Főlap | Bemutatkozunk | SzóVilág | Hírek | Versenyek | Vállalunk | Büszkeségeink | Linkek | Ajánló | Letöltés | Fórum |
GYORSÍRÁS, "A" KATEGÓRIA

MAGYAR GYORSÍRÓK ÉS GÉPÍRÓK ORSZÁGOS SZÖVETSÉGE

1925. április 25.

 

 

 

 

 

 

A 2007. ÉVI ORSZÁGOS

GYORSÍRÓ-, GÉPÍRÓ-, SZÖVEGSZERKESZTŐ és

LEVELEZÉS, JEGYZŐKÖNYVVEZETÉSI VERSENY

EREDMÉNYJEGYZÉKE

 

 

 

 

 

2007.

 

 

 

 

 

 

Kiadja  a Magyar Gyorsírók és Gépírók Országos Szövetsége

           1073 Budapest, Kertész u. 41. II/7.

           Levélcím: 1368 Budapest, Pf. 181

           Telefon/fax: 268-0236

           e-mail: magyosz@t-online.hu

           honlap: www.magyosz.hu


Tartalomjegyzék

 

Gyorsírás "A" kategória. 4\\

Gyorsírás "B" kategória. 4\\

Gyorsírás "C" kategória. 5\\

Gyorsírás "D" kategória. 6\\

Levelezés, jegyzőkönyvvezetés 7

Gépírás 8

Angol nyelvű gépírás 14

Német nyelvű gépírás 15

Szövegszerkesztés "A" kategória. 17\\

Szövegszerkesztés "B" kategória. 18\\

Gyorsírás csapatverseny. 20

Gyorsírás pontszerzőverseny. 21

Gépírás csapatverseny. 22

Gépírás pontszerző verseny. 25

Szövegszerkesztés csapatverseny. 27

Szövegszerkesztés pontszerző verseny. 28

2008. évi versenyek. 28

SzóVilág megrendelőlap. 30

Belépési nyilatkozat 31

 

Az országos gyorsíró-, gépíró-, valamint a szövegszerkesztő verseny döntőjét 2007. november 24-én a Katona József Műszaki, Közgazdasági Szakképző Iskola és Gimnázium (1138 Budapest, Váci út 107.) tantermeiben tartottuk.

Köszönetet mondunk ezúton is a versenyeken való közreműködésért mindenkinek.

 

 

A 2007. évi adóbevalláskor is lehetőség van a személyi jövedelemadó egy százalékának felajánlására. Kérjük, továbbra is támogassák Szövetségünk céljainak megvalósítását. Adószámunk: 19815864-2-42.

 

 

A szövetségi tagdíj évi 1200 forint, tanulóknak, nyugdíjasoknak, gyesen, gyeden lévőknek pedig 300 forint. Köszönettel veszünk ennél nagyobb összegű tagdíjbefizetéseket is. Ezúton is kérjük tagtársainkat, versenyzőinket, hogy a 11707024-20449720 számlaszámra OTP-fiókban szíveskedjenek feladni a 2007. évi tagdíjat, illetőleg ha elmaradásuk van, kérjük azt pótlólag befizetni.

Kérünk minden tanárt és versenyzőt, szíveskedjenek a Szövetségbe való belépésükkel is kifejezni a szakma iránti kötődésüket; segítsék elő szervezeti életünk megerősítését.

 

 

Lehetőség van a SzóVilág visszamenőleges megrendelésére is. Éves előfizetési díj: e-mailen kérve 1.150 forint, nyomtatva 1575 forint és postaköltség, melyet a 11707024-20449720 számlaszámra, OTP-fiókban kérünk befizetni. A megrendelést szíveskedjenek a Szövetség címére mielőbb megküldeni.

 


 

EREDMÉNYEK

 

GYORSÍRÁS "A" KATEGÓRIA

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontszám

1.

Ferenc Zsuzsa

Beszédgyorsíró Szolgálat

10

460

45

465

2.

Árvayné Dani Judit

Magyar Országgyűlés Hivatala

Gyorsíró Irodája

9

440

86

403

3.

Vicai Erika

Magyar Országgyűlés Hivatala

Gyorsíró Irodája

8

420

74

396

4.

Horváth Éva Szilvia

7

400

57

393

 

Magyar Országgyűlés Hivatala

Gyorsíró Irodája

 

 

 

 

 

Minden dolgozat sikerült.

 

GYORSÍRÁS "B" KATEGÓRIA

A döntőbe behívásra került az összes sikeres 8 és 7 perces dolgozat készítője. A 6 perces dolgozatoknál 45, az 5 perceseknél 35 a 4 perceseknél 25, a 3 perceseknél 20 hibánál húztuk meg a hibahatárt.

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontszám

1.

Kovácsné Horváth Andrea

8

300

21

279

 

Celldömölk Város Önkormányzata Polgármesteri Hivatal

 

 

 

 

2.

Gyimesi Albertné

Zöldségtermesztési Kutató Intézet Zrt.

Kecskemét

7

280

20

260

3.

Wégnerné Szepesi Gyöngyi

Teleki Blanka Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest

7

280

37

243

4.

Czipfné Berényi Ágnes

Biokom Kft., Pécs

7

280

40

240

5.

Keringer Imréné

Szombathely

6

260

33

227

6.

Huszka Erzsébet

5

240

28

212

 

TermészetBÚVÁR Alapítvány

 

 

 

 

7.

Kovács Lászlóné

4

220

14

206

 

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

 

 

 

 

8.

Székely Lászlóné

Rendőrkapitányság, Mátészalka

4

220

19

201

9.

Dankovics Kitti

3

200

14

186

 

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

 

 

 

 

 

Minden dolgozat sikerült.

 

Junior

 

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontszám

1.

Rodenbücher Katalin

Nyíregyházi Főiskola

7

280

37

243

2.

Eszlinger Beáta

Nyugat-Magyarországi Egyetem Közgazdaságtudományi Kar, Sopron

3

200

20

180

 

Minden dolgozat sikerült.

 

Ifjúsági

 

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontszám

1.

Leiner Péter

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

(Virág Istvánné)

3

200

24

176

 

GYORSÍRÁS "C" KATEGÓRIA

Behívásra került az összes sikeres 7 perces és 6 perces dolgozat készítője. Az 5 perces dolgozatoknál 15, a 4 perceseknél 10, a 3 perceseknél 5 hibánál húztuk meg a határt.

