Főlap | Bemutatkozunk | SzóVilág | Hírek | Versenyek | Vállalunk | Büszkeségeink | Linkek | Ajánló | Letöltés | Fórum |
GYORSÍRÁS, "A" KATEGÓRIA

A 2004. ÉVI ORSZÁGOS

GYORSÍRÓ- ÉS GÉPÍRÓVERSENY,

SZÖVEGSZERKESZTŐ VERSENY

EREDMÉNYJEGYZÉKE

 

 

 

Kiadja

a Magyar Gyorsírók és Gépírók Országos Szövetsége

 

1073 Budapest, Kertész u. 41. II/7.

 

Levélcím: 1368 Budapest, Pf. 181

 

Telefon/fax: 268-0236

 

e-mail: magygosz@axelero.hu

 

honlap: www.magyosz.hu

 

 

Tartalomjegyzék

 

 

Gyorsírás "A" kategória

Gyorsírás "B" kategória

Gyorsírás "C" kategória

Gépírás

Angol nyelvű gépírás

Német nyelvű gépírás

Szövegszerkesztés "A" kategória

Szövegszerkesztés "B" kategória

Gyorsírás csapatverseny

Gyorsírás pontszerző verseny

Gépírás csapatverseny

Gépírás pontszerző verseny

Szövegszerkesztő csapatverseny

Szövegszerkesztői pontszerző verseny

 

Az országos gyorsíró-, gépíró-, valamint a szövegszerkesztő verseny döntőjét 2004. november 20-án és 27-én a Móricz Zsigmond Műszaki Szakközépiskola, Szakiskola és Radnai Béla Közgazdasági Tagozata (1133 Budapest, Vág u. 12-14.) tantermeiben tartottuk.

 

A versenyeken való közreműködésért mindenkinek ezúton mondunk köszönetet.

 

*****

 

Ismételten köszönjük tagtársainknak, versenyzőinknek, hogy személyi jövedelemadójuk egy százalékát Szövetségünk részére ajánlották fel. A kapott összeg 176 506 forint, melyet az alapszabályban meghatározott célok megvalósítására fordítottunk. A 2004. évi adóbevalláskor is lehetőség van a személyi jövedelemadó egy százalékának felajánlására. Kérjük, továbbra is támogassák Szövetségünk céljainak megvalósítását. Szövetségünk adószáma: 19815864-2-42.

 

*****

 

A szövetségi tagdíj évi 1200 forint, tanulóknak, nyugdíjasoknak, gyesen, gyeden lévőknek pedig 300 forint. Köszönettel veszünk ennél nagyobb összegű tagdíjbefizetéseket is. Ezúton is kérjük tagtársainkat, versenyzőinket, hogy a 11707024-20449720 számlaszámra OTP-fiókban szíveskedjenek feladni a 2004. évi tagdíjat, illetőleg ha elmaradásuk van, kérjük azt pótlólag befizetni.

 

Kérünk minden tanárt és versenyzőt, szíveskedjenek a Szövetségbe való belépésükkel is kifejezni a szakma iránti kötődésüket; segítsék elő szervezeti életünk megerősítését.

 

*****

 

Lehetőség van a SzóVilág visszamenőleges megrendelésére is. Éves előfizetési díj: 1500 forint és 800 forint postaköltség, melyet a 11707024-20449720 számlaszámra, OTP-fiókban kérjük befizetni. A megrendelést szíveskedjenek a Szövetség címére mielőbb megküldeni.

 

*****

 

EREDMÉNYEK

 

 

GYORSÍRÁS "A" KATEGÓRIA

 

 

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontszám

1.

Ferenc Zsuzsa

Gyorsírószövetség Beszédgyorsíró Szolgálat

10

460

89

421

2.

Árvayné Dani Judit

Magyar Országgyűlés Hivatala Gyorsíró Irodája

8

420

68

402

3.

Barna Beáta

Magyar Országgyűlés Hivatala

Gyorsíró Irodája

8

420

89

381

4.

Földi Erika

Székesfehérvári Munkaügyi Bíróság

5

360

44

366

5.

Kanyár Erika

Veszprémi KSZKI

5

360

57

353

6.

Nánásiné Czapári Judit

Magyar Országgyűlés Hivatala

Gyorsíró Irodája

4

340

25

365

 

Nem sikerült egy dolgozat.

 

 

GYORSÍRÁS "B" KATEGÓRIA

 

A döntőbe behívásra került az összes sikeres 8 és 7 perces dolgozat készítője. A 6 perces dolgozatoknál 45, az 5 perceseknél 35, a 4 perceseknél 25, a 3 perceseknél 15 hibánál húztuk meg a hibahatárt.

 

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontszám

1.

Nagyné Gál Gabriella

Steno Bt., Kecskemét

8

300

27

273

2.

Kovácsné Horváth Andrea

MÁVÉPCELL Kft., Celldömölk

7

280

50

230

3.

Székely Tünde

Király-Torma Kft., Budapest

6

260

32

228

4.

