
50. Kazai Kitti, 13. Ifjúsági II "ai34yk" V. István Katolikus SZKI és Gimn., Sátoraljaújhely (Kurucz Andrea Ágnes) 2283 1 2183 2016.04.13. 12:44:56 10p
51. Horváth Mátyás, 13. Ifjúsági II "m7f525" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Láposiné Kiss Judit) 2172 0 2172 2016.04.13. 12:26:33 10p
52. Madai Magdolna Mária, 13. Ifjúsági II "624sa6" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2168 0 2168 2016.04.11. 16:04:39 10p
53. Szőcs Izabella Ifjúsági II "knr84u" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. 2145 0 2145 2016.04.13. 12:53:30 10p
54. Pulya Csaba, 13. Ifjúsági II "j64q3v" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2239 1 2139 2016.04.11. 15:25:26 10p
55. Olasz Andrea, 13. Ifjúsági II "fzv25b" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2139 0 2139 2016.04.11. 16:05:03 10p
56. Tótváradi Imogen, 13. Ifjúsági II "878ry7" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2112 0 2112 2016.04.11. 14:51:13 10p
57. Bodor Vivien Alexandra, 13. Ifjúsági II "eh7555" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Tatár Zsuzsanna) 2106 0 2106 2016.04.11. 14:15:18 10p
58. Túri Judit, 13. Ifjúsági II "t3q432" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2196 1 2096 2016.04.14. 11:14:52 10p
59. Matusek Márta, 13. Ifjúsági II "k4236q" Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Középiskolája (Tóthné Nagy Anikó) 2186 1 2086 2016.04.14. 11:42:39 10p
60. Szántó László, 13. Ifjúsági II "326586" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2074 0 2074 2016.04.14. 12:45:55 10p
61. Csató Regina, 13. Ifjúsági II "c862fg" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2062 0 2062 2016.04.11. 14:55:46 10p
62. Szemán Emese, 13. Ifjúsági II "fx85dk" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Tarné Földesi Ibolya) 2036 0 2036 2016.04.14. 12:46:13 10p
63. Rádai Nikolett, 13. Ifjúsági II "ak5gi4" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2215 2 2015 2016.04.12. 9:18:48 10p
64. Csarnai Kinga, 13. Ifjúsági II "47h42q" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1982 0 1982 2016.04.13. 14:51:27 10p
65. Dakos Éva Emese, 13. Ifjúsági II "44578n" V. István Katolikus SZKI és Gimn., Sátoraljaújhely (Kurucz Andrea Ágnes) 2179 2 1979 2016.04.13. 12:33:43 10p
66. Schneider Adrienn, 13. Ifjúsági II "uu7xv4" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1972 0 1972 2016.04.11. 14:54:54 10p
67. Burcea Edit Teodora, 13. Ifjúsági II "5a6288" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2146 2 1946 2016.04.14. 11:14:54 10p
68. Német Ákos, 13. Ifjúsági II "468y85" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 2033 1 1933 2016.04.11. 14:48:05 10p
69. Potor Gabriella, 13. Ifjúsági II "rd743b" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1849 0 1849 2016.04.11. 16:33:13 10p
70. Borovics Anikó, 13. Ifjúsági II "e8mzbh" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1813 0 1813 2016.04.11. 15:31:08 10p
71. Markos Viktória, 13. Ifjúsági II "4m2d25" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Láposiné Kiss Judit) 1888 1 1788 2016.04.14. ? D10p
72. Kovács Klaudia Andrea, 13. Ifjúsági II "rtwue3" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1775 0 1775 2016.04.11. 14:59:35 10p
73. Sánta Bianka, 13. Ifjúsági II "5fh3fx" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1939 2 1739 2016.04.11. 14:59:31 10p
74. Szirony Alexandra, 13. Ifjúsági II "863q8q" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1938 2 1738 2016.04.11. 14:46:26 10p
75. Tóth Vivien Gabriella, 13. Ifjúsági II "nx3wn3" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1835 1 1735 2016.04.13. 15:19:16 10p
76. Habinyak Adrienn, 13. Ifjúsági II "75fwcz" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Láposiné Kiss Judit) 1929 2 1729 2016.04.13. 12:26:20 10p
77. Nagy Anikó Zsóka, 13. Ifjúsági II "3r7a7d" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1726 0 1726 2016.04.11. 16:01:31 10p
78. Zsíros Patrícia, 13. Ifjúsági II "76gm8a" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1722 0 1722 2016.04.13. 15:20:02 10p
79. Vincze Viola Lídia, 13. Ifjúsági II "3855p3" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1706 0 1706 2016.04.11. 15:27:58 10p
80. Nagy Daniella Ifjúsági II "h242v2" Athéné Idegenforgalmi, Informatikai és Üzletemberképző SZKI, Bp. (Jászai Lídia) 2001 3 1701 2016.04.11. 14:49:20 10p
81. Vellai Kitti, 13. Ifjúsági II "2pvhv7" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1686 0 1686 2016.04.11. 15:31:10 10p
82. Sarka Mónika, 13. Ifjúsági II "7as6t6" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Láposiné Kiss Judit ) 1970 3 1670 2016.04.14. ? D10p
83. Kendrusz Kamilla, 13. Ifjúsági II "6yaa75" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1717 1 1617 2016.04.11. 14:51:14 10p
84. Isztin Renáta, 13. Ifjúsági II "7s752z" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1607 0 1607 2016.04.13. 14:51:50 10p
85. Szabó Réka, 13. Ifjúsági II "8nbr74" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1737 2 1537 2016.04.11. 15:26:14 10p
86. Makra Zsófia, 13. Ifjúsági II "k7ab68" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 1723 2 1523 2016.04.15. 11:19:31 10p
87. Bartha Renáta, 13. Ifjúsági II "dca283" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1581 1 1481 2016.04.11. 16:33:06 10p
88. Török Márk Martin, 13. Ifjúsági II "jd4g4z" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Tatár Zsuzsanna) 1412 0 1412 2016.04.11. 15:11:21 10p
89. Horgos Kamilla, 13. Ifjúsági II "2fd4k7" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Szelei Anita) 1747 4 1347 2016.04.13. 8:20:31 10p
90. Varga Lejla, 13. Ifjúsági II "536yi6" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Szelei Anita) 1463 2 1263 2016.04.13. 8:26:56 10p
91. Péter Tímea, 13. Ifjúsági II "5ias24" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1789 7 1089 2016.04.11. 14:59:41 bin
92. Kubinyi Fanny, 13. Ifjúsági II "x43524" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1062 1 962 2016.04.11. 16:06:44 10p
93. Seres Enikő, 13. Ifjúsági II "z3pex2" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1519 7 819 2016.04.13. 14:51:49 10p
94. Deák Éva, 13. Ifjúsági II "iq82un" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1502 7 802 2016.04.13. 15:21:07 10p
95. Molnár Fruzsina, 13. Ifjúsági II "574f56" SZTE Állam- és Jogtudományi Kar (Kissné Álmosdi Márta) 1637 20 0 2016.04.13. 14:51:52 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Megj.