 

Név

Perc

Végseb.

Hiba

Pontsz.

1.

Kőhegyi Péterné

Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Középiskola, Nyíregyháza

7

170

2/1

168

2.

Szlabonyi Gáborné

József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Monor

7

170

4/0

166

3.

Bartalusné Terjéki Krisztina

XVIII. és XIX. ker. Bíróság, Budapest

7

170

6/2

164

4.

Simon Antalné

Tolna Megyei RFK, Szekszárdi Rendőrkapitányság

7

170

7/1

163

5.

Martisné Víg Zsuzsanna

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

7

170

7/2

163

6.

Bóta Józsefné

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

7

170

11/1

159

á.i.: 39’

7.

Kosztyu Emese

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

7

170

11/1

159

á.i.: 42’

8.

Kőhegyi-Virágh Renáta

Lippai János Szakközépiskola és Szakiskola, Nyíregyháza

7

170

20/2

150

9.

Herczeg Bernadett

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

6

155

11/0

144

 

Minden dolgozat sikerült.

Junior

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontsz.

1.

Szloboda Melinda Györgyi

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola, Dunaújváros

7

170

3/2

163

 

Minden dolgozat sikerült.


 

Ifjúsági

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontsz.

1.

Széles Andrea

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

(Virág Istvánné)

7

170

6/2

164

2.

Marák Csilla

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

(Virág Istvánné)

7

170

8/1

162

3.

Kanyár Krisztina

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

(Virág Istvánné)

7

170

16/0

154

4.

Nagy Katalin

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

(Virág Istvánné)

7

170

19/1

151

5.

Hajdu Katalin

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

(Virág Istvánné)

7

170

21/2

149

 

Minden dolgozat sikerült.


 

GYORSÍRÁS "D" KATEGÓRIA

Behívásra került minden 5 és 4 perces dolgozat készítője.

Junior

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontsz.

1.

Gere Marianna

Nyíregyházi Főiskola

(Vámos Ágnes)

5

100

0/2

100

2.

Szucsik Krisztina

Nyíregyházi Főiskola

(Vámos Ágnes)

5

100

5/2

95

3.

Sváner Anita

Nyíregyházi Főiskola

(Vámos Ágnes)

5

100

7/0

93

 

Minden dolgozat sikerült.

 

Ifjúsági

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontsz.

1.

Jászai Lídia

Nyíregyházi Főiskola

(Bertóthyné dr. Végvári Erzsébet)

 

Minden dolgozat sikerült.

 

 

 

5

100

6/2

94

 

 

LEVELEZÉS, JEGYZŐKÖNYVVEZETÉS

Mivel kevés volt a résztvevő, ezért csak az I. forduló dolgozatait értékeltük.

 

"A" kategória

1.

Kovácsné Horváth Andrea

Celldömölk Város Önkormányzata Polgármesteri Hivatala

2.

Czipfné Berényi Ágnes

Biokom Kft., Pécs

3.

Kőhegyi Péterné

Sipkay Barna Keresk., Vendéglátóipari,

Idegenforgalmi Középiskola, Nyíregyháza

4.

Székely Tünde

Hoya Szemüveglencse Gyártó Magyarország Zrt, Mátészalka

5.

Székely Lászlóné

IRM, Rendőrkapitányság, Mátészalka

 

"B" kategória

Ifjúsági

 

1.

Hefkó Tímea

Varga Jenő Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest (Alpári Istvánné)

2.

Hidvégi Szilvia

Varga Jenő Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest (Alpári Istvánné)

 

 

GÉPÍRÁS

A behívás alapja: felnőtteknél 5000, junioroknál 4000, az ifjúsági versenyzőknél 3400 nettó leütés feletti teljesítmény volt.

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Nagy Ferencné

Tiszamenti Regionális Vízművek Zrt., Szolnok

14543

4

14143

2.

Kovácsné Horváth Andrea

Celldömölk Város Önkormányzata Polgármesteri Hivatala

13645

8

12845

3.

Terjéki Krisztina

Budapesti XVIII. és XIX. kerületi Bíróság

13068

2

12868

4.

Gyurasics Éva

Pécsi Városi Ügyészség

13121

8

12321

5.

Domokos Mária

Pécs MJV Polgármesteri Hivatal

12817

17

11117

6.

Szoták Judit

Horlux Oktatási Központ, Mátészalka

(Szabó Emília)

11286

2

11086

7.

Hajdu Gabriella

DHL Express Magyarország Kft., Budapest

11705

8

10905

8.

Somogyi Katalin

Jókai Mór KSZKI, Pápa

11073

2

10873

9.

Székely Lászlóné

IRM, Rendőrkapitányság, Mátészalka

11122

3

10822

10.

Szlabonyi Gáborné

József A. Gimn. és KSZKI, Monor

10735

1

10635

11.

Kőhegyi Péterné

Sipkay Barna Keresk., Vendéglátóipari,

Idegenforgalmi Középisk., Nyíregyháza

11081

6

10481

12.

Somogyi Lászlóné

Pécs MJV Polgármesteri Hivatal

11937

16

10337

13.

Kovács Lászlóné

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

10700

5

10200

14.

Bóta Józsefné

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

10437

4

10037

15.

Simon Antalné

Tolna megyei RFK, Szekszárdi Rendőrkapitányság

10159

12

8959

 

A behívás szintjét nem érte el 1 fő.

Junior

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Rodenbücher Katalin

Nyíregyházi Főiskola, Nyíregyháza

13944

5

13444

2.

Szabó Márta

Szegedi és Gerencsér Ügyvédi Iroda, Vecsés

12839

5

12339

3.

Szloboda Melinda Györgyi

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola, Dunaújváros

11304

5

10804

4.

Nagrant Tünde

Szarvasi Helyi Csoport (Tóthné Jansik Erzsébet)

11475

7

10775

5.

Csikós Edina

Szarvasi Helyi Csoport (Tóthné Jansik Erzsébet)

10790

9

9890

6.

Csipai Melinda

Szarvasi Helyi Csoport (Tóthné Jansik Erzsébet)

10839

13

9539

7.

Szucsik Krisztina

Nyíregyházi Főiskola (Vámos Ágnes)

9430

3

9130

8.

Bódi Tünde

Nyíregyházi Főiskola

8262

5

7762

9.

Pálhidai Anett

Nyíregyházi Főiskola

8830

15

7330

10.

