Főlap | Bemutatkozunk | SzóVilág | Hírek | Versenyek | Vállalunk | Büszkeségeink | Linkek | Ajánló | Letöltés | Fórum |

Országos gépíró verseny, 2014. november 10-15.

 

Vissza a verseny oldalra
WordJav_Inet program ismertetője
Angol nyelvű gépírás
Német nyelvű gépírás

MAGYAR NYELVŰ GÉPÍRÁS (nem hivatalos eredményjegyzék)

Frissítve: 2014.11.15. 19:01:49, feltöltve összesen/ma: 599 / 12 másolás

 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Megj.

1. Vágner Anna Felnőtt "7sgt87" Egyéni 5529 3 5229 2014.11.12. 15:30:43 10p
2. Kissné Mohácsi Éva Felnőtt "46a5n7" Egyéni 5203 0 5203 2014.11.13. 13:39:23 10p
3. Terjéki Krisztina Felnőtt "vibn77" Szarvasi Helyi Csoport 4991 0 4991 2014.11.12. 17:39:45 10p
4. Hajdu Gabriella Felnőtt "iqi2y2" Egyéni 4936 0 4936 2014.11.14. 09:13:56 10p
5. Schilling Anikó Felnőtt "g5x76j" Egyéni 4506 0 4506 2014.11.15. 9:35:47 10p
6. Berencsiné Palcsák Bernadett Felnőtt "73mrj4" Egyéni 4700 2 4500 2014.11.15. 16:44:53 10p
7. Kádár Aranka Felnőtt "84q8b5" Egyéni 4274 0 4274 2014.11.15. 16:14:17 10p
8. Kovácsné Horváth Andrea Felnőtt "622t7g" Egyéni 4367 1 4267 2014.11.14. 14:18:04 10p
9. Lakatos Rozália Felnőtt "2ehjr8" Egyéni 4213 0 4213 2014.11.15. ? D10p
10. Márfi Beatrix Felnőtt "35ke8p" Egyéni 4256 2 4056 2014.11.11. 14:36:45 10p
11. Székely Tünde Felnőtt "2k57g5" Egyéni 4022 0 4022 2014.11.10. 18:48:53 10p
12. Krasznai Eszter Felnőtt "qc35k6" Szarvasi Helyi Csoport (Tóthné Jansik Erzsébet) 3847 0 3847 2014.11.13. 16:44:24 10p
13. Harisné Kurdi Klaudia Felnőtt "ezd24p" Egyéni 3825 0 3825 2014.11.15. 10:05:32 10p
14. Székely Lászlóné Felnőtt "88cns8" Egyéni (Székely Tünde ) 3740 0 3740 2014.11.10. 17:35:12 10p
15. Szlabonyi Gáborné Felnőtt "uqa5qs" Egyéni 3699 0 3699 2014.11.13. 12:37:53 10p
16. Eszlinger Beáta Felnőtt "3j6zd3" Egyéni 3503 0 3503 2014.11.14. 7:36:23 10p
17. Kobida Krisztián Felnőtt "x885tx" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Megyeriné Kozma Rita) 3329 0 3329 2014.11.13. 11:13:29 10p
18. Vakulya Bernadett Felnőtt "827nzq" Szarvasi Helyi Csoport 2845 2 2645 2014.11.13. 17:51:00 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Megj.

