Főlap | Bemutatkozunk | SzóVilág | Hírek | Versenyek | Vállalunk | Büszkeségeink | Linkek | Ajánló | Letöltés | Fórum |

A 2010. ÉVI BAJNOKI VERSENY EREDMÉNYEI

GYORSÍRÁS, "A" KATEGÓRIA

2010. évi bajnokaink

 

 

FERENC ZSUZSA

MAGYARORSZÁG 2010. ÉVI GYORSÍRÓBAJNOKA

 

LEINER PÉTER

a 2010. ÉVI FŐISKOLAI GYORSÍRÓBAJNOK

 

DÖBRENTEY DÁNIEL

MAGYARORSZÁG 2010. ÉVI GÉPÍRÓBAJNOKA

MAGYARORSZÁG 2010. ÉVI IFJÚSÁGI GÉPÍRÓBAJNOKA

 

CSIKÓS EDINA

MAGYARORSZÁG 2010. ÉVI JUNIOR GÉPÍRÓBAJNOKA

 

MOLNÁR ANDREA

a 2010. ÉVI FŐISKOLAI GÉPÍRÓBAJNOK

 

NAGRANT TÜNDE

MAGYARORSZÁG 2010. ÉVI SZÖVEGSZERKESZTŐ BAJNOKA

 

CSIKÓS EDINA

MAGYARORSZÁG 2010. ÉVI JUNIOR  SZÖVEGSZERKESZTŐ BAJNOKA

 

PRIBELSZKI PETRA

MAGYARORSZÁG 2010. ÉVI IFJÚSÁGI SZÖVEGSZERKESZTŐ BAJNOKA

 

SZÉKELY TÜNDE

MAGYARORSZÁG 2010. ÉVI ÖSSZETETT (GYORSÍRÁS ÉS GÉPÍRÁS) BAJNOKA

 

*****

 

DR. VÁRKONYI KÁLMÁNNÉ-díjban részesül:           Márfi Beatrix

KOVÁCS DEZSŐNÉ-díjban részesül:                              Leiner Péter

RADNAI BÉLA BARÁTI TÁRSASÁG

a „legszebb sztenogramért” különdíja:     Várszegi Krisztina

 


 

GYORSÍRÁS „A” KATEGÓRIA

 

N é v                                         Perc                Végseb.        Hiba               Pont

 

1. Ferenc Zsuzsa

Budakalász Nagyközség

Polgármesteri Hivatala               8                      420               62                    408

2. Vicai Erika

Országgyűlés Hivatala

Gyorsíró Iroda                           6                      380               46                    384

3. Árvayné Dani Judit

Országgyűlés Hivatala

Gyorsíró Iroda                           6                      380               51                    379

4. Várszegi Krisztina

Beszédgyorsíró Szolgálat           6                      380               67                    363

5. Barna Beáta

Országgyűlés Hivatala

Gyorsíró Iroda                           5                      360               37                    373

6. Horváth Éva Szilvia

Országgyűlés Hivatala

Gyorsíró Iroda                           4                      340               33                    357

Minden dolgozat sikerült.

 

 

GYORSÍRÁS „B” KATEGÓRIA

N é v                                         Perc                Végseb.        Hiba               Pont

 

1. Gyimesi Albertné

ZKI Zrt., Kecskemét

(Dr. Saskői Ernőné)                   5                      240               12                    228

2. Székely Tünde

Hoya Szemüveglencse Gyártó

Magyarország ZRt.,

Mátészalka                                5                      240               21                    219

3. Wégnerné Szepesi Gyöngyi

Teleki Blanka KSZKI,

Budapest                                   5                      240               28                    212

4. Krasznai-Kis Eszter

Szarvasi Helyi Csoport

(Tóthné Jansik Erzsébet)           3                      200               24                    176

Minden dolgozat sikerült.

 

Ifjúsági

 

1. Leiner Péter

Budapesti Corvinus

Egyetem                                    3                      200               24                    176

Minden dolgozat sikerült.