1. Krámli Henrik, 11. Tanuló I "jn8z6k" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 5230 1 5130 2016.04.12. 11:01:33 10p
2. Szakos Enikő, 11. Tanuló I "y53ztx" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Fehérné Veller Erzsébet, Tarné Földesi Ibolya) 4564 0 4564 2016.04.13. 8:16:45 10p
3. Baranyi Cintia, 12. Tanuló I "a3275b" Andrássy György Katolikus KSZKI, Eger (Bocsi Éva) 4385 1 4285 2016.04.14. 10:08:51 10p
4. Jónás Gábor Benjamin, 11. Tanuló I "bdwu24" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Krizbai Imréné) 4410 3 4110 2016.04.15. 18:27:52 10p
5. Kenyér Krisztina, 11. Tanuló I "nz44ai" Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Középiskolája (Hudákné Lengyel Éva) 4252 2 4052 2016.04.14. 12:06:23 10p
6. Dányi Máté, 12. Tanuló I "md88a6" Andrássy György Katolikus KSZKI, Eger (Bocsi Éva) 4049 1 3949 2016.04.14. 11:03:10 10p
7. Tachscherer Bence, 12. Tanuló I "ig783k" Váci SZC I. Géza Király KSZKI (Klenyánszkiné Krischneider Erika) 4032 1 3932 2016.04.14. 10:20:51 10p
8. Domján Mónika, 11. Tanuló I "vdh7yz" Horváth Boldizsár Közg. és Inf. SZKI és Koll., Szombathely (Nagyné Giczi Éva) 4197 3 3897 2016.04.14. 10:17:07 10p
9. Balázs-Kercsó Kiara, 11. Tanuló I "7a4768" Bajai SZC Türr István Gazdasági SZKI (Szauter Erika) 3934 1 3834 2016.04.14. 14:54:34 10p
10. Kurucz Ádám Pál, 11. Tanuló I "7na863" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Krizbai Imréné) 3760 0 3760 2016.04.15. 18:27:51 10p
11. Rozsnaki Tamás, 12. Tanuló I "365qn3" Széchenyi István Katolikus KSZKI, Ózd (Miskolczi Orsolya) 3850 1 3750 2016.04.15. ? 10p
12. Féder Richárd Henrik, 12. Tanuló I "828a6y" Andrássy György Katolikus KSZKI, Eger (Bocsi Éva ) 3739 0 3739 2016.04.14. 11:13:41 10p
13. Czékus Gábor, 12. Tanuló I "s4wc7p" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 3887 2 3687 2016.04.15. ? 10p
14. Szirmai Dorina, 11. Tanuló I "iyu2s8" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Nagyné Gál Gabriella) 3653 0 3653 2016.04.11. 11:09:27 10p
15. Horváth Gergő, 12. Tanuló I "8d7w3d" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 3711 1 3611 2016.04.14. 13:15:31 10p
16. Gerencsér Nikolett, 11. Tanuló I "p8k85x" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Nyitrai Zsuzsanna) 3977 4 3577 2016.04.12. 10:02:53 10p
17. Borsy Béla, 12. Tanuló I "76aas5" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Fehérné Veller Erzsébet) 3872 3 3572 2016.04.14. 9:12:32 10p
18. Juhász Petra, 11. Tanuló I "yb7v32" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 3559 0 3559 2016.04.12. 11:09:20 10p
19. Studer Levente, 12. Tanuló I "74b42r" SzSzC Perczel Mór Szakképző Isk. és Koll., Bonyhád (Keszthelyi Zsuzsanna Rita) 3612 2 3412 2016.04.14. 9:59:08 10p
20. Bihari Dominik, 11. Tanuló I "4eh7j8" Kiskunhalasi SzC KSzKI (Gajdicsné Lovász Judit) 3509 1 3409 2016.04.07. 9:19:17 10p
21. Ballai Tímea, 11. Tanuló I "a7i8ck" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 3372 0 3372 2016.04.13. 11:15:15 10p
22. Tóth Gábor, 11. Tanuló I "h8x2dd" II. Rákóczi F. Katolikus SZKI és Gimn., Kiskunhalas (Szalai Zsuzsanna) 3367 0 3367 2016.04.15. 9:20:44 bin
23. Wild Afrodité, 11. Tanuló I "6u5b57" SzSzC Perczel Mór Szakképző Isk. és Koll., Bonyhád (Keszthelyi Zsuzsanna Rita) 3348 0 3348 2016.04.13. 9:06:06 10p
24. Kincs Attila, 12. Tanuló I "r6t67a" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Láposiné Kiss Judit) 3506 2 3306 2016.04.14. 1:38:13 10p
25. Perjési Dóra Gréta, 12. Tanuló I "f2s24x" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Krizbai Imréné) 3490 2 3290 2016.04.15. 18:27:59 10p
26. Sárközi Tímea, 12. Tanuló I "8nku24" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Harmati Ágnes) 3390 1 3290 2016.04.08. 12:24:34 10p
27. Liska Dorina, 11. Tanuló I "3td48w" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Nagyné Gál Gabriella) 3271 0 3271 2016.04.11. 12:49:30 10p
28. Varga Dániel, 12. Tanuló I "i7w858" Pápai SZC Gazdasági SZKI és Koll. (Tóth Judit) 3448 2 3248 2016.04.14. 12:44:53 10p
29. Nyitrai Tünde, 12. Tanuló I "ay38sy" BGSZC Szent István KSZKI és Koll. (Krámer Gabriella) 3246 0 3246 2016.04.08. 14:17:51 10p
30. Bakai Péter, 12. Tanuló I "i42843" BGSZC Szent István KSZKI és Koll. (Krámer Gabriella) 3409 2 3209 2016.04.12. 14:43:16 10p
31. Karika Károly Dávid, 12. Tanuló I "84in34" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 3202 0 3202 2016.04.15. ? 10p
32. Rázga Péter, 12. Tanuló I "4835wp" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Krizbai Imréné) 3261 1 3161 2016.04.15. 18:27:53 10p
33. Sarkady Ákos, 11. Tanuló I "q345q4" Budapesti Gépészeti SZC Katona József Szakközépiskolája (Szántóné Horváth Magdolna) 3300 2 3100 2016.04.11. 3:29:26 10p
34. Sifter Dániel, 12. Tanuló I "4e4436" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 3029 0 3029 2016.04.11. 8:28:51 10p
35. Siska Eliza, 11. Tanuló I "62a773" Kiskunhalasi SZC Középisk., Szakisk., Spec. SZKI és Koll. (Kovácsné Seres Andrea) 3016 0 3016 2016.04.12. 11:28:31 10p
36. Papp Renáta, 11. Tanuló I "4678e8" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 3005 0 3005 2016.04.12. 11:08:15 10p
37. Bátonyi Anett, 11. Tanuló I "8ad47i" Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Középiskolája (Hudákné Lengyel Éva) 3193 3 2893 2016.04.14. 12:06:21 10p
38. Balogh Nikolett, 12. Tanuló I "56g73m" Érdi SZC Kós Károly Szakképző Iskolája (Jakusné Horváth Krisztina, Dobos Anita) 2991 1 2891 2016.04.14. 10:06:21 10p
39. Pápai Andrea, 11. Tanuló I "yapf86" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Kugyela Tímea) 2942 1 2842 2016.04.08. 12:20:58 10p
40. Kocsis Tamás, 11. Tanuló I "bm6azh" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Bense Árpádné) 2842 0 2842 2016.04.08. 13:19:51 10p
41. Geiger Boldizsár, 11. Tanuló I "j2372j" Zalaegerszegi SzC Csány László KSZKI (Mészáros Anna) 3009 2 2809 2016.04.13. 9:45:14 10p
42. Fekete Liliána, 11. Tanuló I "i632d3" Kiskunhalasi SzC KSzKI (Gajdicsné Lovász Judit, Tóth Istvánné) 2898 1 2798 2016.04.07. 9:21:38 10p
43. Nyitrai Piroska, 11. Tanuló I "6y2xkd" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Dr. Tóthné Molnár Judit) 2752 0 2752 2016.04.13. 9:27:33 10p
44. Onozó Loretta Glória, 11. Tanuló I "gt5yyg" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2734 0 2734 2016.04.12. 11:10:19 10p
45. Bicok Dorina, 11. Tanuló I "ha47f2" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Nyitrai Zsuzsanna) 2907 2 2707 2016.04.12. 10:02:53 bin
46. Horváth Vivien, 12. Tanuló I "xek258" Érdi SZC Kós Károly Szakképző Iskolája (Jakusné Horváth Krisztina, Dobos Anita) 2882 2 2682 2016.04.14. 10:02:00 10p
47. Nyári Petra, 11. Tanuló I "36i586" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2667 0 2667 2016.04.14. 13:18:49 10p
48. Tóth Evelin, 12. Tanuló I "7a33cy" Százhalombattai Széchenyi István SZKI és Gimn. (Brunnerné Berta Nóra) 2646 0 2646 2016.04.13. ? R10p
49. Győrfi Kinga, 11. Tanuló I "65h3n6" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Ámosdi Márta) 2920 3 2620 2016.04.13. 11:15:20 10p
50. Varga Tünde, 11. Tanuló I "2ee7tw" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2884 3 2584 2016.04.13. 11:15:31 10p
51. Berinszki Vivien, 12. Tanuló I "4v433p" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Tóth Ilona) 2875 3 2575 2016.04.13. 14:56:26 10p
52. Bóta Kitti, 11. Tanuló I "74676m" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2669 1 2569 2016.04.08. 9:14:33 10p
53. Rácz Barnabás, 11. Tanuló I "2224yn" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2858 3 2558 2016.04.11. 8:31:13 10p
54. Szathmári Kitti, 11. Tanuló I "yjyvqy" Székesfehérvári SZC Hunyadi Mátyás Középiskolája (Hudákné Lengyel Éva) 2756 2 2556 2016.04.14. 12:06:41 10p
55. Muhel Annamária, 11. Tanuló I "4ghx42" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2548 0 2548 2016.04.12. 11:10:26 10p
56. Székely Attila, 12. Tanuló I "33x6ef" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2630 1 2530 2016.04.11. 8:36:10 10p
57. Okvátovity Sarolta, 11. Tanuló I "nyq658" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Nyitrai Zsuzsanna) 2602 1 2502 2016.04.12. 10:02:54 10p
58. Hegyi Diána, 11. Tanuló I "6882g7" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2701 2 2501 2016.04.13. 11:15:35 10p