Góbor Józsefné

Dr. Beretvás Károly ügyvéd, Kecskemét

6

260

35

225

5.

Bíró Ágnes

GGB Épületgépész Kft., Budapest

6

260

40

220

6.

Keringer Imréné

Szombathely

6

260

43

217

7.

Gyimesi Albertné

ZKI Zöldségtermesztési Kutató Intézet Rt., Kecskemét

5

240

0

240

8.

Kiszely Andrea

Mérei Ferenc Ált. Isk., Szakiskola és Felnőttoktatási Gimn., Budapest

5

240

18

222

9.

Wégnerné Szepesi Gyöngyi

Teleki Blanka KSZKI, Budapest

5

240

25

215

10.

Kovács Lászlóné

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

4

220

24

196

11.

Kovács Józsefné

Jász-Nagykun-Szolnok Megyei

Munkaügyi Központ, Szolnok

3

200

14

186

12.

Stelliné Ovajka Zsuzsanna

Székács Elemér SZKI, Törökszentmiklós

3

200

23

177

 

 

Junior

 

 

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontszám

1.

Székely Katalin

Polgármesteri Hivatal, Törökbálint

8

300

21

279

2.

Varga Tibor

Nyíregyházi Főiskola

7

280

52

228

3.

Sokoray Katalin

Nyíregyházi Főiskola

6

260

32

228

4.

Rodenbücher Katalin

Nyíregyházi Főiskola

6

260

35

225

5.

Dobos Anita

Kós Károly Szakképző Iskola, Érd

5

240

16

224

6.

Dóka Mária

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

5

240

30

210

7.

Petró Mónika

Nyíregyházi Főiskola

4

220

23

197

8.

Törteli Anikó

Nyíregyházi Főiskola

3

200

24

176

 

Nem sikerült egy dolgozat.

 

 

Ifjúsági

 

 

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontszám

1.

Tarjányi Andrea

KSZKI, Kiskunfélegyháza

4

220

7

213

2.

Szabó Krisztina

KSZKI, Kiskunfélegyháza

3

200

17

183

 

 

GYORSÍRÁS "C" KATEGÓRIA

 

Behívásra került az összes sikeres 7 perces és 6 perces dolgozat készítője. Az 5 perces dolgozatoknál 15, a 4 perceseknél 10, a 3 perceseknél 5 hibánál húztuk meg a határt.

 

 

 

Név

Perc

Végseb.

Hiba

Pontsz.

1.

Szlabonyi Gáborné

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

7

170

6/0

164

 

 

Junior

 

 

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontsz.

1.

Bojtos Edina

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

7

170

2/2

168

2.

Schoffhauser Mónika

Veszprémi KSZKI

7

170

5/1

165

3.

Szloboda Melinda Györgyi

Nyíregyházi Főiskola

7

170

5/2

165

4.

Tóth Veronika

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

7

170

8/0

162

5.

Kurdi Klaudia

FVM Somogy Megyei Földművelésügyi Hivatal, Kaposvár

7

170

8/1

162

6.

Kovács Zsuzsanna

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal

6

155

7/1

148

7.

Kovács Dóra

KSZKI, Kiskunfélegyháza

5

140

14/1

128

8.

Szvák Nóra Mária

Nyíregyházi Főiskola

4

125

1/0

124

9.

Nyikes Anikó

Nyíregyházi Főiskola

4

125

2/0

123

 

 

Ifjúsági

 

 

 

N é v

Perc

Végseb.

Hiba

Pontsz.

1.

Eszlinger Beáta

Nyugat-Magyarországi Egyetem, Sopron

7

170

1/0

169

2.

Németh Petra

Veszprémi KSZKI

7

170

2/1

168

3.

Balogh Kinga

Veszprémi KSZKI

7

170

2/2

168

4.

Nasz Noémi

KSZKI, Kiskunfélegyháza

7

170

3/2

167

5.

Németh Melinda

Veszprémi KSZKI

7

170

4/1

166

6.

Benkő Anikó

Veszprémi KSZKI

7

170

8/0

162

7.

Grób Zsuzsanna

Veszprémi KSZKI

6

155

14/0

141

8.

Sipos Anita

KSZKI és Gimnázium,

Budapest, Gyakorló u.

5

140

8/2

132

9.

Boros Henrietta

KSZKI, Kiskunfélegyháza

5

140

11/1

129

átt. idő: 38 perc

10.

Retkes Gabriella

KSZKI, Kiskunfélegyháza

5

140

11/1

129

átt. idő: 40 perc

11.

Szolnoki Éva

KSZKI, Kiskunfélegyháza

5

140

13/0

127

12.

Garaczi Veronika

KSZKI, Kiskunfélegyháza

5

140

14/2

126

13.

Bajáki Betti Éva

KSZKI, Kiskunfélegyháza

4

125

8/2

117

 

 

GÉPÍRÁS

 

 

A behívás alapja: felnőtteknél 5000, junioroknál 4000, az ifjúsági versenyzőknél 3600 nettó leütés feletti teljesítmény volt.