 

GYORSÍRÁS „C” KATEGÓRIA

 

N é v                                         Perc                Végseb.        Hiba               Pont

 

1. Simon Antalné

Szekszárdi Rendőr-

főkapitányság                         7                      170                  3/1                   167

2. Szloboda Melinda

Nagyvenyim Község

Polgármesteri Hivatal              7                      170                  4/2                   166

3. Szlabonyi Gáborné

József Attila Gimn. és

KSZKI, Monor                          7                      170               6/2                   164

4. Bartalusné Terjéki Krisztina

XVIII. és XIX. Kerületi

Bíróság, Budapest                     7                      170               9/1                   161

5. Szabó Márta

Szombathely Megyei Jogú Város

Polgármesteri Hivatala               7                      170               17/1                 153

6. Jászainé Kosztik Lídia

Nyíregyházi Helyi Csoport        5                      140               10/2                 130

Minden dolgozat sikerült.

 

Junior

 

1. Márfi Beatrix

Budapest                                   5                      140               14/2                 126

Minden dolgozat sikerült.

 

 

 


GÉPÍRÁS

 

A bajnoki versenyen követelmény percenként minimum 250 bruttó leütés.

Név                                                                            Bruttó            Hiba               Nettó

 

1. Szelényi Lórántné

Győr Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal         15123              7                      14423

2. Nagy Ferencné

Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt., Szolnok          14109              4                      13709

3. Kádár Aranka

Készenléti Rendőrség, Budapest                                13085              4                      12685

4. Schilling Anikó

BVOP Budapest                                                         13147              6                      12547

5. Bartalusné Terjéki Krisztina

XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság, Budapest                13141              6                      12541

6. Szabó Márta

Szombathely Megyei Jogú Város

Polgármesteri Hivatal                                                 13245              8                      12445

7. Kissné Mohácsi Éva

Polgármesteri Hivatal Székesfehérvár                        13656              13                    12356

8. Gyurasics Éva

Pécs                                                                           12637              5                      12137

9. Nagrant Tünde

Szarvasi Helyi Csoport (Tóthné Jansik Erzsébet)       12324              12                    11124

10. Szlabonyi Gáborné

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor                       11012              1                      10912

11. Jászainé Kosztik Lídia

Nyíregyháza                                                               11223              5                      10723

12. Szloboda Melinda

Nagyvenyim Község Polgármesteri Hivatal                11937              13                    10637

13. Eisrich Istvánné

BRFK, Budapest                                                        11610              14                    10210

14. Dunai Krisztina

Szarvasi Helyi Csoport (Tóthné Jansik Erzsébet)       10391              5                      9891

15. Székely Tünde

Mátészalka                                                                 10225              4                      9825

16. Krasznai-Kis Eszter

Szarvasi Helyi Csoport (Tóthné Jansik Erzsébet)       10619              9                      9719
17.
Simon Antalné

Szekszárd                                                                   11073              17                    9373

18. Pintér Márta

Szarvasi Helyi Csoport                                               9222                9                      8322

19. Biczók Dénesné

Budapest                                                                    9627                17                    7927

 

Sikerült minden dolgozat.

 

 

Junior

 

Név                                                                            Bruttó            Hiba               Nettó

 

1. Csikós Edina

Szarvasi Helyi Csoport (Tóthné Jansik Erzsébet)       11931              12                    10731

 

Sikerült minden dolgozat.