59. Fekete Rita, 11. Tanuló I "2yw344" Kisvárdai SZC Petőfi Sándor SZKI, Fehérgyarmat (Lakatos Mariann) 2483 0 2483 2016.04.13. 8:45:25 10p
60. Gémes Mária Fanni, 11. Tanuló I "4r747y" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2464 0 2464 2016.04.12. 11:11:28 10p
61. Szegedi Antia, 11. Tanuló I "726862" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2649 2 2449 2016.04.13. 11:15:32 10p
62. Borsódi László, 12. Tanuló I "5583kq" II. Rákóczi F. Katolikus SZKI és Gimn., Kiskunhalas (Szolnoki Istvánné) 3724 13 2424 2016.04.15. 9:21:07 10p
63. Kengyel Alexandra, 11. Tanuló I "53yxa4" Kiskunhalasi SzC KSzKI (Csenkiné Bihal Mária, Hartyániné Barta Judit) 2418 0 2418 2016.04.07. 9:22:40 10p
64. Szilágyi Bettina, 12. Tanuló I "ksw2q7" Érdi SZC Kós Károly Szakképző Iskolája (Jakusné Horváth Krisztina, Dobos Anita) 2463 1 2363 2016.04.14. 10:09:48 10p
65. Lugosi Lilla, 11. Tanuló I "8s5gt2" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Polmüller Edit) 2318 0 2318 2016.04.08. 10:11:20 10p
66. Klima Vivien, 12. Tanuló I "3pad6m" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Tóth Ilona) 2289 0 2289 2016.04.14. 8:23:28 10p
67. Varga Adrienn Fanni, 11. Tanuló I "z486m4" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Tóthné Molnár Judit) 2282 0 2282 2016.04.13. 9:27:35 10p
68. Veszelszki Balázs, 11. Tanuló I "qh52q6" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Nagyné Gál Gabriella) 2374 1 2274 2016.04.11. 11:09:26 10p
69. Kempf Nikolett, 12. Tanuló I "6hwz42" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Tóth Ilona) 2271 0 2271 2016.04.14. 8:23:29 10p
70. Kovács Judit, 11. Tanuló I "b5a2hs" Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka (Székely Lászlóné ) 2264 0 2264 2016.04.11. 16:12:11 10p
71. Baricsa Boglárka, 11. Tanuló I "bq4742" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2249 0 2249 2016.04.12. 11:08:44 10p
72. Szabó Viktória, 12. Tanuló I "646456" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Tóthné Molnár Judit) 2242 0 2242 2016.04.13. 11:18:42 10p
73. Tóth Szabina, 11. Tanuló I "qbj6hc" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Nagyné Gál Gabriella) 2233 0 2233 2016.04.11. ? 10p
74. Egri Erik, 11. Tanuló I "hw3768" Vajda Péter Evangélikus Gimnázium, Szarvas (Sonkoly Edit) 2233 0 2233 2016.04.12. 13:57:09 10p
75. Bakos Dominika, 11. Tanuló I "4f3g4x" Budapesti Gépészeti SZC Katona József Szakközépiskolája (Szántóné Horváth Magdolna) 2533 3 2233 2016.04.11. ? 10p
76. Majoros István Attila, 12. Tanuló I "42k2mq" V. István Katolikus SZKI és Gimn., Sátoraljaújhely (Csordás-Rácz Réka Edina) 2495 3 2195 2016.04.15. 7:54:47 10p
77. Sutus-Juhász Mercédesz, 11. Tanuló I "844zi6" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Nyitrai Zsuzsanna) 2265 1 2165 2016.04.12. 10:02:56 10p
78. Szabó Beatrix, 11. Tanuló I "4ed73j" Bajai SZC Türr István Gazdasági SZKI (Sponga Tünde Éva) 2152 0 2152 2016.04.14. 14:54:27 10p
79. Sass Henrietta, 11. Tanuló I "cw8nx2" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2337 2 2137 2016.04.11. 8:30:18 10p
80. Forgács Gábor, 11. Tanuló I "3hcm54" Bajai SZC Türr István Gazdasági SZKI (Onódi Réka) 2114 0 2114 2016.04.14. 14:54:31 10p
81. Petrán Klaudia, 11. Tanuló I "6xns7c" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2200 1 2100 2016.04.08. 9:14:33 10p
82. Tóth Eszter, 11. Tanuló I "5n4d46" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea ) 2087 0 2087 2016.04.11. 8:28:05 10p
83. Galamb Violetta Szederke, 11. Tanuló I "2a6c42" BGSZC Szent István KSZKI és Koll. (Krámer Gabriella) 2070 0 2070 2016.04.12. 14:43:28 10p
84. Kovács Bernadett B., 12. Tanuló I "bkez5e" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (dr. Tóthné Molnár Judit) 2058 0 2058 2016.04.13. 11:18:46 10p
85. Márton Andrea, 11. Tanuló I "8i2d38" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2131 1 2031 2016.04.13. 11:15:38 10p
86. Kopál Zoltán, 11. Tanuló I "75qgze" Százhalombattai Széchenyi István SZKI és Gimn. (Brunnerné Berta Nóra) 2416 4 2016 2016.04.13. ? 10p
87. Bani Gusztáv, 11. Tanuló I "5ammcb" Százhalombattai Széchenyi István SZKI és Gimn. (Brunnerné Berta Nóra) 2012 0 2012 2016.04.14. ? 10p
88. Deák Mercédesz, 12. Tanuló I "553w6c" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Tóth Ilona) 2298 3 1998 2016.04.14. 8:23:30 10p
89. Kőrizs Lili, 11. Tanuló I "54qh6d" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Polmüller Edit) 2338 4 1938 2016.04.12. 8:15:34 10p
90. Grozdics Balázs, 11. Tanuló I "za5y68" Százhalombattai Széchenyi István SZKI és Gimn. (Brunnerné Berta Nóra) 2125 2 1925 2016.04.13. ? 10p
91. Samu Alexa, 11. Tanuló I "px47i6" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Nyitrai Zsuzsanna) 1921 0 1921 2016.04.12. ? 10p
92. Császár Alexandra, 11. Tanuló I "6323y8" V. István Katolikus SZKI és Gimn., Sátoraljaújhely (Csordás-Rácz Réka Edina) 2081 2 1881 2016.04.13. 13:35:59 10p
93. Kovács Vivien Marianna, 12. Tanuló I "t2q3g5" Érdi SZC Kós Károly Szakképző Iskolája (Jakusné Horváth Krisztina, Dobos Anita) 2255 4 1855 2016.04.14. 10:11:33 10p
94. Németh Enikő, 11. Tanuló I "kt2bgi" Százhalombattai Széchenyi István SZKI és Gimn. (Brunnerné Berta Nóra) 1850 0 1850 2016.04.14. ? 10p
95. Sutus Anita Éva, 11. Tanuló I "q2j354" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2033 3 1733 2016.04.12. 11:08:54 10p
96. Mester Diána, 11. Tanuló I "im3hi4" Budapesti Gépészeti SZC Katona József Szakközépiskolája (Kovácsné Zsákay Ágnes) 1932 2 1732 2016.04.11. 10:19:38 10p
97. Váraljai Ferenc Gergő, 12. Tanuló I "yz4ge4" Budapesti Gazdasági SZC Leövey Klára KSZKI és SZI (Egyedül készültem) 1518 0 1518 2016.04.14. 10:18:11 10p
98. Komár Zsolt, 11. Tanuló I "322s23" Vajda Péter Evangélikus Gimnázium, Szarvas (Sonkoly Edit ) 2219 9 1319 2016.04.12. 13:57:11 10p
99. Faragó Rózsa, 11. Tanuló I "56k6k3" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Nyitrai Zsuzsanna) 2030 8 1230 2016.04.12. 10:02:54 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Megj.

1. Tanai Tamás János, 10. Tanuló II "a52euv" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 5025 4 4625 2016.04.14. 12:26:43 10p
2. Ángyán Tamás, 10. Tanuló II "r55axz" Horváth Boldizsár Közg. és Inf. SZKI és Koll., Szombathely (Dériné Horváth Judit) 4317 2 4117 2016.04.13. 10:26:44 10p
3. Szili Gábor, 10. Tanuló II "hx56t6" PSZC Radnóti Miklós KSZKI, Pécs (Dr. Takács Istvánné) 4101 0 4101 2016.04.13. 14:56:00 10p
4. Richter Mónika, 10. Tanuló II "87w56e" Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka (Székely Lászlóné) 3948 1 3848 2016.04.15. 15:53:26 10p
5. Vidács Dávid András, 10. Tanuló II "gxag8d" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 3952 2 3752 2016.04.14. 13:02:04 10p
6. Lennert Kristóf, 10. Tanuló II "66264i" Veszprémi SZC Közgazd. és Közigazgatási SZKI (Fong-Major Rita) 3814 1 3714 2016.04.15. ? D10p
7. Acsai Patrik, 10. Tanuló II "4j83jw" II. Rákóczi F. Katolikus SZKI és Gimn., Kiskunhalas (Szalai Zsuzsanna) 3655 1 3555 2016.04.15. 9:20:50 10p
8. Habenyák Alexander, 10. Tanuló II "y6avq7" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kajáriné Lestár Erzsébet) 3596 1 3496 2016.04.08. 11:22:58 10p
9. Baji Attila, 10. Tanuló II "gatc7d" Váci SZC I. Géza Király KSZKI (Harsányiné Sztakovics Anna) 3417 0 3417 2016.04.13. 10:20:54 10p
10. Vida Raul, 10. Tanuló II "68m26a" Kiskunhalasi SzC KSzKI (Gajdicsné Lovász Judit, Tóth Istvánné, Hartyániné Barta Judit) 3469 1 3369 2016.04.07. 9:18:57 10p
11. Less Marcell, 10. Tanuló II "r6t6ka" Váci SZC I. Géza Király KSZKI (Harsányiné Sztakovics Anna) 3745 4 3345 2016.04.13. 10:20:36 10p
12. Boka Péter, 10. Tanuló II "wg75p7" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Krizbai Imréné) 3380 1 3280 2016.04.15. 18:27:54 10p
13. Zakor Gergő, 10. Tanuló II "63i833" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Láposiné Kiss Judit) 3281 1 3181 2016.04.14. 13:01:16 10p
14. Kovács Alexandra Mária, 10. Tanuló II "it4rc4" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Péczeli Józsefné) 3379 2 3179 2016.04.12. 11:15:11 R10p
15. Fekete Dominik, 10. Tanuló II "5y73us" Andrássy György Katolikus KSZKI, Eger (Bocsi Éva) 3431 3 3131 2016.04.14. 11:10:43 10p