1. Horvat Melani, 14. Ifjúsági "u26k3g" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 5750 0 5750 2014.11.14. 14:52:53 10p
2. Kamarás György Ifjúsági "45648h" Eötvös József Főiskola, Baja 4914 0 4914 2014.11.12. 11:15:10 10p
3. Turkevi-Nagy Rita Ifjúsági "e2ha43" Egyéni (Nagyné Gál Gabriella) 4620 0 4620 2014.11.12. 10:28:18 10p
4. Ley Roland, 13. Ifjúsági "6hax68" Ajkai SzKI és Koll. Bánki Donát Intézményegység (Rózsahegyi Zsoltné) 4566 2 4366 2014.11.11. 13:59:00 10p
5. Sponga Anita, 14. Ifjúsági "7r6kaw" Athéné Szakkepző Iskola v.  Isk. (Jászai Lídia) 4171 0 4171 2014.11.12. 11:48:59 10p
6. Hörcsög Nikolett Ifjúsági "a4a2zk" Egyéni (Nagyné Gál Gabriella) 4165 1 4065 2014.11.14. 10:52:30 10p
7. Merő Botond, 13. Ifjúsági "86i56e" Váci I.Géza Király KSzKI (Klenyánszkiné K. Erika) 4213 3 3913 2014.11.14. 10:01:18 10p
8. Novák Balázs, 14. Ifjúsági "rkwhh3" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 4196 3 3896 2014.11.13. 18:17:48 10p
9. Krausz Ferenc, 13. Ifjúsági "k3t87k" Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű KSzKI (Szilágyi Erzsébet) 4027 2 3827 2014.11.14. 11:47:40 10p
10. Pécsi Viktória, 13. Ifjúsági "3563zw" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Körtési Erzsébet ) 3922 1 3822 2014.11.11. ? 10p
11. Ferger Jolán, 13. Ifjúsági "5z84jj" SZLTISZK Perczel Mór Tagintézmény, Bonyhád (Keszthelyi Zsuzsanna Rita) 3867 1 3767 2014.11.12. 14:35:15 10p
12. Ferencz Balázs, 13. Ifjúsági "4s84v4" SZLTISZK Perczel Mór Tagintézmény, Bonyhád (Keszthelyi Zsuzsanna Rita) 3867 1 3767 2014.11.10. 9:03:02 10p
13. Mátyás Melinda, 14. Ifjúsági "4sa3sg" Kiskunfélegyházi KKI. és Koll. Közgazdasági Szakközépiskolája (Rádi Jánosné, Csenkiné Bihal Mária) 3637 0 3637 2014.11.13. 9:13:34 10p
14. Patik Lilla, 13. Ifjúsági "328qsa" KHKSZ Kada Elek KSZKI, Kecskemét (Taskovics Gyöngyi) 3621 0 3621 2014.11.14. 10:07:49 10p
15. Kőszegi Krisztina Ifjúsági "t67344" Egyéni (Egyéni versenyző) 3577 0 3577 2014.11.10. 18:30:17 10p
16. Nagy Nóra, 13. Ifjúsági "sj4fgj" Szegedi Kőrösy József Gazdasági SzKI (Bense Árpádné) 3504 0 3504 2014.11.13. 12:19:33 10p
17. Ferencz Dalma, 13. Ifjúsági "62qwz7" Andrássy György Katolikus KKI, Eger (Bocsi Éva) 3470 0 3470 2014.11.13. 12:23:17 10p
18. Marik Vivien, 13. Ifjúsági "67k2z4" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Harmati Ágnes) 3459 0 3459 2014.11.11. 14:50:12 10p
19. Szántó Alexandra, 14. Ifjúsági "k3t8yj" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 3435 0 3435 2014.11.11. 11:33:32 10p
20. Rozgonyi Dóra, 14. Ifjúsági "ij58hk" V. István Kat. SZKI és Gimn., Árpád-házi Szt Margit ÁI, S.újhely (Rácz Réka Edina) 3374 0 3374 2014.11.12. 14:23:59 10p
21. Pekár Erika, 13. Ifjúsági "g52a3z" KHKSZ Kada Elek KSZKI, Kecskemét (Nagyné Gál Gabriella) 3392 1 3292 2014.11.14. 12:34:43 10p
22. Potzner Bernadett, 13. Ifjúsági "224k48" SZLTISZK Perczel Mór Tagintézmény, Bonyhád (Horváth Józsefné) 3263 0 3263 2014.11.10. 9:03:02 10p
23. Molnár Bianka Piroska, 14. Ifjúsági "68abau" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 3252 0 3252 2014.11.14. 10:31:40 10p
24. Horvát Stella, 14. Ifjúsági "34a4jn" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 3274 1 3174 2014.11.10. 15:00:01 10p
25. Száraz Angyalka, 13. Ifjúsági "5r488q" Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja (Szauter Erika) 3166 0 3166 2014.11.13. 14:58:38 10p
26. Varga Roxána, 14. Ifjúsági "728gpe" Veszprémi Közgazdasági és Közig. SzkI (Szűcsné Molnár Ágnes) 3154 0 3154 2014.11.10. 14:51:27 10p
27. Iker Márta, 13. Ifjúsági "6aze35" József Attila Gimn. és KSZKI, Monor (Szlabonyi Gáborné) 3152 0 3152 2014.11.14. 7:58:04 10p
28. Dankó Dóra, 14. Ifjúsági "63663q" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 3135 0 3135 2014.11.10. 14:33:35 10p
29. Bezzeg Xénia, 13. Ifjúsági "ai2gpp" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Harmati Ágnes) 3430 3 3130 2014.11.11. 14:49:58 10p
30. Balog Gréta, 13. Ifjúsági "p37muq" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Harmati Ágnes) 3186 1 3086 2014.11.11. 14:50:08 10p
31. Molnár Erika, 14. Ifjúsági "548m53" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Harmati Ágnes) 3074 0 3074 2014.11.11. 14:55:32 10p
32. Juhász Judit, 13. Ifjúsági "y3iz6v" Veszprémi Közgazdasági és Közig. SzkI (Szűcsné Molnár Ágnes) 3057 0 3057 2014.11.10. 10:22:00 10p
33. Túri Barbara, 13. Ifjúsági "784534" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 3026 0 3026 2014.11.10. 11:27:28 10p
34. Gerencsér Fanny, 14. Ifjúsági "z2664k" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 3223 2 3023 2014.11.11. 11:33:46 10p
35. Ignácz Erika, 14. Ifjúsági "86w8hy" V. István Kat. SZKI és Gimn., Árpád-házi Szt Margit ÁI, S.újhely (Rácz Réka Edina) 3015 0 3015 2014.11.12. 14:21:58 10p
36. Csonki Kitti Erzsébet Ifjúsági "5e46u6" Szarvasi Helyi Csoport 3113 1 3013 2014.11.13. 16:44:22 10p
37. Bor Dóra, 14. Ifjúsági "u67ga6" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Harmati Ágnes) 3200 2 3000 2014.11.11. 14:55:33 10p
38. Fülöp-Nagy Nóra, 14. Ifjúsági "866u6g" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2995 0 2995 2014.11.10. 13:08:35 bin
39. Paulovics Adrienn, 14. Ifjúsági "rf577b" Athéné Szakkepző Iskola v.  Isk. (Jászai Lídia) 3093 1 2993 2014.11.12. 11:49:19 10p
40. Hoffmann Gabriella, 14. Ifjúsági "78q63y" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2989 0 2989 2014.11.10. 13:13:36 10p
41. Beták Barnabás, 13. Ifjúsági "2wc435" Kiskunfélegyházi KKI. és Koll. Közgazdasági Szakközépiskolája (Csenkiné B. M., Tóth Istvánné, Hartyániné Barta Judit) 3086 1 2986 2014.11.11. 13:39:42 10p
42. Hraskó Vivien, 13. Ifjúsági "yf75h2" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Harmati Ágnes) 3080 1 2980 2014.11.11. 14:50:10 10p
43. Kantó Barbara, 14. Ifjúsági "4a5mva" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 2947 0 2947 2014.11.11. 11:14:12 10p
44. Bősz Richárd Dávid, 14. Ifjúsági "2845y3" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Tóthné Jansik Erzsébet) 3102 2 2902 2014.11.11. 14:55:31 10p
45. Viszmeg Enikő, 14. Ifjúsági "2wq66i" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2877 0 2877 2014.11.10. 14:52:06 10p
46. Németh Attila, 14. Ifjúsági "23j5w8" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2971 1 2871 2014.11.10. 13:10:42 10p
47. Seres Anita, 13. Ifjúsági "46j65e" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Harmati Ágnes) 2846 0 2846 2014.11.11. 14:50:12 10p
48. Galambos Dóra, 13. Ifjúsági "84ed6m" Energetikai Szakközépiskola és Koll., Paks (Bedi Ildikó) 2834 0 2834 2014.11.11. 9:13:39 10p
49. Merza Cintia, 13. Ifjúsági "32m3n2" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Harmati Ágnes) 2904 1 2804 2014.11.11. 14:49:59 10p
50. Tokics Orsolya, 14. Ifjúsági "66585b" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2771 0 2771 2014.11.10. 14:33:59 10p
51. Molnár Zsófia Flóra, 14. Ifjúsági "z77m57" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2764 0 2764 2014.11.12. 18:02:11 10p
52. Mravik Zsuzsanna, 13. Ifjúsági "6wrm3t" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Harmati Ágnes) 2755 0 2755 2014.11.11. 14:50:00 10p
53. Nagy Tamara Ifjúsági "2dr663" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. 2947 2 2747 2014.11.14. 10:16:20 10p
54. Herpai Tünde, 14. Ifjúsági "hmrv68" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2844 1 2744 2014.11.13. 17:23:46 10p
55. Majzik Zsuzsanna Ifjúsági "fdj446" Egyéni 2944 2 2744 2014.11.14. 17:26:53 10p
56. Fritz Lilla, 14. Ifjúsági "7737m5" Veszprémi Közgazdasági és Közig. SzkI (Szűcsné Molnár Ágnes) 2724 0 2724 2014.11.10. 14:50:56 10p
57. Szijjártó Laura, 14. Ifjúsági "u868vs" Athéné Szakkepző Iskola v.  Isk. (Jászai LÍdia) 2714 0 2714 2014.11.12. 11:49:13 10p
58. Dancsó Kitti, 14. Ifjúsági "8fd644" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2714 0 2714 2014.11.14. 18:05:48 10p
59. Faragó Dóra, 13. Ifjúsági "46kus5" SZLTISZK Perczel Mór Tagintézmény, Bonyhád (Keszthelyi Zsuzsanna Rita) 2696 0 2696 2014.11.13. 16:04:12 10p
60. Töttős Barbara, 13. Ifjúsági "23xx58" SZLTISZK Perczel Mór Tagintézmény, Bonyhád (Horváth Józsefné) 2690 0 2690 2014.11.10. 9:03:00 10p
61. Dajcs János, 14. Ifjúsági "jm2k87" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2667 0 2667 2014.11.10. 14:11:47 10p
62. Győrfi Bettina, 13. Ifjúsági "76u7a3" SZLTISZK Perczel Mór Tagintézmény, Bonyhád (Keszthelyi Zsuzsanna Rita) 2660 0 2660 2014.11.12. 11:42:41 10p
63. Szuhaj Kitti Ifjúsági "ddm8ng" Szarvasi Helyi Csoport (Tóthné Jansik Erzsébet) 2703 1 2603 2014.11.13. 16:44:22 10p
64. Hetési Bianka, 14. Ifjúsági "u28gr4" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 2601 0 2601 2014.11.11. 11:15:55 10p
65. Dorogi Beáta, 14. Ifjúsági "5m7638" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2601 0 2601 2014.11.12. 16:22:10 10p