 

Ifjúsági

 

1. Döbrentey Dániel

Xántus János Idegenforgalmi Középiskola,

Budapest (Tóthné Szöllősi Piroska)                            16518              7                      15818

2. Lehó Anita

Heves                                                                         12196              7                      11496

3. Fábrik Martin

Radnóti Miklós Közgazdasági Szakközépiskola,        11581              5                      11081

Pécs (Dr. Takács Istvánné)

4. Kádár Lilla

Budapest (Zsuffa Miklósné)1                                    12017              12                    10817

5. Gáspár Dániel

Petőfi Sándor Gépészeti és Informatikai

Szakképző Iskola Kiskunfélegyháza                          12257              16                    10657

(Csenkiné Bihal Mária)

6. Galbicsek Eszter

Xántus János Idegenforgalmi

Középiskola, Budapest                                              10845              9                      9945

(Tóthné Szöllősi Piroska)

7. Turkevei-Nagy Rita

Kecskeméti Humán Középiskola

Kada Elek Közgazdasági Szakközép-

Iskolája (Nagyné Gál Gabriella)                                 10506              10                    9506

8. Dudás Ádám

Kiskunfélegyházi Szakképző Intézmény

Közgazdasági Szakközépiskolája                               10804              15                    9304

(Rádi Jánosné)

9. Nyúl Krisztián

II. Rákóczi Ferenc Szaközépiskola,

Kiskunhalas (Szolnoki Istvánné)                                10448              14                    9048

10. Pribelszki Petra

SZVKKI, Szarvas                                                       9323                5                      8823

(Pintér Márta)

11. Molnár Andrea

Szolnoki Főiskola (Rádi Jánosné)                                          9155                4                      8755


12. Sztancsik László

SZVKKI, Szarvas (Tóthné Jansik Erzsébet)               9871                12                    8671

13. Havas Dávid

II. Rákóczi Ferenc Szakközépiskola,

Kiskunhalas (Szolnoki Istvánné)                                9103                5                      8603

14. Hadfi Márton

II. Rákóczi Ferenc Szakközépiskola,

Kiskunhalas (Szolnoki Istvánné)                                10069              16                    8469

15. Gál Andrea

Keleti Károly Közgazdasági Szakközép-

iskola, Budapest (Orbánné Szalai Tünde)                  8277                3                      7977

16. Buus Nikolett

Keleti Károly Közgazdasági Szakközép-

iskola, Budapest (Orbánné Szalai Tünde)                  9138                12                    7938

17. Berger Ádám

II. Rákóczi Ferenc Szakközépiskola,

Kiskunhalas (Szalai Zsuzsanna)                                 8253                5                      7753

18. Fodor Renáta

Móra Ferenc Gimnázium

Kiskunfélegyháza (Kovácsné Seres Andrea)             9322                16                    7722

19. Tóth Veronika

SZVKKI, Szarvas (Pintér Márta)                                8422                8                      7622

20. Katona Barbara

Keleti Károly Közgazdasági Szakközép-

iskola, Budapest (Orbánné Szalai Tünde)                  8159                6                      7559

21. Gergely Csilla

SZVKKI, Szarvas (Pintér Márta)                                7800                3                      7500

22. Szabó Roland Krisztián

II. Rákóczi Ferenc Szakközépiskola,

Kiskunhalas (Szalai Zsuzsanna)                                 8493                11                    7393

23. Kardos Kitti

SZVKKI, Szarvas (Pintér Márta)                                8961                16                    7361

24. Bagi Bence Zsigmond

II. Rákóczi Ferenc Szakközépiskola,

Kiskunhalas (Szolnoki Istvánné)                                8432                12                    7232


25. Daróczi Gábor

II. Rákóczi Ferenc Szakközépiskola,

Kiskunhalas (Szolnoki Istvánné)                                8279                11                    7179

26. Csikós Tamás

Petőfi Sándor Gépészeti és

Informatikai Szakközépiskola,

Kiskunfélegyháza (Csenkiné Bihal Mária)                 8860                17                    7160

27. Csonki Kitti

SZVKKI, Szarvas (Pintér Márta)                                8073                10                    7073

28. Rádai Andrea

Gábor Áron „Művészeti Iskola”

Szakközéiskola, Miskolc (Kozákné Sólyom Ildikó)   7648                6                      7048

29. Gerhát Anita

II. Rákóczi Ferenc Szakközépiskola,

Kiskunhalas (Szolnoki Istvánné)                                8033                10                    7033