Demeter Zsuzsanna

Nyíregyházi Főiskola (Antal Mária)

8000

12

6800

 

Minden dolgozat sikerült.

 

Ifjúsági

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Ratting Anita

Pécsi Tudományegyetem, Közg. Tud. Kar, Pécs

14749

4

14349

2.

Döbrentey Dániel

14300

6

13700

 

Xántus János Idegenforgalmi Középiskola, Budapest (Bóta Zsuzsanna)

 

 

 

3.

Csupka Norbert

Hunyadi János Gimnázium és Szakközépiskola, Csorna (Horváthné Schlakker Gabriella)

12740

9

11840

4.

Tribl Norbert

II. Rákóczi Ferenc Szakközépiskola,

Kiskunhalas (Szolnoki István, Szalai Zsuzsanna)

11999

3

11699

5.

Deák Péter

Kereskedelmi, Vendéglátó és Idegenforgalmi Szakközép- és Szakiskola, Tatabánya

13038

15

11538

6.

Szabó Kinga

Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest (Zsuffa Miklósné)

11768

6

11168

7.

Szűcs Imre

Csukás Zoltán Mezőgazdasági Szakiskola, Csorna

(Horváthné Schlakker Gabriella)

11432

4

11032

8.

Kovács Dániel

Illyés Gyula Gimnázium és KSZKI, Budaörs (Petruska Magdolna)

11521

6

10921

9.

Somodi Boglárka

Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnázium, Százhalombatta (Tóthné Horváth Julianna)

11548

7

10848

10.

Győri Balázs

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola,

Szeged (Kissné Álmosdi Márta)

11379

10

10379

11.

Kádár Lilla

Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest (Zsuffa Miklósné)

12034

17

10334

12.

Kovács Miklós

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged (Bense Árpádné)

11954

17

10254

13.

Kiss Dániel

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged (Bense Árpádné)

11431

12

10231


14.

Leiner Péter

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

(Virág Istvánné)

11315

11

10215

15.

Tóth Rafael

Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest

(Bácsiné Király Lili)

10384

5

9884

16.

Nagy Péter

Petőfi Sándor Gépészeti s Informatikai Szakközépiskola, Kiskunfélegyháza

(Csenkiné Bihal Mária)

12629

18

9829

17.

Németh László

Budapesti Corvinus Egyetem, Budapest

(Pázmándi Katalin)

10185

6

9585


18.

Tereánszky Adél

Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnázium, Százhalombatta (Tóthné Horváth Julianna)

9950

5

9450

19.

Gutyán Gábor

Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola Nyíregyháza (Pázmándi Katalin)

9555

5

9055

20.

Kerecsényi Tamás

Varga Jenő Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest (Alpári Istvánné)

9338

4

8938

21.

Huber Kinga

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

(Virág Istvánné)

9734

9

8834

22.

Kovács Dóra

Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola, Nyíregyháza (Pázmándi Katalin)

9451

7

8751

23.

Jászai Lídia

Nyíregyházi Főiskola (Bertóthyné Végvári Erzsébet)

10589

20

8589

24.

Gabányi Károly

Illyés Gyula Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs (Petruska Magdolna)

9071

5

8571

25.

Bacskó Glória Beatrix

MÁSZIK Gépészeti Szakközépiskola, Mátészalka

(Szabó Emília)

9290

8

8490

26.

Karóczkai Balázs

Debreceni Egyetem (Kőhegyi Péterné)

10489

20

8489

27.

Terdik Tamás

Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja (Szauter Erika)

8740

4

8340

28.

Schlämmer Tímea

Mérei Ferenc Általános Iskola, Szakiskola és Felnőttoktatási Gimnázium, Budapest

(Csanálosiné Balog Klára)

9161

10

8161

29.

Gatter Mária

Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja

(Szauter Erika)

8560

4

8160

30.

Gutai György

Katona József Közgazdasági, Műszaki Szakképző Iskola és Gimnázium, Budapest

(Szántóné Horváth Magdolna)

8656

5

8156

31.

Dóka Nikolett

Eötvös József Általános Iskola és Közgazdasági Szakközépiskola, Gyál,

(Horváthné Körmendi Andrea)

9483

15

7983

32.

Szabó Katalin

Petőfi Gépészeti és Informatikai Szakképző Iskola, Kiskunfélegyháza (Csenkiné Bihal Mária)

9680

17

7980

33.

Szabados Máté

II. Rákóczi Ferenc Szakközépiskola, Kiskunhalas (Szalai Zsuzsa)

9716

18

7916

34.

Rohoska Noémi

Wattay Középiskola, Kiskőrös (Takács Edit)

8609

7

7909

35.

Pataki Gyula

Jókai Mór Közgazdasági Szakközépiskola, Pápa, (Somogyi Katalin)

9791

19

7891

36.

Gyulai Tímea

Szarvas Város Közoktatási Intézménye

(Tóthné Jansik Erzsébet)

8829

11

7729

37.

Pellikán Anita

Mérei Ferenc Általános Iskola, Szakiskola és Felnőttoktatási Gimnázium, Budapest

(Csanálosiné Balog Klára)

8023

3

7723

38.

Mészáros Mariann

Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnázium, Százhalombatta (Tóthné Horváth Julianna)

8959

13

7659

39.

Koczó Katalin

Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakközépiskola (Csenkiné Bihal Mária)

8988

13

7688

40.

Bukor Rita

Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnázium, Százhalombatta (Tóthné Horváth Julianna)

7684

0

7684

41.

Kovács Brigitta

Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja (Szauter Erika)

8622

10

7622

42.

Balogh Nikolett

Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest (Orbánné Szalai Tünde)

8167

5

7617

43.

Bolla Adrienn

Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnázium, Százhalombatta (Tóthné Horváth Julianna)

7959

4

7559

44.

Simon Tímea

Széchenyi István Informatikai, Közgazdasági, Műszaki Szakközépiskola, Nyíregyháza (Pázmándi Katalin)

8551

10

7551

45.

Szabó Tamás

MÁSZIK Gépészeti Szakközépiskola, Mátészalka (Szabó Emília)

8145

6

7545

46.

Németh Dániel

Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnázium, Százhalombatta (Tóthné Horváth Julianna)

9020

15

7520

47.

 Buzás Judit

Székács Elemér Szakközépiskola, Törökszentmiklós (Stelliné Ovajka Zsuzsanna)

8898

16

7298

48.