66. Császár Kriszina Ibolya, 14. Ifjúsági "3egw7y" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2589 0 2589 2014.11.10. 9:50:24 10p
67. Füller Nóra, 13. Ifjúsági "4a7d6s" Energetikai Szakközépiskola és Koll., Paks (Bedi Ildikó) 2588 0 2588 2014.11.11. 11:52:02 10p
68. Kiss-Dógyi Daniella, 13. Ifjúsági "h34446" Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja (Szauter Erika) 2576 0 2576 2014.11.13. 14:57:17 10p
69. Stibernik Flóra, 13. Ifjúsági "2dc36d" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 2575 0 2575 2014.11.13. 10:26:56 10p
70. Tehel Zsófia, 14. Ifjúsági "jaz4i4" Veszprémi Közgazdasági és Közig. SzkI (Szűcsné Molnár Ágnes ) 2765 2 2565 2014.11.11. 8:23:19 10p
71. Barcz Éva Ifjúsági "t47bp8" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. 2853 3 2553 2014.11.12. 10:11:10 10p
72. Várhegyi Mónika, 13. Ifjúsági "8546qa" Kecskeméti Főiskola Tanítóképző Kar (Tóthné Molnár Judit) 2518 0 2518 2014.11.14. 13:07:38 10p
73. Szántó Anna Enikő, 14. Ifjúsági "4nkr8b" Athéné Szakkepző Iskola v.  Isk. (Jászai Lídia) 2714 2 2514 2014.11.12. 11:48:59 10p
74. Fehér Flóra, 13. Ifjúsági "t7rj2r" Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja (Szauter Erika) 2602 1 2502 2014.11.13. 14:58:43 10p
75. Matolcsi Erika, 14. Ifjúsági "a8rp65" Athéné Szakkepző Iskola v.  Isk. (Jászai Lídia) 2498 0 2498 2014.11.12. 11:48:59 10p
76. Rimavecz Enikő Ifjúsági "33cbdm" Szarvasi Helyi Csoport 2576 1 2476 2014.11.13. 16:44:23 10p
77. Kriván Norbert, 14. Ifjúsági "3wee3z" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2466 0 2466 2014.11.12. 16:23:30 10p
78. Kónyár György, 13. Ifjúsági "us6y6s" School of Business Üzleti SzkI Kiskunfélegyházi Tagintézménye (Kovácsné Seres Andrea) 2560 1 2460 2014.11.10. 15:36:24 10p
79. Botos Veronika, 13. Ifjúsági "h8szuj" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Harmati Ágnes) 2659 2 2459 2014.11.11. 14:49:51 10p
80. Zelenák Dóra Erika Ifjúsági "824e36" Szarvasi Helyi Csoport (Tóthné Jansik Erzsébet) 2751 3 2451 2014.11.13. 16:44:23 10p
81. Matyi Dénes, 13. Ifjúsági "6f28s4" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kokh Csabáné) 2528 1 2428 2014.11.11. 9:38:57 10p
82. Galzó-Polyák Anett, 14. Ifjúsági "t47326" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kajáriné Lestár Erzsébet, Kissné Álmosdi Márta) 2797 4 2397 2014.11.12. 12:06:36 10p
83. Csatai Edit, 13. Ifjúsági "y3z343" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Harmati Ágnes) 2381 0 2381 2014.11.11. 14:49:58 10p
84. Medgyesi Zsolt, 14. Ifjúsági "gjat4w" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2472 1 2372 2014.11.10. 13:10:28 10p
85. Gunics Nikolett, 13. Ifjúsági "6t6zqq" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kovácsné Zsákai Ágnes) 2350 0 2350 2014.11.12. 10:20:22 10p
86. Vas Klaudia, 13. Ifjúsági "57kk6h" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 2440 1 2340 2014.11.10. 12:09:58 10p
87. Biczó Gabriella, 13. Ifjúsági "j8jna3" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 2328 0 2328 2014.11.10. 12:12:44 10p
88. Kötél Albert Richárd, 14. Ifjúsági "3ie35w" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2327 0 2327 2014.11.10. 13:47:04 10p
89. Dudás Kata, 14. Ifjúsági "8jwy7e" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2324 0 2324 2014.11.10. 12:49:25 10p
90. Csák Szilvia, 13. Ifjúsági "rx788u" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kokh Csabáné) 2415 1 2315 2014.11.11. 9:38:10 10p
91. Bereczki Boglárka, 13. Ifjúsági "3a5x85" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Harmati Ágnes) 2407 1 2307 2014.11.11. 14:50:14 10p
92. Andó Ninetta, 14. Ifjúsági "uwzq22" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2302 0 2302 2014.11.10. 13:40:17 10p
93. Göllesz Dávid, 14. Ifjúsági "nz7x63" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Tóthné Jansik Erzsébet) 2499 2 2299 2014.11.11. 14:55:30 10p
94. Zelei Anett, 14. Ifjúsági "p7fu82" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2397 1 2297 2014.11.13. 16:05:59 10p
95. Alföldi Babett, 14. Ifjúsági "i5672a" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2283 0 2283 2014.11.13. 14:59:59 10p
96. Fehérvári Kitti, 13. Ifjúsági "i45i2b" Leövey Klára Közgazdasági Szakközépiskola, Bp. (egyedül készültem) 2380 1 2280 2014.11.12. 10:20:48 10p
97. Gajai Tamás, 14. Ifjúsági "zqj387" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2356 1 2256 2014.11.12. 17:52:25 10p
98. Müller Bernadett, 14. Ifjúsági "4388tn" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2235 0 2235 2014.11.14. 16:05:50 10p
99. Bite Richárd, 14. Ifjúsági "6hmpp2" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2301 1 2201 2014.11.12. 17:58:39 10p
100. Virág Mercédesz, 14. Ifjúsági "3zutwp" Athéné Szakkepző Iskola v.  Isk. (Jászai Lídia) 2185 0 2185 2014.11.12. 11:49:14 10p
101. Taskó Klaudia, 14. Ifjúsági "88m26t" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2280 1 2180 2014.11.12. 18:23:56 10p
102. Vörös Nikolett, 14. Ifjúsági "74qjk2" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2278 1 2178 2014.11.10. 16:17:51 10p
103. Süveges Dóra, 14. Ifjúsági "xee833" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2338 2 2138 2014.11.11. 17:13:57 10p
104. Balogh Enikő, 13. Ifjúsági "an5837" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Polmüller Edit) 2119 0 2119 2014.11.14. 12:20:11 10p
105. Berta Boglárka, 13. Ifjúsági "6db753" Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja (Szauter Erika) 2418 3 2118 2014.11.13. 14:59:09 10p
106. Bertalics Kitti, 14. Ifjúsági "724ik6" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdni Márta) 2111 0 2111 2014.11.12. 18:24:28 10p
107. Kathi Szabina, 14. Ifjúsági "j535s4" Telegdi Kata Szakiskola és Szakközépiskola, Debrecen (Deák-Ficzere Petra) 2097 0 2097 2014.11.13. 11:16:37 10p
108. Megyeri Márió, 14. Ifjúsági "5k7u4a" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2048 0 2048 2014.11.12. 17:53:58 10p
109. Nagy Krisztina Barbara, 14. Ifjúsági "nr76i3" Athéné Szakkepző Iskola v. Isk. (Jászai Lídia) 2043 0 2043 2014.11.12. 11:49:12 10p
110. Altrichter Éva, 13. Ifjúsági "z6587a" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Polmüller Edit) 2140 1 2040 2014.11.12. 9:17:56 10p
111. Dobos Gréta, 14. Ifjúsági "3akx22" Telegdi Kata Szakiskola és Szakközépiskola, Debrecen (Deák-Ficzere Petra) 2138 1 2038 2014.11.13. 11:16:36 10p
112. Szabó Zsófia, 13. Ifjúsági "tg3p43" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 2026 0 2026 2014.11.13. 10:26:45 10p
113. Bóni Attila, 13. Ifjúsági "57x2r8" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Szántóné Horváth Magdolna) 2026 0 2026 2014.11.12. 10:25:07 10p
114. Gál Dóra, 14. Ifjúsági "2cfcca" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2086 1 1986 2014.11.13. 16:31:05 10p
115. Herédi Tímea, 14. Ifjúsági "d2m4c2" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2184 2 1984 2014.11.10. 13:31:43 10p
116. Török bettina, 13. Ifjúsági "4j32f6" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kokh Csabáné) 2084 1 1984 2014.11.11. 9:38:49 10p
117. Cseszkó Nikoletta, 13. Ifjúsági "67z278" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Polmüller Edit) 1974 0 1974 2014.11.12. 9:18:09 10p
118. Szabó Orsolya, 14. Ifjúsági "2f284g" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2036 1 1936 2014.11.14. 15:14:56 10p
119. Szuromi Virág Bernadett, 14. Ifjúsági "bz7j37" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged ( Kissné Álmosdi Márta ) 2062 2 1862 2014.11.12. 18:19:09 10p
120. Bene Szilvia, 14. Ifjúsági "puj528" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1946 1 1846 2014.11.12. 18:01:56 10p
121. Nagy Dóra, 14. Ifjúsági "7743s2" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1941 1 1841 2014.11.13. 17:12:37 10p
122. Dobos Dominika, 14. Ifjúsági "s8cvc3" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2014 2 1814 2014.11.13. 16:49:48 10p
123. Bakó Alexandra, 14. Ifjúsági "43wky4" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1895 1 1795 2014.11.13. 16:37:47 10p
124. Dömsödi Barbara, 13. Ifjúsági "55z668" ? (Enyedi Olga) 1788 0 1788 2014.11.13. 9:54:49 10p
125. Bíró Adrienn, 14. Ifjúsági "5uy62f" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta ) 2161 4 1761 2014.11.13. 17:09:34 10p
126. Somodi Zsolt, 14. Ifjúsági "8rjij4" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1965 3 1665 2014.11.10. 13:26:46 10p
127. Kriván Orsolya, 14. Ifjúsági "7x6w62" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1765 1 1665 2014.11.14. 17:56:16 10p
128. Agócs Réka, 14. Ifjúsági "6ev228" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1763 2 1563 2014.11.13. 15:45:58 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Megj.