30. Makó Krisztina

Keleti Károly Közgazdasági Szakközép-

iskola, Budapest (Orbánné Szalai Tünde)                  7724                7                      7024

31. Balogh Zsolt

Petőfi Sándor Általános Iskola., Szakiskola,

Gimnázium, Budapest (Kiszeli Andrea)                     7500                5                      7000

32. Patkós Gabriella

Keleti Károly Közgazdasági Szakközép-

iskola, Budapest (Orbánné Szalai Tünde)                  8782                18                    6982

33. Németh Döniz

Keleti Károly Közgazdasági Szakközép-

iskola, Budapest (Orbánné Szalai Tünde)                  7928                10                    6928

34. Illés Szilvia

Kiskunfélegyházi Szakképző Intézmény

Közgazdasági Szakközépiskolája (Rádi Jánosné)       8199                13                    6899

35. Verebes Anita

Petőfi Sándor Általános Iskola, Szakiskola,

Gimnázium, Budapest (Kiszeli Andrea)                     7500                7                      6800

36. Farkas Beatrix

SZVKKI, Szarvas                                                       7638                10                    6638

37. Jaksa Péter

Petőfi Sándor Gépészeti és Informatikai

Szakképző Iskola, Kiskunfélegyháza                         8674                21                    6574

(Csenkiné Bihal Mária)

38. Andó Enikő

Keleti Károly Közgazdasági Szakközép-

iskola, Budapest (Orbánné Szalai Tünde)                  8334                18                    6534

39. Retkes Alexandra

Kiskunfélegyházi Szakképző Intézmény

Kossuth Lajos Szakközépiskolája                              8497                20                    6497

(Kovácsné Seres Andrea)


40. Soltész Imre

Kecskeméti Humán Középiskola

Kada Elek Közgazdasági Szakközép-

iskolája (Nagyné Gál Gabriella)                                 8600                22                    6400

41. Szabó Réka

Kiskunfélegyházi Szakképző Intézmény

Kossuth Lajos Szakközépiskolája                              7831                16                    6231

(Kovácsné Seres Andrea)

42. Szegedi Krisztina

Gábor Áron „Művészeti Iskola”

Szakközépiskola, Miskolc (Kozákné Sólyom Ildikó) 7706                16                    6106

43. Horváth Alex

II. Rákóczi Ferenc Szakközépiskola,

Kiskunhalas (Szalai Zsuzsanna)                                 7731                18                    5931

44. Polyák Gabriella

SZVKKI, Szarvas (Pintér Márrta)                               8397                25                    5897

45. Mezei Boglárka

Keleti Károly Közgazdasági ,

Szakközépiskola, Budapest                                        7500                18                    5700

(Gombos Károlyné)

Nem sikerült 11 dolgozat.

 

ÖSSZETETT (GYORSÍRÁS ÉS GÉPÍRÁS) BAJNOKSÁG

 

Név                                                  Gyors               Gép                Össz

 

1. Székely Tünde

Hoya Szemüveglencse Gyártó

Magyarország ZRt., Mátészalka        7550                  9825                17375

2. Bartalusné Terjéki Krisztina

XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság       4633                  12541              17174

3. Szabó Márta

Szombathely Megyei Jogú Város

Polgármesteri Hivatala                      4233                  12445              16678

4. Szlabonyi Gáborné

József Attila Gimnázium és Közgazdasági

Szakközépiskola, Monor                  4766                  10912              15678

5. Szloboda Melinda

Nagyvenyim Község

Polgármesteri Hivatal                        4866                  10637              15503

6. Krasznai-Kis Eszter

Szarvasi Helyi Csoport

(Tóthné Jansik Erzsébet)                  5400                  9719                15119

7. Simon Antalné

Szekszárdi Rendőr-főkapitányság    4933                  9373                14306

8. Jászainé Kosztik Lídia

Nyíregyházi Helyi Csoport               3066                  10723              13789


SZÖVEGSZERKESZTÉS

„A” KATEGÓRIA

 