Czere Judit

Jókai Mór Közgazdasági Szakközépiskola,

Pápa (Tóth Judit)

7704

5

7204

49.

Grozdits Adrienn

Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnázium, Százhalombatta (Tóthné Horváth Julianna)

8286

11

7186

50.

Nagy Andrea

Székács Elemér Szakközépiskola, Törökszentmiklós (Stelliné Ovajka Zsuzsanna)

7661

5

7161



51.

György Andrea

Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnázium, Százhalombatta (Tóthné Horváth Julianna)

7861

8

7061

52.

Klein Melinda

II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Budapest

(Sekulic Hella)

9048

20

7048

53.

Kujbus Péter

Lippai János Szakközépiskola és Szakiskola, Nyíregyháza (Kőhegyi-Virágh Renáta)

9247

22

7047

54.

Einger Bianka

Kempelen Farkas Gazdasági, Vendéglátó, Idegenforgalmi Alapítványi Szakközépiskola, Szakiskola, Komárom (Széles Teodóra)

7830

8

7030

55.

Vidák Eszter

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

(Virág Istvánné)

8071

11

6971

56.

Deák Gergely

Kempelen Farkas Gazdasági Vendéglátó, Idegenforgalmi Alapítványi Szakközépiskola, Szakiskola, Komárom (Széles Teodóra)

7915

10

6915

57.

Gyimesi Anett

Kossuth Lajos Középiskola, Kiskunfélegyháza (Kovácsné Seres Andrea)

8127

13

6827

58.

Balla Ágnes

Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest (Gombos Károlyné)

7546

9

6646

59.

Karkossiák Enikő

József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Monor (Szlabonyi Gáborné)

7808

13

6508

60.

Hadfi Márton

II. Rákóczi Ferenc Szakközépiskola, Kiskunhalas (Szolnoki István)

9189

27

6489

61.

Somogyi Renáta

Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnázium, Százhalombatta (Tóthné Horváth Julianna)

7282

9

6382

62.

Baricza Bettina

Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnázium, Százhalombatta (Tóthné Horváth Julianna)

7581

12

6381

63.

Kiss Brigitta

Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnázium, Százhalombatta (Tóthné Horváth Julianna)

6963

8

6163

64.

Czomba Nóra

Széchenyi István Informatikai, Közgazdasági Szakközépiskola, Nyíregyháza (Pázmándi Katalin)

8219

23

5919

65.

Fülöp Klaudia

Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnázium, Százhalombatta (Tóthné Horváth Julianna)

7074

12

5874

 

 

ANGOL NYELVŰ GÉPÍRÁS

A behívás alapja: 2000 nettó leütés feletti teljesítmény.

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Hajdu Gabriella

DHL Express Magyarországi Kft., Budapest

3830

11

2730

2.

Prievaráné Mácsár Eszter

Szarvasi Helyi Csoport (Tóthné Jansik Erzsébet)

2916

7

2216

 

Hibahatáron túl dolgozott egy fő.

Junior

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Rodenbücher Katalin

Nyíregyházi Főiskola, Nyíregyháza

4302

2

4102

2.

Szabó Márta

Szegedi és Gerencsér Ügyvédi Iroda, Vecsés

3566

2

3366

3.

Szloboda Melinda

Dunaferr Szakközépiskola és Szakiskola, Dunaújváros

2935

3

2635

4.

Nagrant Tünde

Szarvasi Helyi Csoport (Tóthné Jansik Erzsébet)

3218

6

2618

 

Minden dolgozat sikerült.

 

Ifjúsági

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Ratting Anita

Pécsi Tudományegyetem

3875

1

3775

2.

Kovács Miklós

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged (Bense Árpádné)

4072

4

3672

3.

Illés Marcell

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged (Krizbai Imréné)

3703

3

3403

4.

Lengyel Tímea

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged (Krizbai Imréné)

3541

3

3241

5.

Gutyán Gábor

Széchenyi István Közgazdasági, Informatika Szakközépiskola, Nyíregyháza (Pázmándi Katalin)

3288

1

3188

6.

Győri Balázs

Kőrösy Józsegf Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged (Kissné Álmosdi Márta)

3116

0

3116

7.

Szögi Rita

Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola, Szeged (Krizbai Imréné)

3173

3

2873

8.

Kádár Lilla

Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest (Zsuffa Miklósné)

3219

4

2819

9.

Kiss Dániel

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged (Bense Árpádné)

3311

5

2811

10.

Szabó Kinga

Varga István Kereskedelmi, Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest (Zsuffa Miklósné)

3297

5

2797

11.

Scherer Tamás

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged (Krizbai Imréné)

3048

3

2748

12.

Huszár Attila

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged (Krizbai Imréné)

2673

1

2577


13.

Kerecsényi Tamás

Varga Jenő Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest (Alpári Istvánné)

2931

4

2531


14.

Szekeres Cintia

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged (Krizbai Imréné)

2380

2

2180

15.

Éder Tamás

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged (Krizbai Imréné)

2361

2

2161

16.

Szabó-Bózsó Petra

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged (Kissné Álmosdi Márta)

2453

4

2053

17.

Kerepeczki Balázs

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged (Krizbai Imréné)

2667

7

1967

18.

Varga Attila

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged (Krizbai Imréné)

2484

7

1784

 

A behívás szintjét nem érte el, illetve hibahatáron túl dolgozott 4 fő.

 

NÉMET NYELVŰ GÉPÍRÁS

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Hajdu Gabriella

DHL Express Magyarország Kft., Budapest

3473

4

3073

2.

Kőhegyi-Virágh Renáta

Lippai János Szakközépiskola és Szakiskola, Nyíregyháza

2522

4

2122

3.

Kőhegyi Péterné

Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Középiskola, Szakiskola, Nyíregyháza

2316

3

2016

 

Minden dolgozat sikerült.

Junior

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Szabó Márta

Szegedi és Gerencsér Ügyvédi Iroda, Vecsés

3338

0

3338

2.

Szloboda Melinda Györgyi

Dunaferr Szakközép- és Szakiskola, Dunaújváros

3095

7

2393

3.

Szucsik Krisztina

Nyíregyházi Főiskola

2599

3

2299

 

Minden dolgozat sikerült.

 

Ifjúsági

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Lengyel Tímea

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged (Krizbai Imréné)

3173

3

2873

2.

Kovács Miklós

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged ( Bense Árpádné)

3332

7

2632

3.