16. Tóth István, 10. Tanuló II "8a44i4" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Szabó Ágnes) 3477 4 3077 2016.04.11. 10:40:37 10p
17. Bácskai Dorina, 10. Tanuló II "77ytk5" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 3176 1 3076 2016.04.14. 12:26:31 10p
18. Szabó Franciska Tünde, 10. Tanuló II "7a6br4" V. István Katolikus SZKI és Gimn., Sátoraljaújhely (Nagy Marianna) 3251 2 3051 2016.04.13. 13:38:10 10p
19. Pópity Lilla, 10. Tanuló II "3zpv6g" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 3039 0 3039 2016.04.14. 10:18:36 10p
20. Gera Kornél, 10. Tanuló II "4r4s4v" Kiskunhalasi SzC KSzKI (Gajdicsné Lovász Judit ) 3329 3 3029 2016.04.07. 9:20:20 10p
21. Révész Tamás, 10. Tanuló II "268834" Szent Benedek Gimn., SZKI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihál Mária) 3157 2 2957 2016.04.11. 8:49:51 10p
22. Boros Kriszta, 10. Tanuló II "364kaq" Pápai SZC Gazdasági SZKI és Koll. (Nagyné Menyhárt Zsuzsanna) 2939 0 2939 2016.04.14. 12:48:04 10p
23. Megyesi Martin, 10. Tanuló II "2x7668" Hódmezővásárhelyi SZC Makói Návay Lajos SZKI és Koll. (Nagy Éva) 3238 3 2938 2016.04.13. 9:43:29 10p
24. Markó Miklós Máté, 10. Tanuló II "67g5h6" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Gyurkovicsné Izinger Irén) 2915 0 2915 2016.04.14. 9:14:37 10p
25. Bodnár Alex Szilveszer, 10. Tanuló II "422464" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 2990 1 2890 2016.04.12. 12:07:55 10p
26. Kardos Máté, 10. Tanuló II "d58322" Szent Benedek Gimn., SZKI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária ) 3160 3 2860 2016.04.11. 8:50:01 10p
27. Lőrinc Júlia Anna, 10. Tanuló II "4fgkd8" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2860 0 2860 2016.04.11. 13:00:24 10p
28. Kiss Balázs Dávid, 10. Tanuló II "434d82" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 3058 2 2858 2016.04.12. 14:06:35 10p
29. Kiss Zoltán, 10. Tanuló II "ta5484" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné ) 2941 1 2841 2016.04.12. 14:06:30 10p
30. Jaskó Barbara, 10. Tanuló II "27ac84" V. István Katolikus SZKI és Gimn., Sátoraljaújhely (Csordás-Rácz Réka Edina) 2827 0 2827 2016.04.13. 13:36:40 10p
31. Bánfalvi Pál Botond, 10. Tanuló II "56iy2f" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Czeglédiné Farkas Ildikó) 2910 1 2810 2016.04.11. 8:20:59 R10p
32. Polhammer Alexandra, 10. Tanuló II "qw4ty5" Pápai SZC Gazdasági SZKI és Koll. (Nagyné Menyhárt Zsuzsanna) 2806 0 2806 2016.04.14. 12:46:36 10p
33. Szász Vivien, 10. Tanuló II "ea3yh3" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2794 0 2794 2016.04.14. 10:18:42 10p
34. Bodnár Barbara, 10. Tanuló II "bcs7ag" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Fehérné Veller Erzsébet) 2975 2 2775 2016.04.14. ? 10p
35. Sashegyi Zsolt Nimród, 10. Tanuló II "63pdat" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Krizbai Imréné) 2758 0 2758 2016.04.15. 18:28:06 10p
36. Jantos Hunor, 10. Tanuló II "qr4cs8" Váci SZC I. Géza Király KSZKI (Harsányiné Sztakovics Anna) 2850 1 2750 2016.04.14. ? 10p
37. Pál Vivien, 10. Tanuló II "266rj8" Mátészalkai SZC Gépészeti SZKI és Koll. (Láposiné Kiss Judit) 2749 0 2749 2016.04.14. 13:01:34 10p
38. Vörös Alexandra, 10. Tanuló II "yhti5d" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Czeglédiné Farkas Ildikó) 3116 4 2716 2016.04.11. 12:12:40 R10p
39. Bélteki Petra, 10. Tanuló II "b8ae4a" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Harmati Ágnes) 2780 1 2680 2016.04.08. 12:24:34 10p
40. Tóth Patrícia Tünde, 10. Tanuló II "z3z745" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Sonkoly Edit) 2840 2 2640 2016.04.08. 12:24:31 10p
41. Farkas János, 10. Tanuló II "546s53" Kiskunhalasi SzC KSzKI (Gajdicsné Lovász Judit ) 3126 5 2626 2016.04.07. 9:20:47 10p
42. Martus Nikolett, 10. Tanuló II "at33h6" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2704 1 2604 2016.04.13. 12:57:06 10p
43. Farkas Hanna, 10. Tanuló II "z8xndh" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Krizbai Imréné) 2668 1 2568 2016.04.15. 18:27:52 10p
44. Molnár Vivien nikolett, 10. Tanuló II "rdsnf8" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Dr. Tóthné Molnár Judit) 2650 1 2550 2016.04.14. 8:14:09 10p
45. Vancsik Vanessza, 10. Tanuló II "75xqrx" Bajai SZC Türr István Gazdasági SZKI (Sztanity Diána) 2640 1 2540 2016.04.14. 14:54:28 10p
46. Kiss Angéla, 10. Tanuló II "q7a8fa" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Czeglédiné Farkas Ildikó) 2620 1 2520 2016.04.15. ? bin
47. Dávid Bernadett, 10. Tanuló II "q34mjq" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2814 3 2514 2016.04.14. 12:26:36 10p
48. Bakos Beatrix, 10. Tanuló II "ayc6a8" BGSZC Szent István KSZKI és Koll. (Krámer Gabriella) 2602 1 2502 2016.04.12. 14:43:09 10p
49. Szunyog Noella, 10. Tanuló II "h282j7" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2687 2 2487 2016.04.14. 10:18:38 10p
50. Szakáll Luca, 10. Tanuló II "6y3n4y" II. Rákóczi F. Katolikus SZKI és Gimn., Kiskunhalas (Szalai Zsuzsanna) 2481 0 2481 2016.04.15. 9:20:47 10p
51. Murinai Bence, 10. Tanuló II "dg2c4c" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Taskovics Gyöngyi) 2557 1 2457 2016.04.12. 11:15:11 R10p
52. Guti Alexandra, 10. Tanuló II "35u47s" Kisvárdai SZC Petőfi Sándor SZKI, Fehérgyarmat (Tóth Ervinné) 2643 2 2443 2016.04.13. 8:51:07 10p
53. Farkas Kata, 10. Tanuló II "77837t" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Czeglédiné Farkas Ildikó) 2342 0 2342 2016.04.11. 12:12:35 R10p
54. Schulcz Jolán, 10. Tanuló II "46vm4p" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2341 0 2341 2016.04.14. 10:18:45 10p
55. Harlacher Patrik, 10. Tanuló II "555rmb" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Taskovics Gyöngyi) 2431 1 2331 2016.04.12. 11:15:10 R10p
56. Pál Krisztina, 10. Tanuló II "4r4646" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Czeglédiné Farkas Ildikó) 2430 1 2330 2016.04.11. 12:12:36 R10p
57. Tari Anita, 10. Tanuló II "2sm7uy" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2501 2 2301 2016.04.13. 13:05:42 10p
58. Kalmár Kitti, 10. Tanuló II "483p7y" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2380 1 2280 2016.04.13. 13:02:16 10p
59. Urszán Dolóresz Lara, 10. Tanuló II "abeii7" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 2378 1 2278 2016.04.12. 14:06:23 10p
60. Vida Viktória, 10. Tanuló II "758i2a" Bajai SZC Türr István Gazdasági SZKI (Sztanity Diána) 2273 0 2273 2016.04.14. 14:54:37 10p
61. Molnár Dominik, 10. Tanuló II "i5x355" Hódmezővásárhelyi SZC Eötvös József SZKI (Földesiné Laurinyecz Mária) 2261 0 2261 2016.04.14. 8:38:10 10p
62. Bakulya Zsanett, 10. Tanuló II "at6q67" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Harmati Ágnes) 2260 0 2260 2016.04.08. 12:24:30 10p
63. Takács Nikolett, 10. Tanuló II "fp3786" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kajáriné Lestár Erzsébet) 2237 0 2237 2016.04.12. 9:21:57 10p
64. Siskovics Amanda, 10. Tanuló II "2784ft" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kajáriné Lestár Erzsébet) 2235 0 2235 2016.04.12. 9:24:09 10p
65. Toronicza Georgina, 10. Tanuló II "7c8622" SzSzC Perczel Mór Szakképző Isk. és Koll., Bonyhád (Keszthelyi Zsuzsanna Rita) 2228 0 2228 2016.04.13. 9:05:57 10p
66. Lukács Martina, 10. Tanuló II "vun2uv" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2198 0 2198 2016.04.15. 11:22:07 10p
67. Varga Viktória, 10. Tanuló II "75gu67" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2597 4 2197 2016.04.14. 10:18:35 10p
68. Graur Bence Tanuló II "773ssw" Hódmezővásárhelyi SZC Makói Návay Lajos SZKI és Koll. (Nagy Éva) 2295 1 2195 2016.04.13. 9:43:41 10p
69. Kokovai Nikolett, 10. Tanuló II "4h5g4k" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Czeglédiné Farkas Ildikó) 2294 1 2194 2016.04.11. 8:21:01 R10p
70. Kisgyörgy Anita, 10. Tanuló II "742x84" II. Rákóczi F. Katolikus SZKI és Gimn., Kiskunhalas (Szolnoki Istvánné) 2277 1 2177 2016.04.15. 9:20:47 10p
71. Zsikai Gvendolin, 10. Tanuló II "8677n5" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2174 0 2174 2016.04.13. 13:00:42 10p
72. Horváth Vivien, 10. Tanuló II "24n7tn" Budapesti Gépészeti SZC Katona József Szakközépiskolája (Szántóné Horváth Magdolna) 2267 1 2167 2016.04.11. 10:27:48 10p