 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Megj.

1. Szabó Patrik, 12. Tanuló I "yaw4jf" Horváth Boldizsár Közg. és Inf. SzkI és Koll. (Dériné Horváth Judit) 5326 0 5326 2014.11.14. 9:11:32 10p
2. Farkas Gábor, 12. Tanuló I "k6w6vr" Kiskunfélegyházi KKI. és Koll. Közgazdasági Szakközépiskolája (Csenkiné Bihal Mária) 4547 0 4547 2014.11.11. 8:23:10 10p
3. Somogyi Doroti, 12. Tanuló I "x3tfb5" Pápai Gazdasági Szakközépiskola Iskola és Koll. (Tóth Judit) 4326 1 4226 2014.11.11. 11:54:08 10p
4. Solymosi Patrícia, 12. Tanuló I "5zan3j" Széchenyi István Közg., Inf. SZKI, Nyíregyháza (Pázmándi Katalin) 4156 0 4156 2014.11.12. 9:56:49 10p
5. Dányi Máté, 11. Tanuló I "3fgcun" Andrássy György Katolikus KKI, Eger (Bocsi Éva) 4151 0 4151 2014.11.13. 12:23:29 10p
6. Rácz Anikó, 12. Tanuló I "kpd268" Energetikai Szakközépiskola és Koll., Paks (Nagy Éva) 4202 1 4102 2014.11.13. 9:23:08 bin
7. Szőke Richárd, 12. Tanuló I "2n7x8m" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 4123 1 4023 2014.11.11. 11:15:45 10p
8. Borsódi László, 11. Tanuló I "g84h32" II. Rákóczi Ferenc Katolikus SZKI, Kiskunhalas (Szolnoki Istvánné) 4120 1 4020 2014.11.12. 10:02:01 10p
9. Baranyi Cintia, 11. Tanuló I "xxgn64" Andrássy György Katolikus KKI, Eger (Bocsi Éva) 3982 0 3982 2014.11.13. 12:22:18 10p
10. Jenei Noémi, 12. Tanuló I "kjax8y" Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű KSzKI (Bácsiné Király Lili) 3929 0 3929 2014.11.13. 13:52:30 10p
11. Czékus Gábor, 11. Tanuló I "dmz886" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kajáriné Lestár Erzsébet, Kissné Álmosdi Márta) 3897 0 3897 2014.11.14. 14:11:42 10p
12. Kreizinger Melinda, 12. Tanuló I "ae2ku5" Váci I.Géza Király KSzKI (Klenyánszkiné K. Erika) 4070 2 3870 2014.11.14. 10:01:14 10p
13. Féder Richárd, 11. Tanuló I "4n45w8" Andrássy György Katolikus KKI, Eger (Bocsi Éva) 3937 1 3837 2014.11.13. 12:23:46 10p
14. Bartó Beáta, 12. Tanuló I "5yr5ks" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 3823 0 3823 2014.11.12. 15:20:55 10p
15. Tamás Gergely Bence, 11. Tanuló I "a6uat6" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 3767 0 3767 2014.11.12. 17:46:49 10p
16. Tachscherer Bence, 11. Tanuló I "476f72" Váci I.Géza Király KSzKI (Klenyánszkiné K. Erika) 3852 1 3752 2014.11.14. 10:22:45 10p
17. Rozsnaki Tamás, 11. Tanuló I "6kd665" Széchenyi István Katolikus KSzKI, Ózd (Miskolczi Orsolya ) 3733 0 3733 2014.11.12. 13:38:39 10p
18. Czigléczki Enikő, 12. Tanuló I "3c6a67" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Harmati Ágnes) 3804 1 3704 2014.11.11. 14:55:34 10p
19. Bakai Péter, 11. Tanuló I "v658k5" Szent István KSZKI és Koll., Bp. (Nagy Zsuzsanna) 3700 0 3700 2014.11.11. ? 10p
20. Gömzsik Richárd, 12. Tanuló I "nidg7b" II. Rákóczi Ferenc Katolikus SZKI, Kiskunhalas (Szolnoki Istvánné) 3596 0 3596 2014.11.12. 10:00:34 10p
21. Doktorics Zsanett, 11. Tanuló I "v77p3r" Horváth Boldizsár Közg. és Inf. SzkI és Koll. (Nagyné Giczi Éva) 3683 1 3583 2014.11.13. 9:47:20 10p
22. Pakó Dominika, 12. Tanuló I "22ua3q" Szegedi Kőrösy József Gazdasági SzKI (Bense Árpádné) 3510 0 3510 2014.11.12. 12:16:46 10p
23. Borza Péter, 12. Tanuló I "axn44u" SZLTISZK Perczel Mór Tagintézmény, Bonyhád (Keszthelyi Zsuzsanna Rita) 3604 1 3504 2014.11.10. 9:03:15 10p
24. Studer Levente, 11. Tanuló I "ha546j" SZLTISZK Perczel Mór Tagintézmény, Bonyhád (Keszthelyi Zsuzsanna Rita) 3680 2 3480 2014.11.13. 9:56:23 10p
25. Kónya Csaba, 12. Tanuló I "5fu4q2" II. Rákóczi Ferenc Katolikus SZKI, Kiskunhalas (Szolnoki Istvánné Erzsébet) 3464 0 3464 2014.11.12. 10:04:05 10p
26. Horváth Dávid Patrik, 11. Tanuló I "4ia58r" Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja (Kaponyás Melinda) 3409 0 3409 2014.11.13. 14:59:29 10p
27. Zeitouni Marcell, 12. Tanuló I "j78r44" Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű KSzKI (Zakarné Ambrus Éva) 3708 3 3408 2014.11.11. 10:09:43 10p
28. Fekete Gergely, 12. Tanuló I "7262hm" Szent Benedek Gimn., SZI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária) 3573 2 3373 2014.11.10. 7:58:24 10p
29. Fodor Benjámin, 11. Tanuló I "a25c23" Váci I.Géza Király KSzKI (Klenyánszkiné K. Erika) 3368 0 3368 2014.11.14. 10:01:18 10p
30. Lénárt Nikolett, 12. Tanuló I "tebn34" Energetikai Szakközépiskola és Koll., Paks (Nagy Éva) 3352 0 3352 2014.11.13. 9:02:00 10p
31. Horváth Gergő, 11. Tanuló I "y56fe4" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 3480 2 3280 2014.11.11. 11:15:22 10p
32. NyitraI Tünde, 11. Tanuló I "2w45wq" Szent István KSZKI és Koll., Bp. (Krámer Gabriella) 3254 0 3254 2014.11.12. 10:53:26 10p
33. Micic Milán, 11. Tanuló I "d8q728" II. Rákóczi Ferenc Katolikus SZKI, Kiskunhalas (Szalai Zsuzsanna) 3246 0 3246 2014.11.12. 10:04:05 10p
34. Palkovics Rita, 12. Tanuló I "n265n4" Pápai Gazdasági Szakközépiskola Iskola és Koll. (Tóth Judit) 3339 1 3239 2014.11.13. 10:11:53 10p
35. László Karolina, 12. Tanuló I "878vc4" Szent István KSZKI és Koll., Bp. (Krámer Gabriella) 3213 0 3213 2014.11.12. 10:52:13 10p
36. Hajagos Henrietta, 12. Tanuló I "nx3832" Kiskunfélegyházi KKI. és Koll. Közgazdasági Szakközépiskolája (Csenkiné Bihal Mária) 3276 1 3176 2014.11.11. 8:23:30 10p
37. Sárközi Tímea, 11. Tanuló I "352e85" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Harmati Ágnes) 3145 0 3145 2014.11.11. 14:55:33 10p
38. Vasku Roxána, 12. Tanuló I "r422k3" Kós Károly Szakképző Iskola, Érd (Dobos Anita, Jakusné Horváth Krisztina) 3140 0 3140 2014.11.13. 9:56:01 10p
39. Hernádi Nikolett, 12. Tanuló I "z3ya4n" Energetikai Szakközépiskola és Koll., Paks (Nagy Éva) 3228 1 3128 2014.11.13. 9:23:08 10p
40. Hájas Tamás, 12. Tanuló I "ivbga6" Szent István KSZKI és Koll., Bp. (Krámer Gabriella ) 3071 0 3071 2014.11.12. 13:36:34 10p
41. Turán Kitti, 12. Tanuló I "7sm5f4" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kovácsné Zsákai Ágnes) 2986 0 2986 2014.11.11. 9:37:51 10p
42. Kengyel Nikolett, 12. Tanuló I "g8886a" Kiskunfélegyházi KKI. és Koll. Közgazdasági Szakközépiskolája (Csenkiné Bihal Mária) 3085 1 2985 2014.11.11. 8:23:15 10p
43. Tóth Vanessza, 11. Tanuló I "7abu4k" Horváth Boldizsár Közg. és Inf. SzkI és Koll. (Nagyné Giczi Éva ) 3153 2 2953 2014.11.13. 9:47:19 10p
44. Hodován Márta, 11. Tanuló I "6c3825" Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja (Sztanity Diána) 3018 1 2918 2014.11.13. 14:59:31 10p
45. Karika Károly Dávid, 11. Tanuló I "zaj4b2" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 3009 1 2909 2014.11.12. 13:27:07 10p
46. Szilágyi Péter, 11. Tanuló I "n73bp8" Andrássy György Katolikus KKI, Eger (Bocsi Éva) 2995 1 2895 2014.11.13. 12:23:50 10p
47. Szűcs Péter, 12. Tanuló I "i7iwa6" Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja (Szauter Erika) 3076 2 2876 2014.11.14. 8:25:59 10p
48. Lajos Kitti, 12. Tanuló I "44ihp2" Kiskunfélegyházi KKI. és Koll. Közgazdasági Szakközépiskolája (Csenkiné Bihal Mária) 2965 1 2865 2014.11.11. 8:23:21 10p
49. Dombvári Rebeka, 12. Tanuló I "q377d3" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Harmati Ágnes) 3013 2 2813 2014.11.11. 14:55:31 10p
50. Szél Nóra, 12. Tanuló I "754g46" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Harmati Ágnes) 2775 0 2775 2014.11.11. 14:55:34 10p
51. Maróti Adrienn, 12. Tanuló I "446p25" Szent István KSZKI és Koll., Bp. (Krámer Gabriella) 2824 1 2724 2014.11.12. 10:52:23 10p
52. Simonek Mercédesz, 12. Tanuló I "bgc2m7" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kovácsné Zsákai Ágnes) 2681 0 2681 2014.11.12. 10:25:38 10p
53. Virányi Tünde, 12. Tanuló I "4gavca" Virágh Gedeon SzKI. és SzK. (Gajár Jánosné) 2991 4 2591 2014.11.12. 9:43:47 10p
54. Horváth Gergely, 12. Tanuló I "6bptcm" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 2822 3 2522 2014.11.12. 11:11:00 10p
55. Zsigó Dóra, 12. Tanuló I "7xp4r2" Virágh Gedeon SzKI. és SzK. (Gajár Jánosné) 2732 3 2432 2014.11.12. 9:42:05 10p
56. Selmeci Vivien, 12. Tanuló I "5ywnn5" Leövey Klára Közgazdasági Szakközépiskola, Bp. (egyedül készültem) 2411 0 2411 2014.11.12. 10:20:39 10p
57. Székely Attila, 11. Tanuló I "6agkg4" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 2434 1 2334 2014.11.11. 11:17:11 10p
58. Szente Alexandra, 12. Tanuló I "4r45m6" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kovácsné Zsákai Ágnes) 2331 0 2331 2014.11.14. 11:25:15 10p
59. Bíró Krisztina, 12. Tanuló I "aa4xjb" ? (Dobos Anita, Jakusné Horváth Krisztina) 2318 0 2318 2014.11.13. 9:54:27 10p
60. Szincsák Bernadett, 12. Tanuló I "wz656k" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Dr. Tóthné Molnár Judit) 2299 0 2299 2014.11.12. 13:09:34 10p
61. Mohácsi Éva Bianka, 12. Tanuló I "4856rs" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Tóth Ilona) 2386 1 2286 2014.11.14. 13:12:42 10p
62. Medgyesi Alexandra, 12. Tanuló I "378e7d" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kovácsné Zsákai Ágnes) 2383 1 2283 2014.11.12. 10:23:16 10p
63. Berinszki Vivien, 11. Tanuló I "238stp" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Tóth Ilona) 2480 2 2280 2014.11.13. 8:11:51 10p
64. Kovács Réka, 12. Tanuló I "8g8zj3" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Tóth Ilona) 2206 0 2206 2014.11.14. 13:11:44 10p
65. Madarász Margaréta, 12. Tanuló I "cx884i" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kovácsné Zsákai Ágnes) 2071 0 2071 2014.11.14. 9:25:12 10p
66. Nagy Vivien Rózsa, 12. Tanuló I "2z7nju" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kovácsné Zsákai Ágnes) 2071 0 2071 2014.11.11. 8:38:09 10p
67. Vogyeraczki Gina, 12. Tanuló I "48hpa7" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kovácsné Zsákai Ágnes) 2146 1 2046 2014.11.12. 10:27:41 10p
68. Forgács Nikolett, 12. Tanuló I "3s6quh" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kovácsné Zsákai Ágnes) 2121 1 2021 2014.11.12. 10:30:43 10p
69. Hegedűs Richárd, 11. Tanuló I "c4b6ty" Keleti Károly KSZKI, Bp. (Czégény Julianna) 2180 2 1980 2014.11.13. ? 10p
70. Kovács Bernadett, 11. Tanuló I "7dii6v" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (dr. Tóthné Molnár Judit) 2030 1 1930 2014.11.14. 14:06:02 10p
71. Lakatos Eszter, 12. Tanuló I "2w4846" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kovácsné Zsákai Ágnes) 2012 1 1912 2014.11.12. 10:23:54 10p
72. Varga Reni, 11. Tanuló I "jzu652" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Polmüller Edit) 1897 0 1897 2014.11.13. 13:11:16 10p
73. Szarka-Kovács Csilla, 11. Tanuló I "64a2sc" Kiskunfélegyházi KKI. és Koll. Közgazdasági Szakközépiskolája (Csenkiné Bihal Mária) 1881 0 1881 2014.11.11. 8:23:05 10p
74. Péter Márk, 11. Tanuló I "67b5z4" Szegedi Kőrösy József Gazdasági SzKI (Kissné Álmosdi Márta) 1858 0 1858 2014.11.12. 12:35:24 10p
75. Kovács Barbara, 11. Tanuló I "q55gks" Székely Szakképző Iskola, Szarvas (Harmati Ágnes) 1830 1 1730 2014.11.11. 14:59:48 10p
76. Tarnavölgyi Márk, 11. Tanuló I "5ufw2z" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kovácsné Zsákai Ágnes) 1853 2 1653 2014.11.12. ? 10p
77. Major Kitti, 12. Tanuló I "73y46c" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Polmüller Edit) 1741 1 1641 2014.11.14. 12:19:12 10p
78. Váraljai Gegő, 11. Tanuló I "uv543y" Leövey Klára Közgazdasági Szakközépiskola, Bp. (egyedül készültem) 1721 2 1521 2014.11.12. 10:20:52 10p
79. Kutvölgyi Laura, 12. Tanuló I "4r4hs2" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kovácsné Zsákai Ágnes) 1844 5 1344 2014.11.12. 10:23:54 10p
80. Deák Mercédesz, 11. Tanuló I "x27425" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Tóth Ilona) 2024 8 1224 2014.11.14. 14:07:18 10p
81. Tóth Enikő, 11. Tanuló I "58j2s4" Kiskunfélegyházi KKI. és Koll. Közgazdasági Szakközépiskolája (Csenkiné Bihal Mária) 2262 14 862 2014.11.11. 8:22:58 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Megj.