Név                                                Bruttó       Hiba             Nettó              Gép                Össz

 

1. Nagrant Tünde

Szarvasi Helyi Csoport                   14900                  1                      14650              5562                20212

(Tóthné Jansik Erzsébet)

2. Bartalusné Terjéki Krisztina

XVIII. és XIX. Kerületi Bíróság       14100               5                      12850              6271                19121

3. Szelényi Lórántné

Győr Megyei Jogú Város               10600                  0                      10600              7212                17812

Polgármesteri Hivatal

4. Krasznai-Kis Eszter

Szarvasi Helyi Csoport                   12600                  5                      11350              4860                16210

(Tóthné Jansik Erzsébet)

5. Szlabonyi Gáborné

József Attila Gimn.

és KSZKI, Monor                           8700                     1                      8450                5456                13906

6. Biczók Dénesné

Budapest                                        8100                     5                      6850                3964                10814

Sikerült minden dolgozat.

 

Junior

 

1.Csikós Edina

Szarvasi Helyi Csoport                   17200                  3                      16450              5366                21816

(Tóthné Jansik Erzsébet)

Sikerült minden dolgozat.

Ifjúsági

 

1. Pribelszki Petra

SZVKKI, Szarvas

(Tóthné Jansik Erzsébet)                15.700                  2                      15200              4412                19612

2. Csonki Kitti

SZVKKI Szarvas                            15900                  4                      14900              3537                18437

(Tóthné Jansik Erzsébet)

3. Tóth Veronika

SZVKKI Szarvas                            13300                  5                      12050              3811                15861

(Tóthné Jansik Erzsébet)

4. Hadfi Márton

II. Rákóczi Ferenc Szakközép-

iskola, Kiskunhalas                        11300                  2                      10800              4235                15035

(Szolnoki Istvánné)

5. Gergely Csilla

SZVKKI Szarvas                            11000                  2                      10500              3750                14250

(Tóthné Jansik Erzsébet)


6. Rádai Andrea

Gábor Áron „Művészeti Iskola”

Szakközépiskola, Miskolc              11100                  4                      10100              3524                13624

(Kozákné Sólyom Ildikó)

7. Szegedi Krisztina

Gábor Áron „Művészeti Iskola”

Szakközépiskola, Miskolc              10400                  0                      10400              3053                13453

(Kozákné Sólyom Ildikó)

8. Farkas Beatrix

SZVKKI Szarvas                            10800                  7                      9050                3319                12369

(Tóthné Jansik Erzsébet)

9. Szabó Roland Krisztián

II: Rákóczi Ferenc SZKI,

Kiskunhalas                                   8600                     3                      7850                3697                11547

(Szalai Zsuzsanna)

Sikerült minden dolgozat.

 

 

SZÖVEGSZERKESZTÉS

„B” KATEGÓRIA

 

 

Név                                                                Bruttó                        Hiba               Nettó

 

1. Liska Katalin

Szarvasi Helyi Csoport                                   14500                         1                      14250

(Tóthné Jansik Erzsébet)

2. Tusjak Tünde

Szarvasi Helyi Csoport                                   13800                         3                      13050

(Tóthné Jansik Erzsébet)

Sikerült minden dolgozat.

Junior

 

1. Gatter Mária

Türr István Gazdasági

Szakközépiskola, Baja                                    18500                         3                      17750

(Szauter Erika)

2. Pljesovszky Renáta

SZVKKI, Szarvas                                           11600                         4                      10600

(Tóthné Jansik Erzsébet)

3. Prjevara Nóra

Szarvasi Helyi Csoport                                   10900                         2                      10400

(Tóthné Jansik Erzsébet)

4. Oncsik Mária

Szarvasi Helyi Csoport                                   11200                         5                      9950

(Tóthné Jansik Erzsébet)

Sikerült minden dolgozat.