73. Sindel Martina Tamara, 10. Tanuló II "4pky4p" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Sonkoly Edit) 2260 1 2160 2016.04.08. 12:24:32 10p
74. Papp Zsuzsanna, 10. Tanuló II "427762" Kiskunhalasi SzC KSzKI (Gajdicsné Lovász Judit ) 2354 2 2154 2016.04.07. 9:22:09 10p
75. Fejszés Kata Edina, 10. Tanuló II "n8e373" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 2238 1 2138 2016.04.12. 12:07:54 10p
76. Dobos Alexandra Beatrix, 10. Tanuló II "5x55ft" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Harmati Ágnes) 2138 0 2138 2016.04.08. 12:24:30 10p
77. Kőrösi Judit Kitii, 10. Tanuló II "85qpr5" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2112 0 2112 2016.04.14. 13:00:21 10p
78. Geiszl Sára, 10. Tanuló II "q5n353" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2110 0 2110 2016.04.14. 12:26:33 10p
79. Nagy Éva, 10. Tanuló II "5ad5v5" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kajáriné Lestár Erzsébet) 2402 3 2102 2016.04.12. 9:21:38 10p
80. Ecsedi Veronika, 10. Tanuló II "jy85a2" Kisvárdai SZC Petőfi Sándor SZKI, Fehérgyarmat (Tóth Ervinné) 2300 2 2100 2016.04.13. 8:47:49 10p
81. Tóth Viktória, 10. Tanuló II "nc7g8w" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2081 0 2081 2016.04.13. 13:01:59 10p
82. Kovács Marianna, 10. Tanuló II "2qhz44" Energetikai SZKI és Koll., Paks (Bedi Ildikó) 2162 1 2062 2016.04.12. 12:02:20 10p
83. Mihoc Klaudia, 10. Tanuló II "j4td63" II. Rákóczi F. Katolikus SZKI és Gimn., Kiskunhalas (Szolnoki Istvánné) 2244 2 2044 2016.04.15. 9:21:25 10p
84. Maróti Adrienn, 10. Tanuló II "683v88" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2043 0 2043 2016.04.14. 10:18:38 10p
85. Hajdu Teodóra, 10. Tanuló II "n54f7j" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2032 0 2032 2016.04.13. 13:00:40 10p
86. Udvardi Bence Tibor, 10. Tanuló II "8ajgat" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 1991 0 1991 2016.04.14. 13:04:47 10p
87. Bábi Beatrix, 10. Tanuló II "vgu66k" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Harmati Ágnes) 2090 1 1990 2016.04.08. 12:24:35 10p
88. Kollár Mátyás, 10. Tanuló II "3b7zda" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Czeglédiné Farkas Ildikó) 2486 5 1986 2016.04.11. 8:21:01 R10p
89. Tóth Jázmin Rita, 10. Tanuló II "6v7573" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2052 1 1952 2016.04.13. 13:05:13 10p
90. Hercegfalvi Bettina, 10. Tanuló II "484tup" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 2252 3 1952 2016.04.12. 14:06:36 10p
91. Szűcs Roland, 10. Tanuló II "xki6u4" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta ) 2146 2 1946 2016.04.15. 11:17:23 10p
92. Kovács Petra Tanuló II "pp85c4" Budapesti Gazdasági SZC Leövey Klára KSZKI és SZI (Egyedül készültem.) 1941 0 1941 2016.04.14. 10:18:15 10p
93. Milodanovic Teodóra, 10. Tanuló II "if7852" II. Rákóczi F. Katolikus SZKI és Gimn., Kiskunhalas (Szolnoki Istvánné) 1932 0 1932 2016.04.15. 9:20:42 10p
94. Hermán József, 10. Tanuló II "5qsrxj" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2218 3 1918 2016.04.13. 13:01:03 10p
95. Pintér Lola, 10. Tanuló II "z87252" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kajáriné Lestár Erzsébet) 1896 0 1896 2016.04.12. 13:00:28 10p
96. György Viktória, 10. Tanuló II "754uhr" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 1989 1 1889 2016.04.14. 12:26:34 10p
97. Lengyel Lili, 10. Tanuló II "ng627e" II. Rákóczi F. Katolikus SZKI és Gimn., Kiskunhalas (Szolnoki Istvánné) 1988 1 1888 2016.04.15. 9:20:44 10p
98. Rózsa Éva, 10. Tanuló II "3q76xd" Kisvárdai SZC Petőfi Sándor SZKI, Fehérgyarmat (Tóth Ervinné) 2276 4 1876 2016.04.13. 8:48:46 10p
99. Bihari Beatrix, 10. Tanuló II "854k8a" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Harmati Ágnes) 1770 0 1770 2016.04.08. 12:24:33 10p
100. Földi Alexandra, 10. Tanuló II "463a83" Budapesti Gazdasági SZC Leövey Klára KSZKI és SZI (Egyedül készültem) 1737 0 1737 2016.04.14. 10:18:12 10p
101. Szombat Bernadett, 10. Tanuló II "td7tzf" Energetikai SZKI és Koll., Paks (Bedi Ildikó) 1897 2 1697 2016.04.12. 12:02:18 10p
102. Nagy Viktória, 10. Tanuló II "j2m66m" Budapesti Gépészeti SZC Katona József Szakközépiskolája (Kokh Csabáné) 1875 2 1675 2016.04.11. ? 10p
103. Ocskai Anett, 10. Tanuló II "673rbv" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Czeglédiné Farkas Ildikó) 1819 2 1619 2016.04.11. 12:12:36 R10p
104. Tóth Tamás, 10. Tanuló II "3kpy6g" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 1708 1 1608 2016.04.14. 13:03:21 10p
105. Csikász Márk, 10. Tanuló II "546bwa" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Czeglédiné Farkas Ildikó) 1902 3 1602 2016.04.11. 12:12:35 R10p
106. Tóth Péter Richárd, 10. Tanuló II "3w76d6" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 1715 2 1515 2016.04.12. 14:06:33 10p
107. Pék Bernadett, 10. Tanuló II "2224tg" Százhalombattai Széchenyi István SZKI és Gimn. (Brunnerné Berta Nóra) 1704 2 1504 2016.04.12. ? 10p
108. Kontra Dolóresz Kitti, 10. Tanuló II "5hq5t3" BGSZC Szent István KSZKI és Koll. (Krámer Gabriella) 1485 0 1485 2016.04.12. 14:43:12 10p
109. Kovács Anett, 10. Tanuló II "5fdsza" Gyulai SZC Székely Szakképző Isk. és Koll., Szarvas (Harmati Ágnes) 1541 1 1441 2016.04.08. 12:24:32 10p
110. Bátori Bálint, 10. Tanuló II "b584ap" Bajai SZC Türr István Gazdasági SZKI (Sponga Tünde) 2257 10 1257 2016.04.14. 14:54:30 10p
111. Faragó Vivien, 10. Tanuló II "63h67a" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2321 12 1121 2016.04.13. 13:00:39 10p
112. Gál Zsófia Kira, 10. Tanuló II "82t8tz" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Polmüller Edit) 1785 10 785 2016.04.12. 9:15:05 10p
113. Csókási Viktor, 10. Tanuló II "u477yu" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Polmüller Edit) 2348 140 0 2016.04.11. 12:16:09 10p
114. Csiszár Petra, 10. Tanuló II "8qsne7" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kissné Álmosdi Márta) 2297 49 0 2016.04.13. 13:04:43 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Megj.

1. Kovács László, 9. Tanuló III "678jgg" Széchenyi István Katolikus KSZKI, Ózd (Tatár Tímea) 5075 0 5075 2016.04.13. 11:08:08 10p
2. Balázs Martin, 9. Tanuló III "b6wfik" Váci SZC I. Géza Király KSZKI (Klenyánszkiné Krischneider Erika) 4776 3 4476 2016.04.14. 9:58:23 10p
3. Somogyvári Attila, 9. Tanuló III "n6344f" József Attila Gimnázium és KSZKI, Monor (Szlabonyi Gáborné) 4475 1 4375 2016.04.08. 14:40:33 10p
4. Árokszállási Tamás, 9. Tanuló III "x37t5d" Szent Benedek Gimn., SZKI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária) 4350 1 4250 2016.04.11. ? 10p
5. Kovács Dominik Dániel, 9. Tanuló III "db8qh2" Szent Benedek Gimn., SZKI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária) 4402 3 4102 2016.04.11. 8:50:10 10p
6. Nagy Dániel, 9. Tanuló III "ue88vc" Szent Benedek Gimn., SZKI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária) 4073 0 4073 2016.04.11. 8:50:23 10p
7. Szép Barbara, 9. Tanuló III "bca6ju" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Dr. Tóthné Molnár Judit) 4303 4 3903 2016.04.14. 8:14:11 10p
8. Kökény Szabina, 9. Tanuló III "563256" Váci SZC I. Géza Király KSZKI (Klenyánszkiné Krischneider Erika) 4079 3 3779 2016.04.14. 9:58:03 10p
9. Fodor Ádám, 9. Tanuló III "z2b7d5" Szent Benedek Gimn., SZKI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária) 3593 1 3493 2016.04.11. 8:50:34 10p
10. Vass Máté, 9. Tanuló III "67576p" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Bense Árpádné) 3389 1 3289 2016.04.08. 10:21:18 10p
11. Nagy Szabolcs Máté, 9. Tanuló III "8mx84f" Andrássy György Katolikus KSZKI, Eger (Bocsi Éva) 3543 3 3243 2016.04.14. 11:08:54 10p
12. Harmati Lilla Brenda, 9. Tanuló III "cs75pb" Szarvasi Helyi Csoport (Harmati Ágnes) 3716 5 3216 2016.04.08. 15:52:35 10p
13. Kratochwill Márk, 9. Tanuló III "jdc72i" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Krizbai Imréné) 3021 0 3021 2016.04.15. 18:27:52 10p
14. Bucher Kata, 9. Tanuló III "cbdn3j" Energetikai SZKI és Koll., Paks (Nagy Éva, Bedi Ildikó ) 2877 0 2877 2016.04.15. 10:12:58 10p
15. Takács Kevin, 9. Tanuló III "86rxt8" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Bense Árpádné) 2956 1 2856 2016.04.08. 8:39:00 10p