1. Krámli Henrik, 10. Tanuló II "562528" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 5109 0 5109 2014.11.10. 8:18:32 10p
2. Jónás Gábor, 10. Tanuló II "5g3w2d" Szegedi Kőrösy József Gazdasági SzKI (Krizbai Imréné) 4215 0 4215 2014.11.14. 15:18:55 10p
3. Domján Mónika, 10. Tanuló II "ujh4ny" Horváth Boldizsár Közg. és Inf. SzkI és Koll. (Dériné Horváth Judit, Nagyné Giczi Éva) 4167 0 4167 2014.11.10. 9:52:36 10p
4. Szakos Enikő, 10. Tanuló II "4p648u" Széchenyi István Közg., Inf. SZKI, Nyíregyháza (Tarné Földesi Ibolya, Fehérné Veller Erzsébet) 4196 1 4096 2014.11.12. 9:58:21 10p
5. Kurta Gábor, 10. Tanuló II "53wt4r" Váci I.Géza Király KSzKI (Klenyánszkiné K. Erika) 3594 0 3594 2014.11.13. 9:09:23 10p
6. Mészáros Mihály Csaba, 10. Tanuló II "5p82y2" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 3636 1 3536 2014.11.12. 13:25:03 10p
7. Lennert Kristóf, 10. Tanuló II "a4f444" Veszprémi Közgazdasági és Közig. SzkI (Major Rita) 3931 4 3531 2014.11.14. 12:59:20 10p
8. Thuri Vivien, 10. Tanuló II "k3gq5z" Károlyi Mihály Két Tanítási Nyelvű KSzKI (Bácsiné Király Lili) 3398 0 3398 2014.11.13. 13:52:13 10p
9. Karpacsev-Iliev Márk, 10. Tanuló II "t387gm" Széchenyi István Közg., Inf. SZKI, Nyíregyháza (Fehérné Veller Erzsébet) 3441 1 3341 2014.11.12. 10:01:52 10p
10. Szűcs Dávid Tibor, 10. Tanuló II "n5d45a" József Attila Gimn. és KSZKI, Monor (Szlabonyi Gáborné) 3630 3 3330 2014.11.13. 7:35:24 10p
11. Szirmai Dorina, 10. Tanuló II "638yhk" KHKSZ Kada Elek KSZKI, Kecskemét (Nagyné Gál Gabriella) 3423 1 3323 2014.11.12. 12:28:31 10p
12. Kurucz Ádám Pál, 10. Tanuló II "3eh8vs" Szegedi Kőrösy József Gazdasági SzKI (Krizbai Imréné) 3522 2 3322 2014.11.13. 8:43:22 10p
13. Orszáczky Benett, 10. Tanuló II "3sav72" Váci I.Géza Király KSzKI (Klenyánszkiné K. Erika) 3307 0 3307 2014.11.14. 10:01:25 10p
14. Illés Vivien, 10. Tanuló II "45e5ma" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 3187 0 3187 2014.11.14. 11:04:06 10p
15. Rónavölgyi Patrik, 10. Tanuló II "4ea764" Széchenyi István Közg., Inf. SZKI, Nyíregyháza (Tarné Földesi Ibolya, Fehérné Veller Erzsébet) 3132 0 3132 2014.11.12. 9:56:31 10p
16. Kincses Evelin, 10. Tanuló II "p873r6" SZLTISZK Perczel Mór Tagintézmény, Bonyhád (Keszthelyi Zsuzsanna Rita) 3269 2 3069 2014.11.10. 10:55:49 10p
17. Juhász Petra, 10. Tanuló II "i8n67s" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 3080 1 2980 2014.11.14. 17:46:44 10p
18. Tóth Gábor, 10. Tanuló II "8a642b" II. Rákóczi Ferenc Katolikus SZKI, Kiskunhalas (Szalai Zsuzsanna) 3261 3 2961 2014.11.12. 10:03:37 10p
19. Panyik Zsuzsa, 10. Tanuló II "4vqavx" KHKSZ Kada Elek KSZKI, Kecskemét (Nagyné Gál Gabriella) 2947 0 2947 2014.11.12. 12:30:30 10p
20. Nagy-Pál Kornélia, 10. Tanuló II "w3hj6w" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2926 0 2926 2014.11.12. 15:02:24 10p
21. Ludvig Bálint, 10. Tanuló II "768bb3" Andrássy György Katolikus KKI, Eger (Bocs Éva) 3114 2 2914 2014.11.13. 12:25:51 10p
22. Puskás Richárd, 10. Tanuló II "6648ir" II. Rákóczi Ferenc Katolikus SZKI, Kiskunhalas (Szalai Zsuzsanna) 2892 0 2892 2014.11.12. 10:09:52 10p
23. Siska Eliza, 10. Tanuló II "asb748" Kiskunfélegyházi Kk., Szk., Spec. Szk. és Koll. (Kovácsné Seres Andrea) 3052 2 2852 2014.11.12. 13:22:41 10p
24. Fekete Liliána, 10. Tanuló II "s2s84y" Kiskunfélegyházi KKI. és Koll. Közgazdasági Szakközépiskolája (Tóth Istvánné, Gajdicsné Lovász Judit) 2797 0 2797 2014.11.11. 8:23:26 10p
25. Léhner Bernadett, 10. Tanuló II "763jh5" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2779 0 2779 2014.11.14. 11:09:12 10p
26. Wild Afrodité, 10. Tanuló II "5qtf83" SZLTISZK Perczel Mór Tagintézmény, Bonyhád (Horváth Józsefné) 2779 0 2779 2014.11.13. 9:56:02 10p
27. Chilton Sára, 10. Tanuló II "8t2zy2" Váci I.Géza Király KSzKI (Klenyánszkiné K. Erika) 2872 1 2772 2014.11.13. 9:09:27 10p
28. Plókai Fruzsina, 10. Tanuló II "55h6q4" Keleti Károly KSZKI, Bp. (Halász-Szabó Lídia) 2744 0 2744 2014.11.13. ? 10p
29. Vásárhelyi Réka, 10. Tanuló II "pw2sg3" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2735 0 2735 2014.11.12. 9:25:50 10p
30. Bihari Dominik, 10. Tanuló II "tm4s2c" Kiskunfélegyházi KKI. és Koll. Közgazdasági Szakközépiskolája (Gajdicsné Lovász Judit) 2688 0 2688 2014.11.11. 8:23:01 10p
31. Kis Eszter, 10. Tanuló II "n426a5" Andrássy György Katolikus KKI, Eger (Bocsi Éva) 2785 1 2685 2014.11.13. 12:23:29 10p
32. Mikó Ivett Emese, 10. Tanuló II "y32ede" II. Rákóczi Ferenc Katolikus SZKI, Kiskunhalas (Szalai Zsuzsanna ) 2671 0 2671 2014.11.12. 10:04:26 10p
33. Liska Dorina, 10. Tanuló II "3yy6g3" KHKSZ Kada Elek KSZKI, Kecskemét (Nagyné Gál Gabriella) 2654 0 2654 2014.11.12. 11:17:12 10p
34. Papp Renáta, 10. Tanuló II "5v35y2" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2604 0 2604 2014.11.14. 9:19:46 10p
35. Sólyom István, 10. Tanuló II "gn5iz7" Keleti Károly KSZKI, Bp. (Molnárné Dóczi Mária) 2591 0 2591 2014.11.11. ? 10p
36. Varga Tünde, 10. Tanuló II "6atvvf" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2665 1 2565 2014.11.11. 12:14:31 10p
37. Balázs-Kercsó Kiara, 10. Tanuló II "566fk5" Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja (Szauter Erika) 2664 1 2564 2014.11.13. 14:59:32 10p
38. Tóth Alexandra, 10. Tanuló II "5ra5ee" Széchenyi István Közg., Inf. SZKI, Nyíregyháza (Tarné Földesi Ibolya, Fehérné Veller Erzsébet) 2657 1 2557 2014.11.12. ? 10p
39. Tisza Elizabet, 10. Tanuló II "b3723e" Széchenyi István Közg., Inf. SZKI, Nyíregyháza (Tarné Földesi Ibolya, Fehérné Veller Erzsébet) 2619 1 2519 2014.11.12. 10:03:04 10p
40. Nagy Miklós, 10. Tanuló II "bu3v3g" Széchenyi István Katolikus KSzKI, Ózd (Tatár Tímea) 2600 1 2500 2014.11.12. 12:32:15 10p
41. Onozó Loretta Glória, 10. Tanuló II "6ifxm3" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2499 0 2499 2014.11.10. 8:23:12 10p
42. Karsai Kitti, 10. Tanuló II "56aig6" II. Rákóczi Ferenc Katolikus SZKI, Kiskunhalas (Szolnoki Istvánné) 2698 2 2498 2014.11.12. 9:56:35 10p
43. Galambos Zsófia, 10. Tanuló II "m865x5" Horváth Boldizsár Közg. és Inf. SzkI és Koll. (Nagyné Giczi Éva) 2486 0 2486 2014.11.12. 12:36:16 10p
44. Mészáros Marianna, 10. Tanuló II "7txh7i" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2546 1 2446 2014.11.12. 13:59:35 10p
45. Balogh Ágota, 10. Tanuló II "biy6w2" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2415 0 2415 2014.11.10. 8:13:38 10p
46. Sass Henrietta, 10. Tanuló II "82z7zc" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 2499 1 2399 2014.11.12. 10:30:00 10p
47. Nyári Petra, 10. Tanuló II "45fa6p" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 2387 0 2387 2014.11.12. 10:27:39 10p
48. Köteles Gábor Balázs, 10. Tanuló II "636838" Energetikai Szakközépiskola és Koll., Paks (Nagy Éva) 2376 0 2376 2014.11.14. 13:34:58 10p
49. Hegedűs Noémi, 10. Tanuló II "6us4s6" Váci I.Géza Király KSzKI (Klenyánszkiné K. Erika) 2861 5 2361 2014.11.14. 10:01:30 10p
50. Kovács Judit, 10. Tanuló II "faceuj" Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka (Székely Lászlóné ) 2336 0 2336 2014.11.12. 17:46:50 10p
51. Müller Szabina, 10. Tanuló II "uidq77" Energetikai Szakközépiskola és Koll., Paks (Nagy Éva) 2422 1 2322 2014.11.14. 12:00:52 10p
52. Kustán Ramóna, 10. Tanuló II "b3ea7v" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 2412 1 2312 2014.11.12. 10:30:07 10p
53. Nyitrai Piroska, 10. Tanuló II "3rd7ac" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (dr. Tóthné Molnár Judit) 2407 1 2307 2014.11.11. 13:11:20 10p
54. Nemes Laura, 10. Tanuló II "246mq5" KHKSZ Kada Elek KSZKI, Kecskemét (Nagyné Gál Gabriella ) 2403 1 2303 2014.11.12. 11:17:14 10p
55. Bóta Kitti, 10. Tanuló II "da2mn4" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Áldmosdi Márta) 2395 1 2295 2014.11.11. 10:18:54 10p
56. Mészáros Balázs Gábor, 10. Tanuló II "436744" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2292 0 2292 2014.11.12. 13:18:50 10p
57. Vadász Krisztina Andrea, 10. Tanuló II "rw3y45" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Megyeriné Kozma Rita) 2580 3 2280 2014.11.13. 11:13:30 10p
58. Baricsa Boglárka, 10. Tanuló II "a4th8r" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2248 0 2248 2014.11.10. 8:28:30 10p
59. Taba Roxána, 10. Tanuló II "5y2aa6" Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja (Sponga Tünde) 2235 0 2235 2014.11.13. 14:59:27 10p
60. Solymosi Gréta, 10. Tanuló II "386254" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta ) 2333 1 2233 2014.11.10. 8:21:37 10p
61. Rácz Barnabás, 10. Tanuló II "v56h82" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 2227 0 2227 2014.11.12. 10:32:28 10p
62. Tóth Gábor, 10. Tanuló II "n72477" Keleti Károly KSZKI, Bp. (Molnárné Dóczi Mária) 2205 0 2205 2014.11.11. ? 10p
63. Simon Kristóf, 10. Tanuló II "33dw4g" Szent István KSZKI és Koll., Bp. (Krámer Gabriella) 2203 0 2203 2014.11.12. 10:53:26 10p
64. Madarász Mónika Petra, 10. Tanuló II "m2q57q" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Tóth Ilona) 2179 0 2179 2014.11.14. 8:19:06 10p
65. Suhajda Viktória Vanessza, 10. Tanuló II "5q8462" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2157 0 2157 2014.11.11. 12:32:28 10p
66. Klima Regina, 10. Tanuló II "ddrhha" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Polmüller Edit) 2154 0 2154 2014.11.11. 10:19:11 10p
67. Király Dóra, 10. Tanuló II "iyfhr3" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2253 1 2153 2014.11.10. 8:26:29 10p
68. Gémes Mária Fanni, 10. Tanuló II "64ww37" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta ) 2144 0 2144 2014.11.10. 8:25:44 10p
69. Fejes-Tóth Dominika, 10. Tanuló II "6u3823" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Vargáné Sághi Ildikó) 2407 3 2107 2014.11.14. 8:28:18 10p
70. Bonczók Zsófia, 10. Tanuló II "2nm4as" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 2205 1 2105 2014.11.12. 10:30:19 10p
71. Kajó Henrietta, 10. Tanuló II "6466y4" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Megyeriné Kozma Rita) 2280 2 2080 2014.11.13. 12:10:00 10p
72. Illés Dávid Levente, 10. Tanuló II "32dp53" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Pollmüller Edit) 2464 4 2064 2014.11.11. 10:18:48 10p
73. Gombos Dominika Emőke, 10. Tanuló II "j62287" V. István Kat. SZKI és Gimn., Árpád-házi Szt Margit ÁI, S.újhely (Rácz Réka Edina) 2033 0 2033 2014.11.12. 14:28:45 10p
74. Tóth Boglárka, 10. Tanuló II "4yq87z" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta ) 2116 1 2016 2014.11.13. 8:34:10 10p
75. Tóth Anita, 10. Tanuló II "4w4p82" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kovácsné Zsákai Ágnes ) 2112 1 2012 2014.11.14. ? 10p
76. Jónás Mária, 10. Tanuló II "h57886" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Szántóné Horváth Magdolna) 1974 0 1974 2014.11.14. ? 10p
77. Galamb Violetta Szederke, 10. Tanuló II "4jcqnx" Szent István KSZKI és Koll., Bp. (Krámer Gabriella) 1927 0 1927 2014.11.12. 10:53:30 10p
78. Mosneag Julianna Klaudia, 10. Tanuló II "t6zak4" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1913 0 1913 2014.11.11. 12:17:32 10p
79. Bakos Dominika, 10. Tanuló II "ss685b" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Szántóné Horváth Magdolna) 2082 2 1882 2014.11.12. ? 10p
80. Molnár István Dávid, 10. Tanuló II "7cy7q5" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta ) 1961 1 1861 2014.11.12. 13:19:49 10p
81. Csiszár Petra, 10. Tanuló II "83gmk3" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1950 1 1850 2014.11.14. 9:11:53 10p
82. Márkus Norbert, 10. Tanuló II "738c35" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Tóth Ilona) 1828 0 1828 2014.11.14. 8:19:57 10p
83. Bacsi Bianka, 10. Tanuló II "re48kd" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 1918 1 1818 2014.11.12. 10:30:17 10p
84. Molnár Kinga, 10. Tanuló II "758uft" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kovácsné Zsákai Ágnes) 2015 2 1815 2014.11.14. 10:25:23 10p
85. Forgács Gábor, 10. Tanuló II "s5h3r2" Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja (Onódi Réka) 1796 0 1796 2014.11.13. 14:59:31 10p
86. Hunyadi Laura, 10. Tanuló II "a5fd87" KHKSZ Kada Elek KSZKI, Kecskemét (Nagyné Gál Gabriella) 1781 0 1781 2014.11.12. 11:17:12 10p
87. Vér Vivien, 10. Tanuló II "363a7g" Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja (Sponga Tünde) 1773 0 1773 2014.11.13. 14:59:28 10p
88. Tóth Eszter, 10. Tanuló II "7ewiv7" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea ) 1866 1 1766 2014.11.12. 10:29:31 10p
89. Császár Alexandra, 10. Tanuló II "dpys62" V. István Kat. SZKI és Gimn., Árpád-házi Szt Margit ÁI, S.újhely (Rácz Réka Edina ) 1843 1 1743 2014.11.12. 14:28:14 10p
90. Soós Márk, 10. Tanuló II "z84x4n" Dr. Mező Ferenc –Thúry György Gimn. és SZKI, Nagykanizsa (Kalmár Izabella Tímea) 1719 0 1719 2014.11.12. 10:28:46 10p
91. Ivánkovics Nikola, 10. Tanuló II "343w84" Szent István KSZKI és Koll., Bp. (Krámer Gabriella) 1716 0 1716 2014.11.12. 10:53:24 10p
92. Palánkay Enikő, 10. Tanuló II "f23a8c" V. István Kat. SZKI és Gimn., Árpád-házi Szt Margit ÁI, S.újhely (Rácz Réka Edina) 1687 0 1687 2014.11.13. 14:01:31 10p
93. Kucsera Bettina, 10. Tanuló II "ay5ua8" Pesterzsébeti KSZKI, Bp. (Tóth Ilona) 1682 0 1682 2014.11.14. 8:19:12 10p
94. Kiss Alexandra, 10. Tanuló II "kdnj4f" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 1780 1 1680 2014.11.11. 9:20:32 10p
95. Bognár Norbert, 10. Tanuló II "767di8" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Szántóné Horváth Magdolna) 1773 1 1673 2014.11.14. 11:26:17 10p
96. Mester Diána, 10. Tanuló II "n78x38" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kovácsné Zsákai Ágnes) 1786 2 1586 2014.11.14. 11:25:07 10p
97. Csomor Mária, 10. Tanuló II "325aqw" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Szántóné Horváth Magdolna) 1748 2 1548 2014.11.14. 11:24:56 10p
98. Csajághi Anita, 10. Tanuló II "8w8j63" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Szántóné Horváth Magdolna) 1737 2 1537 2014.11.14. 11:25:07 10p
99. Lombárszki Dorina, 10. Tanuló II "jc87jb" V. István Kat. SZKI és Gimn., Árpád-házi Szt Margit ÁI, S.újhely (Rácz Réka Edina) 1827 4 1427 2014.11.13. 13:45:11 10p
100. Gyurcsik Nikolett, 10. Tanuló II "kq7kd8" Keleti Károly KSZKI, Bp. (Halász-Szabó-Lídia) 1627 4 1227 2014.11.11. 9:29:49 10p
101. Gombos Patrícia, 10. Tanuló II "ka5726" V. István Kat. SZKI és Gimn., Árpád-házi Szt Margit ÁI, S.újhely (Rácz Réka Edina) 1690 5 1190 2014.11.12. 14:27:35 10p
102. Gulyás Réka, 10. Tanuló II "2u8gcu" KHKSZ Kada Elek KSZKI, Kecskemét (Nagyné Gál Gabriella) 1124 2 924 2014.11.12. 11:17:12 10p
103. Ondó Alexandra, 10. Tanuló II "ucf27n" V. István Kat. SZKI és Gimn., Árpád-házi Szt Margit ÁI, S.újhely (Rácz Réka Edina) 1734 11 634 2014.11.13. 14:01:19 10p
104. Erdélyi Inez Aletta, 10. Tanuló II "2v273i" Szent István KSZKI és Koll., Bp. (Krámer Gabriella) 1627 18 0 2014.11.12. 10:53:30 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Megj.