Győri Balázs

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged (Kissné Álmosdi Márta)

3264

7

2564

4.

Jászai Lídia

Nyíregyházi Főiskola,

(Bertóthyné dr. Végvári Erzsébet)

2854

3

2554

5.

Kerecsényi Tamás

Varga Jenő Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest, (Alpári Istvánné)

2596

1

2496

6.

Huber Kinga

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola,

(Virág Istvánné)

2669

3

2369

7.

Szögi Rita

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged, (Krizbai Imréné)

2594

3

2294

8.

Stefkovics Kata

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged, (Kissné Álmosd iMárta)

2341

1

2241

9.

Huszár Attila

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged, (Krizbai Imréné)

2329

3

2029

10.

Lindenmayer Ildikó

Varga Jenő Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest, (Alpári Istvánné)

2299

6

1699

11.

Karóczkai Balázs

Debreceni Egyetem (Kőhegyi Péterné)

2241

6

1641

12.

Vidák Eszter

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola,

(Virág Istvánné)

2154

6

1554

 

Hibahatáron túl dolgozott 2 fő.

 

SZÖVEGSZERKESZTÉS "A" KATEGÓRIA

A behívás alapja felnőtteknél 7000, junior és ifjúsági versenyzőknél 6.700 nettó pont feletti teljesítmény.

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

Gépírás

Összesen

1.

Bartalusné Terjéki Krisztina

Budapesti XVIII. és XIX.  kerületi Bíróság

8800

11

6050

6384

12434

 

Nem érte el a behívás szintjét négy fő.

 

Junior

 

Név

Bruttó

Hiba

 

Nettó

Gépírás

Összesen

1.

Csikós Edina

13600

6

12100

4945

17045

 

Szarvasi Helyi Csoport

 

 

 

 

 

 

(Tóthné Jansik Erzsébet)

 

 

 

 

 

2.

Csipai Melinda

11200

5

9950

4770

14720

 

Szarvasi Helyi Csoport

(Tóthné Jansik Erzsébet)

 

 

 

 

 

3.

Nagrant Tünde

Szarvasi Helyi Csoport

 (Tóthné Jansik Erzsébet)

9300

5

10950

5388

13438

 

Ifjúsági

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

Gépírás

Összesen

1.

Gatter Mária

11600

1

10750

4080

14830

 

Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja,

(Szauter Erika)

 

 

 

 

 

2.

Leiner Péter

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola (Virág Istvánné)

9600

4

8600

5110

13710

3.

Jászai Lídia

Nyíregyházi Főiskola

(Bertóthyné dr. Végvári Erzsébet)

8900

4

7900

4295

12195

4.

Hadfi Márton

II. Rákóczi Ferenc KSZKI,

Kiskunhalas (Szolnoki István)

8700

1

8450

3245

11695

5.

Karkossiák Enikő

8500

5

7250

3254

10504

 

József A. Gimn. és KSZKI,

Monor (Szlabonyi Gáborné)

 

 

 

 

 

6.

Karóczkai Balázs

6700

3

5950

4245

10195

 

Debreceni Egyetem

 

 

 

 

 

 

(Kőhegyei Péterné)

 

 

 

 

 

      

 

                                                                                 

       Nem sikerült egy dolgozat                                                            

 

 

SZÖVEGSZERKESZTÉS "B" KATEGÓRIA

A behívás alapja felnőtt versenyzőknél 7000, junior és ifjúsági versenyzőknél 6700 nettó pont feletti teljesítmény.

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Liska Katalin

Szarvasi Helyi Csoport

9600

1

9350

 

(Tóthné Jansik Erzsébet)

 

 

 

Nem érte el a behívás szintjét három versenyző.

 

Ifjúsági

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Wieszberger Judit

Energetikai Szakközépiskola, Paks

(Fórizsné Martos Klára)

12100

3

11350

2.

Szajcz Péter

Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola,

Eger (Lakatos Éva)

10500

3

9750

3.

Brezovszki Andrea

Energetikai Szakközépiskola, Paks

(Fórizsné Martos Klára)

11000

7

9250

4.

Lévai Dániel

Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola, Eger (Lakatos Éva)

10200

4

9200

5.

Baranyi Richárd

Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola, Eger (Lakatos Éva)

9900

3

9150

6.

Molnár Beáta

Energetikai Szakközépiskola, Paks

(Fórizsné Martos Klára)

9900

5

8650

7.

Dari Csilla

9300

4

8300

 

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

 

 

 

 

(Szlabonyi Gáborné)

 

 

 

8.

Csonki Kitti

10200

8

8200

 

Szarvas Város Közoktatási Intézménye

 

 

 

 

(Tóthné Jansik Erzsébet)

 

 

 

9.

Trincsi Andrea

8900

4

7900

 

József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Monor (Szlabonyi Gáborné)

 

 

 

10.

Brlás Brigitta

8400

3

7650

 

Szarvasi Helyi Csoport (Tóthné Jansik Erzsébet)

 

 

 

11.

Pribelszki Petra

Vajda Péter Gimn. és Szakközépiskola, Szarvas

8600

4

7600

 

(Tóthné Jansik Erzsébet)

 

 

 

12.

Oncsik Mária

Szarvasi Helyi Csoport (Tóthné Jansik Erzsébet)

8300

3

7550

13.

Lengyel Tímea

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged (Krizbai Imréné)

7900

2

7400

14.

Murányi Zsanett

József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Monor (Szőnyiné Gábor Mária)

8700

6

7200

15.

Huszár Attila

7700

3

6950

 

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged (Krizbai Imréné)

 

 

 

16.

Koch Dóra

Vajda Péter Gimnázium és Szakközépiskola, Szarvas (Tóthné Jansik Erzsébet)

7500

3

6750

17.

Králik Anita

9000

9

6750

 

Vajda Péter Gimnázium és Szakközépiskola, Szarvas (Tóthné Jansik Erzsébet)

 

 

 

18.

Varga Hajnalka

József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Monor (Szlabonyi Gáborné)

7800

5

6550

19.

Balogh Nikolett

Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest

(Orbánné Szalai Tünde, Derczbach Tamás)

6900

2

6400

20.

Féhr Kitti

Energetikai Szakközépiskola, Paks

(Fórizsné Martos Klára)

10600

17

6350

21.

Prjevara Nóra

Szarvasi Helyi Csoport, (Tóthné Jansik Erzsébet)

7400

5

6150

22.