 

 

Név

Munkahely

Bruttó leütés-szám

Hi-ba

Nettó leütés-szám

1.

Nagy Ferencné

Tiszamenti Vízművek Részvénytársaság, Szolnok

14610

3

14310

2.

Gyurasics Éva

Baranya Megyei Közigazgatási Hivatal, Pécs

14570

4

14170

3.

Bíró Ágnes

GGB Épületgépész Kft., Budapest

13402

5

12902

4.

Bartalusné Terjéki Krisztina

Belügyminisztérium, Budapest

12988

9

12088

5.

Kovácsné Horváth Andrea

MÁVÉPCELL Kft.  Celldömölk

12609

9

11709

6.

Schilling Attiláné

Belügyminisztérium Határőrség, Bp.

11897

8

11097

7.

Székely Lászlóné

Rendőrkapitányság, Mátészalka

10652

2

10452

8.

Kovács Lászlóné

Polgármesteri Hivatal, Ózd

10490

1

10390

9.

Dunai Krisztina

Vajda Péter Gimnázium és Szakközépiskola, Szarvas

10781

4

10381

10.

Budaházi Erika

Nyíregyházi Főiskola

10108

1

10008

11.

Simon Antalné

Belügyminisztérium, TMRFK Szekszárdi Rendőrkapitányság

10241

3

9941

12.

Szlabonyi Gáborné

József Attila Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola, Monor

10191

7

9491

13.

Erdélyi Imréné

Polgármesteri Hivatal, Törökbálint

10604

12

9404

14.

Kőhegyi Péterné

Sipkay Barna Kereskedelmi, Vendéglátóipari, Idegenforg. Szakközépiskola, Nyíregyháza

10031

7

9331

15.

Székely Tünde

Király-Torma Kft., Budapest

9053

4

8653

16.

Jászainé Kosztik Lídia

Já-Ko Leíró Iroda, Nyíregyháza

9200

8

8400

 

 

Junior

 

 

 

Név

Munkahely

Bruttó leütés-szám

Hi-ba

Nettó leütés-szám

1.

Sokoray Katalin

Nyíregyházi Főiskola

12408

4

12008

2.

Rodenbücher Katalin

Nyíregyházi Főiskola

12205

4

11805

3.

Kádár Aranka

Belügyminisztérium, Rendészeti Biztonsági Szolgálata

11578

9

10678

4.

Nagrant Tünde

Vajda Péter Gimnázium, Szarvas,

10801

2

10601

5.

Szloboda Melinda Györgyi

Nyíregyházi Főiskola

10839

5

10339

6.

Székely Katalin

Polgármesteri Hivatal, Törökbálint

10815

6

10215

7.

Szabó Márta

Szegedi & Gerencsér Ügyvédi Iroda, Vecsés

10357

5

9857

8.

Kurdi Klaudia

FVM Somogy Megyei Földművelésügyi Hivatal, Kaposvár

10220

6

9620

9.

Csipai Melinda

Vajda Péter Gimnázium és Szakközépiskola, Szarvas

10110

6

9510

10.

Dobos Anita

Kós Károly Szakképző Iskola, Érd,

10355

11

9255

11.

Bogár Zita

Nyíregyházi Főiskola

9981

11

8881

12.

Bojtos Edina

Polgármesteri Hivatal, Ózd

9832

12

8632

13.

Nyikes Anikó

Nyíregyházi Főiskola

8927

3

8627

14.

Dankovics Kitti

Polgármesteri Hivatal,  Ózd

8688

10

7688

15.

Petró Mónika

Nyíregyházi Főiskola

8771

15

7271

16.

Fintor Ildikó

Nyíregyházi Főiskola

7356

3

7056

17.

Szvák Nóra Mária

Nyíregyházi Főiskola

8325

13

7025

 

Nem sikerült egy dolgozat

Ifjúsági

 

 

Név

Munkahely

Bruttó leütés-szám

Hi-ba

Nettó leütés-szám

1.

Romek Zita

Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kara

13552

11

12452

2.

Kovács Judit

VIK. Győr

10908

4

10508

3.

Szabó Krisztina

KSZKI, Kiskunfélegyháza

10798

4

10398

4.

Maróti Tamás

Leövey Klára KSZKI, Budapest

11949

18

10149

5.

Tóth Gábor

Csány László KSZKI,  Zalaegerszeg

10146

0

10146

6.

Bodorkós Mónika

Horváth Boldizsár Közgazd. és Informatikai SZKI, Szombathely

10110

2

9910

7.

Krasznai Eszter

Nyíregyházi Főiskola

9636

1

9536

8.

Polgár Bernadett

Pécsi Tudományegyetem

10648

13

9348

9.

Sipos Anita

Közgazdasági SZKI, Budapest, Gyakorló u.

9891

8

9091

10.

Suller Csaba

Sipkay Barna Keres., Vend.ipari és Idegenforgalmi Szakközépisk., Nyíregyháza

9311

5

8811

11.

Knapp Krisztina

Mikes Kelemen Feln. és Ifj. Gimn. Szakközépiskola, Tatabánya

8717

2

8517

12.