1. Kovács Dominik, 9. Tanuló III "53386q" Szent Benedek Gimn., SZI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária) 3931 0 3931 2014.11.10. 8:00:02 10p
2. Richter Mónika, 9. Tanuló III "meua88" Esze Tamás Gimnázium, Mátészalka (Székely Lászlóné) 3854 0 3854 2014.11.11. 15:48:12 10p
3. Sarkady Ákos, 10. Tanuló III "h44w43" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Szántóné Horváth Magdolna) 3697 2 3497 2014.11.14. 11:25:18 10p
4. Kardos Máté, 9. Tanuló III "4t83zb" Szent Benedek Gimn., SZI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária) 2978 1 2878 2014.11.10. 7:58:38 10p
5. Árokszállási Tamás, 9. Tanuló III "x2s2ry" Szent Benedek Gimn., SZI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária) 2890 1 2790 2014.11.10. 7:58:06 10p
6. Révész Tamás, 9. Tanuló III "t285b7" Szent Benedek Gimn., SZI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária) 2720 0 2720 2014.11.10. 7:59:04 10p
7. Ádámszki Attila, 9. Tanuló III "3q2d2u" Szent Benedek Gimn., SZI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária) 2653 0 2653 2014.11.10. 9:15:55 10p
8. Gál Alexandra, 9. Tanuló III "4h7u2x" Szent István KSZKI és Koll., Bp. (Krámer Gabriella) 2606 0 2606 2014.11.12. 10:53:23 10p
9. Fodor Ádám, 9. Tanuló III "548g72" Szent Benedek Gimn., SZI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária) 2603 1 2503 2014.11.10. 7:58:20 10p
10. Gábor Balázs, 9. Tanuló III "67c2k4" Szegedi Kőrösy József Gazdasági SzKI (Krisba Imréné, Bense Árpádné) 2262 2 2062 2014.11.12. 8:40:02 10p
11. Stein Dóra, 9. Tanuló III "qn7548" Veszprémi Közgazdasági és Közig. SzkI (Szűcsné Molnár Ágnes) 1704 0 1704 2014.11.11. 13:17:10 10p
12. Hegyi Kristóf, 9. Tanuló III "2655tf" Szent Benedek Gimn., SZI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihal Mária) 1893 2 1693 2014.11.10. 7:58:26 10p
13. Kökény Rebeka, 9. Tanuló III "7s2cb5" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Szántóné Horváth Magdolna) 1454 0 1454 2014.11.14. 11:24:32 10p
14. Kiss Zsolt, 9. Tanuló III "7ngszb" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kovácsné Zsákai Ágnes) 1796 5 1296 2014.11.14. ? 10p
15. Kökény Ramóna, 9. Tanuló III "5n4635" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Szántóné Horváth Magdolna) 1596 4 1196 2014.11.11. 9:44:47 10p
16. Kollár Nikolett, 9. Tanuló III "453a23" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Szántóné Horváth Magdolna) 1285 1 1185 2014.11.11. 9:37:20 10p
17. Gál Erika, 9. Tanuló III "thc4b2" Katona József SZKI és Felnőttoktatási Gimn., Bp. (Kovácsné Zsákai Ágnes) 1355 4 955 2014.11.11. 9:37:49 L10p
18. Nagy Dániel, 9. Tanuló III "idi27t" Szent Benedek Gimn., SZI és Koll. Kiskunfélegyházi Petőfi S. Tagint. (Csenkiné Bihar Mária) 185 0 185 2014.11.10. 8:49:28 B-1p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Megj.