16. Urbaniczki Krisztián, 9. Tanuló III "md6bp6" Szent Benedek Gimn., SZKI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária) 2892 1 2792 2016.04.11. 8:49:23 10p
17. Göde Anna, 9. Tanuló III "j223yg" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 2978 2 2778 2016.04.13. 10:32:40 10p
18. Vancsura István, 9. Tanuló III "2a62qk" Szent Benedek Gimn., SZKI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné B. M.) 2775 0 2775 2016.04.11. 8:49:37 10p
19. Barbalics Boglárka, 9. Tanuló III "2k3858" Zalaegerszegi SzC Csány László KSZKI (Mészáros Anna) 2740 0 2740 2016.04.13. 9:44:08 10p
20. Dömötör Szabolcs, 9. Tanuló III "rq532w" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Taskovics Gyöngyi) 2599 0 2599 2016.04.12. 11:14:59 10p
21. Csanádi Kitti, 9. Tanuló III "24b8ha" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kaluczkyné Venczler Mária) 2686 1 2586 2016.04.11. 10:19:25 10p
22. Csúcs Tamás, 9. Tanuló III "5sa263" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Tatár Zsuzsanna) 2545 0 2545 2016.04.11. 12:31:07 10p
23. Orosz Tamás, 9. Tanuló III "q757u6" Szent Benedek Gimn., SZKI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária) 2828 3 2528 2016.04.11. 8:50:45 10p
24. Kovács István Tamás, 9. Tanuló III "a742k5" Szent Benedek Gimn., SZKI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária) 2926 4 2526 2016.04.11. 8:51:03 10p
25. Borsy Máté, 9. Tanuló III "n5hh7e" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Fehérné Veller Erzsébet) 2564 1 2464 2016.04.14. 9:12:12 10p
26. Győgyei Bence, 9. Tanuló III "b353ui" Szent Benedek Gimn., SZKI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária) 2427 0 2427 2016.04.11. 8:51:14 10p
27. Morris Jenni, 9. Tanuló III "78bi47" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka ) 2719 3 2419 2016.04.13. 11:33:06 10p
28. László Márton, 9. Tanuló III "a8vuhm" Széchenyi István Katolikus KSZKI, Ózd (Miskolczi Orsolya) 2579 2 2379 2016.04.08. 12:04:52 10p
29. Horváth Vivien, 9. Tanuló III "758hwq" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 2379 0 2379 2016.04.12. 13:12:35 10p
30. Miklós Máté, 9. Tanuló III "v75r8p" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Bense Árpádné) 2304 0 2304 2016.04.08. 8:38:55 10p
31. Tóth István, 9. Tanuló III "86pf83" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Fehérné Veller Erzsébet) 2551 3 2251 2016.04.14. 9:13:30 10p
32. Miklós Márk, 9. Tanuló III "v5sa5f" Széchenyi István Katolikus KSZKI, Ózd (Miskolczi Orsolya) 2250 0 2250 2016.04.08. 12:04:51 10p
33. Baranyi Dániel Sándor, 9. Tanuló III "2zazg7" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 2546 3 2246 2016.04.12. 13:12:38 10p
34. Turcsányi Réka, 9. Tanuló III "j46862" Széchenyi István Katolikus KSZKI, Ózd (Miskolczi Orsolya) 2344 1 2244 2016.04.08. 12:05:19 10p
35. Pődör Erik, 9. Tanuló III "85y2a4" Hódmezővásárhelyi SZC Eötvös József SZKI (Földesiné Laurinyecz Mária) 2297 1 2197 2016.04.14. 8:38:04 10p
36. Ötvös Tibor, 9. Tanuló III "8p56vh" Szent Benedek Gimn., SZKI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária) 2374 2 2174 2016.04.11. 8:51:22 10p
37. Bata Viola, 9. Tanuló III "35f3i2" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Czeglédiné Farkas Ildikó) 2262 1 2162 2016.04.11. 12:12:37 R10p
38. Vilcsek Gergő, 9. Tanuló III "svme85" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 2660 5 2160 2016.04.12. 14:35:52 10p
39. Heródek Szabolcs István, 9. Tanuló III "nw5n78" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Taskovics Gyöngyi) 2160 0 2160 2016.04.12. 11:15:11 R10p
40. Gulyás Ármin Tanuló III "285ui2" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. 2153 0 2153 2016.04.11. 12:26:05 10p
41. Mihály Olivér, 9. Tanuló III "2dkyvt" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 2346 2 2146 2016.04.13. 11:33:23 10p
42. Szagán Dániel, 9. Tanuló III "q6fyr8" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 2235 1 2135 2016.04.12. 14:35:41 10p
43. Lengyel Gergő, 9. Tanuló III "6berq6" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Krizbai Imréné) 2130 0 2130 2016.04.15. 18:27:53 10p
44. Kóbori-Kovács Leila, 9. Tanuló III "um86xa" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kajáriné Lestár Erzsébet) 2106 0 2106 2016.04.13. 12:27:16 10p
45. Somos Emma, 9. Tanuló III "nj2b53" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 2098 0 2098 2016.04.13. 11:33:01 10p
46. Celichowski Emil, 9. Tanuló III "6xj6vz" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 2386 3 2086 2016.04.13. 11:32:46 10p
47. Tóth Krisztián, 9. Tanuló III "444en4" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Vargáné Sághi Ildikó) 2076 0 2076 2016.04.12. 13:13:29 10p
48. Mayer Ádám Tóbiás, 9. Tanuló III "26m682" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 2070 0 2070 2016.04.13. 10:32:34 10p
49. Hernádi Balázs, 9. Tanuló III "7akc4u" V. István Katolikus SZKI és Gimn., Sátoraljaújhely (Gecse Istvánné) 2648 6 2048 2016.04.13. 13:35:10 10p
50. Horváth Boglárka, 9. Tanuló III "h66756" Zalaegerszegi SzC Csány László KSZKI (Koltai Diána) 2139 1 2039 2016.04.13. 10:08:04 10p
51. Rózsa Márton, 9. Tanuló III "2zxkfq" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kajáriné Lestár Erzsébet) 2024 0 2024 2016.04.13. 12:24:37 10p
52. Papp Dóra, 9. Tanuló III "qs5ne8" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Bense Árpádné) 2117 1 2017 2016.04.07. 9:34:13 10p
53. Balogh Marcell Péter, 9. Tanuló III "xq7a7h" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Gyurkovicsné Izinger Irén) 2314 3 2014 2016.04.14. 9:13:36 10p
54. Batancs Bende, 9. Tanuló III "na3s6z" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Tatár Zsuzsanna) 2005 0 2005 2016.04.11. 12:29:37 10p
55. Kertész Zsolt, 9. Tanuló III "ee6us4" Zalaegerszegi SzC Csány László KSZKI (Balázs Boglárka) 2102 1 2002 2016.04.13. 9:44:17 10p
56. Somogyi Adél, 9. Tanuló III "8ffaz8" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 2175 2 1975 2016.04.11. 11:17:16 10p
57. Stodulka András Róbert, 9. Tanuló III "ti6m38" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 2065 1 1965 2016.04.13. 11:32:20 10p
58. Molnár Bettina, 9. Tanuló III "5s4asf" Zalaegerszegi SzC Csány László KSZKI (Balázs Boglárka) 2034 1 1934 2016.04.13. 9:43:56 10p
59. Pelbárt Gergő, 9. Tanuló III "7hw67r" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Gyurkovicsné Izinger Irén) 2033 1 1933 2016.04.14. 9:13:46 10p
60. Sóki Kristóf, 9. Tanuló III "47w55a" Hódmezővásárhelyi SZC Makói Návay Lajos SZKI és Koll. (Nagy Éva) 2031 1 1931 2016.04.13. 9:43:30 10p
61. Sándor Lili Dorottya, 9. Tanuló III "mvi373" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka ) 2229 3 1929 2016.04.13. 11:33:41 10p
62. Mórocz Gergő, 9. Tanuló III "agas45" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1920 0 1920 2016.04.13. 10:32:31 10p
63. Szűcs Debora, 9. Tanuló III "uf32hz" Budapesti Gépészeti SZC Katona József Szakközépiskolája (Kokh Csabáné ) 2301 4 1901 2016.04.11. ? 10p
64. Nagy Gereben, 9. Tanuló III "54287k" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1997 1 1897 2016.04.13. 10:32:28 10p
65. Sebők Máté, 9. Tanuló III "2qxyd5" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1990 1 1890 2016.04.13. 11:33:28 10p
66. Keményfi Szabolcs, 9. Tanuló III "z7kfwc" Szent Benedek Gimn., SZKI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária) 2382 5 1882 2016.04.11. 8:50:54 10p
67. Birinyi Bence, 9. Tanuló III "qt2465" Százhalombattai Széchenyi István SZKI és Gimn. (Molnárné Dóczi Mária) 1874 0 1874 2016.04.12. ? 10p
68. Bak Éva, 9. Tanuló III "6m85z8" Energetikai SZKI és Koll., Paks (Bedi Ildikó) 1874 0 1874 2016.04.14. 10:15:46 10p
69. Gecseg Dorina, 9. Tanuló III "b73cfu" Zalaegerszegi SzC Csány László KSZKI (Mészáros Anna) 2057 2 1857 2016.04.13. 9:44:03 10p
70. Aranyosi Milán, 9. Tanuló III "6437yw" Zalaegerszegi SzC Csány László KSZKI (Koltai Diána) 1934 1 1834 2016.04.13. 9:43:33 10p
71. Slezák Ádám, 9. Tanuló III "vi627a" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1832 0 1832 2016.04.13. 11:32:49 10p
72. Sándor Csenge, 9. Tanuló III "nvyt32" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 2028 2 1828 2016.04.13. 11:32:55 10p