Schoffhauzer

Judit

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

8995

5

8495

13.

Nasz Noémi

KSZKI,  Kiskunfélegyháza

9078

8

8278

14.

Horváth Viktória

Horváth Boldizsár Közgazd. és Informatikai SZKI, Szombathely

9230

10

8230

15.

Németh László

Széchenyi István Közgazd. Szakközépiskola, Nyíregyháza

8773

6

8173

16.

Szinger Mónika

Mikes Kelemen Feln. és Ifj. Gimn, Szakközépiskola, Tatabánya

9327

13

8027

17.

KovácsAndrea

Sipkay Barna Ker., Vend.ip. és Id.forg. Szakközépisk., Nyíregyháza

8489

5

7989

18.

Eszlinger Beáta

Nyugat-Magyarországi Egyetem, Sopron

8682

8

7882

19.

Egri Szilvia

Vajda Péter Gimnázium és Szakközépiskola, Szarvas

8480

6

7880

20.

Bojtos Zoltán

Kőrösy József Közg. és Külk. Szakközépiskola., Szeged

8379

5

7879

21.

Németh Zsolt

II. Rákóczi Ferenc Mezőgazd., Közg. és Inf. SZKI, Kiskunhalas

9831

21

7731

22.

Tarjányi Andrea

KSZKI, Kiskunfélegyháza

8082

4

7682

23.

Jászai Lídia

Széchenyi István Közgazd. Szakközépiskola, Nyíregyháza

8071

4

7671

24.

Farkas Kinga

Mikes Kelemen Feln. és Ifj. Gimn., Szakközépiskola, Tatabánya

8183

6

7583

25.

Nagypál Rita

Eötvös József Szakközépiskola, Hódmezővásárhely

7673

2

7473

26.

Fülöp Zsolt

Andrássy György KSZKI, Eger

8470

10

7470

27.

Győri Balázs

Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola, Szeged

8006

6

7406

28.

Holczer Violetta

Horváth Boldizsár Közg.i és Inform.i Szakközépiskola., Szombathely

7877

5

7377

29.

Berta Marianna

Andrássy György KSZKI, Eger

8313

10

7313

30.

Benkő Anikó

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

7603

3

7303

31.

Németh Petra

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

7447

2

7247

32.

Szabó Zoltán

Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola, Szeged

7635

6

7035

33.

Németh Melinda

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

7031

0

7031

34.

Borbély Alíz

Csány László KSZKI,  Zalaegerszeg

7418

5

6918

35.

Németh Gabriella

Horváth Boldizsár Közgazd. és Informatikai SZKI, Szombathely

8212

13

6912

36.

Pintér Mónika

Mikes Kelemen Felnőtt és Ifjúsági Gimnázium, Szakközépiskola, Tatabánya

7688

9

6788

37.

Csikós Edina

Vajda Péter Gimnázium és Szakközépiskola, Szarvas

8025

13

6725

38.

Földesi Anita

Mérei Ferenc Általános Iskola, Szakiskola és Felnőttoktatási Gimnázium, Budapest

7838

13

6538

39.

Tholt Róbert

Budapesti Gazdasági Főiskola Pénzügyi és Számvitel

7299

8

6499

40.

Szilvágyi Veronika

Horváth Boldizsár Közgazd. és Informatikai SZKI, Szombathely

7049

6

6449

41.

Karóczkai Balázs

Sipkay Barna Ker.i, Vend.ipari, Id.forg.i Szakközépisk., Nyíregyháza

8392

20

6392

42.

Holló Klaudia

Andrássy György KSZKI, Eger

8650

23

6350

43.

Tóth Melinda

Mikes Kelemen Felnőtt és Ifjúsági Gimnázium, Szakközépiskola, Tatabánya

7396

11

6296

44.

Pólik Tibor

Széchenyi István Közgazd. Szakközépiskola, Nyíregyháza

7454

12

6254

45.

Kósa Ágnes

II. Rákóczi Ferenc Mezőgazdasági, Közgazd. és Informatikai SZKI, Kiskunhalas

7210

10

6210

46.

Boros Ildikó

Hunyadi János Gimn. és Szakiskola, Csorna

7368

12

6168

47.

Somodi Judit

Andrássy György KSZKI, Eger

6866

9

5966

48.

Nagy Andrea

Székács Elemér Szakközépiskola, Törökszentmiklós

6507

8

5707

49.

Pelyhe Dolóresz

KSZKI, Kiskunfélegyháza

6928

13

5628

50.

Papp Regina

Sipkay Barna Ker.i, Vend.ipari, Id.forg.i Szakközépiskola, Nyíregyháza

6551

11

5457

51.

Dezső Rita

Kőrösy József Közgazdasági és Külkereskedelmi Szakközépiskola, Szeged

6271

9

5371

 

 

 

ANGOL NYELVŰ GÉPÍRÁS

 
A behívás alapja: 2000 nettó leütés feletti teljesítmény.

 

 

Név

Munkahely

Bruttó leütés-szám

Hi-ba

Nettó leütés-szám

1.