Frcska Mariann

Szarvas Városi Közoktatási Intézmény, Szarvas (Tóthné Jansik Erzsébet)

6900

4

5900

23.

Könyves Piroska

Energetikai Szakközépiskola, Paks

(Fórizsné Martos Klára)

8900

12

5900

24.

Makai Anett

Energetikai Szakközépiskola, Paks

(Fórizsné Martos Klára)

8600

11

5850

25.

Bognár Bianka

Energetikai Szakközépiskola, Paks, (Nagy Éva)

7200

6

5800

26.

Légrádi Lívia

Vajda Péter Gimnázium és Szakközépiskola, Szarvas (Tóthné Jansik Erzsébet)

7600

8

5600

27.

Szente Barbara

Energetikai Szakközépiskola, Paks (Nagy Éva)

7900

13

4650

 

Nem érte el a behívás szintjét egy versenyző.

 

 

A 2007. évi országos gyorsíróverseny I. fordulójának csapatversenye a három legjobb versenyző eredménye alapján

I.  Iskolák

1.

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

501 pont

 

     Leiner Péter

 

 

     Marák Csilla

     Kanyár Krisztina

 

 

II. Főiskola

1.

Nyíregyházi Főiskola

455 pont

 

     Rodenbücher Katalin

 

 

     Szucsik Krisztina

     Kovács Éva

 

 

III.    Intézmények

1. Magyar Országgyűlés Hivatala Gyorsíró Irodája, Budapest

1193 pont

         Árvayné Dani Judit

 

         Vicai Erika

 

         Horváth Éva Szilvia

 

2. Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

 628 pont

         Dóka Mária

 

         Susztákné Csubry Katalin

 

         Kovács Lászlóné

 

 

                                                                                                 

 

IV. Helyi Csoportok

1. Budapesti Helyi Csoport

1071 pont

         Ferenc Zsuzsa

 

        Árvayné Dani Judit

 

        Huszka Erzsébet

 

2. Nyíregyházi Helyi Csoport

713 pont

        Kovács Józsefné

 

        Székely Tünde

 

        Székely Lászlóné

 

3. Ózdi Helyi csoport

628 pont

        Dóka Mária

 

        Susztákné Csubry Katalin

 

        Kovács Lászlóné

 

 

A 2007. évi országos gyorsíróverseny I. fordulójának pontszerző versenye (az összes versenyző eredménye alapján)

 

I. Iskolák

 

1.

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

6 fő

907 pont

 

II. Főiskola

1.

Nyíregyházi Főiskola

9 fő

1032 pont

2.

Nyugat-Magyarországi Egyetem

1 fő

195 pont

 

III. Intézmények

1.

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

10 fő

1733 pont

 

 

 

 

2.

Magyar Országgyűlés Hivatala Gyorsíró Irodája, Budapest

3 fő

1193 pont

 

IV. Helyi Csoportok

                                                                                      

1.

Ózdi Helyi Csoport

10 fő

1733 pont

2.

Budapesti Helyi Csoport

6 fő

1560 pont

3.

Nyíregyházi Helyi Csoport

5 fő

1047 pont

4.

Szombathelyi Helyi Csoport

2 fő

482 pont

5.

Kecskeméti Helyi Csoport

1 fő

209 pont

6.

Pécsi Helyi Csoport

1 fő

200 pont

 

 

A 2007. évi országos gépíróverseny I. fordulójának csapateredménye a három legjobb versenyző eredménye alapján

I. Iskolák

1.

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged

15.641

 

     Kovács Miklós

 

 

     Kiss Dániel

 

 

     Győri Balázs

 

2.

Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnázium, Százhalombatta

14.395

 

     Somodi Boglárka

 

 

     Tereánszky Adél

 

 

     Németh Dániel

 

3.

II. Rákóczi Ferenc Középiskola, Kiskunhalas

14.311

 

     Tribl Norbert

 

 

     Polyák Ádám

 

 

      Hadfi Márton

 

4.

Jókai Mór Közgazdasági Szakközépiskola, Pápa

14.017

 

     Czere Judit

 

 

     Somogyi Katalin

 

 

     Pataki Gyula

 

5.

Gépészeti Szakközépiskola, Mátészalka

13.752

 

     Szoták Judit

 

 

     Szabó Tamás

 

 

     Bacskó Glória

 

6.

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola, Veszprém

13.285

 

     Leiner Péter

 

 

     Huber Kinga

 

 

     Vidák Eszter

 

7.

Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola, Nyíregyháza

13.107

 

     Németh László

 

 

     Simon Tímea

 

 

     Kovács Dóra

 


8.

Lippai János Szakközépiskola és Szakiskola, Nyíregyháza

12.482

 

     Kőhegyi-Virág Renáta

 

 

     Kujbus Péter

 

 

     Vezse Dóra

 

9.

Kossuth Lajos Középiskola, Kiskunfélegyháza

12.186

 

     Gyimesi Gergő

 

 

     Gyimesi Anett

 

 

     Pap Anita

 

10.

Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja

11.870

 

     Kovács Brigitta

 

 

     Terdik Tamás

 

 

     Gatter Mária

 

11.

József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Monor

11.802

 

     Szlabonyi Gáborné

 

 

     Karkossiák Enikő

 

 

     Trincsi Andrea

 

12.

Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest – Gyakorló u.

11.786

 

     Tóth Rafael

 

 

     Balla Ágnes

 

 

     Balogh Nikolett

 

13.

Székács Elemér Szakközépiskola, Törökszentmiklós

11.425

 

     Buzás Judit

 

 

     Vereb Nóra

 

 

     Nagy Andrea

 

14.

Közgazdasági Szakközépiskola, Kiskunfélegyháza

11.291

 

     Koczó Katalin

 

 

     Molnár Andrea

 

 

     Sipos Tímea

 

15.

Petőfi Sándor Gépészeti és Informatikai Szakképző Iskola, Kiskunfélegyháza

11.290

 

     Nagy Péter

 

 

     Szabó Katalin

 

 

     Csősz Roland

 

16.

Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforgalmi Középiskola, Nyíregyháza

11.260

 

     Kőhegyi Péterné

 

 

     Fekete Gábor

 

 

     Pap Mónika

 

17.

Kós Károly Szakképző Iskola, Érd

10.563

 

     Dobos Anita

 

 

     Szilágyi János

 

 

     Mezőné Tolnai Erika

 

18.