73. Tarkövi Ádám, 9. Tanuló III "r52s2h" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1921 1 1821 2016.04.13. 10:32:57 10p
74. Jakab Simon, 9. Tanuló III "z2fzh4" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1817 0 1817 2016.04.13. 10:32:39 10p
75. Duszin István Roland, 9. Tanuló III "276ms4" Kisvárdai SZC Petőfi Sándor SZKI, Fehérgyarmat (Galvács Miklósné) 1813 0 1813 2016.04.13. 8:50:23 10p
76. Kovács Tibor, 9. Tanuló III "7q6688" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1764 0 1764 2016.04.13. 10:32:43 10p
77. Kohári Zsombor Tanuló III "243685" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1749 0 1749 2016.04.13. 10:32:48 10p
78. Halasi Szabina, 9. Tanuló III "44iezt" Váci SZC I. Géza Király KSZKI (Klenyánszkiné Krischneider Erika ) 2132 4 1732 2016.04.14. 9:58:12 10p
79. Bara Dániel, 9. Tanuló III "pte4k6" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1727 0 1727 2016.04.13. 10:32:25 10p
80. Peter Krisztina, 9. Tanuló III "yjnkja" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea ) 1817 1 1717 2016.04.11. 11:18:21 10p
81. Barna Bence János, 9. Tanuló III "q38ah4" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 1903 2 1703 2016.04.12. 13:12:30 10p
82. Krocsek Ádám, 9. Tanuló III "yt257v" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Bense Árpádné) 1897 2 1697 2016.04.08. 8:38:57 10p
83. Svélecz Andrea, 9. Tanuló III "46id7g" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Szelei Anita) 1688 0 1688 2016.04.11. 11:18:08 10p
84. Kondákor Emília Cecília, 9. Tanuló III "6w82a4" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Szelei Anita) 1686 0 1686 2016.04.13. 9:28:02 10p
85. Nagy Viktor, 9. Tanuló III "835p4v" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Czeglédiné Farkas Ildikó) 1785 1 1685 2016.04.11. 12:12:35 R10p
86. Bogáromi Máté, 9. Tanuló III "ni5578" Energetikai SZKI és Koll., Paks (Bedi Ildikó) 1782 1 1682 2016.04.15. 10:13:54 10p
87. Parrag Réka, 9. Tanuló III "2au83x" Energetikai SZKI és Koll., Paks (Bedi Ildikó) 1659 0 1659 2016.04.14. 10:15:48 10p
88. Juhász Enikő, 9. Tanuló III "wek838" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kaluczkyné Venczler Mária) 1658 0 1658 2016.04.13. 8:26:57 10p
89. Gutrai Dávid, 9. Tanuló III "76g8bb" Energetikai SZKI és Koll., Paks (Nagy Éva, Bedi Ildikó) 1653 0 1653 2016.04.15. 10:12:57 10p
90. Varga Alexandra, 9. Tanuló III "5x4nbg" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kaluczkyné Venczler Mária) 1753 1 1653 2016.04.13. 8:26:05 10p
91. Gergely Viktória, 9. Tanuló III "3d8kx5" V. István Katolikus SZKI és Gimn., Sátoraljaújhely (Gecse Istvánné) 1833 2 1633 2016.04.13. 13:38:16 10p
92. Tárkányi Tamás, 9. Tanuló III "5vwb33" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1931 3 1631 2016.04.13. 10:32:33 10p
93. Szupkai Péter, 9. Tanuló III "y758ie" Százhalombattai Széchenyi István SZKI és Gimn. (Molnárné Dóczi Mária) 1829 2 1629 2016.04.12. ? 10p
94. Lakatos Anita, 9. Tanuló III "3877rz" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1817 2 1617 2016.04.13. 10:32:54 10p
95. Vincze Gergő, 9. Tanuló III "anad3f" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1808 2 1608 2016.04.13. 10:32:48 10p
96. Szőke Petra, 9. Tanuló III "a545yt" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Szelei Anita) 1607 0 1607 2016.04.11. 11:18:00 10p
97. Rábai Beáta, 9. Tanuló III "8va6ff" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 1705 1 1605 2016.04.12. 14:35:59 10p
98. Szilágyi Daniella, 9. Tanuló III "7s2272" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 1604 0 1604 2016.04.12. 14:35:58 10p
99. Salacz Máté, 9. Tanuló III "3q8sa5" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka ) 1595 0 1595 2016.04.13. 11:33:32 10p
100. Kovács Boglárka, 9. Tanuló III "7s46z8" Bajai SZC Türr István Gazdasági SZKI (Sponga Tünde) 1589 0 1589 2016.04.14. 14:54:32 10p
101. Szorcsik István, 9. Tanuló III "5r4p34" Zalaegerszegi SzC Csány László KSZKI (Balázs Boglárka) 1888 3 1588 2016.04.13. 9:45:34 10p
102. Hriazik Bettina, 9. Tanuló III "252c4w" Budapesti Gazdasági SZC Pesterzsébeti KSZKI (Vargáné Sághi Ildikó) 1680 1 1580 2016.04.12. 13:14:26 10p
103. Kovács Izabella, 9. Tanuló III "p4f64m" Zalaegerszegi SzC Csány László KSZKI (Mészáros Anna ) 1569 0 1569 2016.04.13. 9:44:30 10p
104. Oszlács Diána Dóra, 9. Tanuló III "282mj3" Hódmezővásárhelyi SZC Eötvös József SZKI (Földesiné Laurinyecz Mária) 1664 1 1564 2016.04.14. 8:41:05 10p
105. Kun Boglárka Bettina, 9. Tanuló III "2d84ab" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 1660 1 1560 2016.04.12. 13:12:36 10p
106. Koha Csaba, 9. Tanuló III "x84xfz" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. 1549 0 1549 2016.04.11. 12:27:30 10p
107. Coen Hannah Dorothy, 9. Tanuló III "q2665n" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1639 1 1539 2016.04.13. 10:33:00 10p
108. Soroncz-Szabó Flórián, 9. Tanuló III "5d6wk4" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1823 3 1523 2016.04.13. 11:32:36 10p
109. Vágvölgyi Alex Attila, 9. Tanuló III "a874wc" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. (Krizbai Imréné) 1722 2 1522 2016.04.15. 18:27:54 10p
110. Mayer Richárd, 9. Tanuló III "d54yip" BGSZC Szent István KSZKI és Koll. (Krámer Gabriella) 1915 4 1515 2016.04.12. 14:45:47 10p
111. Krémer Franciska, 9. Tanuló III "g8h4r4" Energetikai SZKI és Koll., Paks (Bedi Ildikó) 1808 3 1508 2016.04.14. 10:15:56 10p
112. Macskásy Alex Miklós, 9. Tanuló III "v723ps" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 1703 2 1503 2016.04.12. 13:12:37 10p
113. Nagy Ferenc, 9. Tanuló III "836r7s" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kaluczkyné Venczler Mária) 1503 0 1503 2016.04.13. 8:25:25 10p
114. Békefi Dóra Fanni, 9. Tanuló III "ph3mt6" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 1489 0 1489 2016.04.12. 13:12:38 10p
115. Szalai Bódog, 9. Tanuló III "3mfmy8" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1784 3 1484 2016.04.13. 11:33:11 10p
116. Naderi Anna, 9. Tanuló III "nf542u" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1981 5 1481 2016.04.13. 11:33:38 10p
117. Szabó Nikoletta, 9. Tanuló III "w65v86" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné ) 1676 2 1476 2016.04.12. 14:35:58 10p
118. Rédei Vivien, 9. Tanuló III "k4w47a" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné ) 1472 0 1472 2016.04.12. 14:35:55 10p
119. Vass Bence, 9. Tanuló III "25i47j" Zalaegerszegi SzC Csány László KSZKI (Koltai Diána) 1854 4 1454 2016.04.13. 9:44:09 10p
120. Tóth Brigitta, 9. Tanuló III "kn382d" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Szelei Anita) 1551 1 1451 2016.04.11. 11:17:40 10p
121. Sándor Dávid, 9. Tanuló III "r78qz7" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Czeglédiné Farkas Ildikó) 1540 1 1440 2016.04.11. 12:12:36 R10p
122. Bodó Martin Tanuló III "ixt645" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. 1429 0 1429 2016.04.11. 12:29:00 10p
123. Bőszén Sándor, 9. Tanuló III "3vdnd3" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Czeglédiné Farkas Ildikó) 1726 3 1426 2016.04.11. 12:12:35 R10p
124. Lomen Johanna Kata, 9. Tanuló III "28264m" Százhalombattai Széchenyi István SZKI és Gimn. (Molnárné Dóczi Mária) 1423 0 1423 2016.04.12. ? 10p
125. Varga Mónika, 9. Tanuló III "4pjeb3" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné ) 1421 0 1421 2016.04.12. 14:35:57 10p
126. Németh Alexandra, 9. Tanuló III "f64q78" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Szelei Anita) 1416 0 1416 2016.04.11. 11:18:43 10p
127. Mesterházy Balázs, 9. Tanuló III "vzus42" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1600 2 1400 2016.04.13. 11:33:37 10p
128. Bolyos Laura, 9. Tanuló III "8i5d42" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 1431 1 1331 2016.04.12. 13:13:03 10p
129. Halász Botond Tanuló III "n26xw4" Szegedi SZC Kőrösy József Gazdasági SzK és Gimn. 1407 1 1307 2016.04.11. 12:27:55 10p
130. Tóth Tünde, 9. Tanuló III "6punda" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné ) 1388 1 1288 2016.04.12. 14:36:12 10p
131. Pécsi István, 9. Tanuló III "e3wfx7" Zalaegerszegi SzC Csány László KSZKI (Mészáros Anna) 1879 6 1279 2016.04.13. 9:43:39 10p