Gyurasics Éva

Baranya Megyei Közigazgatási Hivatal, Pécs

3237

10

2237

 

Nem sikerült 2 dolgozat

 

Junior

 

 

Név

Munkahely

Bruttó leütés-szám

Hi-ba

Nettó leütés-szám

1.

Sokoray Katalin

Nyíregyházi Főiskola

3880

2

3680

2.

Rodenbücher Katalin

Nyíregyházi Főiskola

3590

2

3390

3.

Nagrant Tünde

Vajda Péter Gimn., Szarvas

3400

4

3000

4.

Szabó Márta

Szegedi & Gerencsér Ügyvédi Iroda, Vecsés

3115

2

2915

5.

Bojtos Edina

Polgármesteri Hivatal, Ózd

2621

3

2321

6.

Kurdi Klaudia

FVM Somogy Megyei Földművelésügyi Hivatal, Kaposvár

2614

6

2014

7.

Székely Katalin

Polgármesteri Hivatal, Törökbálint

2845

9

1945

 

Nem sikerült 2 dolgozat.

 

Ifjúsági

 

 

Név

Munkahely

Bruttó leütés-szám

Hi-ba

Nettó leütés-szám

1.

Romek Zita

Szegedi Tudományegyetem Gazdaságtudományi Kar

3717

4

3317

2.

Bojtos Zoltán

Kőrösy József Közg.i, Külker. Szakközépisk., Szeged

2479

1

2379

3.

Sipos Anita

KSZKI, Budapest, Gyakorló u.

2919

6

2319

4.

Szabó Zoltán Gábor

Kőrösy József Közg.i, Külker. Szakközépisk., Szeged

2593

3

2293

5.

Győri Balázs

Kőrösy József Közg.i, Külker. Szakközépisk., Szeged

2427

3

2127

6.

Tóth Réka

Kőrösy József Közg.i, Külker. Szakközépisk., Szeged

2329

3

2029

7.

Smalekker Szilvia

Csány L. KSZKI, Zalaegerszeg

2034

2

1834

8.

Kispéter Szilvia

Kőrösy József Közg.i, Külker. Szakközépisk., Szeged

2339

6

1739

 

Nem sikerült 2 dolgozat

 

 

 

NÉMET NYELVŰ GÉPÍRÁS

 

Felnőtt

 

 

Név

Munkahely

Bruttó leütés-szám

Hi-ba

Nettó leütés-szám

   1.

Erdélyi Imréné

Polgármesteri Hivatal, Törökbálint

3037

10

2037

 

 

Junior

 

 

Név

Munkahely

Bruttó leütés-szám

Hi-ba

Nettó leütés-szám

  1.

Székely Katalin

Polgármesteri Hivatal,

Törökbálint

3138

5

2638

 

 

Ifjúsági

 

 

Név

Munkahely

Bruttó leütés-szám

Hi-ba

Nettó leütés-szám

  1.

Suller Csaba

Sipkay Barna Keresk., Vend.ipari és Id.forgi   Szki,  Nyíregyháza

3287

7

2587

  2.

Szabó Zoltán Gábor

Kőrösy József Közg.i és Külker.i Szki, Szeged

2267

1

2167

  3.

Győri Balázs

Kőrösy József Közg.i és Külker.i Szki, Szeged

2283

2

2083

 

 

 

SZÖVEGSZERKESZTÉS

"A" KATEGÓRIA

 

A behívás alapja felnőtteknél 7000, junior és ifjúsági versenyzőknél 6.700 nettó pont feletti teljesítmény.

 

 

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

Gépírás

Összesen

1.

Bartalusné Terjéki Krisztina

Belügminisztérium

11000

1

10750

6044

16794

 

 

Junior

 

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

Gépírás

Összesen

1.

Csipai Melinda

Vajda Péter Gimn. és SZKI, Szarvas

12800

4

11800

4755

16555

2.

Nagrant Tünde

Gimn., Szarvas

11300

1

11050

5301

16351

3.

Bojtos Edina

Polgármesteri Hivatal, Ózd

10900

0

10900

4316

15216

4.

Szvák Nóra Mária

Nyíregyházi Főiskola

12000

7

10250

3513

13763

5.

Kurdi Klaudia

FVM Somogy Megyei Földművelésügyi Hivatal, Kaposvár

8000

3

7250

4810

12060

6.

Dankovics Kitti

Polgármesteri Hivatal, Ózd

6700

1

6450

3844

10294

 

 

Ifjúsági

 

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

Gépírás

Összesen

1.

Romek Zita

Szegedi Tud.egy. Gazd.tud. Kara

11800

3

11050

6226

17276

2.

Krasznai Eszter

Nyíregyházi Főiskola

11500

3

11750

4768

16518

3.

Németh Zsolt

II. Rákczi F. Mg.-i, Közg.-i és Infm.i-i Szakközépiskola, Kiskunhalas

12100

1

11850

3866

15716

4.

Sipos Anita

KSZKI, Bpest, Gyakorló u.