 

Ifjúsági

 

1. Szajcz Péter I.

Andrássy György Közgazdasági

Szakközépiskola, Eger (Lakatos Éva)             16300             7                      14550

2-3. Králik Anita

SZVVKI, Szarvas                                             13700             0                      13700

(Tóthné Jansik Erzsébet)

2-3. Dabi Tímea

József Attila Gimnázium. és

Közgazdasági Szakközépiskola, Monor          15700             8                      13700

(Szlabonyi Gáborné)

4. Lévai Dániel

Andrássy György Közgazdasági

Szakközépiskola, Eger                                    15600             12                    12600

(Lakatos Éva)

5 Tóth Mónika

József Attila Gimnázium és

Közgazdasági Szakközépiskola, Monor          11900             2                      11400

(Szlabonyi Gáborné)

6. Kurucz Edit Nikolett

József Attila Gimnázium és

Közgazdasági Szakközépiskola, Monor          11800             2                      11300

(Szlabonyi Gáborné, Szőnyi Gáborné)

7. Koch Dóra

SZVKKI, Szarvas                                           12200             4                      11200

(Tóthné Jansik Erzsébet)

8. Dalos Anett

József Attila Gimnázium és

Közgazdasági Szakközépiskola, Monor          11600             3                      10850

(Szlabonyi Gáborné)

9. Szajcz Péter II.

Andrássy György Közgazdasági

szakközépiskola, Eger                                    12600             9                      10350

(Lakatos Éva)

10-11. Faddi Liliána

Pesterzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola 10900             3                      10150

(Dr. Tóthné Molnár Judit)

10-11. Misurda Anita

Pesterzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola 10900             3                      10150

(Dr. Tóthné Molnár Judit)

12. Gere Zsuzsanna

SZVKKI, Szarvas                                           11600             6                      10100

(Tóthné Jansik Erzsébet)


13. Kerecsényi Vivien

Pesterzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola 10400             3                      9650

(Dr. Tóthné Molnár Judit)

14. Balogh Veronika

József Attila Gimnázium és

Közgazdasági Szakközépiskola, Monor          10400             4                      9400

(Szlabonyi Gáborné)

15. Bokros Anita

József Attila Gimnázium és

Közgazdasági Szakközépiskola, Monor          9800               2                      9300

(Szlabonyi Gáborné)

16. Bokros Réka

József Attila Gimnázium és

Közgazdasági Szakközépiskola, Monor          12200             12                    9200

(Szlabonyi Gáborné)

17. Vízvári Anna

József Attila Gimnázium és

Közgazdasági Szakközépiskola, Monor          9300               1                      9050

(Szlabonyi Gáborné)

18. Fodor Barbara

Pesterzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola 8200               1                      7950

(Dr. Tóthné Molnár Judit)

19. Szilos Alexandra

József Attila Gimn. és

Közgazdasági Szakközépiskola, Monor          11000             13                    7750

(Szlabonyi Gáborné)

20. Molnár Mercédesz

József Attila Gimnáziumés

Közgazdasági Szakközépiskola, Monor          10700             12                    7700

(Szlabonyi Gáborné)

21. Gál Nóra

SZVKKI, Szarvas                                           8600               4                      7600

(Tóthné Jansik Erzsébet)             

22. Váradi Andrea

Pesterzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola 8800               5                      7550

(Dr. Tóthné Molnár Judit)

23. Seres Vivien

Pesterzsébeti Közgazdasági Szakközépiskola 7400               2                      6900

(Dr. Tóthné Molnár Judit)

24. Zelmann Ferenc.

Gábor Áron „Művészeti Iskola” Szakközép-

iskola, Miskolc                                               8500               7                      6750

(Kozákné Sólyom Ildikó)

25. Sasvári Péter

Pesterzsébeti KSZKI                                       6400               5                      5150

(Dr. Tóthné Molnár Judit)

Sikerült minden dolgozat.


© Copyright MAGYGOSZ 2002 - 2004 — magygosz@axelero.hu
Design & HTML: Schmidi (zschmidt@freemail.hu) | Tartalom: gyne (gyetvai@axelero.hu)