1. Harmati Lilla Brenda, 8. Gyermek "qr7546" Szarvasi Helyi Csoport (Harmati Ágnes) 3279 0 3279 2014.11.13. 16:44:24 10p
2. Gyimesi Eszter, 7. Gyermek "6z6vj6" Bányai Júlia Gimnázium (Gyimesi Albertné) 2787 0 2787 2014.11.14. 15:16:58 10p
3. Völgyi Rudolf, 8. Gyermek "5bskr2" Szent Angéla Ferences Ált.Isk. és Gimnázium (Dr. Gyetvainé Nevelős Erzsébet) 2527 1 2427 2014.11.13. 16:25:58 10p
4. Kiss Vivien, 8. Gyermek "6yqkga" Béke Utcai Általános Iskola, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 2329 0 2329 2014.11.15. 14:57:27 10p
5. Mindák Fabiána, 8. Gyermek "325t3z" Kálvin János Református Ált. Isk., Mátészalka (Székely Lászlóné ) 1728 0 1728 2014.11.12. 13:38:06 10p
6. Muskovszky Zsófia, 6. Gyermek "3z78f4" Kálvin János Református Ált. Isk., Mátészalka (Székely Lászlóné) 1524 0 1524 2014.11.11. 18:37:31 10p
7. Kondor Zsófia, 7. Gyermek "j7cz3x" Széchenyi I. Kat. és Német Nemz. Ált. Isk., Mátészalka (Székely Lászlóné) 1393 0 1393 2014.11.10. 18:01:31 10p
8. Győri Regina, 6. Gyermek "7mzszv" Kálvin János Református Ált. Isk., Mátészalka (Székely Lászlóné ) 1256 0 1256 2014.11.10. 18:29:43 10p
9. Némthi Izabella, 6. Gyermek "2dcwd3" Páneurópa Általános Iskola, Bp. (Dr. Gyetvainé Nevelős Erzsébet) 1182 1 1082 2014.11.12. 11:31:28 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Megj.