10000

1

9750

4546

14296

5.

Csikós Edina

Vajda Péter Gimn. és SZKI, Szarvas

12100

12

9100

3363

12463

6.

Kósa Ágnes

II. Rákczi F. Mg.-i, Közg.-i és Infm.i-i Szakközépiskola, Kiskunhalas

9400

3

8650

3146

11796

 

Versenyen kívül:

 

 

Suller Csaba

Sipkay Barna Ker.-i, Vendl.ipari, Id.forg.-i SZKI, Nyíregyháza

9200

11

6950

4406

11356

 

SZÖVEGSZERKESZTÉS

"B" KATEGÓRIA

 

A behívás alapja felnőtt versenyzőknél 7000, junior és ifjúsági versenyzőknél 6700 nettó pont feletti teljesítmény.

Ifjúsági

 

Név

Bruttó

Hiba

Nettó

1.

Juhász Éva

Energetikai Szakközépiskola, Paks

12500

5

11250

2.

Schindler Andor

Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja

11000

5

9750

3.

Blaskó Adrienn

Vajda Péter Gimn. és Szakközépiskola, Szarvas

10000

3

9250

4.

Bundics Kornél

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

9100

1

8850

5.

Szuhányi Kamilla

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

9400

3

8650

6.

Menczinger Norbert

Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja

9500

6

8000

7.

Virág Viktória

Vajda Péter Gimn. és Szakközépiskola, Szarvas

8600

3

7850

8.

Tóth Zita

Vajda Péter Gimn. és Szakközépiskola, Szarvas

9200

6

7700

9.

Valkovszki Szilvia

Vajda Péter Gimn. és Szakközépiskola, Szarvas

8200

2

7700

10.

Keresztes Zsófia

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

9300

8

7300

11.

Brlás Brigitta

Vajda Péter Gimn. és Szakközépiskola, Szarvas

8500

7

6750

12.

Hárskuti Ágnes

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

7500

3

6750

13.

Fóris Tímea

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

7700

4

6700

14.

Czikli Tímea

Varga Jenő Közgazdasági Középiskola, Bp.

9900

13

6650

15.

Mráz Andrea

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

7800

6

6300

16.

Gál Noémi

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

6100

3

5350

17.

Karóczkai Balázs

Sipkay Barna Ker.-i, Vendl.ipari, Idegenf. Szakközépiskola, Nyíregyháza

7400

9

5150

18.

Magyar Ádám

Andrássy György KSZKI, Eger

8200

8

4950

 

 

A 2004. évi országos gyorsíróverseny I. fordulójának csapatversenye a három legjobb versenyző eredménye alapján

 

I.  Iskolák

 

1.

Nyíregyházi Főiskola

 710 pont

 

Rodenbücher Katalin

 

 

Varga Tibor

 

 

Sokoray Katalin

 

 

 

 

2.

Közgazdasági Szakközépiskola, Veszprém

684 pont

 

Kanyár Erika

 

 

Eszlinger Beáta

 

 

Balogh Kinga

 

 

 

 

3.

Közgazdasági Szakközépiskola, Kiskunfélegyháza

605 pont

 

Tarjányi Andrea

 

 

Szabó Krisztina

 

 

Nasz Noémi

 

 

II.      Intézmények

 

1.

Magyar Országgyűlés Hivatala Gyorsíró Irodája, Budapest

1148 pont

 

Árvayné Dani Judit

 

 

Barna Beáta

 

 

Nánásiné Czapári Judit

 

 

 

 

2.

Ózd Városi Polgármesteri Hivatala

627 pont

 

Dóka Mária

 

 

Kovács Lászlóné

 

 

Dankovics Kitti

 

 

 

A 2004. évi országos gyorsíróverseny I. fordulójának pontszerző versenye (az összes versenyző eredménye alapján)

 

I. Iskolák

 

1.

Nyíregyházi Főiskola                                                 9

1769 pont

 

 

 

2.

Közgazdasági Szakközépiskola, Kiskunfélegyháza    10

1517 pont

 

 

 

3.

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola                 8

 1314 pont

 

 

 

4.

Mérei Ferenc Ált. Isk., Szakiskola és Felnőttoktatási Gimnázium, Budapest                                               2

353 pont

 

 

II.  Intézmények

 

1.

Ózd Városi Polgármesteri Hivatal                             7 

1243 pont

2.

Magyar Országgyűlés Hivatala                                 3  

Gyorsíró Irodája, Budapest

1148 pont

 

 

A 2004. évi országos gépíróverseny I. fordulójának csapateredménye a három legjobb versenyző eredménye alapján

 

I. Iskolák

 

1.

Nyíregyházi Főiskola

   Rodenbücher Katalin

   Sokoray Katalin

   Szloboda Melinda

18.717 pont

 

2.

Vajda Péter Gimn. és Szakközépiskola, Szarvas

   Nagrant Tünde

   Dunai Krisztina

   Csipai Melinda

15.637 pont

 

3.