Katona József Műszaki, Közgazdasági Szakképző Iskola és

 

 

Gimnázium, Budapest

 

 

     Gutai György

 

 

     Entz Tímea

 

 

     Dadányi Viktória

 

19.

Mérei Ferenc Általános Iskola, Szakiskola és

Felnőttoktatási Gimnázum, Budapest

10.165

 

     Schlämmer Tímea

 

 

     Pellikán Anita

 

 

     Pányi Georgina

 

20.

Vajda Péter Gimnázium és Szakközépiskola, Szarvas

10.060

 

     Gyulai Tímea

 

 

     Ambrus Boglárka

 

 

     Csekő Péter

 

21.

II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Budapest

9.763

 

     Klein Melinda

 

 

     Bobály Sára

 

 

     Csuri Klaudia

 

22.

Wattay Középiskola, Kiskőrös

9.755

 

     Rohoska Noémi

 

 

     Csire Erzsébet

 

 

     Németh Kitti

 

23.

Hódmezővásárhelyi Eötvös József Szakközépiskola

8.436

 

     Albert Adina

 

 

     Pósa Andra

 

24.

Károlyi Mihály Kereskedelmi Szakközéiskola, Cegléd

6.821

 

     Bodócs Renáta

 

 

     Farkas Gréta

 

 

     Tar Alexandra

 

 

II. Főiskola

 

Nyíregyházi Főiskola

16.909

 

       Rodenbücher Katalin

 

 

       Jászai Lídia

 

 

       Szucsik Krisztina

 

 
III. Intézmények

1.

Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium, Budapest

16.549

 

     Székely Lászlóné

 

 

     Kádár Aranka

 

 

     Simon Antalné

 

2.

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

14.828

 

     Kovács Lászlóné

 

 

     Bóta Józsefné

 

 

     Kosztyu Emese

 

 

 

 

IV.

Helyi Csoportok

 

1.

Pécsi Helyi Csoport

19.011

 

     Ratting Anita

 

 

     Gyurasics Éva

 

 

     Domokos Mária

 

2.

Budapesti Helyi Csoport

17.532

 

     Döbrentey Dániel

 

 

     Bartalusné Terjéki Krisztina

 

 

     Szabó Márta

 

3.

IRM – Helyi Csoport

16.549

 

     Székely Lászlóné

 

 

     Kádár Aranka

 

 

     Simon Antalné

 

4..

Szarvasi Helyi Csoport

14.980

 

     Csipai Melinda

 

 

     Nagrant Tünde

 

 

     Csikós Edina

 

5.

Ózdi Helyi Csoport

14.828

 

     Kovács Lászlóné

 

 

     Bóta Józsefné

 

 

 

     Kosztyu Emese

 

A 2007. évi országos gépíróverseny I. fordulójának pontszerző versenye (az összes versenyző eredménye alapján)

I.                  Iskolák

 

1.

Katona József Műszaki, Közgazdasági Szakképző Iskola és Gimnázium, Budapest

119 fő

206.312

2.

Széchenyi István Szakközépiskola és Gimnázium, Százhalombatta

17 fő

63.455

3.

Széchenyi István Közgazdasági, Informatikai Szakközépiskola, Nyíregyháza

20 fő

60.632

4.

József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközép-

iskola, Monor

21 fő

46.851

5.

Székács Elemér Szakközépiskola, Törökszentmiklós

14 fő

34.712

6.

II. Rákóczi Ferenc Közgazdasági Szakközépiskola, Kiskunhalas

11 fő

33.247

7.

Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja

10 fő

29.760

8.

Vajda Péter Gimnázium és Szakközépiskola, Szarvas

8 fő

22.780

9.

Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest, Gyakorló u.

6 fő

21.457

10.

Gépészeti Szakközépiskola, Mátészalka

4 fő

17.097

11.

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged

3 fő

15.641

12.

Hódmezővásárhelyi Eötvös József Szakközépiskola

6 fő

15.193

13.

Lippai János Szakközépiskola és Szakiskola, Nyíregyháza

4 fő

14.995

14.

Jókai Mór Közgazdasági Szakközépiskola, Pápa

3 fő

14.017

15.

Közgazdasági Szakközépiskola, Kiskunfélegyháza

4 fő

13.634

16.

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

3 fő

13.285

17.

II. Rákóczi Ferenc Gimnázium, Budapest

4 fő

12.420

18.

Kossuth Lajos Középiskola és Szakiskola, Kiskunfélegyháza

3 fő

12.186

19.

Petőfi Sándor Gépészeti Szakközépiskola, Kiskunfélegyháza

3 fő

11.290

20.

Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Szakközépiskola, Nyíregyháza

3 fő

11.260

21.

Varga István Kereskedelmi és Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest

2 fő

10.678

22.

Kós Károly Szakképző Iskola, Érd

3 fő

10.563

23.

 

Mérei Ferenc Általános Iskola, Szakiskola és Felnőttoktatási Gimnázium, Budapest

3 fő

10.165

24.

Wattay Középiskola, Kiskőrös

3 fő

9.755

25.

Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Budaörs

2 fő

9.040

26.

Kempelen Farkas Ügyviteli Alapítványi Középiskola, Komárom

2 fő

6.999

27.

Károlyi Mihály Kereskedelmi Szakközépiskola, Cegléd

3 fő

6.821

28.

Eötvös József Általános Iskola és Közgazdasági

Szakközépiskola, Gyál

2 fő

6.660

29.

Xántus János Idegenforgalmi Gyakorló Középiskola,

Budapest

1 fő

6.451

30.

Csukás Zoltán Mezőgazdasági Szakközépiskola, Csorna

1 fő

5.800

31.

Hunyadi János Gimnázium és Szakközépiskola, Csorna

1 fő

5480

32.

Varga Jenő Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest

1 fő

4.140

33.

Gróf Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest

2 fő

3.748

 

II. Főiskola

1.

Nyíregyházi Főiskola

12 fő

48.284

2.

Pécsi Tudományegyetem

1 

14.349

3.

Budapesti Corvinus Egyetem

1 fő

9.585

4.

Debreceni Egyetem

1 fő

8.489

5.

Nyugat-Magyarországi Egyetem

1 fő

3.930

III. Intézmények

1.

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

12 fő

48.537

2.

Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium, Budapest

3 fő

16.549

 

IV. Helyi csoportok

1.