132. Major Nikolett, 9. Tanuló III "kq8272" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 1276 0 1276 2016.04.12. 13:12:38 10p
133. Mandzsu Bendegúz, 9. Tanuló III "s5fcn3" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 2043 8 1243 2016.04.13. 11:32:57 10p
134. Imre Ákos, 9. Tanuló III "zp6m74" Hódmezővásárhelyi SZC Eötvös József SZKI (Földesiné Laurinyecz Mária) 1242 0 1242 2016.04.14. 8:38:12 10p
135. Kőrössy László Imre, 9. Tanuló III "5ybfh7" Nyíregyházi SZC Széchenyi I. Közg., Informatikai SzKI és Koll. (Pázmándi Katalin) 1242 0 1242 2016.04.14. 9:12:14 10p
136. Hohl Zsófia, 9. Tanuló III "zjas3u" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Szelei Anita ) 1209 0 1209 2016.04.11. 11:17:39 10p
137. Deim Dorina Virág, 9. Tanuló III "8xa436" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 1690 5 1190 2016.04.12. 14:06:31 10p
138. Szegletes Tímea Laura, 9. Tanuló III "348dxh" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 1248 1 1148 2016.04.12. 14:35:54 10p
139. Magó Bence, 9. Tanuló III "vn8444" BGSZC Szent István KSZKI és Koll. (Krámer Gabriella) 1244 1 1144 2016.04.12. 14:43:27 10p
140. Kellner Dominika Anna, 9. Tanuló III "sa5iah" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 1636 5 1136 2016.04.12. 13:12:34 10p
141. Haszon Attila, 9. Tanuló III "j466i3" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné ) 1419 3 1119 2016.04.12. 13:12:42 10p
142. Bordás Bence Viktor, 9. Tanuló III "76e5fq" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné ) 1317 2 1117 2016.04.12. 13:12:39 10p
143. Molnár Blanka, 9. Tanuló III "6c2z74" BVHSZC Gundel Károly Szakképző Iskolája (Sárközi Zoltánné) 1388 3 1088 2016.04.12. 14:35:52 10p
144. Balassa Natália Anna, 9. Tanuló III "qvb65g" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Szelei Anita) 1081 0 1081 2016.04.13. 9:27:56 10p
145. Kovács Antónia, 9. Tanuló III "j7mvd4" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Szelei Anita) 1065 0 1065 2016.04.13. 9:27:57 10p
146. Berghoffer Martin, 9. Tanuló III "fn7mgn" Zalaegerszegi SzC Csány László KSZKI (Balázs Boglárka) 1790 8 990 2016.04.13. 9:43:56 10p
147. Dömötör Márk, 9. Tanuló III "8ar3e8" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Czeglédiné Farkas Ildikó) 1390 4 990 2016.04.11. 12:12:35 R10p
148. Nagy Mihál Dániel, 9. Tanuló III "xt5r74" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Péczeli Józsefné) 1907 56 0 2016.04.12. 11:15:10 R10p
149. Vass-Várkövi Márton, 9. Tanuló III "r286a3" Zalaegerszegi SzC Csány László KSZKI (Mészáros Anna) 405 6 0 2016.04.13. 9:36:49 B2p
150. Vass Virág, 9. Tanuló III "8d846w" Zalaegerszegi SzC Csány László KSZKI (Mészáros Anna) 1620 24 0 2016.04.13. 9:45:01 10p
151. Hosszú Edina Réka, 9. Tanuló III "84vt27" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Czeglédiné Farkas Ildikó) 1823 30 0 2016.04.11. 12:12:37 R10p
152. Vinczellér Sándor, 9. Tanuló III "6m34nn" Kecskeméti Humán SZKI, Kada Elek KSZKI (Czeglédiné Farkas Ildikó) 1263 34 0 2016.04.11. 12:12:35 R10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Megj.

1. Gyimesi Eszter, 8. Gyermek "24dh77" Bányai Júlia Gimnázium, Kecskemét (Gyimesi Albertné) 3033 0 3033 2016.04.13. 15:55:51 10p
2. Mörk Márta Lilla, 7. Gyermek "qa884u" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka ) 2591 0 2591 2016.04.13. 9:39:37 10p
3. Csukás Márton, 7. Gyermek "32247u" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 2198 0 2198 2016.04.13. 9:39:36 10p
4. Siklósi Ádám, 7. Gyermek "usqma4" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 2095 0 2095 2016.04.13. 9:39:31 10p
5. Szóráth Csaba, 7. Gyermek "t24ci3" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 2150 1 2050 2016.04.13. 9:40:01 10p
6. Muskovszky Zsófia, 7. Gyermek "52q5k8" Kálvin János Református Ált. Isk., Mátészalka (Székely Lászlóné ) 1928 0 1928 2016.04.13. 17:53:03 10p
7. Tőzsér Anna, 7. Gyermek "z467k8" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1973 1 1873 2016.04.15. 9:47:46 10p
8. Kakas József Márton, 7. Gyermek "r5r26a" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1869 0 1869 2016.04.13. 9:44:27 10p
9. Malata Maximilán, 7. Gyermek "wwgu63" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka ) 1911 1 1811 2016.04.13. 9:39:32 10p
10. Fernezelyi Sára, 7. Gyermek "4352h3" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1800 0 1800 2016.04.13. 9:39:21 10p
11. Spasic Fábián, 7. Gyermek "g7w66v" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 2121 4 1721 2016.04.13. 9:39:29 10p
12. Némethi Izabella, 7. Gyermek "32xcj6" Páneurópa Általános Iskola, Budapest (Dr. Gyetvainé Nevelős Erzsébet) 1701 0 1701 2016.04.13. 10:49:22 10p
13. Kondor Zsófia, 8. Gyermek "78268x" Széchenyi I. Katolikus és Német Nemz. Ált. Isk., Mátészalka (Székely Lászlóné ) 1718 1 1618 2016.04.12. 16:01:32 10p
14. Juhász Lili, 7. Gyermek "642qe6" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1719 2 1519 2016.04.13. 9:39:24 10p
15. Pásztor András, 7. Gyermek "4xb645" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1519 0 1519 2016.04.13. 9:39:42 10p
16. Fekete Erik Milán, 7. Gyermek "8x488q" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1498 0 1498 2016.04.13. 9:38:33 10p
17. Nagy Bálint Gábor, 7. Gyermek "6q5827" Kecskeméti Református Ált. Isk. (Nagyné Gál Gabriella Gyöngyi) 1563 1 1463 2016.04.15. 16:38:54 bin
18. Zimmermann Orsolya Zita, 7. Gyermek "26z445" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1527 1 1427 2016.04.13. 9:39:18 10p
19. Fási Adrienn, 5. Gyermek "47b726" Páneurópa Általános Iskola, Budapest (Dr. Gyetvainé Nevelős Erzsébet) 1411 0 1411 2016.04.13. 10:49:04 10p
20. Győri Regina, 7. Gyermek "68h6p4" Kálvin János Református Ált. Isk., Mátészalka (Székely Lászlóné ) 1449 1 1349 2016.04.11. 18:37:00 10p
21. Fancsalszki Tamás, 5. Gyermek "f2q3e6" Magyar—Kínai Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. (Muhari Andrea) 1163 0 1163 2016.04.08. 14:45:29 10p
22. Rafai Benedek, 7. Gyermek "cs3f8g" Alternatív Közgazdasági Gimnázium, Bp. (Rácz Hajnalka) 1726 7 1026 2016.04.13. 9:39:23 10p
23. Németh Petra, 4. Gyermek "a43w77" Páneurópa Általános Iskola, Budapest (Dr. Gyetvainé Nevelős Erzsébet) 991 0 991 2016.04.13. 10:49:05 10p
24. Farkas Petra, 5. Gyermek "p4z6sd" Magyar—Kínai Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. (Muhari Andrea) 1022 1 922 2016.04.08. ? D10p
25. Pap Zsüliett, 5. Gyermek "76t5h4" Páneurópa Általános Iskola, Budapest (Dr. Gyetvainé Nevelős Erzsébet) 1007 1 907 2016.04.13. 10:49:09 10p
26. Vida Benedek Olivér, 5. Gyermek "j24244" Magyar—Kínai Két Tanítási Nyelvű Ált. Isk. (Muhari Andrea) 1004 1 904 2016.04.08. 14:48:13 10p
27. Horváth Henrietta, 4. Gyermek "7a354h" Páneurópa Általános Iskola, Budapest (Dr. Gyetvainé Nevelős Erzsébet) 614 0 614 2016.04.13. 10:49:23 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Megj.

1. Keller Péter Egyéb kategória "76h77r" Győr-Moson-Sopron M. Ped. Szszolg., Győri Tagint. Konduktív Csop. (Molnár Józsefné) 2426 0 2426 2016.04.08. 13:44:20 10p
2. Formaggini Vivien, 11. Egyéb kategória "4jk27d" Győr-Moson-Sopron M. Ped. Szszolg., Győri Tagint. Konduktív Csop. (Molnár Józsefné) 2359 2 2159 2016.04.08. 15:39:54 10p
3. Nagy Enikő Egyéb kategória "a25845" Győr-Moson-Sopron M. Ped. Szszolg., Győri Tagint. Konduktív Csop. (Molnár Józsefné) 1910 0 1910 2016.04.13. 15:13:45 10p
4. Fekete Vivien Egyéb kategória "zi4d3e" Győr-Moson-Sopron M. Ped. Szszolg., Győri Tagint. Konduktív Csop. (Molnár Józsefné ) 1927 1 1827 2016.04.08. 18:09:42 10p
5. Pintér Eszter, 13. Egyéb kategória "8w2828" Nagykanizsai SZC Thúry György Szakképző Isk. (Kalmár Izabella Tímea) 1448 0 1448 2016.04.11. 12:22:53 10p
6. Kovács Szilárd Szabolcs, 13. Egyéb kategória "z24632" Szegedi SZC Vasvári Pál Szakképző Isk. (Kajáriné Lestár Erzsébet) 1295 1 1195 2016.04.12. ? 10p
7. Takács Balázs Egyéb kategória "6a3rr8" Győr-Moson-Sopron M. Ped. Szszolg., Győri Tagint. Konduktív Csop. (Molnár Józsefné) 1549 9 649 2016.04.15. 14:24:34 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Megj.


Copyright MAGYOSZ 2002 - 2016 — magyosz@t-online.hu
Design & HTML: Schmidi (zschmidt@freemail.hu) | Tartalom: gyne (gyetvai@t-online.hu)