Közgazdasági Szakközépiskola, Kiskunfélegyháza

   Szabó Krisztina

    Nasz Noémi

   Tarjányi Andrea

14.456 pont

 

4.

Sipkay Barna Ker., Vendégl. Idegenforg.i Szakközépiskola, Nyíregyháza

   Kőhegyi Péterné

   Suller Csaba

   Kőhegyi Renáta

14.187 pont

5.

Horváth Boldizsár Közgazdasági és Informatikai Szakközépiskola, Szombathely

   Bodorkós Mónika

   Horváth Viktória

   Németh Gabriella

13.283 pont

6.

Mikes Kelemen Felnőtt és Ifjúsági Gimnázium, Szakközépiskola, Tatabánya

   Szinger Mónika

   Knapp Krisztina

   Farkas Kinga

13.172 pont

7.

Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola, Eger

   Fülöp Zsolt

   Berta Marianna

   Holló Klaudia

12.222 pont

8.

Széchenyi István Közgazdasági Szakközépiskola, Nyíregyháza

   Jászai Lídia

   Németh László

   Pólik Tibor

12.053 pont

9.

Móricz Zsigmond Műszaki Középiskola, Szakiskola Radnai Béla Közgazdasági Tagozata, Budapest

   Kálmán Márk

   Magonyi Ferenc

   Hernyes Adrienn

11.757 pont

10.

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

   Schoffhauzer Judit

   Németh Melinda

   Benkő Anikó

11.471 pont

11.

Kőrösy József Közg. és Külker. Szakközépiskola, Szeged

   Bojtos Zoltán

   Dezső Rita

   Szabó Zoltán

11-261 pont

12.

II. Rákóczi Ferenc Mg-i, Közg.i és Inf. Szakközépiskola, Kiskunhalas

   Kósa Ágnes

   Kiss Norbert

   Zsikla Miklós

10.597 pont

13.

József Attila Gimn. és Közgazdasági Szakközépiskola, Monor

   Szlabonyi Gáborné

   Baranyi Annamária

   Fóris Tímea

10.194 pont

14.

Mérei Ferenc Ált. Isk., Szakiskola és Felnőttoktatási Gimnázium, Budapest

   Földesi Anita

   Szabó Andrea

   Gerzsabek Vivien

  9.931 pont

15.

Katona József Műszaki, Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium, Budapest

   Sepsi Barbara

   Hegedűs Nóra

   Szerovszki Eszter

  8.573 pont

16.

Székács Elemére Szakközépiskola, Törökszentmiklós

   Nagy Andrea

   Hajdu Dalma

   Dull Renáta

  7.641 pont

17.

József Attila Gimnázium, Monor

   Csordás Anett

   Vasicsek Irén

   Répás Edina

  3.210 pont

 

II. Intézmények

 

1.

Belügyminisztérium

   Schilling Attiláné

   Bartalusné Terjéki Krisztina

   Székely Lászlóné

19.916 pont

2.

Ózd Város Polgármesteri Hivatal

   Bojtos Edina

   Kovács Lászlóné

   Dankovics Kitti

15.310 pont

3.

Pécs Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal

   Draskóczy Jenőné

   Májer Henriette

   Lukács Ilona

15.192 pont

4.

Polgármesteri Hivatal, Törökbálint

   Székely Katalin

   Erdélyi Imréné

   Beringerné Schlemmer Andrea

14.734 pont

 

 

A 2004. évi országos gépíróverseny I. fordulójának pontszerző versenye az összes versenyző eredménye alapján

 

I. Iskolák

 

1.

Széchenyi István KSZKI, Nyíregyháza

54 fő

113.063 pont

2.

Közgazdasági Szakközépiskola, Kiskunfélegyháza

30 fő

  92.631 pont

3.

József Attila G. és Közgazdasági Szakközépiskola, Monor

75 fő

  88.012 pont

4.

Nyíregyházi Főiskola

13 fő

  60.257 pont

5.

Kőrösy József Közg. és Külker. Szakközépiskola, Szeged

15 fő

  47.156 pont

6.

Sipkay Barna Ker., Vend., Idegenforgalmi Szakközépiskola, Nyíregyháza

15 fő

  52.502 pont

7.

Vajda Péter Gimn. és Szakközépiskola, Szarvas

15 fő

  44.837 pont

8.

Veszprémi Közgazdasági Szakközépiskola

  8 fő

  27.019 pont

9.

Horváth Boldizsár Közgadasági és Informatikai Szakközépiskola, Szombathely

  6 fő 

  24.268 pont

10.

Mikes Kelemen Gimnázium, Tatabánya

  5 fő

  20.531 pont

11.

Mérei Ferenc Ált. Isk., Szakiskola, Felnőttoktatási Gimnázium, Budapest

  6 fő

  17.933 pont

12.

Katona József Műszaki, Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnázium, Budapest

  7 fő

  17.884 pont

13.

Andrássy György Közgazdasági Szakközépiskola, Eger

  4 fő

  15.842 pont

14.

II. Rákóczi Ferenc Mg.,  Közg. és Informatikai Szakközépiskola, Kiskunhalas

  4 fő

  13.666 pont

15.