Budapesti Helyi Csoport

7 fő

38.704

2.

Ózdi Helyi Csoport

12 fő

48.537

3.

Pécsi Helyi Csoport

5 fő

29.517

4.

Nyíregyházi Helyi Csoport

6 fő

26.031

5.

Szarvasi Helyi Csoport

5 fő

24.210

6.

IRM Helyi Csoport

3 fő

16.549

7.

Szombathelyi Helyi Csoport

1 fő

5.983

 

 

A 2007. évi országos szövegszerkesztő verseny I. fordulójának csapatversenye a három legjobb versenyző eredménye alapján

 

I. Iskolák

1.

Energetikai Szakközépiskola, Paks

32.200

 

     Wieszberger Judit

 

 

     Brezovszki Andrea

 

 

     Féhr Kitti

 

2.

József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Monor

24.550

 

     Szlabonyi Gáborné

 

 

     Trincsi Andrea

 

 

     Kaári Zsófia

 

3.

Vajda Péter Gimnázium és Szakközépiskola, Szarvas

23.300

 

     Csonki Kitti

 

 

     Králik Anita

 

 

     Pribelszki Petra

 

4.

Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola, Eger

22.800

 

     Szajcz Péter

 

 

     Baranyi Richárd

 

 

      Lévai Dániel

 

 

 

 

II.

Helyi Csoportok

 

1.

Szarvasi Helyi Csoport

30.950

 

     Csikós Edina

 

 

     Csipai Melinda

 

 

     Nagrant Tünde

 

 

 

 

 

 

A 2007. évi országos szövegszerkesztő verseny I. fordulójának pontszerző versenye (az összes versenyző eredménye alapján)

I.  Iskolák

 

1.

József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Monor

62 fő

309.400

2.

Energetikai Szakközépiskola, Paks

8 fő

72.300

3.

Vajda Péter Gimnázium és Szakközépiskola, Szarvas

7 fő

50.050

4.

Andrássy György Közgazdaságui Szakközépiskola, Eger

3 fő

22.800

5.

Kőrösy József Közgazdasági Szakközépiskola, Szeged

2 fő

17.400

6.

II. Rákóczi Ferenc Középiskola, Kiskunhalas

2 fő

16.200

7.

Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja

2 fő

15.600

8.

Sipkay Barna Szakközépiskola, Nyíregyháza

1 fő

7.200

9.

Lippai János Szakközépiskola, Nyíregyháza

1 fő

7.100

10.

Kandó Kálmán Szakközépiskola, Kecskemét

1 fő

6.150

11.

Gróf Széchenyi István Általános Iskola, Szakiskola és Gimnázium, Budapest

1 fő

3.050

12.

Közgazdasági Szakközépiskola,

Budapest, Gyakorló u.

1 fő

2.750

 

 

 

 

 

II. Főiskola

 

Nyíregyházi Főiskola

1 fő

6.250

 

 

 

 

III.

Helyi Csoportok

 

 

 

1. Szarvasi Helyi Csoport

7 fő

61.850

 

2. Budapesti Helyi Csoport

2 fő

16.000

 

3. Nyíregyházi Helyi Csoport

2 fő

13.350

 

4. Ózdi Helyi Csoport

1 fő

7.700

 

 

A versenyek tervezett időpontja 2008. évben

 

Gyorsíró-, gépíró- és szövegszerkesztő bajnokság                február 23.

 

Eredményhirdetés                                                                  március 8.

 

 

 

Tanulói versenyek I. fordulója                                            április 18-25.

Tanulói versenyek II. fordulója - döntő                                    május 24.

Eredményhirdetés                                                                     június 6.

 

 

 

Országos versenyek I. fordulója                                      október 10-18.

 

Országos versenyek II. fordulója  - döntő: gyorsírás         november 22.

                                                                gépírás            november 22.

                                                                szövegszerk.    november 22.

Eredményhirdetés                                                               december 6.


MEGRENDELŐLAP

a 2007-2008. tanévre

A megfelelő rész aláhúzandó!

 

(A SzóVilág előfizetési díja nyomtatva 1.575 Ft, 20 példány felett 10% kedvezmény!) és postaköltség, egy példány rendelése esetén 945 Ft;

e-mailen küldve 1.150 Ft

A megrendelő  neve: .................................................................................

..........................................................................................

címe: .................................................................................

..........................................................................................

telefon: .............................................................................

e-mail: ..............................................................................

 

részére megrendelem a SVILÁG - Gyorsírók, gépírók és szövegszerkesztők lapját a 2007/2008. tanévre ................... példányban nyomtatva, e-mail-en, melynek előfizetési díját utólag egyenlítem ki.

A fizetés módja:         banki átutalás OTP 11707024-20449720

vagy készpénz-átutalási megbízás (befizetendő OTP-ben, csekken, melyet a megrendelés után küldünk)

 

Számlát kérek:          igen  ........ példányról a fenti névre, címre  vagy  

nem

 

A befizetés másolatát:          mellékelem

                                               utólag, a befizetéskor megküldöm

 

..........................................., 2007. .................................... ......... nap

 

 

...............................................................

olvasható aláírás                     


 

Belépési nyilatkozat

 

Kérem felvételemet a Magyar Gyorsírók és Gépírók Országos Szövetségébe, egyben kötelezem magam a tagsági díj minden évben való pontos fizetésére.

 

NÉV (nyomtatott betűvel): ......................................................................................................

Születési hely, idő: ...................................................................................................................

Lakcím : ............................. ir. sz. .................................................................................. város

..................................................................... utca/tér .............. hsz. ............. em. ............. ajtó

Telefon : ......................................................

Iskolai végzettség: ..................................................................................................................

Gyorsírási vizsga-, ........................................ versenyeredmény  ............................................

Gépírási vizsga-, ........................................... versenyeredmény .............................................

Szövegszerkesztői vizsga-, ..............................versenyeredmény ......... ..................................

Iskola/munkahely neve: .............................................................. telefon: ................................

   címe: ............................................................................................................

 

 

Kelt ......................................... 2007. ............................................... ................. nap

 

 

 

...................................................                                                  ............................................

 ajánló szövetségi tag                                                                          belépő aláírása              

 


© Copyright MAGYGOSZ 2002 - 2004 — magygosz@axelero.hu
Design & HTML: Schmidi (zschmidt@freemail.hu) | Tartalom: gyne (gyetvai@axelero.hu)