1. Hollós Annamária, 14. Egyéb kategória "64m4v5" SZTE Állam- és Jogtudmányi Kar, Szeged (Kissné Álmosdi Márta) 3904 3 3604 2014.11.13. 16:45:58 10p
2. Keller Péter Egyéb kategória "4w333v" Gy-M-S Megyei Ped. Szakszolg. Győri Tagint. Konduktív Csoport (Molnár Józsefné) 2144 0 2144 2014.11.10. 14:47:55 R10p
3. Fekete Vivien, 12. Egyéb kategória "32u666" Gy-M-S Megyei Ped. Szakszolg. Győri Tagint. Konduktív Csoport (Molnár Józsefné) 1950 0 1950 2014.11.11. 15:10:41 10p
4. Formaggini Vivien, 11. Egyéb kategória "yayk38" Gy-M-S Megyei Ped. Szakszolg. Győri Tagint. Konduktív Csoport (Molnár Józsefné) 1654 0 1654 2014.11.10. 14:29:07 10p
5. Nagy Enikő, 9. Egyéb kategória "34p62b" Gy-M-S Megyei Ped. Szakszolg. Győri Tagint. Konduktív Csoport (Molnár Józsefné) 1549 0 1549 2014.11.11. 14:35:29 10p
6. Contleitner Amanda, 9. Egyéb kategória "un7sn6" Gy-M-S Megyei Ped. Szakszolg. Győri Tagint. Konduktív Csoport (Molnár Józsefné) 1298 0 1298 2014.11.10. 14:47:57 10p
7. Győrfi Zsófia, 11. Egyéb kategória "5s7fh8" SZKKVSZI Vasvári Pál Tagintézménye, Szeged (Kajáriné Lestár Erzsébet,Kissné Álmosdi Márta ) 828 0 828 2014.11.12. 12:04:43 10p
8. Madai Bence, 7. Egyéb kategória "uf4c43" Gy-M-S Megyei Ped. Szakszolg. Győri Tagint. Konduktív Csoport (Molnár Józsefné) 652 0 652 2014.11.10. 15:22:14 10p



 

Név

Korcsoport

Azonosító

Intézmény

Bruttó

Hiba

Nettó

Megírva

Megj.

1. Teszt Elek Teszt "y3ka4n" Veszprémi Közgazdasági és Közig. SZKI 140 0 140 2014.11.13. 21:19:37 1p
2. Teszt Elek, 9. Teszt "783dr7" Teszt 4 (Lelkes Emese) 125 0 125 2014.11.10. 6:43:18 1p
3. Teszt Elek, 10. Teszt "463r39" TESZT 130 1 120 2014.10.05. 1p

Angol nyelvű gépírás
Német nyelvű gépírás


Copyright MAGYOSZ 2002 - 2014 — magyosz@t-online.hu
Design & HTML: Schmidi (zschmidt@freemail.hu) | Tartalom: gyne (gyetvai@t-online.hu)