Székács Elemér Szakközépiskola, Törökszentmiklós

  5 fő

  13.370 pont

16.

Móricz Zsigmond Műszaki Középiskola, Szakiskola Radnai Béla Közgazdasági Tagozata, Budapest

  4 fő

  11.757 pont

17.

Leövey Klára Közgadasági Szakközépiskola, Budapest

  2 fő

    9.847 pong

18.

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

   2 fő

   8.809 pont

19.

Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest - Gyakorló u.

   2 fő

   7.756 pont

20.

Varga Jenő Közgazdasági  Szakközépiskola  Budapest

   2 fő

   6.563 pont

21.

József Attila Gimnázium, Monor

  7 fő

   6.485 pont

22.

Türr István  Gazdasági Szakközépiskola, Baja

  2 fő

   5.520 pont

 

 

II. Intézmények

 

1.

Belügyminisztérium

9 fő

46.458  pont

2.

Ózd Város Polgármesteri Hivatal

4 fő

20.210 pont

3.

Pécs Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal

3 fő

15.192 pont

4.

Polgármesteri Hivatal, Törökbálint

3 fő

 14.734 pont

 

 

A 2004. évi országos szövegszerkesztő verseny I. fordulójának csapatversenye a három legjobb versenyző eredménye alapján

 

I.      Iskolák

 

1.

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg,

   Pintér Krisztina

   Bundics Kornél

   Keresztes Zsófia

28.650 pont

2.

József Attila Gimn. és KSZKI, Monor

   Erős Magdolna

   Hárskuti Ágnes

   Mráz Andrea

27.950 pont

 

3.

Vajda Péter Gimn. és SZKI, Szarvas

   Csikós Edina

   Tóth Zita

   Blaskó Adrienn

27.500 pont

 

4.

Sipkay Barna Ker-i Vend. Id.forgi Szakközépiskola, Nyíregyháza

   Karóczkai Balázs

   Suller Csaba

   Kőhegyi Renáta

19.500 pont

 

5.

József Attila Gimn. és Közgazdasági Szakközépiskola, Monor

   Gál Noémi

   Varga Kitti

   Koczó Edina

18.226 pont

6.

Mérei Ferenc Ált. Isk., Szakiskola és Felnőttoktatási Gimn., Budapest

   Aperianow Tímea

   Medgyesi Szabina Regina

   Tillinger Brigitta

13.950 pont

 

 

II. Intézmények

 

 

1.

Ózd Város Polgármesteri Hivatal

   Bojtos Edina

   Dankovics Kitti

   Liptákné Bányácski Ágnes

24.150 pont

2.

Belügyminisztérium

   Bartalusné Terjéki Krisztina

   Varjas Diána

   Móricz Éva

  6.550 pont

 

 

A 2004. évi országos szövegszerkesztő verseny I. fordulójának pontszerző versenye az összes versenyző eredménye alapján


 

I. Iskolák

 

1.

József Attila Gimn. és Közgazdasági Szakközépiskola, Monor

65 fő

288.250 pont

2.

József Attila Gimnázium Monor

62 fő

223.676 pont

3.

Vajda Péter Gimn. és Szakközépisk. Szarvas

  9 fő

  76.200 pont

4.

Csány László KSZKI, Zalaegerszeg

  3 fő

  28.650 pont

5.

Sipkay Barna Ker., Vendl., Idegenforgalmi Szakközépiskola, Nyíregyháza

  4 fő

  24.150 pont

6.

II. Rákóczi Ferenc Mg-i, Közg. és Informatikai Szki, Kiskunhalas

  2 fő

  22.050 pont

7.

Nyíregyházi Főiskola

  2 fő

 17.850 pont

8.

Mérei Ferenc Ált. Isk., Szakiskola és Felnőttoktatási Gimnázium, Budapest

  4 fő

 17.300 pont

9.

Türr István Gazdasági Szakközépiskola, Baja

  2 fő

 17.150  pont

10.

Közgazdasági Szakközépiskola, Budapest - Gyakorló u.

  2 fő 

 14.400 pont

 

 

II. Intézmények

 

01.

Ózd Város Polgármesteri Hivatal

3 fő

24.150 pont

02.

Belügyminisztérium

3 fő

16.550 pont

 

*****

 

A versenyek tervezett időpontja 2005. évben

 

 

Gyorsíróbajnokság:

február 26.

Gépíró- és szövegszerkesztő bajnokság:

március 5.

 

 

Teöreök Aladár

tanulói versenyek I. fordulója (gyorsírás B-C-D kategória, magyar nyelvű gépírás, szövegszerkesztés)

 

április 22-29.

tanulói versenyek II. fordulója - döntő

május 28.

 

 

Országos versenyek I. fordulója

október

Országos versenyek II. fordulója - döntő

november

 


© Copyright MAGYGOSZ 2002 - 2004 — magygosz@axelero.hu
Design & HTML: Schmidi (zschmidt@freemail.hu) | Tartalom: gyne (gyetvai@axelero.hu)